Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamileczka2222

pogrążone w TĘSKNOCIE za ukochanym...

Polecane posty

Gość mauxxxion
wiecie ten schiz o 11 wrzesnia i samolocie...tak mi mama mozg sprala ze jakie to niebezpieczne i mam go nakrecic na zmiane daty bo ona sie boi i takie tam,ona w ogole panicznie boi sie samolotow jak ja latam to jest cyrk jak wracam z polski to z chwila kiedy tylko jest to mozliwe mam jej zadzwonic i zdac raport ze zyje... Ja tam nie mam zadnych zlych przeczuc ale jak ci ktos nagada przez pare godzin to trudno o tym nie myslec.Wspolczuje wam slonka,moj pojechal tylko na wakacje,odwiedzic swoja rodzine ale i tak tesknie najpierw ja bylam caly lipiec w Polsce i natesknilam sie okrutnie,teraz on na Cyprze a ja tu sama,mielismy pojechac w tym samym czsie ale on nie dal rady i tak oto mielismy tylko tydzien razem podczas tych wakacji i to byl chyba najcudowniejsze siedem dni mojego zycia Teraz tesknie milion razy mocniej chyba ta tesknota za pierwszym razem uswiadomila mi ze juz nie chce i nie moge bez niego zyc i jemu tez,pare dni temu powiedzial ze nie ma takiej mozliwosci zebysmy kiedykolwiek rozstali sie na dluzej niz tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mauxxxion
ale ogolnie to mi humorek nawet dopisuje,mam nadzieje ze wam tez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madafi dzięki Kochana za słowa otuchy :-) ja wiem że marudzę..a z tymi meskami to oboje postanowiliśmy żeby oszczędzać :-) no i pewnie rzeczywiście ma sporo pracy... no ale każdy ma czasem chwile słabości :-) staram się jak mogę żeby nie rozmyślać za dużo... madafi przez ten tydzień to Ty się naciesz swoim Kochaniem do bólu.... :-D żeby Ci wystarczyło na 2 miesiące, które bądź co bądź my pomożemy Ci przetrwać ... buziaczki!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki:) fajnie ze wiekszosc z Was jest optymistycznie nastawiona:) ja mam takie zmienne nastroje:P raz dobrze raz gorzej ale daje sobie rade:) moje slonko przez ostatnie dni puszcza mi wiecej strzaleczek i smskow:) chyba tez juz coraz bardziej teskni:) za okolo tydzien sie zobaczymy i znow bede szczesliwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwila dzwonil moj kochany......:):):) Byłam w szoku....ale super niespodzianka...a wiecie co..powiedzial ze prawdopodobnie przyjedzie już w ten weekeend:D:D:D i zebym sie zaczela pakować do wyjazdu..ale to jeszcze nie jest pewne na 100% więc czekam na wiesci... Pozdrawiam was mocno i buziaczki👄 👄 👄 ide lulu...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwila dzwonil moj kochany......:):):) Byłam w szoku....ale super niespodzianka...a wiecie co..powiedzial ze prawdopodobnie przyjedzie już w ten weekeend:D:D:D i zebym sie zaczela pakować do wyjazdu..ale to jeszcze nie jest pewne na 100% więc czekam na wiesci... Pozdrawiam was mocno i buziaczki👄 👄 👄 ide lulu...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz super madafi:) moje slonce dopiero w przyszlym tygodniu wraca, ale jeszcze jakos prezezyje ten tydzien:)moje kochanie tez wczoraj dzwonilo ale na chwileczke tylko niestety:( ale i tak cudownie bylo uslyszec ten najkochanszy glosik:) pozdrawiam was wsyztskie kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow madafi to świetna wiadomość :-D cieszę się razem z Tobą... a ja też czekam weekendu, bo wtedy porozmawiam sobie z moim Kochaniem... nio a mam mu sporo do powiedzenia :-P buziaczki!!👄 Miłego dnia Wam życzę kobitki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello kobitki!!!!!:D:D:D Z jednej strony sie ciesze, a z drugiej nie.. a to dlatego ze jak przyjedzie teraz to pozniej nie bede go widziala ponad miesiac...ale ciesze sie ze byc moze przyjedzie za 2 dni...:):):)....zobaczymy... U mnie znowu piekna pogoda:D:D:D...wczoraj przy rozmowie moje kochanie smielo sie ze w co 2 esku pisze..\"Nasza przylość\", \'Wspólna przyszłość\"..powiedzial ze on wie i nie musze tego pisac..a ja mu odparlam co myślalam w tamtej chwili...że coraz wiecej mysle o wspolnym zyciu i juz chcialabym dzielic je z nim..i ze czasami ogarnia mnie strach, ze moze znalezc sobie kogos lepszego ode mnie... a on spokojnie odparł, że ledwo daje sobie rade ze mna, to po co mu inna:D:D:D, pozniej z powaga powiedzial ze ja jestem dla niego najlepsza i ze mnie kocha najmocniej na świecie i nie chce nikogo innego;):):):) Juz nawet nie chce im sie nigdzie wychodzic wieczorami(na spacery), tylko schodza na dol na piwko i wracaja...poznali miasto i już wszystko im sie znudzilo...dla mnie to lepiej:):):) oki..konczę i biore sie za sprzatanko:) 👄pozdrowionka👄 i 🌻Do napisania poźniej🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prosze, nie bylo mnie przez kilka dni a ile teskniacych przybylo:) Czesc dziewczynki, jak tam u Was? Ja sobie wlasnie siedze, slucham jakiegos smeta i ryczec mi sie chce z tego wszystkiego, juz tak bym chciala zeby wrocil... :( sama ze soba nie moge wytrzymac, najchetniej to bym w ogole nie wychodzila z pokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę proszę WanilioweNiebo :-) bardzo się cieszę że jesteś znów z nami...dzięki za linka, poczytam w wolnej chwili... prosze mi się nie dołować i nie słuchać smętów :-P, bo od takiej muzy to napewno humorek Ci się nie poprawi. Moje Kochanie chyba oberwie ode mnie (słownie narazie). Bo niby umówiliśmy się na ograniczenie smsów, ale nie na całkowite zaprzestanie.... ja tu się produkuję, a jemu się nawet strzałeczki nie chce puścić.. no wczoraj raz puścił, ale to pewnie dlatego że ja się cały dzień nie odzywałam i pewnie się zlękł że gdzieś imprezuję :-D... ach Ci faceci 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Magda 🌻 (tzn.Magdalena), ale i tak wszyscy wolają Magda, no prawie wszyscy, bo moj Misiek wola do mnie Niunia❤️ pozdrawiam..👄 :):):) witaj Waniliowe Niebo:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eddy
Ja wyjechalam, zostawilam swojego ukochanego, nadal go uwielbiam, ale nie tesknie, bo juz mam kogos nowego, jest tylu cudownych facetow na swiecie, mniam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłaś kogoś nowego bo \"kochanego\" którego zostawiłaś poprostu nie kochałas i tyle.... A na tym topiku sa kobitki które kochaja i przede wszystkim sa kochane, dlatego tak mocno tęsknią i to jest piękne to jest ❤️PRAWDZIWA MIŁOŚC❤️ , czego i Tobie życze z całego serduszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ciebie chyba nie musze sie pytac..:):):)...Kamila jak sadzę🌻 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka nie myśl za duzo ,bo to szkodzi:):):) Mój misiek dziś puścił mi tylko 1 strzałke z samego rana(7.20)...i do tej pory cisza, ale ja jestem dobrej mysli....jak narazie:P trzeba się usmiechnąć i pomyśleć że bedzie dobrze:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe racja... :-) Kamila :-D wiesz już kręćka dziś dostaję... nie dość że nie mam za bardzo co robić dziś, bo wszystkie plany które miałam na dzisiejszy dzień nie wypaliły... uczyć mi się już TOTALNIE nie chce.... hehe nawet tv okupowany :-) no i mi jakieś różne głupie myśli po głowie chodzą a propos nie puszczania mesków przez moje Kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas myślę...tzn. wiem że będzie dobrze, bo musi być.... i nie dopuszczam do siebie myśli o zdradzie- absolutnie, tylko chodzi mi o to że się martwię o Niego a Jemu się nie chce simki wymienić coby puścić sygnał (hehe bo jednego numeru używa do wysyłania a drugiego do odbierania).... a poza tym to ja z natury jestem maruda i tak sobie pomarudzić trochę muszę... a w głębi duszy to bardzo mocniutko kocham i niesamowicie tęsknię i już nie mogę się doczekać kiedy będziemy razem :-) a wtedy już Go nie puszczę nigdzie... o nie nie nie... no chyba że ze mną :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhm
nienawidze facetow :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz...Ty jeszcze możesz sobie tak pomysleć, że jak wróci to Go juz nigdzie nie puścisz..a ja:p...mój niestey i stety tak pracuje i bede sie musiala do tego przyzwyczaic że bede Go widziala raz na 2 miesiace...a jak niewytrzymam raz na miesiac..bo jak sie za bardzo stesknie to wsiade w autobus i pojade do niego:P:P:P.. buziaczki i trzymac sie dzielnie kobitki👄...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiem Kochana... ale pomyśl sobie że On to robi dla Ciebie, dla Was... i oni przecież tez za nami tęsknią (mam nadzieję)...i przecież bardzo mocniutko Nas kochają... Jak czytam takie milutkie słowa jakie piszecie o swoich Kochaniach ;-) to nawet jak mam dołeczka to mi się milutko i cieplutko robi :-D fajnie że jesteście :D pozdrawiam cieplutko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mauxxxion
ale mam smutka moja mala siostrzyczka jest w szpitalu........wiecie co u mnie to jak nie urok to sraczka za przeproszeniem,czy ciagle mosi sie cos dziac,a szczegolnie jak jestem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×