Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

witaj Ber u mnie jest jakoś szaro, brzydko smutno i siąpi deszcze i dziś tez jestem okropnie śpiąca......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko - a może poczekaj z telefonem ;) przecież wszystko już niedługo się wyjaśni, a tak będziesz musiała powiedzieć, że jesteś w ciąży ;) ale ciiiiii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to było badanie - usg genetyczne 150 zł kosztowało - tam na tej stronce jest wszystko opisane włącznie z cennikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Zabajona czas pokaże mam nadzieje że w twoim przypadku przepowiednie się sprawdzą Ana u mnie też pogoda paskudna że aż nic się nie chce robić ale do wiosny już niedaleko Byłam wczoraj na zakupach i nabyłam nową czapkę na narty no i pare drobiazgów jeszcze bo mamy zamiar w lutym wyjechać na Słowacje na narty ale znając moje szczęście to pewnie w tym okresie ociepli się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Elff fajnie masz ze mieszkasz w łodzi i masz dostęp do najlepszych lekarzy i najnowocześniejszego sprzętu i tak sobie myślę że i ceny u was są całkiem rozsądne, ale najważniejsze że dzieciątko zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chcę zajść w ciążę w czerwcu :-) wtedy załapię się na dłuższy macierzynski, więc teraz pół roku luzu - hurraa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
da się przeżyc z tymi cenami - wprawdzie wczoraj wydalismy jakieś 300 zł na dwie wizyty i na leki aptece - no ale jak się chciało to sie ma :D nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam lenia 😠 w dodatku pogoda sprzyja lenistwu i spaniu ... już bym poszła do domu .... a tu jeszcze 3 godziny grrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym chciała mieć pewność że zajdę w tym roku, gdybym miała taką pewność to niewazne kiedy i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez Foli tak mysle chciałabym zajść jak najszybciej byleby juz mieć fasolke......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, ja się po prostu tak okropnie zacinam. :D A tak serio, to komp mi się zbiesił ;-) i dopiero się łaskawie odpalił. No i jeszcze jedno. Do tej inseminacji to pewnie trzeba najpierw laparoskopię, czy ten jajowód drożny itd? Bo ja już nie mam jednego jajowodu po ciąży poza.(czyli przy takim nasieniu jednak mogłam zajść w ciążę ). A czy tak zwane zrosty Wam coś mówią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama muminka, a dawno byłaś w tej ciąży poza... bo jeśli parę lat temu to nasienie mogło się zmienić ale jeśli niedawno to dziwne, moze warto powtózyć badanie nasienia, u mnie było tak że w Poznaniu wyniki wyszły idealnie ale powtórzyliśmy gdzie indziej bo test po stosunku nie wychodził i okazało się, że to był błąd a wyniki są złe. Jamiałąm badaną drożność przez hsg a nie laparoskopię ale nie wiem jak u ciebie bo masz jeden jajowód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą mój Michu ostatnio po przytulankach powiedział, że go aż parzyłam w ... ukhm :p że byłam tam bardzo gorąca :) może więc mój progesteron jest ok ... tylko skąd te plamienia ... i nie wiem co znaczył ten wredny małpowaty ból w ostatnią niedzielę, trwało jakieś 15-20 minut, ale wystraszyłam się nie na żarty, nie wiem co sie działo, przeszło bez tabsów, ale ciągle nie daje mi to spokoju :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko - ja dziękuję, chyba ze wirtualną kawkę, bo 3 by mnie zabiła, a nie pomoże na senność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide robić własnie drugą kawke i tez pewnie nie pomoże........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm...Foli już \"zidentyfikowana\". A reszta? Czyżbyście tak bardzo dbały o moje zdrowie psychiczne i nie chcecie bym wpadła w większe kompleksy po zobaczeniu Waszych zdjęć ??? Swoją drogą Foli - wyglądasz dokładnie tak jak sobie Ciebie wyobrażałam. Czyli bardzo ładnie :-) Iskierko - ja i kilka dziewczyn ktore są juz mamusiami tez byłyśmy takie wyjątkowo spokojne przed testowaniem - ale Ty to masz dopiero cierpliwosc ;-) Dzwonili już w sprawie pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli, w lipcu 2004. Pewnie powtórzymy te badania, bo lepiej mieć pewność. A tak sprawdzam tę kartkę z wynikami i jeszcze jedno tam zauważyłam, tyle że napisane ręcznie i nie umiem rozczytać: W preparacie bezpośrednim stwierdzono 25-30 plemników - pkl pokl ???? nie wiem co to mogą być za litery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierko... Ty lec do apteki i rób test:) i nie nerw mnie:P:P:P bo My przyszłe matki nie mozemy sie denerwowac:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aga my sie chyba jeszcze nie znamy opsłałam Ci własnie moje zdjatka z tegorocznego sylwestra czekam na Twoje..... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecna tu matka też nie chce sie juz denerwowac bo to może sie źle odbić na dziecku jak będe taka nerwowa :-p tak więc Iskierko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...źle mu podam mleko albo założę odwrotnie pieluche :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, ja tez chcę zdjęcia :-) Aga, przesłałam Ci swoją jedną fotkę :-) dla przypomnienia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie denerwuj się, bo ta ciocia Iskiereczka, nie chce nam powiedzieć i już - uparciucha jedna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana - nie znamy sie bo z tego co pamiętam to większosc z Was przyszła na topik jak ja juz byłam w bardzo zaawansowanej ciąży i udzielałam sie mniej albo na innym temacie z innymi ciężarówkami :-) Zdjęcia napewno wysle jak tylko serwer pocztowy mi sie odblokuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko wysłałąm CI moje zdjątka poprosze o Twoje jak dostaniesz moją poczte bedziesz miała e-mail......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×