Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Gość słoneczko27
Witajcie mamusie :) Wpadła tylko na chwilunię, bo mam sporu jeszcze przygotowań. Wczoraj postanowiliśmy zrobic sobie zmężem prezent gwiazdkowy i postanowiliśmy ze pójdziemy na usg 3D. ZApisałam sie i 3 stycznia idziemy. Koszt co prawda jest wysoki ale myśle ze to bedzie wspaniała pamiątka dla nas i dla naszej dzidzi a przy okazji dowiemy jak sie sprawuje nasz maluszek, jest to usg diagnostyczne a tkai sprzet jest podobno w północnej POlsce tylko 1 i to własnie w tej klinice do której się wybieramy. Koszt takiego usg w Gdańsku wynosi 180 zł Viki poszukaj w wyszukiwarce a napweno sie przekonasz czy w twoim mieście można takie usg zrobic:) Silva a ile w Wrocławiu taka przyjemność kosztuje?? Co do zaogrzałej dyskusji odnośnie ustępowania miejś to uważam podobnie jak grazie to kwestia kultury człowieka. Zauważyłm tylko w swoim przypadku że najczęciej miejsca ustępuja kobiety i mężczyżni w średnim wieku czyli takie mamy, które już rodziły i tatusie których żony już urodziły albo sa w ciąży:) POzdrowionka, lece dalej robić swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Joasi Spotkanie organizacyjne jest 5 stycznia na 16:00. Ja chyba nie dam rady iść bo pracuję do 18:00. Mam nadzieję, że zajęcia będą na późniejszą godzinę. Przez telefon żadnych szczegółów się nie dowiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_krz
Grazie - dzięki za stronę z cwiczeniami mam nadzieję ze choc trochę mi pomogą. Ja do swiąt nic nie przygotowuję bo wyjeżdzamy do rodziców juz na Wigilię. Dom mam wysprzatany, dzisiaj ustroiłam choinkę, więc do Świąt już tylko wypoczywam. Jutro jeszcze jadę na ostatnią w tym roku wizytę do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za przepisy Macieja i Viki, no i za uaktualnienie tabeli. Tak dochodzę do wniosku, że nawet lubię być w ciązy- bo dzidziuś to się rozumie bez dyskusji, ale zaprzęgłam męża do roboty.Dziś wracam sobie z pracy, a mąż mi melduje, że sobie od rana nie usiadł- bo mył okna, prał i wieszał firanki, odkurzał , zmieniał pościel, póżniej jeszcze zakupy...Ja mu na to- naprawdę? Do tej pory krasnoludki to robiły... Ja dam Wam przepis na sałatkę z tuńczykiem. Jest warstwowa, więc najlepiej wygląda w szklanej misce: od dołu starte żółtka( 10 jajek) starte białko Tuńczyk- 2 puszki, lepszy jest w oleju majonez srarty ser żółty kukurydza majonez czerwona surowa papryka pokrojona w paski czy jak kto chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie!Jak tam świąteczne przygotowania? RRR a to mąż zrobił Ci miłą niespodziankę!Mój też stara się jak może, i chyba dobrze bo kiedy tylko coś dłużej robię zaczyna mnie bardzo boleć brzuch na dole, takie nieprzyjemne uczucie ciągnięcia. Nie będę się więc przemęczać! Zazdroszczę Wam tego USG 3d! Niestety w moim mieście nie ma takiego!Co do kurtek i płaszczyków to mojego brzuszka nie da się juz pod niczym ukryć i ledwo mieszczę się we wszystko. Z ewentualnym zakupem też poczekam na styczniowe wyprzedaże, teraz wszystko jest najdroższe przed świętami!A żal mi trochę wydawać tyle kasy na kurtkę, której pewno później nigdy nie założe !Kupiłam niedawno spodnie w rozmiarze... 40 a wszystkie zwykle kupowałam w rozmiarze 36 albo 34? Po ciąży na pewno będą za duże! Pozdrawiam cieplutko!!!Udanych wypieków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia79
Witajcie Mamusie i Dzidziusie!! My także raczej na święta będziemy w rozjazdach. Kolacja Wigilijna i obiad w drugi dzień Świąt u mojej rodziny. Przed Pasterką i Pasterka i obiad z kolacją w drugi dzień Świąt u Męża Rodziny. Najbardziej nie jestem zadowolona, że w pierwszy dzień Świąt mój Mąż ma jechać rano i popołudniu na obchód godzinny do pracy i cały dzień ma dyżur telefoniczny. No ale mam nadzieję, że nie będą po NIego dzwonić. Co do sprzątania, to niestety zostałam z tym sama. Mój Mąż w tym tygodniu robi na drugą zmianę (od 13:30 do 21:30), więc do południa jeździmy po sklepach, a po południu sobie sprzątam. Wczoraj już w pokoju Agusi i w kuchni okna pomyłam. Na dzisiaj mi został duży pokój. A jutro posprzątanie, tak jak co tydzień. No i jeszcze ubranie choinki, zrobienie śledzi ma wigilię, a także po jednym cieście dla każdej Mamy (zrobię chyba roladę z jabłkami). Sobotę zostawiam na odpoczynek. Ażeby się spokojnie zrelaksować, mam jeszcze umówioną wizytę u fryzjera. Serek - bardzo Ci dziękuję za informacje. Nie pamiętam już, czy trzeba tam wcześniej zadzwonić i się zapisać, czy po prostu przychodzi się na spotkanie informacyjne. Jeśli chodzi o godzinę, to wtedy też było to spotkanie o 16, a potem podzielono nas na dwie grupy (ze względu na zaawansowanie ciąży) i jedna przychodziła na ćwiczenia na 16, potem na 17 razem spotykaliśmy się na wykładach a potem druga grupa (ja do niej chodziłam) miała od 18 ćwiczenia. Nie wiem jak teraz będzie. Pewnie będzie to uzależnione od ilości osób. Fajnie by było chodzić razem Serku. Zwłaszcza, że co drugi tydzień mój Mąż będzie pracował po południu, więc będę taka troszeczkę samotna. A co do sklepów z ocieżą ciężarną, to wiem że jest sklep na Żwirki i na Legionów przy Cmentarnej (ale tam jest bardzo mały wybór i to jest chyba jakiś komis). Na Żwirki najtaniej nie jest, ale ja sobie tam kupiłam spodnie dżinsowe i jestem bardzo zadowolona. Byłam też w Ptaku. I kupiłam sobie spodnie ze sztruksu, ale jakoś nie ciekawie leżą. Więc chyba wolę więcej wydać i mieć lepiej układające się. A może Ty wiesz o jakiś jeszcze sklepach? Dobra uciekam bo chemy iść z Mężem i Córeczką (i Maleństwem oczywiście także) na Roraty. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski. U mnie choinka juz ubrana, wczorja mąż zakupił i stwierdziliśmy, że po co ma satć na balkonie to se ja ubierzemy, jes tduża i kolorowa od bombek. Do posprzatania pozostały mi tylko podłogi, upieczeniu dwóch ciast dla rodziców i zrobienie pasztecików z kapustą i grzyabami z costa francuskiego. Co do kurtki to szyję sobie płaszczyk, długi, ciepły i na tyle duży że się w niego zmieszczę, z możliwością poszerzenia jak usaliłam z krawcową. Będzie mnie kosztował 150 zł, także myślę że nie tak dużo. Ja chodze tylko w spódnicacvh i w sukienkach więc będzie mi wygodniej w długim płaszczu. Jutro szef dał mi wolne więc tylko przetrwać dzisiejszy dzień i już zaczynam święta. Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do usg 4D - nie udalo nam sie niestety. Dostalam skierownie na usg w szpitalu dlatego, ze przeszlam zapalenie oskrzeli i dlugo biore leki. Jednak lekarka wykonujaca to badanie powiedziala, ze absolutnie nie ma potrzeby zeby to bylo 4D, ze owszem zrobi nam na tym samym sprzecie, ale przeplywowe i to wystarczy by wykryc ewentualne wady. A gdybysmy chcieli jednak 4D to kosztuje to wraz z nagraniem plytki 200zl. Szkoda... ale i tak jestesmy bardzo zadowoleni z tego badania, mimo ze wszystko z tej pani trzeba bylo wyciagac, sama w ogole nie opowiadala nam co teraz robi, dlaczego mierzy akurat to czy tamto i co jej z tych pomiarow wychodzi. No ale podpytywalismy ja co i jak, a pozniej dostalismy taki raport gdzie wszystko jest opisane - np. czy narzady sa prawidlowo polozone i zbudowane. Mamy synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....4kg........98cm.......??..... Madeline.......01.04.06.....1kg........??...........??..... witch 3.........01.04.06....6 -o,5KG...88CM......córcia.... Ania26..........02.04.06....9kg.........101cm......??...........Rzeszów kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....0kg........85cm.......??....... MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....3kg......???........córeczka.......Łódź Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....5,5kg...???..........??........Gdynia ANNA80........10.04.06......6kg.....???..........??...... Mina29.........10.04.06.....????......???..........??....... dowa...........10.04.06.....2kg......???..........??...... asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... KASIUNIA10009.13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......4 kg......86cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... rybka25......19.04.06.....4,5kg.....93cm.....synek.........Rakoniewice renatajn......20.04.06.....???>.....???..............??............. Renola.........20.04.06....????.......??..............??.............. Silvia27........21.04.06......-2,5kg......??........synek (??).....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....5 kg......??.............córeczka...Bydgoszcz iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......3kg......97cm.........??.............. EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06......3,5kg.....87cm.........synek......... Monikaa_......25.04.06.....3kg.....78cm..........??.............. magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....5 kg.....90cm......córeczka??.......Krosno asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......2,5kg...96............synek.......... Roza...........29.04.06.....4,5kg....83cm........??............. serek..........28.04.06.....3 kg .....80 cm.......??..............Łódź alaa............??????..........???........???...........??............... gdusia.........??????.........???.........??............??............. sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Przede wszystkim życzę wszystkim zdrowych, spokojnych i białych Świąt, pyszności na stole, prezentów pod choinką i radosnych chwil spędzonych z rodziną. Mam małe pytanko dla dziewczyn które już mają dzieci. Czy po pierwszym dziecku poszłyście na wychowoaczy??? Jeśli tak to czy jedna pensja starcza na utrzymanie rodziny??? Ja mieszkam w małej miejscowości i licze się z tym że np w Warszawie zarabia się więcej(mam tam znajomych) ale życie też jest droższe. A jeśli wróciłyście do pracy to kto zajmował się dzieckiem? Jeśli wasze mamy(babcie waszych maluszków) to czy one nie pracowały, czy może już były na emeryturze??? I dlaczego podjęłyście taką a nie inną decyzję. Będę wdzięczna za wypowiedzienie się w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mamuśki!!! my wczoraj widzieliśmy naszego dzieciaczka :D co prawda sprzęt był mocno kiepski - u gina w gabinecie (za tydz. idziemy do naszego szpitala, a tam jest super sprzęt), ale miło jest i przede wszystkim pokrzepiająco zobaczyć malucha :D Maciek waży już 787 g :) widzieliśmy serduszko, komory, przedsionki, żołądek, pęcherz (pełny!!!!). niestety, nawet na usg 3D nie ma szans w naszej mieścinie. tak samo jak na szkołę rodzenia. na początku strasznie chciałam iść do owej szkoły, ale teraz... nie mam wyjścia i myślę sobie, że tyle kobiet urodziło bez szkół, to i mnie się uda ;) miłego dzionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia - gratulacje!!! synek (jk i córa, oczywiście) jest cudem samym w sobie :) a byliście nastawienia na jakąś płeć? no i uzupełniam tabelkę i moje w niej 8 kg in plus... no comment... Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....4kg........98cm.......??..... Madeline.......01.04.06.....1kg........??...........??..... witch 3.........01.04.06....6 -o,5KG...88CM......córcia.... Ania26..........02.04.06....9kg.........101cm......??...........Rzeszów kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....0kg........85cm.......??....... MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....3kg......???........córeczka.......Łódź Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....5,5kg...???..........??........Gdynia ANNA80........10.04.06......6kg.....???..........??...... Mina29.........10.04.06.....????......???..........??....... dowa...........10.04.06.....2kg......???..........??...... asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... KASIUNIA10009.13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......8 kg......86cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... rybka25......19.04.06.....4,5kg.....93cm.....synek.........Rakoniewice renatajn......20.04.06.....???>.....???..............??............. Renola.........20.04.06....????.......??..............??.............. Silvia27........21.04.06......-2,5kg......??........synek (??).....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....5 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......3kg......97cm.........??.............. EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06......3,5kg.....87cm.........synek......... Monikaa_......25.04.06.....3kg.....78cm..........??.............. magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....5 kg.....90cm......córeczka??.......Krosno asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......2,5kg...96............synek.......... Roza...........29.04.06.....4,5kg....83cm........??............. serek..........28.04.06.....3 kg .....80 cm.......??..............Łódź alaa............??????..........???........???...........??............... gdusia.........??????.........???.........??............??............. sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu Super że się zgadałyśmy z tym kursem. Ja też najprawdopodobniej na części zajęć będą bez męża. Niestety on pracuje czasami do późna. Ja pracuję do 18 ale liczę na to że dogadam się z szefem, żebym mogła wychodzić wcześniej. Ja znam jeszcze jeden sklep z odzieżą ciążową na Al. Kościuszki przy Struga, nazywa się 9 miesięcy. Tam jest teraz wyprzedaż przed świętami. Spodnie są przecenione do ok. 70 zł ale nic nie umiałam sobie dopasować. Na Żwirki rzeczywiście są fajniejsze fasony ale akurat z dżinsów nie było mojego rozmiaru. Przejdę się ta jeszcze raz w styczniu a póki co wczoraj wzięłam przybory krawieckie i dawaj ze starych dżinsów wycięłam część opinającą brzuch i zastąpiłam ją wstawką z dzianiny. Efekt końcowy przewyższył moje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazie - ktos kiedys polecal taka internetowa szkole rodzenia http://isr.atspace.com/index.html - calkiem sporo tu informacji. A co do plci to Maz chcial dziewczynke, a ja chlopca. Tydzien temu nasza ginka probowala okreslic plec i powiedziala, ze na 51% bedzie dziewczynka - bardzo niewyraznie bylo cokolwiek widac. Nie wpiswalam tego do tabelki bo to oczywiscie byl bardziej strzal niz stwierdzenie. Mimo wszystko juz jakos przez ten tydzien nastawilismy sie na dziewczynke i wczoraj bylismy troszke zdezorientowani no ale... teraz to juz jest sama radosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje dzidzi na USG wypięło na nas tyłek i nadal nie wiem co będzie :) Bardzo chciałabym, żeby to była córeczka, no ale będzie co ma być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybka25 ja jestem wlasnie na wychowawczym i po prostu nie wyobrazam sobie jak moglabym zostawic taka maliznote i isc do pracy chociaz niektore kobiety nie maja wyjscia. Mi by sie zreszta nie oplacalo wracac do pracy bo ja biore 450 zl mies a zarabialam 620 i kupowalam bilet mies za 80 zl. moj maz dobrze zarabia dlatego spokojnie wystarcza nam na zycie. rtbka25 a ile ty zarabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia - dziękuję za stronkę. może jeszcze nie teraz, ale później z chęcią poczytam :) uczyłam się dziś wykościowywania kurczaka - niefajne, ale bardzo pomocne zajęcie... jeszxcze tylko popołudniowe sprzątanka i fajrant na dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki ja zarabiam 800 na rękę, mój mąż dużo więcej i na zasiłek wychowawczy się nie załapie. ale jeśli możesz to napisz mi skąd masz te 450 zł teraz, bo przecież zasiłek wychowawczy przysługuje jak dochód na osobe nie przekracza 504 zł o ile się dobrze orientuje, a skoro Twój mąż zarabia dobrze to pewnie macie więcej niż to minimum. A może ja czegoś w tych wszystkich przepisach z Zus nie doczytałam. I właśnie chodzi mi o to że jeszcze nie mam synka na świecie a ja już wiem że nie będę chciała go zostawić takiego malutkiego z moją mamą. a z drugiej strony to nie wiem jak sobie poradzimy bo to zawsze jest 800 zł do przodu. Jeszcze raz życzę Wesołych Świąt , ja zajrze ty dopiero po świętach . Pozdrawiam wszystkich .papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko Wg mojej wiedzy, gdy jedno z rodziców korzysta z urlopu wychowawczego wtedy nie wlicza się jego wynagrodzenia – jest traktowanie jako wynagrodzenie utracone – do podstawy obliczenia zasiłku rodzinnego. Jeśli spełniasz w ten sposób kryterium do otrzymania tego zasiłku czyli 504 zł na osobę (zasiłek wynosi 43 zł przy I i II dziecku) to spełniasz też kryterium do otrzymania dodatku z tyt. opieki na dzieckiem w okresie korzystania z urlopu wychowawczego 400 zł . Mam nadzieję, że się nie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Mamusie, ich Dzidziusie i Mężowie!!! ❤️W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany życzę wam zdrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi, i wokół pełno życzliwych ludzi.❤️ Ania, Maleństwo i jego Tatuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Mamusie, ich Dzidziusie i Mężowie!!! ❤️W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany życzę wam zdrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi, i wokół pełno życzliwych ludzi.❤️ Ania, Maleństwo i jego Tatuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_krz
Wczoraj bylam u lekarza. Wszystko w porzadku, co mnie najbardziej ucieszylo. Czy ktos moze mnie wpisac do tabelki? Podaje dane: termin 16.04, przytylam juz w sumie 10 kilo ( o zgrozo), w pasie mam 97 cm, bedzie córcia, mieszkam w Szamotułach. Korzystajac z okazji chce złoży wszystkim najlepsze zyczenia na te świeta i nowy rok, przede wszystkim abysmy łatwo i mile urodziły zdrowe maleństwa. Jeśli któras mialaby pytania dotyczace zasiłkow, praw kobiet na macierzyńskim, wychowawczym i inne z tej dziedziny to chętnie służe pomocą, bo miedzy innymi tym zajmuje sie w pracy (choc teraz jestem juz na zwolnieniu lekarskim).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga! Służę uprzejmie: Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....4kg........98cm.......??..... Madeline.......01.04.06.....1kg........??...........??..... witch 3.........01.04.06....6 -o,5KG...88CM......córcia.... Ania26..........02.04.06....9kg.........101cm......??...........Rzeszów kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....0kg........85cm.......??....... MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....3kg......???........córeczka.......Łódź Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....5,5kg...???..........??........Gdynia ANNA80........10.04.06......6kg.....???..........??...... Mina29.........10.04.06.....????......???..........??....... dowa...........10.04.06.....2kg......???..........??...... asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... KASIUNIA10009.13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......8 kg......86cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....10kg.....97cm.......córcia.....Szamotuły dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... rybka25......19.04.06.....4,5kg.....93cm.....synek.........Rakoniewice renatajn......20.04.06.....???>.....???..............??............. Renola.........20.04.06....????.......??..............??.............. Silvia27........21.04.06......-2,5kg......??........synek (??).....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....5 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......3kg......97cm.........??.............. EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06......3,5kg.....87cm.........synek......... Monikaa_......25.04.06.....3kg.....78cm..........??.............. magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....5 kg.....90cm......córeczka??.......Krosno asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......2,5kg...96............synek.......... Roza...........29.04.06.....4,5kg....83cm........??............. serek..........28.04.06.....3 kg .....80 cm.......??..............Łódź alaa............??????..........???........???...........??............... gdusia.........??????.........???.........??............??............. sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybka25 masz racje ze by dostac to 443zl. dochod na czlonka rodziny nie moze przekroczyc 504 zl. Moj maz zarabia w zaleznosci od zlecenia ale w umowie ma minimum dlatego u nas nie przekracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki z okazji Swiat Bozego Narodzenia zycze wam duzo szczescia i radosci wielu cieplych chwil spedzonych w rodzinnym gronie oraz szczesliwego Nowego Roku......A napewno bedzie szczesliwy bo przyjda na swiat nasze skarby!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym niezwykłym dniu wszystkim mamuśkom odwagi, pogody ducha, duchowej beztroski, blasku w oczach, różowych okularów, niebieskich mogdałów, trafności w podejmowaniu decyzji, cierpliwości, a przede wszystkim niech gwiazdka pomyślności wytycza dorgę przez następny rok... grazie, łobuz i maćko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko27
W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany życzę wam zrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi, i w okół pełno życzliwych ludzi Dla wszystkich mamuś ich maleństw i rodzin życzenia od słoneczko27 z mężem, synkiem i maleństwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia79
Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija. No i oczywiście szczęśliwego rozwiązania. Tego Wam wszystkim i Waszym Mężczyznom i Dzieciątkom życzę z Mężem, Agusią i Maleństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×