Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość Grachla
a ja byłam dzisiaj na ważeniu moich kilogramów, 6kg w dół w ciągu 20 dni ale jak zauważyła Pani konsultantka, duzo wiecej spadło mi w obwodzie, bo w pasie minus 10!!!! a w biodrach minus 6;)) więc najprawdopodobniej mój organizm z powodu okrsu zmagazynował sobie troszkę wody....nie wiem czy to dobry wynik jak na 3 tygodnie... zobaczymy jak bedzie ze spadkiem teraz bo teraz mam już jesć 2posiłki normalne i 2 z diety cambridge, wiec teraz pożerać bede 1000 kcal.i w końcu moge jesc owocki!!! Mucho trzymaj sie dalej, ja też uważam że posiłki DC wcale nie są złe. a tak na marginesie...jecie 5 czy 4 posilki dziennie? jak to macie rozłozone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mucha123
Grachlo- 6 kg to piękny wynik no i te centymetry- kiedy ja tak będę mieć?:) ja mam ostro bo tylko 3 posiłki dziennie przez 2 tygodnie,rano jem owsiankę w południe zupkę i o 18-stej napój- zobaczymy jaki będzie efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grachla
Mucha Moja Pani konsultantka powiedziła mi żebym dzielila napój dwa razy, żeby było mi łatwiej przerwać, bo wtedy jadłam mniej a czesciej. Wtedy spozywasz taka sama ilośc kalorii ale co 3 godzinki cos tam żoladek dostanie. mi tak jest latwiej. co do mojej wagi, myslałam ze bedzie spadała jeszcze szybciej, ale 6kg, to wychodzi po 2 kg na tydzien wiec uwazam ze to fajny wynik a gdzies czytałam ze powinno sie chudnąć do 0,7 kg na tydzień wiec chyba nie spadło mi wcale mało. mucho dla mnie te piersze 3-4 dni były ciezkie ale pozniej juz ok. nawet jezeli teraz odczuwasz głód, to zobaczysz ze zaraz organizm sie przestawi. nie doczytalam ale ile chcesz zrzucić? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mucha123
Jestem po prostu głodna- piję rosołek jest bardzo bobry:) To mój drugi dzień. Grachlo chciałabym zrzucić minimum 10 kg, a ideałem byłoby 15- wtedy czuję się bardzo dobrze. Teraz warzę 69 kg przy wzroście 162 cm. Juz od dłuzszego czasu nastawiałam się psychicznie na dietę a że jestem uparta jak osioł(- słowa mojego męża:)) to myślę że dam rady. Zresztą to uczucie głodu to nie takie straszne- gorsze rzeczy człowiek przeżywał. Grachlo chudniesz moim zdaniem bardzo ładnie- zbyt szybka utrata wagi też nie jest do końca dobrą rzeczą. No i napewno kobiece dni tu zaważyły.Trzymaj się mocno tego co postanowiłaś.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ooo kilogramy uciekają, gratuluję!!!!! ja jadałam 3 posiłki, bo po prostu nie chciało mi się tego dzielić, ale pomysł na 5 to jest to, bo jednak ja preferuję 5 posiłków nie będąc na diecie. Może kiedyś i dc o tym pomyśli i te torebki podzielą. Muszko, trzym się!!! te pierwsze dni są czasami trudne, bo to głowa boli i przestawienie się, no ale Ty jesteś po tygodniu 1000kcal więc troszkę już przywykłaś. Fajne to uczucie na początku jak frrruuuuuuu parę ładnych kilogramów z głowy, nawet jeżeli to woda na początku, bo tak około 3-4 kg to nadmiar wody, no ale to cieszy. Grachla, owocki mniammmm w końcu:D powiem Ci że ja uwielbiam ten stan jedzenia tego owoca po tym detoksie dc, każdy kęs jest mega smaczny. Gratuluję i trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kochane ;) Moja waga ciągle spada jutro mam warzenie ciekawe jak pójdzie mam nadzieje ze nie będzie tak żle.Ostatnio jestem strasznie śpiąca bardzo jestem ciekawa co moja konsultantka na to hmmmmm.Nie wiem czy tez macie problem ze wklejaniem wpisów dizs pisałam do was 3 razy i ani jedna sie nie wkleiła ;( Trzynajmy linie kochane i do sklikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grachla
heyka, baby no to cczekamy na wynik dzisiejszej konsultacji....ja w tym tygodniu moge jesc owoce ale bardzo sie boje , że mi sie zatrzyma spadek wagi...:))) durna jestem wiem. jakos niecierpliwa jestem i zaczełam stawac od 3 dni na wagę codziennie,bo nie moge sie doczekac az mi sie cyferka na wadze przekrecic z 8 z przodu na 7 z przodu. dzisiaj pierwsze jabłko po 3tygodniach przerwy...juz sie nie moge doczekac II sniadanka:)) co tam u WAS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja też śpiąca i jakaś taka... ta noc była okropna, spalam jak zając, no ale pełnia, więc ja jak ten wilkołak ;) i ciśnienie skacze, więc źle się czuję, rano ledwo wstałam. Trzymam kciuki za wyniki i za Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kochane moja konsultanka dzis zadowolona 95 wiec i ja się ciesze wkacu dostałam batoniki cudo w gębie ;) moze mi się troszke chumorek poprawi bo ostanio ciężko z tym było ;)))))))))) uciekam na zumbe pużniej sie odezwe;) i sorki za byczki ortografia się odzywa hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje Bejbeeee :D ortografia tu nie ważna, bo to nie kółko polonistyczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzona90
Hej dziewczyny! Pisałam już jakiś czas temu. od marca schudłam na DC 27 kg i wszystko było dobrze do momentu kiedy raz dostałam atak bólu na brzuchu. Myślałam , że to zatrucie. Po miesiącu ( czyli teraz na początku sierpnia ) znów miałam takie bóle i to 4krotnie * w ciągu jednego tygodnia*, myślałam, że spłynę taki ból okropny- gorzej niż przy okresie. Poszłam na USG i okazało się, że mam kamienie w woreczku żółciowym i mam skierowanie na jego usunięcie!!! Dziewczyny uważajcie z dietą. Owszem czuje się świetnie jeśłi chodzi o wygląd, ale niestety DC daje o sobie znak jak dostaje tych ataków....i zaznaczę, że jestem osobą młodą - 23 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzona90
i zaznaczę, że nie wróciłam do starych nawyków. Oliwy nie używam, ani nie jem tłusto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm kamienie, ale czy to na pewno od dc? przyczyn może być wiele. Zdrowia życzę w takim razie i gratuluję wagi i zmiany nawyków bo to jest największy sukces, zmienić coś na zawsze, na lepsze i piękniejsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grachla
Odchudzona Kamienie to chyba nie kwestia 4 miesiecznej diety...nie wiem, tak myśle,że to nie od diety ale to pewnie moze ocenic tylko fachowiec, lekarz. a propos zmiany nawyków żywieniowych...nawet nie wiecie jak mnie cieszy przygotowywanie posiłków - obiadków, zdrowych, ktore niosze sobie do pracy. i zamiast objadac sie pieczywem czy jedzeniem dzien w dzien jogurtów co powodowało we mnie wkurzenie monotonią pisiłkow. teraz jak ja jem kolacje to od razu robie sobie obiad na kolejny dzien, do pracy. jak tam Wasza dieta koleżanki? ja zaraz uderzam na basen popływać rekreacyjnie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak zdrowie może być pyszne, rozmaite, kolorowe. Ja uwielbiam gotować, kombinować itd. Dzisiaj upichciłam w nowym szybkowarze cukinie, pomidory, paprykę, cebulkę zeszkloną na oleju, trochę koncentratu i różne tam przyprawy, w sumie co kto lubi. Potem to blenderem potraktowałam bo skórki z papryki i pomidorów szkoda mi było ściągać ponieważ tam dużo witamin, a po zmiksowaniu ich brak. Powstała zupka krem, pyszna. Można do tego dodać fasoli lub groszek lub makaron czy ryż i danie gotowe. Z resztą dodatki to też kwestia gustu. pozdrawiam i pyszczki do góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mucha123
Witajcie, nie było mnie wczoraj bo dzień mi jakoś szybko zleciał. Dziś mam 4 dzień i jest dość ciężko. Wczoraj wieczorem kręciło mi się w głowie a dzisiaj mnie boli- na szczęście proszek pomógł. Żle się czuję, jestem bardzo słaba i głodna ale podobno czwarty dzień to przełom. Strasznie chce mi się spać, to może go prześpię.Zwykle o tej porze nie czułam głodu- no ale już 4 dni wytrzymałam więć nie mogę się poddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mucha123
Piję rosołek, pomaga na głód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytrzymaj Muszko, jutro powinno być lepiej, ja też zapijałam się tym rosołkiem, czasem też kawą zbożową z tą wodą wapienną;) czyli mleko 0,0 hee aaa no i bawarkę:) teraz to już najgorsze masz za sobą ale widzę že nastawiona jesteś mega pozytywnie to supcio Pozdrawian cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grachla
Mucho dobrze że walczysz z głodem, ja tez mialam załamanie koło 4 dnia a pozniej szł ok az do pierwszej miesączki. teraz jest ok. M 1979 skad czerpiesz pomysly na takie dania, jak przeczytałam opis tej zupki to az zechciało mi sie jutro takie cos upichcic;)) masz jakies pomysly na fajne sniadanka też? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kochane widze ze tu o smakołykach piszecie tylko moge wam pozazdrościć bo ja niestety tylko szejki albo zupki no batoniki mi doszły ale na swoją prożbe ;) Jesli chodzi o te kamienie to wątpie zeby to przez diete mój tata nigdy jej nie stosował i tez je miał poprostu czasem organizm się wyczyszcza i wyżuca to co niepotrzebne .Ok uciekam już spac do juterka będzie wiecej czasu zeby popisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśmiech dla was dziewczyny żeby nam ten dzionek łatwo minoł bez burczenia w brzuszku ;) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grachla
Witam i ja życzę WAM aby ten dzionek minął bez burczenia w brzuszku i popełnionych grzeszków;)) DAMY RADE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grachla
ale tutak cisza.... ja niestety dzisiaj sobie troszke pofolgowałam...bo jak tu sie trzymac diety jak na grillu byłam z córeczka? no i nie powstrzymałam sie od skrzydełka z kurczaka i pół jednej kiełbasy z dzika i miski sałatki;(( eh, chyba zaraz pocwicze wiecej...ciekawe ile kalori pozarłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Grachla no chyba każdy na grilach że nikt nic nie pisze;)witaj w klubie ja też dizs pofolgowałam hmmmm zbliżają się moje ciężkie dni i ciągnie mnie dzis na wszystko pozdżarłam nadgelsy kurczaczkowe ehhhh jutro ide na zumbe i na fitnes musze to spalić bo w środe znów warzenie ;) życze miłęgo wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grachla
Baby1979 ja też miałam cięzkie dni przed samym okresem...grunt żebysmy nie poddawały sie naszym słaboscia za czesto... własnie planuje obiad na jutro i nic mi nie przychodzi go głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia126
Cześć dziewczyny właśnie czytam Wasze posty ja zaczęłam dietę 1000 kcal i nie wiem czy dobrze robie,boję się że długo tak nie pociągne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grachla
Gosia Przede wszsytkim witamy w naszym skromnym gronie. My dajemy radę to i Ty też dasz. ja jestem teraz 5ty tydzien , mam tez 100cal i daje rade. Nawet nie jest ciezko, nawet plywam sobie rekreacyjnie. w razie czego pisz do nas, to sprobujemy Cie jakos wesprzec. ile chcesz zrzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia126
Dzięki za miłe przywitanie :) marze żeby zrzucić 10 ale jak będzie 8 to super -najgorzej że mam słabą silną wole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gosiu dasz rade ja już ciągne 9 tygodni na 500 kl i jeszcze żyje ;) a tłuszczyku zżuciłam już 21 kilo wiec da się rade tylko zeby sobie od mówić to jest to hihih czasem sa słabości ale jakoś dajemy rade i Ty tez dasz ;) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×