Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Okres dostałam wczoraj i cierpie! Dzis siedze w domku :) Musze wysłac Wam foty z Zakopca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku ja bym była za NIE ale chyba troche chociaż trzeba prawda? :-o ;-) jadę dzisiaj po pracy do Krakowa :-D :-D:-D:-D na meeting z koleżankami, to mnie tylko mobilizuje do pracy szybciej zrobie, szybciej wyjdę, szybciej będe w Krakowie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko spoko zaraz je będe przygotowywać do wysłania. Kurcze ale leje!! i zimno-brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem :-) Kto zdobywa szczyty ? I jakie ? Co to za grzy bow ska ?? 😭 oświećcie mnie :-) Belluś, całe szczęście, że lustro Ci prawde powiedziało, jak mi nie chciałaś uwierzyć, żeś szczupła :-) Myślę o Laurce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś syszałam, że za jakieś 2 tygodnie znów ma ładna pogoda wrócić i znów za chłdem zatęsknimy :) Grzybowskiej się powtórzyć nie da, bo śmieszna tu nie będzie, to taki mały incydent z naszego spotkania :) ciekawe gdzie urlopuje Rybka.. ja też się przymierzam by wziąć w końcu urlop, wszyscy dookoła chodzą, tylko ja siedzę jak głupol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jane Myszorku weż się zurlopuj ;) Ja biore jeszcze na początku pażdziernika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosze, ale się urlopujecie :-) Też bym tak chciała. A to trzeba na dupie siedzieć :-o Powiem Wam, że ja już mam dosyć tego lata - chcę jesień !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesień? Ja nie wiem. Chyba, że to bedzie piękna słoneczna jesień to tak :) Ale potem zaraz szybko będzie zima a ja niebardzo lubie zime... Uszykowałam zdjecia. Powybierłąm takie najładniejsze i wyszło sztuk 45. I co mam zrobic? Nie chce Was zanudzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś - wysyłać, wysyłać :-) Wybierz jakieś top 10 z tych 45 i ślij. A koleżanki Mysza i Bella prześlą zdjęcia ? Jesien - to moja ulubiona pora roku, więc już chcę żeby przyszła. Może być i brzydka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto się urlopuje Kropka? Przecież to ty byłaś na urlopie, nie ja :D ja dotąd miałam ledwie 2 dni urlopu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pocieszę cię, też myślę o jakims tygodniu urlopu :D czemu jestem taka przerażająca ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybieram się w wielkie nigdzie :D pewnie skończy sie na krótkich odwiedzinach rodziców i to tyle. no chyba że będzie jeszcze ładna pogoda to ewentualnie ze 4 dni nad morzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Moluś, no przestań się zastanawiać, tylko wyślij 10 pierwszych :-) Mysza, Bella, a Wy prześlecie zdjęcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek obiecał przesłać Ci Kropciu zdjęcia ze zlotu (ona jest w posiadaniu wszystkich :-D) wybiera więc pewnie teraz coś odpowiedniego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie Belluś, przypomniało mi się cos - miałas zajebisty aparat - cóż to, gdzie kupione, jakie parametry, no i czy bardzo drogie ? Tell me everything, bo się przypmierzam do kupna takiej \"zabawki\" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosszzzzzzz mi nie przeszkadzać 😠 to jest bardzo odpowiedzialne zadanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymagasz odemnie rzeczy niemożliwych ;-) nie znam parametrów tego aparatu i nie polecam go absolutnie, ponieważ nie ma stabilizatora obrazu co w pewnych okolicznościach utrudnia robienie zdjęć ;-) wychodzą zamazanne :-o to Sony T coś tam ;-) kupiony 2 lata temu za 2 tys zł teraz Sony ma już nowsze wersje tego aparatu, ze stabilizatorem obrazu i z lepszym wyświetlaczem (ale niestety nie jest taki cieniutki i malutki jak ten który mam ja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieśmiała musisz zwrócić się do komisji wybierającej zdjęcia to jednoosobowa komisjia składająca się z Myszorka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie chodzi mi o tą wielkość - taka w sam raz :-) Malutki aparacik do torebki. No ale dupa, jak piszesz, że nie jest fajny, a ten nowy nie jest tej wielkości, to znowu muszę szukać czegoś idealnego dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś - dostałąm pierwszą partię zdjęć :-) Nie byłam nigdy w górach w lecie - pięknie tam jest !! Warto jeździć nie tylko zimą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×