Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kłapi

Co warto kupić w Biedronce a co zdecydowanie odradzacie .......Zróbmy liste !!!

Polecane posty

Gość Yaris211
Kiedy pojawi się w bIedronce ziemia do kwiatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyyyyszny jest sos
ALVEO :))) rozne smaku, i na cieplo i na zimno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupujcie platek sniadaniowych - takie poduszeczki z toffie badz czekolada - kiedys znalazlam tam male glizdki :P najgorzej bo zobaczylam je w momencie gdy zjadlam juz prawie caly talerz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do edziorka
trzeba było od razu wszystko zwymiotować,a póżniej wypić 100 g wódki na odkarzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze do edziorka
jak to nie był piątek - to spoko, bo to w piątki się przecież mięsa nie je!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekonomista z wyboru
a to, że były robaki świadczy o tym, ze jest to naturalny produkt, bo robaki byle czego nie jedzą. Na serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depesz
Z rzeczy nie wymienionych wcześniej (przejrzałem cały wątek, 12 stron) a zasługujących na 100000% na polecenie tutaj: - wino Quitana czerwone (6,99 zł a bije na głowe wszystko co dostępne do 30 zł); - czekolada Magnetic Bakaliowy - pycha pycha pycha!!! Poza tym, z wymienionych, puję ciągle i polecam: - Cola Orginal (jedyna na rynku porównywalna z prawdziwą) - krakersy Salsa - popcorn do mikrofali - snaki orzechowe, bekonowe, pomidorowo-serowe - chipsy top-chips - Magusie (!!!) - musli tropikalne - krówka Anabelka (!!!) - pasztetowa we flaku - pasty rybne, jajeczna - deserki Mount Blanc - pierogi ruskie - oliwki zielone nadziewane (duży słoik, super smak, niska cena) i wiele wiele innych :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze odam
Nie wiem czy juz było? Makrela i łosoś w galarecie w małych plastikowych opakowaniach limonki-tanie masło łowickie i z mlekowity chleb tostowy krem,balsam oliwkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokijka25
ja ostatnio odkrylam w biedronce serek wiejski z truskawkami produkowany przez piatnice oczywiscie dla biedronki, uwielbiam te serki a tam moge kupic je taniej. smakuja mi tez grahamki z biedronki. pyszne sa wafelki maroko za 9,99zl lepsze niz pronce polo i takie malutkie w sam raz na 1 gryzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaruś
Ja uwielbiam chipsy "kulki orzechowe"oraz"Snaki bekonowe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość augustiner
Zrobiłem stronę http://dyskoncik.pl na której można dodawać swoje komentarze pozytywne lub negatywne do produktów dostępnych w Bierdronce i Lidlu. Na podstawie wszystkich komentarzy budowany jest automatycznie ranking "gwiazdkowy", tak że od razu widać które produkty są dobra, a które nie. Dodatkowo wszystkie produkty podzielone są na kategorie co znacznie ułatwia przeglądanie...można też wyszukiwać po nazwie lub marce. Strona może być całkiem pożyteczna jeśli bedzie na niej dużo produktów i komentarzy, więc zapraszam do komentowania. Postaram się później dodać część waszych opini z tego wątku na dobry początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczer
są trzy podstawowe zasady kupujemy parówki te pakowane po 1kg nie kupujemy w biedronce musztardy, i margaryny tej po 1kg ot to chyba wsio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-chrupki chusteczki dada mydło w płynie linda parówki z kurzczaka czy jakoś tak:) czasami jest bryza taka tania 5kg za 30 zł rybe makrele łososia mintaj dorsz chusteczki do mebli kostki do toalety, po których woda zmienia kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawenda 32
mi tez posmakowały wafelki Maroko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżastinnnnnnnnnnnn
Draże orzechowe te z wiewiórką :D Pycha :D i te mini batoniki (coś w stylu marsa i bounty) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5468547854
no....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritaaaa
Migdały w czekoladzie, nie mogłam sie najeść !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniol ciemnosci....
Ja ostatnio w kukurydzy Nasza Spizarnia z Biedronki znalazlam trzy zwineite biale robaki...takie jak na ryby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka26
bardzo często robię zakupy w biedronce mam małe dziecko więc na pewno pieluchy dady i husteczki dady reczniki papierowe oraz papier toaletowy melodia bardzo ładnie i delikatnie pachnie i wiele innych produktów a moje ostatnie odkrycie to tusz do rzęs za 4.90 Elfeney po prostu rewelacja super wydłuza i bardzo ładnie pachnie naprawdę polecam ( nie podrażnia oczu a mam bardzo wrazliwe )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam rajstop :) Chyba jedyny produkt który mnie zawiódł a w biedronce nie kupuje za często:) Polecam: Soki Kiedyś kupiłam fajną piankę do włosów w przystępnej cenie, I Serum do ciała wyszczuplające :) Krówki Anabelki Chipsy - nie mogłoby zabraknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczyk1
Odradzam jakąkolwiek elektronikę i wszystko co leży w koszach na sierodku (sezonowe dostawy) Polecam chipsy tasty kebabowe nawet nie co leprze od paprykowych top chips. Nikt wcześniej nie pisał o kaszce mleczny start. Jest dobra ale potrzeba 1,5 torebki na kubek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarlet1976
Dawno nie byłam ale pamiętam ze mieli fajne mleczne czekolady Alergo czy jakos tak dość tanie,KUpowalam tez musli tropikalne ale "popsulo się" pózniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarlet1976
moze sie skusze na ww tusz do rzęs:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam frytki mrożone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Barszczyk1: Ten towar na środku w koszach nazywa się non food :) Nie zgadzam się, że każdy towar który się tam znajduje jest do kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikkka
Ja kupuję i jestem zadowolona: *płatki miodowo orzechowe - są bardzo smaczne za jedyne 2,08 * lody evento czekoladowo-śmietankowe duży kubełek * maślanka truskawkowa mleczna droga * gumy do żucia są kilka groszy tańsze * camembert Ogólnie to co lubię zawsze kupuję i się nie zawiodłam oprócz serków wiejskich. Niby kupuję z datą przydatności dużo do przodu, ale i tak często są niesmaczne. Zepsute. Gęścieją i mają posmak zwykłej śmietany, a nie tej rzadkiej pasteryzowanej śmietanki co powinna być. Serki nadają się jedynie z wyprzedzeniem ponad tygodniowym. Bo jak zjem serek 10tego który ma datę do 15 to już się nie nadaje;/ wydaje mi się, że źle je przechowują, bo na piatnicy nigdy się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nestee3
polecam sciereczke zólta zmikrofibry. firma spark-tak na niej pisze. kosztuje 2.99. Mówie wam Cudo. okna lustra myje pomoczona w samej zimnej wodzie. ja uzywam ją do wszystkiego. a ma ktos tą niebieską???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ostatnio bardzo polubiłam biedronkę:) kupuję: -lody evento -polędwicę drobiową -sery żółte -mleko w butelce -masło -pasty na kanapkę łososiową i z tuńczyka -płatki do mleka -draże mleczne -sok kaktus, limonka, granat -małe soczki w kartonikach ze słomką pakowane po 4szt -ciastka jak delicje -doprawkę do zup -producent podravka I wiele innych rzeczy. Byłam na początku sceptycznie nastawiona, ale czytająć producentów okazuje się, że to znane firmy, które produkują dla Biedronki:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majonezowa_lejdi
W Lidlu tylko owoce i tłuszcze najwyższej klasy typu pistacje i łosoś morski z korzystnie działającymi na mózgownicę kwasami omeg 3 !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×