Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

odesłałam ale nie wiem, na jakie konto:( ale pewnie jeszce ci sie jakies trafia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam ninke...czytałam... teraz tez myslę nad tym co od panstwa moge dostac...moja , nasza sytuacje znacie... moze znacie się na tym?? ja jestem bezrobotna zarejestrowana bez prawa do zasiłku.. moj wreszciezrozumiał ze jak sprzatanie to małego nie bierze bo przecież nic nie zrobimy i nigdy tego nie skonczymy ale ja chcę zółta w kaczuszki...bo taka słoneczna jest :) tym bardziej ze mebelki i nasze łózko mamy w ciemnym kolorze, panele tez ciemne - sciany groszkowe :) czyli wszystko pasi:D aaa firanki ecru...lub białe woalowe:P to juz wiecie wszystko...łózeczko bedzie miało szczebelki tez ciemne:P http://allegro.pl/item152796941_lozeczko_radek_ii_teak_szuflada_kolyska_gratis.html ooo takie będzie :) w tym stylu:) do żółtej poscieli pasi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszku to zapraszam twojego mena na kurs do mojego..powie jak to sprawic bys miała maluszka:D:D:D:D:D no a wy co myslałyscie!! skoro nfz wprowadza limity musiałam startowac tak aby na wiosnę:D:D:D:DD:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani poszła odp. Garnierka, mój dywersant wie jak.. ale skupia się bardziej na sprawieniu mi przyjemności niż potomka :P To łóżeczko to mają moje dwie koleżanki m.in. jedna z pracy która we wrześniu urodziła synka i obie bardzo je sobie chwalą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierka.....dobrze to wszystko obmyśliłaś . I nawet na zapędy rządu byłaś przygotowana. A pościel pewnie ,że pasuje. Te kaczuszki są śliczne i ta żółta pościel tp cimnego łożeczka i tego groszkowego kolorku. Inaczej być nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janiolek
Garniera wyslalam Tobie maila :) Chyba moglam cio ?? A te lozeczko i posciel przesliczne !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani jak ona będzie dochodzić do 30 to on będzie dochodzić jedynie pod wpływem wiagry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, ja już odrobiłam zadanie :P Z pracowej skrzynki więc jak możesz to na nią nie odpisuj bo własnie wychodzę z roboty :) Miłego wieczoru... u mnie ma być huragan więc lecę po świeczki i wode żeby nie przytrafiło nam się tak jak w sylwestra po burzy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej zaraz mnie zwieje od tych wichur :O Garni ;) no cuda ;) no i te kaczusie są urocze ;) łóżeczko tez fajniusie ;) będzie sie dzidziusiowi cudnie spało w takiej sypialni ;) Ninke ;) masz rację jak sobie człowiek sam nie pomoze to i psycholog nie da rady, ale u mnie to juz chyba coś poważniejszego :O i jakieś piguły szczęścia mile widziane ;) Groszku ;) ja ostatnio natrafiłam w necie na poprawkę dot rozwodników, kótra przewiduje mozliwość alimentowania byłego współmażłonka dłużej niż 5 lat (bez orzekania o winie) :O no i jakis zapis , że rozwodnicy pozostają powinowatymi już na zawsze :O Jak mnie bawią te nowatorskie zmiany :P Ani ;) Whim ;) Pozdrawiam was wszystkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani odp na emilka jestem za !!! tylko net nie pozwala mi na zalogowanie na skrzynce, wiec ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni-łózeczko i poscielka przeslicznej urody! Dzidziulek pewnikiem tez.:)Garni, mieszkasz niedaleczko od Czestochowy?Napisz, jesli mozesz gdzie dokładnie, jak nie na topik, to @.Pocieszam-tez jestem na zasiłku bez prawa.... Trzymam za Ciebie! Wiem,ze z maleństwem coraz Ci ciezej-a ostatni miesiac to juz ponad wszystkie, bo,bejbi przybywa na wadze o cały kg. Wtedy chce sie to juz miec za soba, ale lepiej niech jeszcze jak najdłuzej pomieszka w Tobie....Nie słychac, jak płacze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszku dziecko
napisałaś: "mój dywersant wie jak.. ale skupia się bardziej na sprawieniu mi przyjemności niż potomka" Toż jedno wcale nnie wyklucza drugiego, a wręcz przeciwnie - to ma byc przyjemność:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem że najważniejsze to połączyć przyjemne z pożytecznym ;) Ale póki co potrzeba nam czasu aby dotrzeć się jeszcze na stopie \"domowej\"... nabrać pewności, że będziemy umieli stworzyć maluszkowi naprawdę bezpieczny dom, bezpieczną rodzinę... więc na razie jesteśmy na etapie tworzenia tego bezpieczeństwa, później zabierzemy się za tworzenie maleńkiego człowieka :D Dziewuszki macie @. Celi, o co chodzi z tymi alimentami? U nas nie ma tego problemu. Ale swoją drogą to śmieszne, że rozwiedzeni mają być zawsze uznawani jako spowinowaceni... nasze prawo robi się bardziej restrykcyjne niż kanoniczne :o Tam stwierdzona zostaje nieważność e voila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pewnie ,że wiało i jak to dobrze ,że ten wiatr wieje a my sobie w domku siedzimy i cieplutko mamy i się przytulamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
net - do czestochowy mam 40 minut autem trasa caaaaaały czas prosto:) mój tam studiował to się troche najezdziłam z nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni, moi rodzice mieszkaja tam niedaleczko-dlatego pytam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wywieje mnie ............................jak usłyszycie że jedna czarownica wyleciała z 8-mego piętra to ja . własnie siedzę przy biurko na przeciwko okna i widze jak je zalewa deszcz to niespotykane zjawisko biorąc pod uwagę że mam dużą loggie . Jak dla mnie to w tym roku za duzo wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mieszkam
nad morzem, jest niezły sztorm.Mewy to dzisiaj uciekały na miasto.Dodam, ze mieszkam na 10 piętrze.Szczelne okna, to jest to:) ale wichura niezła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co tyyyyyy
nad morzem nic nie wieje, lekki wiaterek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mieszkam
prebiegnę się z pieskiem i zdam relację, u mnie wali w szyby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mieszkam
to była fatamorgana:) jednak u nas tak nie wieje.Da się żyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez ten wiatr to się komuś topicki pomieszały :D Ale u nas wiaaałooo, masakabreska ;) Najgorszy był ten huk, a domu aż trzeszczały. My mieszkamy na wzgórzu, dookoła łaki i lasy... rany takiego przeraźliwego dźwięku jeszcze niegdy nie słyszałam. Ach, no i oczywiście od 12 nie było prądu, chyba w całym Szczecinie bo mamy widok na całe miasto, a było ciemno jak w .... ;) A teraz nadal nie mamy wody. A nie mówiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje,ze nikogo nie zmiotło z Topiku....wpisujcie sie kobiety po kolei,zeby odhaczyc liste obecnosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ;) Net ;) my górlaki ( przyjezdne ) :D:D:D:D:D to chyba przywykłyśmy do takich wiaterków :D:D:D ja tam tylko w nocy podziwiałam błyskawice , ależ były cudne , miałam całą panorame gór oświetloną, ale po 2 i u mnie załamała się pogoda, padał deszcz i grad i wicher sie wzmógł, ale co mi tam, 2 tabl nasenne i poszłam lulu ;) Ale nie było tak strasznie, u mnie nic nie trzeszczało, ale to chyba dlatego, ze mieszkam w takiej strefie opadowej, że każdy architekt bierze pod uwagę duże opady sniegu i dlatego więżby dachowe sa tylko o ciupinke cieńsze niż na podhalu i wiaterek wczorajszy nie wyrzadził żadnych szkód :D:D:D:D Ale chwilami miałam wrażenie , ze to burza wiosenna , a nie jakiś huragan :D:D:D, tylko te chwilowe podmuchy były straszne, ale ogólnie nie było zle. Za to teraz mam cichutko i bez nawet malutkiego wiaterku ;) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku a co z tą cofką??? cos tvn 24 syłyszałam rano, że swinoujście jest lekko podtapiane :O, a jak tam u ciebie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×