Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pajeczarka

jakie najlepsze tabletki na cere paznokcie i włosy?????

Polecane posty

Jakoś nie wierzę w ich skuteczność. Chyba wolę jednak zmienić dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka882
Skrzyp polny całkiem spoko, ale lepszy jest olej z wiesiołka :) też jest dostępny w zdrowesuplementy.pl , polecam bo jak dla mnie lepiej pomaga od skrzypu polnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusnta22
Zamawiałam kiedyś ze zdrowesuplementy.pl jakiś suplement, który pomógł na moje biedne włosy, nie pamiętam już nazwy, poszukajcie w tym sklepie, sporo tam tego jest z tego co pamiętam. U mnie z włosami to była kiedyś masakra, często wypadały, oraz się rozdwajały końcówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiftusiek
Ja na zdrowesuplementy.pl zamawiam EkaBelvital - Skrzyp polny i Pokrzywa Stosuje już 3 lata i nie mam żadnych problemów ze skórą, włosy też są w świetnej formie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1112222
Witam ja stosowałam świetne kapsułki ,efety już po miesiącu jeśli chcesz się dowiedzieć więcej napisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może wypróbujesz "na włosy i paznokcie" ze skrzypem od doppel herz? Mi pomogło, a miałam spore problemy i z włosami i z paznokciami. Jednak rozjaśnianie włosów i robienie hybryd na paznokciach zrobiły swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliuna
Skrzyp polny to taka propozycja z tańszych, poszukajcie czegoś ze zdrowesuplementy.pl są tam też zdecydowanie lepsze tabletki niż skrzyp polny, ja kupowałam kiedyś tam takie tabletki, które pomogły mi na wypadające włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wywrotka89
Jak dla mnie Biotebal nie ma sobie równych. Zawiera wysoką dawkę biotyny - 5 mg, dzięki czemu świetnie działa na włosy, paznokcie i skórę. U mnie zahamował wypadanie włosów, z którym walczyłam od kilkunastu miesięcy, więc długo z niego nie zrezygnuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest Premium Collagen 500, spróbujcie na mnie tylko on działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny wypróbujcie Premium Collagen 500 na mnie i moich znajomych zadziałał super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie super rozwiązaniem okazał sie Premium Collagen 500 dla mnie jest rewelacyjny i co najważniejsze dostepny jest w formie proszku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przyjmuje teraz Premium Collagen500 w formie proszku oczywiscie. Myśle ze tak działa skuteczniej na zmarszczki, nawilżenie skóry twarzy, wzmocnienie włosów. Od środka wszystko działa szybciej i znacznie skuteczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami warto jest sobie zrobić taką kuracje. Wiadomo ze czasami same kremy nie działaja tak jakbysmy chciały wiec warto jest siegnąć po coś znacznie skuteczniejszego i zadziałać od wewnątrz na skóre. http://sklep.noblehealth.com/produkt/collagen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
merzspecial znowu się pojawiły ale są k***wsko drogie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tak się pisze Merz Spezial są dobre tylko drogie w ciul 60 tabletek ok 40 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sprawdzony produkt który stosuje sama Premium Collegen5000 dla mnie jest najlepszy bo zawiera kolagen najwyższej klasy. Sprawdźcie same https://www.naturalspharm.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Class A Collagen, jest to produkt niedrogi i spelnia moje oczekiwania, odkad go stosuje skonczyly sie moje problemy z paznokciami i skora nabiera blasku. www.naturalspharm.com/produkt/kolagen-w-tabletkach-class-a-collagen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami warto jest sobie zrobić taką kuracje. Wiadomo ze czasami same kremy nie działaja tak jakbysmy chciały wiec warto jest siegnąć po coś znacznie skuteczniejszego i zadziałać od wewnątrz na skóre. http://sklep.noblehealth.com/produkt/collagen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Kapsułki z olejem z wiesiołka GAL - Biotyna 5mg Stosować minimum przez 3 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na włosy najlepszy Elastabion Floslek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://totalfinanse.pl/ Najlepsza porównywarka finansowa. Porównaj i wybierz najlepszy kredyt hipoteczny, gotówkowy, kartę kredytową, lokatę, konto lub chwilówkę. Sprawnie, szybko i wygodnie znajdziesz najlepsze oferty kredytów i pożyczek dla siebie. Porównaj i oszczędzaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×