Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Ślicznie jest w Zakopanem o tej porze roku. Moluś, czy ja tam widziałam skałe w kształcie psa ?? Czy Wy tez ? Czy tylko ja mam jednoznaczne skojarzenia ;-) Super zdjęcie macie z Pająkiem w tych deszczakach - super wygladacie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już zeżarłam 2 kanapki, które miały mi starczyć na cały dzień 😭 Ewidentnie musze być przed @, skoro mam taki dziki apetyt ! Moluś - co to za miejsce, z ostatnich zdjęć, taka knajpa przytulna - super ! Mysza - co Ty z tym rozpowszechnianiem ? ;-) Czy ja bym kiedykolwiek, komuś śmiała bez Waszej wiedzy i zgody ? :-D Wyglądam najstarzej z Was 😠 nie bawie się 😭 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię góry latem bardziej nawet niż zimą ale najpiękniejsze dla mnie są góry jeśienią słoneczną ciepłą jesienią wtedy góry czy lasy są tak piękne że nie można się napatrzeć na te wszystkie kolory :-) ech Moluś super zdjęcia a gdzie byliście dokładnie? (chodzi mi o szlaki, wracaliście zawsze w to samo miejsc? czy nocowaliście gdzies w schroniskach na trasie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, będzie jeszcze kolejna partia tych zdjęć ? Czy to juz koniec ? Ja nie wiem, jak Laurka to robi, ale prawie na żadnym ze zdjeć nie ma czerwonych oczu :-) Zdolna bestia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A była któraś z Was w Białowieży ?? Tam jest przepięknie , zwłaszcza jesienią :-) Piękne, kolorowe lasy, i żubry :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chce jakies zdjecia!!!! Takich knajpek było duzo i jedzonko dobre no i piwko pycha!!! A wiec zdobyliśmy Nosal , Gubałówke i Sarnią Skałe. Takie małe wyprawy to były bo ja bym na dłuższe rady chyba nie dała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, Myszorek wysłała też do Ciebie zdjęcia z naszego spotkania. Na pocztę buziaczek :-) Dziewczyny, Bella ma prześliczne zdjęcie, nr 7, no nie ? Mi moje się podoba to z telefonem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotki doszły! Dzia! To kiedy to spotkanie miałyście??? Napiszcie w skrócie prosze bo ja jeszcze zaległości w czytaniu nie nadrobiłam... Tak na Was patrze i chude jesteście wszystkie!!! ja tp rzy Was pulpet!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do spotkania doszło w sobotę - 26.08.06, w godzinach wieczornych. Gdzie Wy wszystkie jesteście ? Jednak pewnie pracujecie ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie koleżanka na urlopie więc rzeczywiście pracuję :classic_cool: ale już myślę o drugiej porcji jogurtu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, zabiłaś topik ;-) Teraz ja ryzykuję, ale co tam :-) Jogurt zjedzony ? Molus, co to za tańce na tych ostatnich zdjęciach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam do 17:00, o 16:00 mam jeszcze spotkanie. Zeżarłam dzisiaj zestaw w Maku, kuźwa, jak tak dalej pójdzie to do @ przytyję z 3 kg. Wczoraj się nawpier..... placków ziemniaczanych, mojej Mamy. Były boskie - zjadłam 6 ! 😭 No a dzisiaj robię sobie \"wieczór piękności\" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się chce kaszanki :D ale jak mąż nie zdoła kupić to i jajecznicę chętnie zjem :D i pomidorki :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już na razie nic nie chcę jeść, i mam nadzieję, ze tak zostanie do jutra :-) Myszorek, jak przyrządzasz kaszankę ? Bo ja znam tylko smażoną, czasem z cebulką, głównie bez. I z musztardą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile trwa u ciebie wieczór piękności?? ja robię sobie taki niezwykle rzadko, składa się na to peeling twarzy i ciała,i maseczka. i wydłuża codzienną kąpiel o jakieś 20 min. - głównie dlatego, że w maseczcie trzeba posiedzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, to będzie taki \"twarzowy wieczór piękności\" - zajmuje mi jakieś 1,5 do 2 godzin - peeling, maseczka jedna, druga, trzecia ;-), regulacja brwi, i koniec. A czas zależy od długości trzymania maseczki na twarzy. Tym razem sie nie będę spieszyć, Wajcha wraca późno, to z ksiażką i maseczką sobie długo poleżę. Dzieci jeść nie wołaja ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw oczyszczającą, potem z drzewa herbacianego, na problemy skórne, a na koniec nawilżającą. Mniej więcej taki zestaw, czasem inne - typu peel off, albo wybielającą - dla cery z naczynkami - nie mam popękanych, używam jej profilaktycznie, bo nienawidzę, jak ktoś ma popękane naczynka na nosie albo na policzkach :-o Wolę dmuchać na zimne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawilżające maseczki są spoko - wszyscy kosmetolodzy mówią, żeby je jak najczęściej robić. Mam zamiar dzisiaj wyjść tak ok. 17:40 najpóźniej, moze mi sie uda. Cholernie zimno jest w Wawie. Normalnie chyba tylko z 13 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zima prawie, a ja tylko w koszuli - a niech to 😠 Idę dzisiaj odwiedzić koleżankę do szpitala - tą co ma dziecko lada moment urodzić. Jej mąż nadal \"fika\" :-( Koleżanka poprosiła mnie, żebym Jej kupiła koszulę nocną dla \"matek karmiących\". Kupiłam - ohydne są te koszule. Ale domyślam sie, że szcześliwe mamy mają gdzieś to, jak wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry w chłodny poranek, nie nie będę narzekać :D dobrze pamiętam jak umierałam w lipcu przez upały :D jak wasz wieczór? my byliśmy w kinie (\"7 karsnoludków\") i dzień szybko zleciał. Kropka wypiękniałaś ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×