Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość tomula06
Kasiulajdus czemu nie stoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Tomula nie przejmuj sie,to sa maniacy uzależnieni.Bo co im szkodzi podac Ci adres?Dostana w tedy cale mieszkanie gadetow??NIE.Dla mnie satysfakcja jest dzielenie sie z innymi..bo po to sa te rzeczy darmowe ,dla ludzi a ludzka rzecza jest dzielic sie tym bardziej jesli Cie to nic nie kosztuje.Przez tych ludzi jesli czlowiek chce jakas próbke nie dostaje.Oni zamówili by nawet listek papieru toaletowego.WOW JEST PRZYSLALI MI LISTEK PAPIERU ALE WAM NIE PODAM LINKA POSZUKAJCIE SAMI.Ja znam wiele adresow dzieki ktorym mozesz dostac nawet pelnowartosciowy produkt.Ale na poczatku ja pomoge tobie a ty mi:) darmowemix@o2.pl ---tutaj zamawiasz co chcesz,przedstawiasz sie,piszesz cos o sobie,wiek.I co Cie interesuje.Dlugopis,kalendarz,perfumy itd. jesli chcesz gadzet konkretnej firmy to ja podajesz.Dostajesz odpowiedz co posiadaja spelniajacego twoje wymagania(polecam gadzety walentynkowe) W pierwszym mailu ktorym do nich wysylasz podajesz 2 strony lub linki firm ktore wysylaja gadzety i uwazasz ze sa naprawde fajne.Oni to sprawdzaja i skladaja firmie propozycje ale to juz nie twoj biznes.Dodatkowo kiedy beda pytac skad masz do nich maila podaj ze od Dody1916 i podaj tez swoja ksywke z kafeteri bo oni skontaktuja sie ze mna czy polecilam Ci ta strone.Dostaniesz pierwsza przesylke i bedziesz mogl prosic o kolejny gadzet czy kosmetyk:)Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj: autograf alfabet braila i jakies tam zaproszenie..:) Miłego wieczoru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tysia03
U mnie pierwsza przesylka 9 probek kosmetykow- krem, szampon, Żel jakiś :P ..... :) Super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
Skąd dostałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tysia03
z firmy stiefel ale nie podam adresu bo niestety nie mam- bo to dawno bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
ok dzięki. A ja proponuję hotel Gołębiowski bo fajne gadżety rozdaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :* zaraz szukam e-mail i wysyłam - dlugo w tym siedzisz (tzn. w w probko-manactwie - czy jakoś tak?) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej a czemu uważacie że to spam??Jestem nowa,napisalam ze nie posiadam jeszcze maili do firm a oni odpisali ze nic nie szkodzi i co mnie interesuje..Co mam robic??pomocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) u mnie dziś tylko kilka negatywow i 2 pozytywy, czekam na probeczki :* A teraz ide szykać pewniaków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj pusto, dzisiaj jak na razie wygrana w look4 win :) bon rabatowy (zawsze coś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wygrałam 2 bony... jakieś method silvy i www.dobrym.pl pewnie i tak z tego nie skorzystam :) wole mp3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponad 100 i bez osób poleconych misty ja sobie zobacze ich oferte czy mają coś ciekawego aby to wykorzystac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hjena ja patrzyłam na ich oferty... i za 1 produkt masz zniżki 3%, za 2 - 5% a za 3-10%...trochę mało... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hwg
dzis była nowa dostawa linków na www.free.amciu.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny oni te bony rozdaja wszystkim... ja tez mialam 2 i nie skorzystam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj u mnie autograf... daję swojego maila,bo jak ktoś bd chciał to mogę podać linki do nich... _______________________ Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie, juz o 20 spałam :) dzisiaj negatyw z Rybnika wczoraj przesyłka ze Starachowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiitttttttttttttttd
od paru miesięcy jestem zarejestrowany w systemie Eurobarre wypłacili mi juz w sumie 200Euro ale nie o tym mowa... Reklamy które są wyświetlane w Eurobarre zwróciły moją uwagę wiec postanowilem kliknac w te reklamy(za to mi nie płacą) i napisać do nich (pomimo tego ze reklamy są po francusku to napisałem do nich prośbę po angielsku) ku mojemu zdziwieniu dziś otrzymałem przesyłkę z jednego z Banków Francuskich i europejskich bardzo bogatą: 2 notesy (kalendarze) wartosci kazdy okolo 10E (jest na nich cena!), zegar na ścianę wielkosci 20x30cm, kalendarzyk na sciane (trójdzielny) i zestaw biurowy :) Mam nadzieje ze z innych firm do ktorych pisalem z reklam tez mi sie poszczesci i Tobie również! Gdybys chcial sie zarejestrowac podaję link jesli bedziesz mial jakies problemy z rejestracją badź językowe napisz na gg 10308524 http://www.eurobarre.com/?p=224575497776 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi cos o tym calym look4win i czy oplaca sie brac w tym udzial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angelxd jeszcze tego nie wiem :) na razie gram haha ale znając moję \"szczęście\" to nic nie wygram :) (a te 2 bony to nic wartościowego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektorzy mowia, ze warto, inni ze nie :P Zalezy od szczescia :D mozesz grac i grac i nic nie wygrac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja się zarejestrowałam i jak narazie czekam :) Jeśli chcecie się zarejestrować to jako osobę polecającą wpiszcie angela1300. Dzięki ;) Mam nadzieję coś wygrać. kurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 zestawy OB z Niemiec z nowym rodzajem po 3 sztuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×