Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

och,Kropka masz czasu a czasu, aż ci go zazdroszczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee tam, Myszorek, czego tutaj zazdrościć ?? W końcu Ty też możesz sobie ten sam czas wybrać. czemu akurat 3 lata a nie 7 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo 35 to dla mnie masakra :D miałabym 40 kiedy łaziłoby do przedszkola :D (ja miałam 14 gdy mój tata miał 40 :D ) i tak jestem już spóźniona i wnuków mogę nie doczekać, zwłaszcza jeśli moje nienarodzone dziecko będzie zwlekało tak jak ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecę do łóżka, muszę wstać 15 min wcześniej, bo nie chciało mi się na wieczór myć głowy i ta wątpliwa przyjemnośc czeka mnie rano. jak dobrze,że jutro już piątek ;) pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie głupio, ja bym miała 40, a dzieciak 5 lat, ale, co się wcześniej będę zmuszać ?? I tak nie wiadomo, czy za 7 lat poczuję \"to coś\", żeby mieć dziecko. tak zakładam, że poczuje, ale jak nie, to nie. Myszorek, nie patrz na rodziców, to było inne życie - chociaż moja Mama miała 29 lat, jak mnie urodziła :-) Więc też nie jakoś wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem czy inne? rodzina to rodzina i jej etapy zawsze i wszędzie wyglądają podobnie :) u mnie to tylko kwestia lenistwa, bo ja wiem,że dzieciaka chcę, to znaczy nie wyobrażam sobie byśmy sami mogli sie tak bujać całe życie :D dlatego musze się przemóc po prostu, bo wiem, że odkładanie tego nic nie wniesie, oprócz tego, że moje dziecko będzie miało starszych rodziców niż ja miałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kuźwa, czasy mi się popierzyły, w takich sprawach tego nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Myszorek, jak Ty chcesz, to ja bym już na Twoim miejscu \"zaczęła robotę\" :-D Im szybciej, tym lepiej :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie ktoś się zlitował i przyszedł :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Moluś, dzień dobry Myszorku:) Ja się uczę do 13 a potem spadam do łodzi - jak mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem po kawie :classic_cool: słońce za oknem ma być 24 stopnie ide dzisiaj na nocne zakupy do centrum handlowego ;-) jutro do fryzjera :classic_cool: musze się odstresować po wczorajszym egzaminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wpadlam juz w wir przedkomunijnych przygotowan tzn na razie wpadlam w panike i biegam myslami i na nogach jak kura w kolko bez celu!!! grunt to dobra organizacja;) bellcia trzymam kciuki za przychylny wzrok komisji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka to racze zespoł po... Bella napisz jak poszło:) A ja się uzce i nic nie umiem - wrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak dobrze ,ze ja edukacje juz zakonczyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bardzo miło wspominam studia ale juz nieeeee- dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpuściłam już, poczytam jeszcze w busie a teraz posprzatam zeby mieć miło jak wrócę w niedzielę rano i się spakuje, poc mam dopiero 15:40 ale juz będę miała z głowy. Jak mi czasu zostanie - a zostanie to jeszcze zajrzę. Moje studia są spoko, tylko że miałam ponad rok przerwy w nauce i cięzko mi to wchodzi:) Ale trochę mi zależy chcę się potem doktoryzować zaraz po magisterium, także zależy mi na średniej. Ale wiecie co?? zrobiłam sobie ściągi, ciężko to nazwać sciąga, ale najważniejsze że sama napisałam:) A gdzie podziewa się Sto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja jestem belinda
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja jestem stokrotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja jestem belinda
a ty jesteś stokrotka czy stokrotka 1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mog być stokrotk 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×