Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

cześć dopiero teraz mam trochę spokoju w sklepie mi strasznie przeszkadzają ciągle chcą coś kupować [he he ] ale mam dzisiaj humor wszysko pod górkę. ale będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim🖐️ Alja🌻🌻Do życia potrzeba Ci 2 uścisków dziennie.By być zdrowym potrzebujesz 4 uścisków dziennie.By się dobrze rozwijać potrzebujesz 6 uścisków dziennie.A ja dziś...🌻ściskam Cię 100 razy aby Cię uszczęśliwić!🌻Wszystkiego najlepszego🌻 już sprawdzam pocztę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymcia może wysyłasz coś zakazanego i cenzura nie przepuszcza..? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymciu🌻dzięki,dostałam fotki. Miłego dnia dla wszystkich pięknych Pań i Pana-wracam do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymciu poślij mi jeszcze raz...bo nie mam od Ciebie wiadomości. Hihihi malutka pirania. Dawno temu jak byłam u koleżanki na kawce jej mała przyszła do nas z wywieszonym jęzorkiem i mówiła fuj, fuj i pluła....okazało się, że podziurkowała difenbachię....ale przeżyła :) tylko jej pyszczek sparaliżowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej ale tu gwarno od rana... Szymcia- co Ty tam wysyłasz? O mnie zapomniałaś? 😭 już mnie nie lubisz? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alja 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼 Basiu 🌼 Szymcia o mnie też zapomniala i to dlatego jej poczta szwankuje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zmienimy nazwę topiku ? :D A marzannę w razie czego możecie spalić... na stosie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mnie nikt nawet nie wspomni a ja taka biedna samiutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Coś przez was nie mogę pracować;-)Ciągle tu zaglądam:-) Wczoraj przeczytałam super książkę:\"Wnuczka pana Linha\"-P.Claudel-POLECAM! Znacie Luizę Hay?Jej afirmacja na dziś: ...Bezpiecznie jest dostrzegać nowe idee i doświadczać nowych dróg.Jestem otwarta na przyjmowanie dobra:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, ja mam młodzież, a właściwie jedną młodzieżówkę, ale nie wiem... :( Jakaś niedoinformowana jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bauceroniku :) poczytam....jak znajdę.. Jesteśmy otwarte na pozytywne, przyjemne, miłe, cieplutkie, różowe doznania :D :::D ::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mogę od Was się oderwać, a mnóstwo pracy przede mną. Dziś mam najazd gości, a wcale mi się tych gości nie chce dziś mieć, przecież ja jeszcze \"chorutka\" jestem. Trudno, idę sprzątać i gotować. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirindko, ale w czym jesteś niedoinformowana? Szymcia... a niech sie dowiedzą!!! WSZYSTKIE IDZIEMY NA SABAT!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Propozycje nazw: Wiedź ma(Kobieta,która ma wiedzę) z hiszp.La Mujer Grande(Wielka kobieta) z węg.O,Erdoben(Pani z Lasów) z jęz.Nawahów Na\'ashje\'ii Asdzaa(Kobieta-Pająk) z Gwatemali Humana del Niebla(Utkana z Mgły) z jap.Amaterasu Omikami(Duch niosący światłość i Świadomość) z Tybetu Dakini-energia tańca :-):-):-) Źródło-"Biegnąca z wilkami"-C.P.Estes,wyd.Zysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mira tylko daj znać albo utopimy gości albo pomożemy sprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mira tylko daj znać albo utopimy gości albo pomożemy sprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorę miołe lecę do domku odezwę się wieczorem pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie najbardziej podoba się właśnie Wiedz ma...ale....chciałam tak delikatniej,coby nie urazić...;-) Definitywnie-DO ROBOTY!!!Pa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też najbardziej podoba się Wiedz ma ! :) Goście będą nocować, teraz się dowiedziałam. Ela nie będziemy ich topić... my tylko spalić możemy. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i proszę, marzannę utopiłyście, czy spaliłyście- nie wiem dokładnie- mnie tu nie było, ja grzeczna byłam ;) (Wiedźminki z Was ze mgły utkane...!!!!!!!!!!!!!) i już wiosna się ośmieliła i nadchodzi. :) Słoneczko świeci mi cudownie i od razu chce się żyć! Alja- 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻- przesyłam dla Ciebie radosne życzenia, aby każdy następny rok przynosił Ci wszystko co w życiu najpiękniejsze: radość, szczęście i miłość ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×