Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Gość loli21 .
Jestem 🖐️ Karola -meliskę poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Karolina - przywitam się i spadam - Mariusz zakończył działania w łazience na dzis, bo już za późno na remonty i muszę go puścić do komputera.. Miłego wieczoru! Potem poczytam, więc napisz coś ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loli21 .
🖐️ Jonko , spokojnej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - niestety nie serwuję już meliski co wieczór, a właściwie w ogóle :O Ale jak dobrze poszukam to chyba znajdę jedną torebeczkę żeby zaparzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loli21 .
Dzięki 🌻 -przydałaby mi się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - a jak idzie remont? No i czekam na zdjecia. Nie rozumiem jak można sie nie fotografować w ciąży. Przecież to najpiekniejszy okres w życiu kobiety. Gdyby nie następujacy po niej poród mogłaby chodzić w ciąży całe życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czym się tak denerwujesz? Woila doprowadza Cię do szaleństwa? Czy coś innego? A ten pub już otworzyliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loli21 .
Jesteście zdrowi ? My odpukać - tak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loli21 .
Kebab - nie ... ale to nic nowego ;-) Wiola swoją drogą ,ale wiele rzeczy się na to nakłada ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - ja też mam ciężki okres 😭 Nerwy napięte do granic możliwości, a do tego jesienna depresja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale jak sobie tak nie otwieracie to nic nie tracicie? Nie musicie płacić chociażby czynszu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loli21 .
Płaci już prawie rok połowę czynszu ... Ale nawet niech się nie denerwuję tym ,że tak mu to idzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem. Kto ma sie nie denerwować? to tylko szkoda pieniędzy. Nie mozna tego jakoś przyspieszyć? zadziałać, zeby otworzyć? Pewnie to nie małe pieniądze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Karolina jak mam otworzyc maila od Ciebie bo nic mi nie wchodzi albo przeslij jeszcze raz :) Loli zdjęcia bardzo słabo u mnie widac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loli21 .
Byliśmy dziś w U.P. w sprawie zatrudnienia dwóch stażystów . Trzeba wypełnić wnioski , potem przyjąć kogoś , sanepid ... On jest taki powolny ,ale to wszystko przez jego brata 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie przebije mojego Marka jeśli chodzi o pośpiech :D moja mama śmieje się że nim on się by zorientował to dwa razy bym go sprzedała i pieniądze wzięła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - Potrzebny jest program AcrobatReader i wtedy wszystko się otwiera ;) Loli - szkoda pieniedzy na takie smęty :O Za to moglibyście kupic sobie pewnie nie jedną fajną rzecz :O A Wioletka już śpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loli21 .
Wiola -chyba wreszcie usnęła :-) w każdym razie przynajmniej jest cicho ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loli21 .
Trzeba było wynająć dwóch ludzi do remontu i otwierać ,a nie własnymi siłami , co wcale się nie opłaciło bo trwa i trwa 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - późno ona chodzi spać. Maks dziś poszedł po 21, bo wstaliśmy o 9.30 i wszytsko się nam poprzesuwało ;) ale zazwyczaj o 21 już śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Pati wstaje 7-8 w dzień już rzadko śpi i chodzi spac 19-20 najpóźniej:) Mamy tylko problemy siuśkowo kupkowe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loli21 .
Byłam z rodzicami u mojej babci w szpitalu ,mieli ją przewozić z Sosnowca spowrotem do Żywca, więc pojechaliśmy się pożegnać. Widziałam ją może 3minuty , nawet nie podeszłam bo braliją na te nosze ... Jak ją zobaczyłam to zaraz zaczęłam płakać , nie podeszłam do Niej ... Mama z tatą pojechali do szpitala do Żywca , jutro mają babcię wypisać do domu - ,,żeby mogła spokojnie umrzeć ,, 😭 Pewnie to był ostatni raz kiedy ją widziałam ... Była nadzwyczajna , jeszcze dwa miesiące temu pełna życia ,a teraz na krawędzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - Maks od wczoraj też sika w majtki. Wczoraj strasznie się zdenerwował jak powiedziałam, że nie mam samochodu bo wujek pożyczył. Płakał tak mocno, że aż dostał tiku nerwowego. Długo nie mogłam go uspokoić. Zsikał się w majtki i potem już za każdym razem sikał. A dziś powtórka z rozrywaki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loli21 .
Dziewczyny lepiej kończę bo znowu będę Was zasmucać ... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - to jednak nie przeprowadzili tej operacji? A ile babcia ma lat? A czemu mówisz, że widziałaś ją ostatni raz. Nie pojedziesz już do niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loli21 .
Beatek dziękuję 🌻 To przerażające ,jak Nasze życie jest kruche , dziś jest jutro może się skończyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola czyli teza mojej mamy że to na tle nerwowym może mie potwierdzenie:( wszystko w takim razie przeze mnie bo jestem nerwus straszny:( Tylko co z tym zrobic😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×