Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość mazi22
prosze odp na wczesniej zadane przeze mnie pytania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już piszę
w trakcie 7 - dniowej przerwy jesteś zabezpieczona w 100 % krwawienie zwykle występuje 4-5 -go dnia, to ci się wyreguluje w ciągu 3- miesięcy przerwa pomiędzy tabletkami musi trwać 7 pełnych dni, nie wolno jej skracać czyli 21-dni brania tabletek 7 dni bez tabletki i 8-go dnia bierzesz nową, niezależnie od tego czy krwawienie z odstawienia już się skończyło, czy jeszcze trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazi22
dziekuje bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już piszę
i jeszcze jedno tabletki trzeba brać o stałej porze ( dnia), ale niekoniecznie o stałej godzinie więc się nie przejmuj, że się spóźniłaś 10 czy 15 minut czy nawet 2 godziny bierz rano lub wieczorem, jak ci wygodniej ja biorę zawsze rano jak wstanę, ale logiczne jest, że nie wstaję codziennie równo o tej samej godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny :O Na \"okres\' macie całe 7 dni, tzn że w każdym jednym dniu możecie go dostać, ja dostawałam w 4 dzień, czasem w 5 a raz przyszedł w 6 dzień przerwy także różnie to bywa, wyluzujcie i czekajcie spokojnie 🌻 No i kazda z was wie że to nie prawdziwy okres, tylko krwawienie z odstawienia,czy jakoś tak :P Co do zapomnianej tabletki w każdej ulotce pisze co zrobić, bo różnie to w różnych anty bywa W trakcie 7dniowej przerwy tez jest się chroniony, i robi sie przerwę równe 7dni, 8dnia rozpoczyna się nowe opakowanie, tzn jeśli ktoś kończy np w czwartek to następne rozpoczyna w piatek(za tydzień) Przerwe między tabletkami czasem można skrócić, nie wolno jej tylko wydłużać.... A i ten 1% wpadek to nie to że babki źle przyjmowały, !% wpadek(jak nawet ulotka podaję) to przy regularnym braniu tabletek, zgodnie z zasadami itp....Także nie piszcie głupot że 1% to są te co zapomniały itp,1% to sa te co brały jak powinny i wpadły....W mojej ulotce to pisało,i większość kobiet to wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do przełamania się i pełnego sexu :D to każda musi sama się przełamać i zobaczyć jak to jest, wiem tylko jedno że warto,bo uczucia sa niesamowite , przynajmniej dla mnie, a nie mowie już jaka to radość dla faceta,i jakie to uczucie dla niego jest fascynujące :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie w ulotce
pisało, że 1 % to przez wymioty, czy zapomnianą tabletkę, złe wchłanianie zresztą nie ma 100 % metody czasem tabletka może mieć za mało hormonu dla organizmu kobiety i jakaś owulacja może się zdarzyć, ale to by trzeba mieć ogromnego pecha osobiście nie znam osoby, której to by się zdarzyło kilka moich koleżanek ma dzieci, bo jako zabezpieczenie stosowały tylko stosunek przerywany, albo kalendarzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuchna82
Ja mam dzis 4 dzien przerwy z odstawienia i zaczynam bardziej plamic, wiec chyba jednak dostane..Cale szczescie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam Cilest i tam w ulotce pisało, że 1% przy regularnym stosowaniu itp..Ale co by tam nie pisało,to nic nie zmieni faktu ze tabletki to najskuteczniejsza metoda anty:) Ja biedna chyba będę musiała do nich wrócić, bo wróciły do mnie bardzo bolesne miesiączki, po pól roku od odstawienia, pól roku miałam może i tez bolesne ale nie tak jak teraz, normalnie z łózka wstać nie mogę, ruszać się niemoge i wyje z bólu,i nic nie pomaga, nawet mój ketonal:( wróciło wszystko z przed brania tabletek 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Kochane, mam szybkie pytanie: brałam stediril/rigevidon przez ok. 2 lata, ostatnie 3 mce to była przerwa, teraz zaczęłam znów brać, ale dopiero 2/3 dnia cyklu (nie zdążyłam zrealizować recepty na czas). Po ilu dniach będę mogła bezpiecznie kochać się z narzeczonym? [tak, domyślam się, że to wszystko jest w ulotce, ale nie wiem, czy dobrze ją przeczytałam, a nie chcę sfiksować podczas seksu, bo to ma być przyjemność, a nie stres :)] Bardzo dziękuję za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehy hey
a ja mam jeszcze takie pytanko. jezeli okres dostałam ok. godziny 21 kiedy krwawienie bylo jeszcze bardzo słabe(oczywiscie przez noc sie nasiliło) a pierwsza tabletke wziełam nastepnego dnia o 8 to liczy sie to jako wziecie w pierwszym dniu cyklu? czy juz w drugim? czy musze sie dodatkowo zabezpieczac przez 7 dni? jesli juz skoncze to opakowanie a nastepne bede chciala zaczac wieczorem, powiedzmy o 22 to powinnam normalnie zrobic 7 dni przerwy i dopiero ósmego wieczorem wziac pierwsza tabletke? mysle ze to moze byc troche za pozno. moze w takim wypadku lepiej zrobic 6 dni przerwy i przyjac tabletke 7 dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
nie rozumiem dlaczego wzielas 1 tabletke 2 dnia skoro juz zaczelas krwawic mimo ze bylo to znikome krwawienie po drugie musisz sie dodatkowo zabezpieczac po 3 w ulotce wyraznie pisze nie mniej nie wiecej tylko 7 dni a wiec konczysz opakowanie 7 dni przerwy 8 dnia tabletka to nie sa witaminki dziewczyno ze je lykasz jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
ps nie ma znaczenia o ktorej bedziesz brala tabletki moja rada zacznij zazywac je po poludniu jak bedziesz chodzic na imprezy rano nie bedziesz musiala wstawac od razu po imprezie zeby wziasc tableteke wieczorem cona imprezie bedziesz ja zazywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja mam pytanie czy w czasie tej 7 dniowej przerwy normalnie kochacie sie bez dodatkowego zabezpieczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehy hey
A czy to nie jest tak ze liczy sie pierwsza doba krwawienia? czyli skoro wzielam tabletke wczesniej niz po uplywie 24h od rozpoczecia to jest to traktowane jako "pierwszy dzien krwawienia"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehy hey
aha a jezeli bralabym nastepne opakowanie o takiej godzinie jak poprzednie to nie byloby watpliwosci bo pierwsza tabletke zazylabym po rowno7 dobach ale skoro chce zmnienic godzine na wieczorna to juz byloby 7 dób + cały dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, doba to doba, pierwszy dzień krwawienia,to pierwszy dzień krwawienia czyli 24h od wystąpienia krwawienia,czy tam plamienia....... Przecież jak dostaniesz np o 23miesiączkę to co o 1 wnocy znaczy że masz już drugi dzień, bez sensu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaczek, takja podczas przerwy 7dniowej też zawsze kochałam się bez dodatkowego zabezpieczenia, przecież podczas przerwy tabletki tez nas chronią, tak samo jak podczas ich brania:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha,po przerwie można zmienić godzinę brania tabletki, piszę wszędzie że 8dnia należy wziąć tabsa,a nie równo 7dób po ostatniej:O więc jak 8dnia to 8 dnia bierzesz o której tam chcesz,byleby nie upłynęły 24h..... nie popadajcie w przesadę, tak samo jest z regularnością brania, należy tabsy brać o tej samej porze a nie godzinie. I njalepiej jak się zaczyna jest brać na noc tabletki, przesypia się wtedy ewentualne skutki uboczne, ale wiadomo, kazdy bierze jak mu lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w końcu dotarłam, nadrobiłam te około 10 stron...Powiem Wam jedną bardzo ważną rzecz, którą od razu zauważyłam, która pięknie, wyraźnie rzuca się w oczy...mogłabym do każdej z Was napisać jedną i tą samą rzecz - 2 wyrazy - a mianowicie: CZYTAĆ ULOTKĘ!! Zadajecie takie pytania, na które odpowiedź w ulotce jest jak byk...Nie chce Wam się??Macie stresa, czekacie na odpowiedz nie wiem ile, zamiast skrócić sobie ten stres sięgając po odpowiedź do ulotki - proste... Napisałam multum stron i zaraz to powklejam...Musiałam coś dodać od siebie do kilku z Was, bo normalnie ręce opadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela19…”bo zazwyczaj to się bierze ostatnia tabletkę z opakowania”-Skąd to wzięłaś? Bierzesz po prostu kolejną. To jest tabletka zastępcza za tą z poprzedniego dnia…Poza tym tabletki jednofazowe można brać w cały świat, jeśli chodzi o dni tygodnia na opakowaniu, bo nie ma to znaczenia, to ma nam pomóc tylko w kontroli… To nie była biegunka tylko po prostu sraczka, że tak to brzydko napiszę… „wiesz co ja słyszałam ze czym się dłużej bierze tabletki tym okres jest wcześniej”-Co to za brednia?? Masz może dysortografię??...Pisze się osÓb i wziĘłam… „ja wzięłam tabletkę od razu jak zobaczyłam, że krwawie to wzięłam to na pewno jestem już zabezpieczona?????”-Ulotka!! Jesteś zabezpieczona po 4 h od zażycia 1 tabletki, jeśli zażyłaś ją w pierwszy dzień okresu…Jeśli przestrzegałaś zasad, to byłaś zabezpieczona w 99%... „ale tylko stosunek przerywany ale wytrysk miał na zewnątrz”-Stosunek przerywany właśnie na tym polega, że wytrysk jest na zewnątrz…Albo masz dziwny sposób pisania albo mnie jakoś dziwnie brzmią Twoje zdania…Stosunek przerywany nic może nie dać, bo twój partner może mieć plemniki w śluzie przed wytryskiem i i tak Cię może zapłodnić… „Bo pierwszy raz biorę te tabletki i boje się czy dostane ten okres z odstawienia czy nie Może któraś z was mi doradzić”-To znaczy w czym doradzi?? Tak, masz zrobić 7 dni przerwy…Jedne zachodzą drugie nie…1 na 100 zachodzi, więc to, że ktoś tam pisał, że nie zaszedł nie znaczy, że akurat Ty nie będziesz w tym jednym %... Nie ma znaczenia od czego masz biegunkę, ważne, że ją masz…Ale tak jak Ci pisałam, moim zdaniem to nie była biegunka… Ibuprom nie ma wpływu na anty… „a antykoncepcyjne biorę o 32 także wydaje mi się ze jest dobrze”-O 32?? „A uważasz, że nie mam się czego obawiać żadnej nie chcianej ciąży????”-Zawsze jest ryzyko 1%!! „bo przecież jakby nie działały to chyba by ich nikt nie brał”-Działają w 99 %... „biegunka, która może akurat nie była spowodowana tabletka”-Przecież to nie tabletki powodują biegunkę tylko jedzenie! „tak koło południa dostałam biegunkę, ale to przez jedzenie, bo czułam się taka objedzona”-No normalne, że przez jedzenia!! Ja Cię nie czaję?? Ty sądzisz, że biegunka jest od tabletek?? Przecież biegunki się dostaje od jedzenia! Objadłaś się i dostałaś… „i nigdy nie wpadliśmy, bo ja zawsze miałam do niego zaufanie”-Przerywany to lipa, jak już wyżej pisałam, to żadna metoda i dla mnie takie jak Ty to nieodpowiedzialne istotki…Zaufanie to nie wszystko, nie zawsze koleś wyczuje…Poza tym nabawi się jeszcze nerwicy i będzie miał…Dziwię Ci się, że jechałaś na żadnej metodzie 3 lata, a teraz na najskuteczniejszej się boisz!? Coś nie tak z Tobą chyba…Stosunek przerywany to nie metoda anty… Nie sugeruj się innymi… „a ja słyszałam je YASMIN to najlepsza pigułka i najnowsza, która jest najlepsza wśród pigułek”-Nie ma najlepszych i gorszych pigułek…Każda jest tak samo dobra ogólnie, ale każda lepsza dla innej pod względem organizmu…Pigułki się pisze przez U a nie Ó… „A czy IBUPROM jakoś działa na tabletkę antykoncepcyjna?????/”-Nie…Z resztą po to jest ulotką, żeby to sprawdzić…Porównaj skład, bo przy jednych może mieć przy innych nie… Skoro Ty się tak strasznie boisz to zrezygnuj z seksu i już…Panikujesz tak, ze szok…Nawet nie wiesz jak stres może opóźnić okres… Podstawowe badania to badania krwi, a nie badanie palcem…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ze skutecznością antykoncepcji jesli pominęłam kilka przerw na krwawienie i brałam tabletki w jednym ciągu? (od końca czerwca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„miałam tylko po weselu małe menstruacje taka biegunkę po bardzo dobrym jedzeniu”--->Ja pierdziele…Dziewczyno, czy Ty wiesz co to jest menstruacja?? To nie jest biegunka!! Weź się lepiej poucz trochę biologii i potem dopiero weź się za seks i tabletki, bo Ty nic nie wiesz… „a po ilu dniach dostaje się okres po odstawieniu”--->ULOTKA!! „wiadomo tam nie pisze, od kiedy działają”--->Jak to nie piszę?? Pisze pewnie w każdej, tylko ty tak właśnie czytałaś tą ulotkę…Dziwnie, że piszesz, że czytałaś 1000 razy a zadajesz tak banalne pytania, ze nie widać jakbyś cokolwiek o anty wiedziała…Żadna z nas nie jest mądrzejsza od ulotki, więc może tak lepiej wierzyć w nią, a nie pytać się cały czas o to samo nas skoro i tak Ci nie powiemy niczego innego niż mamy napisane w ulotce!?… „jeśli bierzesz je codziennie o tej samej porze to nie możliwe jest zajście w ciążę”--->Dziewczyno, ale Ty brednie piszesz!! Właśnie kolejny raz widać jak zrozumiale przeczytałaś ulotkę i ile razy :o Masz w ulotce wyraźnie napisane, ze ZAWSZE jest 1% ryzyka, nawet, jeśli przestrzegasz wszystkich zasad… „chyba ze na przykład zapomnisz o tabletce to lepiej dodatkowo się zabezpieczać.”--->To powoduje jeszcze większe osłabienie działania…Czyli spada z 99% na jakąś mniejszą wartość dlatego trzeba się zabezpieczać…Weź przeczytaj tą ulotkę a nie ściemniaj, że ją czytałaś 1000 razy, bo w to nie uwierzę… „Ja już puściłam na luz, bo jak dziewczyny kochały się po 4 tabletce do końca a inne nawet odrazy to wiesz nie ma się czym martwic”--->W ciążę zachodzi jedna na 100, weź to na uwagę, to, ze one nie zaszły nie znaczy, ze Ty nie będziesz w tym 1 %...Trzeba być odpowiedzialnym w razie czego…Jeśli się boisz to się nie kochaj…Chyba, ze będziesz miała oparcie w razie czego… „tylko stosunek przerywany +tabletki a i tak mam cykora, że mogę być w ciąży”--->Co Ci da ten przerywany, skoro w śluzie mogą być plemniki… „ale robiliśmy to dwa razy dziennie rano i wieczorem”--->To nie ma znaczenia… Rozwalasz mnie…Najpierw piszesz, ze ufasz tabletkom, a pól godziny później piszesz, ze myślisz o testach ciążowych…Zastanów się o co Ci tak w ogóle chodzi… „Chyba wyjdzie jak biorę anty”--->A czemu niby miałby nie wyjść?? „Drogie dziewczyny chciałam się zapytać po ilu dniach stosowania tabletkę i jakich??? Kochałyście się do końca???”--->Ile razy będziesz jeszcze o to pytać?? Brązowy śluz możesz mieć w czasie 3 pierwszych opakowań…Jeśli masz później idź do lekarza, bo to może oznaczać na przykład nietolerancję organizmu(tak jak ja miałam), bądź jakąś chorobę, czy na przykład źle dobrane tabletki, itp… „Zrobiłam test wyszedł negatywnie będę za 2 dni pa’--->I co? Pewnie dalej się boisz?? „ale wydaje mi się ze to mogło to być też jedzenie barowe”--->Ja Ci powtarzam! I co, że to przez jedzenie barowe! Jeśli ma się biegunkę to właśnie przez jedzenie, a nie przez tabletki! Tabletki same w sobie nie powodują biegunki tylko właśnie jakieś jedzenie, picie, itp.!! I wbij to sobie do głowy!! „Czy to mogą być np. objawy okresu”--->No to pewnie jest okres…Albo Ci penis zadarł coś w środku i to jest krew?…Odróżniasz krew od śluzu? „skoro te tabletki wyprodukowali to muszą działać”--->Działają w 99%, a nie w 100%! „Czy to dobry znak jak mam na tamponie krew czy raczej nie??”--->Jeju, dziewczyno opanuj się! Jesteś jakaś inna czy co?...Co Ty jeszcze wymyślisz? Może niedługo stwierdzisz, że gadanie przez komórkę osłabia działanie…Cokolwiek zobaczysz, dotkniesz to od razu lecisz na forum i pytasz czy to czasem nie ma powiązania z tabletkami…3 lata bzykałaś się bez zabezpieczenia, a teraz srasz, nie wiem, nie rozumiem Twojego rozumu! Czemu niby krew na tamponie miałaby być złym znakiem jak to sama określiłaś? No nie czaje za chama o co Ci w tym wszystkim chodzi!? „A po ilu dniach od stosowania tabletek kochałaś się do końca???”--->Przecież napisała, że 8 dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ze skutecznością antykoncepcji jesli pominęłam kilka przerw na krwawienie i brałam tabletki w jednym ciągu? (od końca czerwca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„nie wiem czy rozumiesz wsadziłam sobie tam tampon”--->Bardzo to jest trudne do zrozumienia :o…Nie sądzę, że ona miałaby tego nie zrozumieć!! Masz ją za jakaś głupią? „bo w tamtym miesiącu jak czekałam na okres koleżanka mi doradziła żebym sobie wsadziła i jak będzie na nim krew to znaczy ze za parę dni lub za nie długo dostane okres. I teraz tez tak zrobiłam i miałam krew”--->A ta koleżanka to skąd to wytrzasnęła? Przecież jak się okres zaczyna, to krople krwi parę dni (jak to sama napisałaś) nie wiszą w nas w środku, tylko po prostu jak już się zaczyna coś dziać to od razu wylatuje… „Może ta aaaaaa...coś mi doradzi bo jak pisała to ze już wróciła z urlopu”---> Nie miałam urlopu, tylko byłam na wczasach, to takie małe sprostowanie:P „to skąd by mi się ta krew tam wzięła jak myślisz”--->Ile Ty to razy jeszcze napiszesz? „lekarz jej powiedział ze nie ma opcji żeby była w ciąży skoro bierze hormony ...”--->Każdy z nas wie, że opcja jest, bo po pierwsze tabletki dają 99% zabezpieczenia, a nie 100%, poza tym trzeba przestrzegać wszystkich zasad, żeby skuteczność ta była zachowana, jeśli nie przestrzegasz tych zasad skuteczność się obniża, więc lekarz jakiś nie teges… „dziś idę do ginekologa prywatnie zrobi mi usg dopochwowe i powie mi skąd ta krew i na pewno dowiem się czy jestem w ciąży czy nie ale w to wątpię albo przynajmniej mam taka nadzieje..”--->Ta krew to pewnie przez to, że nie padał deszcz dzisiaj…:o „Na razie ryzykować nie będę”--->Hahaha, no tym to mnie powaliłaś…Jechałaś bez niczego 3 lata i nic się nie bałaś a teraz…Masz mózg w ogóle?? Wwwwwwwww…Ulotka!!Do 3 opakowań okres się reguluje i może się pojawiać w różnym czasie… Perelkaa…”Jeśli brałaś tabletki o stałej porze, to nie masz się czego obawiać”--->No nie do końca, zapomniałaś o %! „jeśli krwawienie wystąpi, to nie masz się czym martwic”--->Można mieć krwawienie i być w ciąży ponoć…Jest ono trochę inne niż zwykle podobno… „bo naczytałam się o przypadkach brania tych tabletek z dokładnością, a jednak zawiodły.”--->Jak to zawiodły??Po prostu ktoś się znalazł w tym 1 %...O tym trzeba zawsze pamiętać…W ulotce jest napisane, że zawsze jest 1 % ryzyka, nawet przy przestrzeganiu wszystkich zasad… „myślałam, że właśnie oznaka ciąży jest brak tego krwawienia podczas zażywania tabletek.”--->No jak nie dostaniesz, to może to oznaczać ciążę, ale niekoniecznie…Jeśli zaś chodzi o okres w czasie ciąży, to podobno można go mieć, ale jest on słabszy niż zwykle… „To ciekawe dlaczego mnie nic nie pomogło”--->Bo każda z nas jest inna…Jednej się powiększą innej nie… Asiaaaaaaaaaaa…Ulotka!!Możesz się spóźnić 12h, a Ty pytasz o 2, już widać, że nie czytałaś ulotki:o klavduska..” jeśli biorę tabletki i dziś mam wziąć ostatnio a potem siedem dni przerwy to czy mogę się normalnie kochać???”--->A ulotkę to panna czytała??Tabletki działają non stop, jeśli tylko przestrzegasz zasad… „czy mogę iść normalnie na solarium w tej przerwie 7 dniowej i bez obawy ze mogę mieć przebarwienia”--->To zależy od organizmu czy będziesz miała czy nie…P.S. Ja przed pójściem na solarium pytałam lekarza czy przy moich tabletkach mogę… Solarium nie osłabia działanie a tabletek!!Co to za koleżanka, że takie głupoty gada, pewnie nic nie wie na temat anty a chce zabłysnąć…Patrz do ulotki a nie brednie koleżanek…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s.k.a.n.d.a.l...Kilka przerw?To znaczy ile?O ile dobrze wiem, to nie można połączyć więcej niż 3 opakowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dka…”cale pierwsze opakowanie brałam ok 19 codziennie, drugie codziennie brałam ok 21. kumpela mnie nastraszyła ze to źle i że mniej działają więc wole jeszcze od was zasięgnąć rady.”--->Jak Cię ktoś straszy to może tak ulotkę w rękę byś wzięła po raz pierwszy i przeczytała coś o tabletkach??Tam masz wszystko jasne i stamtąd powinnaś czerpać wiedzę a nie od niewiedzących nic koleżanek… smutna009…Jaki? Aneczka1127…Nie wiesz, a do ulotki nie zajrzysz…Ręce mi opadają jak widzę takie pytania…ULOTKA!!ULOTKA!!ULOTKA!!Czy to takie trudne pomyśleć i do niej zajrzeć!? Jesteś zabezpieczona non stop jeśli tylko przestrzegasz zasad w braniu tabletek…W przerwie też… Aira…Jak to nie ma?Jakie bierzesz tabletki??...Jesteś zabezpieczona non stop jeśli tylko przestrzegasz zasad w braniu tabletek…W przerwie też… pauli02...Zobacz co masz napisane na ten temat w ulotce…Ja nie wiem co Ci napisać, bo nie wiem jakie tabletki zażywasz, a ulotki nie raz się różnią… „czy to jest normalne?”--->Tak…Przeczytaj ulotkę! Pan Zielony…Nie, nie ma dowodów na to, że tabletki wpływają na późniejszą ciążę… gejsza_1991…Prezerwatywa w tym przypadku to niezbyt dobre wyjście, bo może pęknąć i lipa…Chyba, ze jak Ci raz na przykład pęknie, to zdecydujesz się na tabletkę po, ale tego nie można brać często, więc jeśli Ci pęknie kilka razy to też lipa…Znowu tabletki też nie, bo nie ma co się truć, skoro nie chcesz się kochać częściej niż raz na miesiąc, nie wiem co Ci poradzić… Fizgałówna…Musisz iść do ginekologa…On Cię zbada i powie, czy jest to odpowiednia metoda dla Twojego organizmu… Po 4h od wzięcia pierwszej…Kupisz tabletki to przeczytaj ulotkę, tam wszystko masz napisane… cieekaawaa…Może być słabsze – ULOTKA!! „przez wszystkie dni I opakowania miałam plamienia i zastanawiam się czy to może być 1 dzień krwawienia? Czuje się właśnie tak jakby dostała "okresu".”--->Z tym nie czaję o co Ci chodzi? „przez wszystkie dni I opakowania miałam plamienia i zastanawiam się czy krwawienie w ogóle może wystąpić?”--->Czemu Ty po prostu nie sięgniesz do ulotki??Czy to nie ułatwiłoby Ci sprawy?Nie miałabyś wątpliwości, nerwów, przecież tam wszystko jest napisane!!Przy 3 pierwszych opakowaniach możesz mieć plamienia cały czas i mieć okres w przerwie, mieć plamienia cały czas i nie mieć okresu, nie mieć plamień i mieć okres, nie mieć w ogóle niczego, itp…Masz wszystko w ulotce więc sobie poczytaj w końcu zamiast tu siać panikę zupełnie bez sensu… Jeśli chodzi o śluz, to nie wiem, bo ja nie miałam, ale masz w ulotce napisane, ze przy 3 pierwszych opakowaniach mogą się dziać różne rzeczy – czemu nie czytałaś ulotki!? KoBra20011989…Nie czaję pytania?To ile dni chciałabyś mieć okres?4 to mało czy dużo, bo nie wiem w czym sęk?Poza tym - ULOTKA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×