Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Ja też dziś mam jakiś feralny dzień. Zostaw to sobie najwyżej na jutro.A tej drugiej też nie możesz otworzyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeczko a co bys powiedziała gdybym miała np. kwiata we włosach z boku??Pasowałby do biżuterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie... domenko, myślę że nie bardzo by pasował - bo on sam w sobie jest ozrobą - musiałabyś zrezygnować z długich kolczyków i wtedy tylko delikatnego coś na szyję... ale to wszystko teoria musiałabym to zobaczyć chociaż na zdjęciu - i co ja tam się znam... ważne by Tobie się podobało i żebys dobrze sie czuła...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba za \"mocną\" biżuterię wybrałam bo nic nie mogę do tego dopasować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, podoba mi się taka jedna fryzurka z diademikiem, takim delikatnym .... Zaraz Wam powiem, która to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.netwesele.pl/forum/viewtopic.php?t=419 na tej stronie pierwsza fryzurka, jest po prostu boska ! ale jak do tego założyc okulary ( noszę niestety... ) Świeczko, co do zdjęć tych sukienek, w każdej jest coś, co mnie urzekło, nie jest to cała sukienka, ale jej część, np. ramiączka, gorset, spód, koronka, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki! u mnie cisza, wiec zagladam dzis do was:) Tez sie zastanawiam nad fryzura... Tylko, ze ja nie lubie koków, chciałabym miec zakrecone rozpuszcone wlosy... ale poniewaz normalnie mam proste jak druty, to boje sie że nie wytrzymaja długo:( jezeli zdecyduje sie na koczka, to moze pokusze sie o diadem, ale taki malutki , cieniutki.. na szyje wypatrzylam sobei naszyjnik zrobiony z kryształow swarowskiejo... piekny,niby nic nie widac a pieknie sie błyszczy:) i zastanawiam sie czy diadem to juz nie bedzie za dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Daglezjo.Ja też wolałabym rozpuszczone, ale mam cienkie, proste włosy i szybko by się zepsuły. jeżeli naszyjnik masz mały to myślę, że diadem by pasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domenka :) Fajne ;) Myślałam kiedyś nad biżuterią do slubu, musi być bardzo, bardzo delikatna, srebrna, naszyjnik i kolczyki. A Wy już coś macie na oku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zastanawiam się czasami nad dodatkami, ale przecież nie mam jeszcze sukienki, mogę się na coś napalić ... a potem jak mi nie bedzie pasowało... ? ;) Ostatnio z lubym rozmawialiśmy na temat pierwszej piosenki, okazało się, że mamy podobne zapatrywania. On ma swoje ulubione, ja też, ale razem wybierzemy coś fajnego, oczywiście, zeby potem umieć do tego zatańczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój naszyjnik to ponawlekane na żyłce ktysztalki... delikatne, bedzie pasowac do sukienki, bo ona cała w kryształkach:) do uszu ewentualnie wkręciki z kryształkow... a ten naszyjnik to składa sie z 4 zylek, wiec jeszcze sie zastanawiam czy go kupie... myslicie, że da sie przymocowac welon bez stroika??? nie znosze stroików a nie chce, zeby mi grzebyk bylo widac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałabyś pogadać z fryzjerką. One na pewno wiedzą, jak przypiąć welon, żeby nie było widać grzebyka ( a chciałabyś mieć upięty od spodu czy od góry ?? ). Moja kuzynka miała tak welon przypięty, że nic nie było jej widać. Mi niezbyt podobają się stroiki lub kwiatki we włosach, chociaz zależy to od wyglądu całości ( sukienka, welon, itd ), chętniej myślę o malutkim diademiku, ale jeszcze nie wiem jak to będzie, jeszcze może mi się to zmienić ;) pa, będę wieczorkiem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja cały czas zastanawiam się nad zmiana kolczyków, ale to już nie będzie do kompletu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie welonu może nie być tylko czym ja będę rzucać podczas oczepin ;) nie wiem jak jest u Was czy wesela się z amerykanizowały i panny rzucają bukietem?? - u mnie nie (na szczęście) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeczko u nas rzuca się welonem, bo wiązankę się zostawia, suszy i pali w pierwszą rocznicę ślubu co daje niby trwałość małżeństwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chcialam welonu, ale jak sie zaczelam targowac, to mi welon gratis dali:P nawet go nie widzialam, bo maja mi jakąs koronka taka co w sukni obszywac... najwyzej sprzedam,... mam nadzieje ze to mgielka bedzie i wolalabym bez zadnych lamówek... i raczej od góry bym chciala, ale nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak pojadę do salonu, to mi pewnie doradzą, nie ja pierwsza nie wiem czy z welonem, czy nie... i jaka ew. fryzura będzie pasowała ;) przynajmniej mam taka nadzieję... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze doradza:)przyniosą pełno dodatków, rekawiczek itp... mi odradzily rekawiczki... i slusznie, bo wygadalam jak stara malutka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×