Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamileczka2222

pogrążone w TĘSKNOCIE za ukochanym...

Polecane posty

Witam u mnie paskudna pogodi i w srodku tez nie lepiej,mam takie dolki natury egzystencjalnej,typu co ja robie w tym durnym kraju,wszystko od nowa trzeba zaczynac,w polsce cos mialam ,prace,szkole,przyjaciol a tu jak w przedszkolu musze od nowa sie uczy noga,brzuch,dziendobry... A obudzilam sie w cudnym nastroju,mialam super sen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina dziś imprezka u Moniki:):):):):):):) Ja juz mam 25 wiosenek:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje mauxxxion:) jestescie kochane dziewczynki:* mam nadzieje ze ten topik przetrwa nawet jak wroca nasze sloneczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój lobuz jest starszy ode mnie o pol roku...rocznikami wyjdzie ze rok..czyli on na 26 latek(w pazdzierniku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj misiek jest w moim wieku:) ale na szczescie troche bardziej dojrzaly niz wiekszosc facetow w tym wieku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika wszystkiego najlepszego!!! to kiedy imprezke robimy?? Dzwonił właśnie mój Kochany, ponad godzinke rozmawialiśmy :-) jejq ale Go kocham, i tęsknię niesamowicie... oj jak zwykle mam mu tyle do powiedzenia, a w sumie gadamy o takich \"pierdołach\", tzn. oczywiście musiałam się upewnić czy mnie jeszcze kocha tak jak wcześniej :-P, jeszcze jutro będzie dzwonił :-) dziewczynki jakie macie plany na sobote??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imprezka bedzie dzisiaj tutaj kamilko:) szkoda ze chociaz wirtualnego szampana nie moge postawic:P:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko to jesteśmy w tym samym wieku :-D, a zktórego miesiąca jesteś- ja z kwietnia :-D tylko moje Kochanie jest rok młodszy od Twojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu nie możesz?? wirtualnego szampana zawsze możesz postawić :-), a zresztą jakoś sobie poradzimy... ja mam ciacho pyszne- mamusia wczoraj zrobiła, więc coś słodkiego do szampana juz mamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinka...jak masz dołeczka to zapraszamy na imprezke.... i niesmutamy sie już:):):) Uszy do góry... U mnie tez dziś nie zaciekawa pogoda....ale przezyjemy:):):) wiecie co ten topik jest jak zloty czarownic...zauwazyliscie??? Jak jednen facet zadzwonil, to zaraz prawie wszytkie dostalysmy telefony od naszych Miśków:):):) Poprostu w grupie mamy siłe i potrafimy telepatycznie sie porozumiewac z Naszymi Miskami i ich ściągac.... Ale jaja!!!!!! pisze o tym teraz i wlasnie dostalam strzaleczke od Mojego Miska... Takze uwazajcie co piszecie i mowicie:):):) hihihihihiih 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra:) nie bedziemy pic tak od rana:P ale po poludniu zapraszam na wirtualnego szampana:) widze ze ja tu najmlodsza jestem:/ pewnie nikt sie nie bedzie liczyl z moimi opiniami:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzicie mam racje...Mój usłyszał ze kamila rozmawia z Piotrkiem(jak dobrze pamietam)..i postanowil tez byc dobry i puscil mi strzaleczke:):):) to jest telepatia....:):):) w grupie mamy sile:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta telepatia jest niesamowita:) wczoraj tak czyatm ze do kazdej po kolei dzwoni misiek... i mysle sobie ze do mnie tez moglby zadzwonic;) i mija jakis czas i moje slonko tez dzwoni:) niesamowite:) mam nadzieje(jak to ja pesymistka) ze jak ktoras bedzie smutna bo nie dostala smska to wsyztskie nie bedziemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinka masz racje ...od dzis kafeteria to Nasza Łysa Góra:):):):)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie u mnie cos wolno internet hula,nie wiem co jest grane dzisia...wiec sorry za opozniony,reflex...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia...tak bedzie zobaczysz.... Moj misiek ma na imie Artur..:):):) Ja upieke torta..Może byc czekoladowy..bo taki mi najlepiej wychodzi:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie ja tez amm opozniony refleks.. moj net jest tak powolny codziennie... zanim odpowiem na jakies pytanko juz nowe watki sie pojawiaja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje slonko ma na imie Krzysiu:) mi tez czas plynie szybciej jak tu siedze i czytam:)i jestem z moja tesknota i dolkami rozumiana przez Was slonka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×