Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

Ja też;) nawet jak on prowadzi:P a my jutro do Czech na narty:D:D:D:D mumi, uważaj na to: \"statystycznie\", bo statystycznie to pan i jego pies mają po 3 nogi - powiedzonko zasłyszane od pewnego profesora statystyki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku, ano cudownie:) zrobił mi nawet masaż, a ja zasnęłam w trakcie masowania moich obolałych pleców;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> groszku już sie poprawiłam emil dodany, jesli masz ochotę napisz lecę na korki, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej śnieżynki i zmrożone noski :) Ani ;) , masz rację po tamtym debilu to kazdemu dużo odpuszczam, ale tamten nie był jakimś wyjątkiem, tzn nie był jakiś nietuzinkowy , bo jego 2 poprzednicy byli bardzo podobni :P Dlatego tak pałałam i płałam miłością do tamtego regionu :P No cóż studia nie zawsze przekładają sie na inteligencję :P a żeby życ we dwoje to trzeba miec inteligencję wrodzoną :P , ta nabyta przydaje sie tylko w pracy w domu juz nie :O Zresztą mój tez miał tam cud laski :D:D:D:D, które tez odpierdlalały numery nieziemskie :P I jakos zostało mi przekonanie, że niby to ten sam kraj, ale ludzie strasznie różni :P I nie zalezy to od ich wykształcecnia, tylko od mądrosci życiowej :O pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludziska kochane, ile ja ma roboty!!!!!!!!!!! teraz bułaka i herbatka, przerwa bo znów mi siewszystko miesza. Ani, mój ksieciunio o statystyce mówi inaczej. Cytuję - \"jedna jest dziewicą, a druga miała 100 partnerów, statystycznie mają po 50 partnerów\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Net ;) odp za 2 godzinki, teraz mam zabranie z pracownikami, pózniej kontrole u zębisty :O ale odp na pewno ;) A ty się nie smutaj oki ? ;) Yennka, bardzo podoba mi sie definicja statystyki podana przez twojego :D:D:D:D:D:D:D:D Ciekawe co na to powiedziałaby moja prof ? ona bardzo poważnie podchodziła do tego zagadnienia :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksieciunio tez mówi poważnie. ;-) A co mówi? Ostrożnie ze statystyką... ;-) Doroboty czas wrócić. Rozerwana - emilka zaczełam pisać,ale jakos nie mam weny. Jak mi potem dadzą pomysleć to skrobnę, jak nie to jutro na spokojnie od ksieciunia napisze. Dziś mam rodzinke na karku po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:( Nie gniewajcie się baby, że na Wasz topik się wciskam ale........no właśnie zastanawiałam się nad tym wczoraj dosyć długo.......... Wiecie, ja się jakoś tak czuję jak :( rozwódka jednak :) próbująca ułożyć sobie życie na nowo, na dodatek mój obecny partner był żonaty a to, że ze mną to już szczegół!!! Cholera, ja chyba nienormalna jestem. Wracając do wczorajszo-dzisiejszej dyskusji na temat podziału obowiązków. :) Wiele lat \"robiło się samo\", potem samo się poszło do pracy i dalej się robiło :D...... a wczoraj usłyszałam (przebłyski były od dawna) : \"nie bierz się za zmywanie, głupio mi tak dłubać w papierach jak ty stoisz przy garach\". Jezuuuuuuu ale oni mają przyśpieszenie.....po 19 latach małżeństwa. CIERPLIWOŚCI KOBITY, BĘDZIE LEPIEJ!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko-👄Spox, nie spiesz sie ! ja mam tez dzis full roboty na głowie, nie wiem, kiedy dotre do kompa:)bywajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata, no właśnie ciągle redefiniujemy sytuację, w której jesteśmy...teraz przerabiasz taką wersję;) Co do tych 19 lat, trochę mnie zmartwiłaś, że tak długo...ja staram się zorganizować przyśpieszony kurs \"sprawiedliwego podziału pracy w gosodarstwie domowym\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zbiorę odpowiednie materiały i opracuj odpowiednie scenariusze, postaram się go przerobić na topikowy kurs e-learningowy, może nawet bez Moodle\'a się obędzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka, piszemy program;)! Zaczynamy zbieranie materiałów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogłyscie mówic wczesniej,ze po 19 latach, a ja głupia:) nie dotrwałam....zabrakło 2.....Byłabym sie moze jeszcze jako wstrzymała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, statystyka nie podobała mi się. I co, statystycznie prace domowe wykonujemy po 50 procent , to jak tą statystykę lubić. Mrozek i śnieg bardzo mi się podoba. Nareszcie zima. mumi.......jak dobrze,że jednak odzywasz się . Powodzenia na sesji. Czasami przypominam sobie jaka adrenalinka towarzyszyła mi przy egzaminach, a potem ten luz. och. Proszę nie mówić ,że tyle trzeba czekać na cud by facet uświadomił sobie ,że w czymś można nam pomóc. Co tam mój w internecie robi nie interesuje mnie. Na pewno nie chciałabym żeby z kimś sobie na jakiś czatach gadał, a jakby miała to byc jedna osoba to już w ogóle byłoby źle. a co do internetu to mam wrażenie,że ludzie juz tylko w taki sposób się poznają, a przynajmniej tak jest najłatwiej im sie poznać. W końcu jesteśmy tego przykładem wirtualne kolezanki:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CELI-JAKBY CO, TO MASZ JUZ ZWROTKE NA SWOJA @,-a teraz ide tyrac...brrrrrr!az mnie otrzepuje na mysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk........bądz zadowolona z fryzurki i wybaw się za wszystkie czasy. Miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nici z balu...awaria ogrzewania sali....przeniesiony na za tydzień.... Cholera jasna...... Więć odpicowana siedzę przed TV i uszom nie wierzę, kiedy geniusz Kuchciński cieszy się, że test ojcostwa DNA dokonany przez Leppera jest dla niego korzystny....... no ręce opadają, a logika pada.... no bo po co Lepper robił zagranicą, za własne pieniądze, w tajemnicy test???? Skoro mógł ją \"zapylić\".... robił test, bo z nią współżył i chciał być przygotowany na ewentualność zrobienia testu DNA. a ci kretyni są zdania, że wszystko jest OK. On właśnie tym testem dowiódł, jak wszystko naprawdę wyglądało....sex sex sex ... Dlaczego cieszą się, że nie jest ojcem, skoro należy pytać: czemu robił test. Kretyni!!!!!!!!!!!! ;) buzia trochę jestem wkurzona.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk nic nie poradzisz ......................jedyne co mozesz zrobic to wyluzować . Ja siedze i sie ucze i chyba matoł jestem bo nic mi te dane nie wchodza do głowy ........................ble . A na domiar złego nie potrafie sie dogadać z niedźwiedziem ja swoje on swoje a od jutra zaczyna się jego powrót do domu................ jedzie do Delhi a potem do kraju ................... i co z tego wynika tylko jedno że wiem że wraca ale dogadac sie nie moge z nim na całej linii. To jest jak jakiś koszmar i jestem ciekawa bardzo czy raczy zawiadomic mnie czy dojechał do tego cholernego Delhi i co dalej ..............obawiam się że nie bo lekko zakrecony jest jak słoik po ogórkach;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyźni z mojej rodziny wciągnęli się w film wojenny, a ja mam dalej kwaśną minę, bo miałam tańcować...a wylądowałam przy kominku u moich rodziców w moich cudnych szpilkach i nowej sukni... Whim:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postanowienie
byłam na tym topiku pól roku temu , potem wyjechałam , wróciłam do mężczyzny po rozwodzie, i........ wcześniej powodowana współczuciem próbowałam zapoznać się z ich dzieckiem, kupowałam prezenty drobne na urodziny na święta , nicgdy też nie usłyszałam od dziecka słowa dziękuję , rozmawiałam o tym z nim, powiedziałam , że jest mi przykro, ponieważ cały czas mężczyzna po rozwodzie mówi mi jak jestem dla niego ważna, był u mnie zagranica zrobiliśmy wspólne zdjęcia, córce wysłał tylko ze swoją podobizną , tak jakbym nie istniała, poczułam się wykorzystana, był taki moment , że zadzowniła córka kiedy byliśmy razem i on poprowadził tak rozmowę jakby mni nie było w tym momencie z nim , wiecie coś w tym rodzaju, że nie może bo musi zjesc śniadanie bo tego i owego , bał sie powiedzieć , że jestem teraz z nim i musi mi poświęcic 5 minut , to smutne , jesteśmy razem 2 lata, ...zawsze inicjowałam rozmowy ja, czuję się wypalona , czuję dużą rozbieżność pomiędzy tym co mówi a tym jak działa, była żona ma mężczyzne , mieszka z nim i córka może jakieś 200 metrów dalej,,, inicjowałam tez rozmowe o naszym slubie , poniewaz chciałabym iść do przodu , ..... kochałam wcześniej osobe przez 7 lat , wyszłam tez z nieuleczalnej choroby, chciałbym ułożyć sobie życie , ,,, ale nie wiem czy to dobry kierunek, czuję że słabnę ,,,, co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk.....Tyle zamieszania z Leperem a \"Krawczyk, od której zaczęła się tzw. seksafera w Samoobronie, powiedziała telewizyjnym \"Wiadomościom\", że Lepper nie jest ojcem jej dziecka i badanie DNA \"absolutnie\" nie jest potrzebne.\" postanowienie........co do usłyszenia dziękuje , ja na nie nie liczę. Strasznie niedojrzale Twój facet się zachowuje. Wygląda na to ,że jemu jest trudno przed córką przyznać, że jesteś Ty. Pewnie czuje się winny ,że opuścił rodzinę i trudno mu jeszcze o nowej sytuacji rozmawiać. Wiesz, może nie chciał córki zasmucać wysyłając jej Wasze wspólne zdjęcie. Czy Ty byś takie zdjęcie swojego ojca z jakąś obcą babą chciała dostać. Tu potrzeba jeszcze czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani :O uuuuuuuuuuuuu to kicha :O Groszku ;) a jak tam \"stresura \"?? Net ;) dostałam i fajnie się ciebie czyta ;) odp jutro ;) A ja jestem smutna, J wyjezdża jutro na 4 dni do wawy :O , a ja zostaję tutaj samiusia :O No i dzisaj zachciało mi się filmu \"Plac Zbawiciela\" > no dół , rów :O Ja widzę to nasze szare życie, kóre ma tyle odcieni zła, braku empatii, pędzących ludzi , którzy o innych zapomianją w pędzie za konsupcyjnym życiem > to zaczynam sie zastanawiac po co to wszystko ????? :O Ależ mi się klimat włączył :O Ale koniec smucenia ;) Ani, Yennka, jak juz opracujecie ten super program to ja tez poprosze, nawet kopię piracką i wgram go mojemu ;) bardzo ciekawa jestem rezultatów ?? :D:D:D:D:D:D:D No no, moze uda wam sie zrobić z facetów kury domowe ? :D:D:D Postanowienie , ty nie masz co sobie zarzucać ! od relacji między tobą a dzieckiem jest twój facet!! Jeśli on przed dzieckiem udaje samotnego rodzica to tylko na nim kiedys odbije sie to czkawką ! To że dziecko ci nie dziękuje za prezenty hmmm może tak jest wychowane ?? Ze jest ci przykro że twój facet traktuje cię .......... dość lekko - to chyba przykro jest raczej nie na miejscu, ja czułabym wściekłość !! I nie są to złe emocje czy uczucia, masz prawo wymagać szacunku wobec swojej osoby ! Ty okazujesz mu i jego dziecku szacunek, więc wypadałoby aby on tez szanował i liczył się z tobą! Pogadaj z nim o swoich odczuciach, poweidz o zagubieniu i przedewszystkim o oczekiwaniach !!! Myśłę, ze rozmowa wiecej rozwiązecie niż milczeniem ;) A chłop jak chłop jak nie powiesz to sam sie nie domyśli :O pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×