Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

A teraz zmykam do pracy - od rana niewiele robiłam-ale po pierwsze nie miałam jak bo znów coś mi grzebali w programie na którym pracuje wiec miałam tylko net, a z drugiej strony jestem rozkojarzona kompletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🌼 Dla mnie Kuba też nieszczególnie :( i oklepane okropnie :O Yenny, ja też uważam, że Aleksander byłoby pięknie :) Whim, no to się naczekałaś, ale teraz.... ;) :D Celi, Garni pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ale źle się czuje, jakieś przeziębienie mnie bierze.Muszę go jak najszybciej zwalczyć. Imię Kuba podoba mi się tylko nie podoba mi się ,że jest teraz takie popularne i gdzie się nie obrócę tam Kuba. Z tego względu bym tak na imię dziecku nie dała. Tyle jest imion ładnych . Choć z imieniem dla chłopca miałabym kłopot. Whim......gratulacje zdanego egzaminu. Ja sobie przypmniałam jeden mój jak jeden z pilnujących załozył sobie okulary przeciwsłoneczne. To było tragedia. A teraz zTwoim musicie nadrobić czas bez siebie. Wszystkie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do garniery
pamietaj , żeby wybrac imie dla dziecka które sie Tobie i partnerowi podoba, anie "topikowym ciotkom". Bo to w końcu Twoje diecko i Twój wybór, którym obarczysz go na całe zycie... A swoją drogą Kubuś jest b. fajne...:) Aleksandra już mieliśmy i wystarczy...;) A może Maksymilian, Maksio, Maks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trafiłas podając nasze typy:) było własnie do wyboru Maksiu, Aleksander, Kubus...i Oskar wybralismy Kubusia:) łatwo bnedzie sie wymawiac i wogole...braciszkowi sie podoba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczo, topikowe ciotki chyba wyraźnie zaznaczyły, ze to wybór rodziców, a my musimy sie dostosowac. Przynajmiej ciotka Yenny tak napisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh mi sie a raczej mojemu ..aleksander sie podoba:D udało mi sie wygrac łózeczko na allegro uzywane- takie jakie chciałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Garni ;) ratulacje !!! 🌼 Yennka, mnie się podoba Kubuś, Olek też ;) Ale jak myślałam nad imieniem dla mojego (sic) dziecka to prym wiedzie Maks ;) moze jeszcze Mati ;) jakos mi się te zdrobnienia podobają ;) co do pełnych imion to nic mi sie nie podoba :O No ale ja mam czas :D:D:D:D:D:D:D:D Garni, czekam i czekam na ten sposób na rozstępy ciążowe i nic :O W końcu bobaska urodzisz i zapomnisz co robiłaś :O a ja będę musiała poddac sie plastyce brzucha i reszty ciałka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka , ty nam Garni nie strasz :D:D:D:D:D Pisałam wam, ze mój tak exi zrobił :O Ja bym go chyba zabiła za taki numer :O Więc Yennka nie strachaj nam Garni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooo kogo ja widzę ;) Jagódko ;) Ninke ;) trzymaj sie cieplutko ;) masz ochotę na rosołek ? kiedys Yennkę czestowałam jak sie nam rozchorowała ;) A poważnie, to masz juz jakieś specyfiki ??? i koniecznie pod kocyk zmykaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no to bym go zabiła za taki numer- co jak co juz do brzucha mówi kubus:) a on mnie koffffaaaa...wiec posłucha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garnierko
Nie martw sie. Nie macie slubu, wiec w urzedzie musicie byc razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garnierko
My kilka lat temu musielismy byc razem. Chyba ze przepisy sie zmienily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jako ojciec dziecka?? to on niema prawa? bo wiadom,o matka jest w domu z dzidziusiem i ułatwienie by było gdyby to on załatwiał. tak samo swiadczenia z MOPSu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni , niestety, ale pomarańczka ma rację ! no chyba, ze twój uznał dziecko jeszcze w łonie , ale nie wiem czy i tak twoja obecnosć nie byłaby obowiązkowa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garnierko
To ze podasz w szpitalu jego jako ojca, nic dla urzedu nie znaczy, Oboje w obecnosci urzednika musicie powiedziec jakie nazwisko ma nosic dziecko, no i ojciec przed urzednikiem stwierdza ze to jego dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garnierko
Jesli nie macie slubu to dziecko "z urzedu" dostaje Twoje nazwisko Chyba ze chcecie inaczej, ale w takim wypadku OBOJE musicie to stwierdzic. Ja swoje dzieciatko zostawilam na ten czas w szpitalu i zalatwilam wszystkie sprawy w urzedzie, bo moj facet nie mogl tego zrobic sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garni
tatus w usc musi byc jesli kuba ma nosic jego nazwisko musi go razem z toba zarejestrowac uznac ojcostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garni
i jeszcze piszesz ze macie niskie dochody wiec wasza gmina pewnie da wam drugie becikowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garni
tylko do[prlnijcie formalnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garnierko
Pamietaj ze wedle prawa bedziesz samotna matka, wiec postaraj sie dostac wszystkie mozliwe dodatki Jako samotna matka mozesz sie ubiegac o zapomoge z opieki spolecznej za urodzenie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akjfdnb
wg. prawa nie bedzie samotna matką status samotnej matki jest wtedy gdy ojciec dziecka nie zyje , albo jest nieznany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garnierko
Owszem bedzie samotna matka bo nie ma meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akjfdnb
nie będzie samotna matka bo dziecko ma ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garnierko
Ja korzystam z przywilejow samotnej matki moje dziecko ma ojca ale ja nie mam meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akjfdnb
DODATEK Z TYTUŁU SAMOTNEGO WYCHOWYWANIA DZIECKA przysługuje samotnie wychowującym matce lub ojcu, opiekunowi faktycznemu lub prawnemu dziecka, jeżeli nie zostały zasądzone świadczenia alimentacyjne na rzecz dziecka: ponieważ drugi z rodziców dziecka nie żyje lub ojciec dziecka jest nieznany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 gmina jako osobno nie daje drugiego becikowego. tylko to podstawowe. ja jestem bezrobotna bez prawa do zasiłku. dochodów nie miałam... jakiegos doła załapałam:( batalia po urzędach , maleńkie dziecko..dziadki przeciw...( przynajmniej z tamtej strony) nie akceptuja malenstwa... czy ja dziewczyny dam sobie rade? no do tej pory jakos dawałam... tylko to bycie zielonym w przepisach...oj porażka... orientowałam sie narazie jak to wyglada ogolnie becikowe...ale czy dam rade tutaj zastosowac to w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×