Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

Dziś niestety nie:( Kopfschmerzen zmienia mi wyraz twarzy :( na cierpiętniczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, ja to musze nad jakąś odnową biologiczną popracować. Bo mi letni, wspaniały wygląd gdzies przepadł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z czystej ciekawości...jakie macie plany sylwestrowe??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zimowy-świąteczno-sylwestrowy będzie OK. Na jesień Cię usprawiedliwiam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym roku wdziewam strój roboczy w sylwestra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee????????????????? Jasniej, proszę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawisz się ze mną, mysterious lady:P No dobra, o nic już nie pytam.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, dzięki za emilka. Sprecyzowanych planów na sylwestra nie mamy. Ale chyba jakieś tańce. Spodobało nam się ;-) Garnierka - odpisałam Ci. Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, właśnie się obrobiłam z papierami :) Mam dziś wizytę u dentysty i jakoś już mi ciarki po plecach chodzą brrrr :o Plany sylwestrowe? Hm był plan na wyjazd, ale okazało się że robimy ogólnopolskiego sylwestra. Mam w pracy dwie świeżynki, których nie mogłabym zostawić samych :o W zeszły piątek okazało się, że jednak będzie mały sylwester miejski i mogłabym miec wolne.. tylko, że teraz trochę za późno żeby zarezerwowac jakiś wyjazd :( Buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrobiłam się ......mam troszkę czasu , co do sylwestra to nie wiem .............albo będe w domu sama albo nie sama i nie w domu ..............on twierdzi że nie będe sama bo zdąrzy wrócić , ba nawet usłyszałam dzisiaj że będzie na święta ale jakos nie bardzo w te święta wierzę ............ Ale nie jest źle ............ a będzie lepiej jakos optymistyczna mi sie perspektywa zrobiła taka jasniejsza i bardziej kolorowa i może niech tak juz zostanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ;) Groszku ja wczoraj byłam u dentysty :O dzisiaj musiałam w związku z tym zrobić sobie panoramę :O bo mam ponoć zle zaleczone kanałowo ząbki :O i jak sobie pomyślę o ponownym ich rozwiercaniu to wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr I tak od rana biegam po lekarzach :O A teraz walczę idityzmem urzędniczym :O I musiałam jednej pani przypomnieć, że to ona jako urzędnik jest dla mnie , a nie ja dla niej :P Bo babsztyl zaczął na mnie przez tel wrzeszczeć, że ona za 30 min kończy praće i nie będzie mi udzielać informacji i żebym do oddziału przyjechała jak chce uzyskac informację , bagatela do tego cholernego oddziału mam tylko 90 km w jedną stroną, ale to ją nie obchodziło, ale jak jej się oberwało to wytłumaczyła mi wszytko !!! A jednak zdążyła i zajeło jej to 5 min , ale na początku musiała pokazac kto tu rządzi, ale nie zemną takie numery :P A teraz po tej rozmowie z tą babą mam dość :P juz nie mam siły na pracę, bo taka wkurzona jestem :P I pomyśleć, że ten babszytl ma pensję z moich podatków :P Po za tym jestem dzisiaj padnięta mój wczoraj fochy strzelał i poszłam spać .... uwaga ................ o 5 rano :O bo jaśnie księciunio tak się rzucał na łóżku, że usnąć nie mogłam :O No, a posżło o exię :O - hmmmm szkoda słów :O Co do sylwestra , to jeszcze nie wiem, ale jak dożyję to chyba gdzies wyskoczę na balety ! Na razie to piję 5 kawę i mam już za sobą 7 red buli :O a oczka nadal mi się zamykają :O pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie właśnie nawiecił mój rodziciel w roli posłannika od babci krokietów i barszczyku czerwonego...miami....pycha....pychotka...wspaniałe...nie wytrzymałam i jem sobie....a jak wróci mąż to będę się tłumaczyła, że nie wytrzymałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do widzenia - do jutra pewnie dziewczynki. Ja dzis przyjemniej po pracy-fryzjer Potrzebne mi to - naprawdę. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, ja też mam pensję z waszych podatków :P Ale, ja to jakaś miła jestem dla petentów :) Czasem się dziwię skąd mam takie pokłady uprzejmości. Może dlatego, że jestem wciąż \"świeżą\" biurewką ;) Jak tylko zauważę zmiane na gorsze, zmieniam branżę. Idę teraz szorować zęby w urzędniczym kiblu :D Jak przeżyję wizyte u dentysty, to odezwę się wieczorem. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku, ale ty jesteś Pani od Kultury, a nie Pani od Zdrwoia....pani od kultury z definicji już ma kulturę....:P A czy dobry nastrój?????To zleży od parapetów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku ;) ty raczej jestes z tych niezmanierowanych ;) ale mówię ci tutaj można szału dostać jak człowiek chce uzyskac jakąolwiek informację telefonicznie :O oni tutaj preferują kontakt wzrokowy :P za to ja nie preferuję takich konataków z paniami :P Ani, Garni, Yenny macie zwrotki na @ ;) Yenny ty możesz dostac conajmniej 3 @ o podobnej treści , więc możesz wszytkich nie czytać ;) net mi pada i poczta do ciebie w mojej skrzynece gdzieś sie zawieruszyła, niby mam potwierdzenie, że poszedł do ciebie, ale za chwile już nie ma takiego potwierdzenia :O więc do ciebie kochana pisałam 3 razy ;) i mam nadzieję, że jednak te 2 pierwsze nie dosżły bo nie ukatrupisz za zaśmiecanie skrzynki :O Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) dzięki za szybką interwencję ;) wysłałam ci jeszcze jednego :O Pozdrawiam cieplutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy ząb zale(i)czony. Jest jeszcze parę dziur do załatania. Ech, niestety jak się omija dentystę szerokim łukiem, to tak potem jest. Kurczę, sama nie wiem czemu bo moja dentyska jest naprawdę super kobietą :) Spadam przed tv... samotność buuu... w piątek też J. do późna w pracy :( Dziewczyny, jutro mnie nie ma na necie - idę na szkolenie bhp. Będę ćwiczyć na fantomach :D Więc awansem życzę wam miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku, widzę, że łączy nas podejście do dentysty:( Podobnie mam strachy... A dziś grzaniec w wykonaniu mojego męża... Trzyamajcie się ciepło, też mamy TV night:p przyajmniej do czasu:P hihihihihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówcie o dentyscie ..............co prawda nie boje sie samej wizyty ale bardziej bólu zęba do dzisiaj pamiętam jak pedziłam o 3- w nocy na pogotowie bo miałam załozona treciznę i nie potrafiłam cholerstwa wydłubać nie było na mnie siły.............ale ząbek uratowałam mam go do dzisiaj. Właśnie eksperymentuję z kolarami włosów ..............może byc ciekawie bo mam juz drugą farbę nałożoną ...........jak przeczytacie we wiadomościch że pojawiła się nowa czarownica w Piernikowie to znaczy że to tylko ja. a tak apropo wiecie jakie trzy rzeczy się pany bogu nie udały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny. Rano miła niespodzianka- otwieram skrzynkę - napisałyscie wszystkie. Dzieki. Niedługo siądę do zbiorówki, choć nie mam dzisnajlepszego nastroju to ogólnie nie jest źle. Wyspałam się nareszcie. Ani, ja mam tego emilka wysłanego 21.11.2006 - godz. 12,27. za to Twój przyszedł do mnie 22.11.2006 o godz. 16 z minutami.... :-D Ciekawe co jest grane - z Twoimi emilkami to juz tak drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoooooooooooooo , ale się wyspałam ;) Ninke masz @ + zdjęcia ;) nie mogłam się oprzeć :O Tyle tyko, że ja mam szary zestaw !! pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozerwana
Yenny, mam prośbę... Czy mogłabyc przesłac mi na meila (o ile posiadasz...lub może któraś z Twoich forumowych koleżanek) książkę "Kobiety, które kochają za mocno.." Byłabym Ci barrrrdzo wdzięczna 🌼 Skrobnij też, jak po przeżyciach wczorajszego dnia! U mnie coś się psuje, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze zajrzałam na kafe rozerwana. Postaram się znaleźć - moze mam. Emilek potem-na razie młyn. Pozdrawiam Cię- trzymaj się i nie dawaj smutkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozerwana - nie mam niestety tej ksiażki. Pisz na emilka co się dzieje, ja jak się obrobię napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×