Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Enigma, widac serwer strasznie muli :-( od Sysi, Iskierju i Joanki dostałam już fotki. Jak nie dojdą do jutra, to będe miała prośbę o ponowne przesłanie, ok? a ja tez bym chciała chłopaczka, Igorka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Wam serdecznie ;) ;) ;) teraz jest ładniejszy, to były pierwsze godziny i dni teraz to jest taki słodziutki że mam ochotę go zjeść :P zakochałam się w własnym synie :D hi hi hi! A co do poczęcia to owulacja była 5 maja i wtedy były przytulanka ale jak zrobili mi USG to mały szedł równo z terminem porodu, wszystko się zgadzało co do dnia a termin liczyli od ostatniej miesiączki także nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeśli mi jeszcze nie wysłąłąś to poproszę bo nie mogę coś otworzyć poczty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc:) estella, wysyłałam Ci zdjęcia, ale wróciły:( do jutra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ber podaj mi maila Makłady już czyszczę skrzynkę! pewnie jest przepełniona i poporsze o powtórkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki za fotki, tym co nie miały jeszcze moich też posłąłam. MIłej nocki dobranoc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna21
witam was kobietki! od 3 mieisecy jestem mezatka ale sie martwie,tabl odstawilam 5 mieisescy temu seks uprawiamy normalnie bez zabez a nie jestem nadal w ciazy;-[ same klopoty sie mnie rzymaja,postaram sie zagladac i byc z wami na bierzaca pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) estelko, może któraś z kobietek Ci wyśle, bo przy sobie nie mam, ale jeśli nie, to podeślę wieczorkiem jak będę w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się nakopałam za tabelką, minimalna dopuszczalna przeze mnie granica i tuż tuż po północy .... następna też będzie bankowo, bo misiek wyjeżdża na kilka dni i to w te w które powinniśmy najbardziej się starać :( TABELKA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........10.12........24-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław śl. foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............03.01.......34..............?...............17m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........29.XII......28-34........26.I-1.II....14 m-cy.......W-WA Estella ..............11.01.......27.........07.02...................15 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............07.01.......30-?..........po 05.02........9 m-cy........? AnA 29..............31.12........30............?...................5 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ...........04.01.........29-34 ....02.02 .........5 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii.......06.12..30-36.......... ..1miesiąc..................................Siedlce enigmaa......03.01..................27.............29.01...........4mce...Katowice beti78...........17.12........28...........14.01.............12m-cy.............Zd-Wola zabajona.......13.01.2005....1...........07.02.06......5 m-cy......Olsztyn Elusia..........09.01............30-31.................09.02.....3 m-ce ...Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Witam Cię estelko Cieszę się że prześlesz mi zdjęcia bo tych od Folii jeszcze nie otrzymałam jeśli możesz to poproszę o fotki pozostałych dziewczynek ciekawa jestem czy moje wyobrażenia o was pokryją się z rzeczywistością jeszcze raz dziękuje i czekam ber Witam dziewczynki w piątek trzynastego mam nadzieję że będzie on dniem pełnym miłych niespodzianek Estellko Wysłałam Ci wiadomość tyle tylko że administrator mi ja zwrócił podobnież twoja jest przepełniona pozdrawiam i czekam na wieści od Was Folii Czy masz już mój adres czy również do ciebie nie doszedł? Mam jeszcze jedno pytanie czy wy jesteście przesądne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Ja do tej pory nie byłam przesądna tym bardziej, że się urodziłam 13 w piątek i tak dla zabawy o 13-tej, ale jak przeczytałam swoją ostatnią wypowiedz to stwierdzam że albo jeszcze śpię albo jakiś chochlik się kręci a może puszcze dzisiaj totka co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała poprawka TABELKA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........10.12........24-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław śl. foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............03.01.......34..............?...............17m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........29.XII......28-34........26.I-1.II....14 m-cy.......W-WA Estella ..............11.01.......27.........07.02...................15 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............07.01.......30-?..........po 05.02........9 m-cy........? AnA 29..............31.12........30............?...................5 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ...........04.01.........29-34 ....02.02 .........5 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii.......06.12..30-36.......... ..1miesiąc..................................Siedlce enigmaa......03.01..................27.............29.01...........4mce...Katowice beti78...........17.12........28...........14.01.............12m-cy.............Zd-Wola zabajona.......13.01.2005....26...........07.02.06..........5 m-cy............Olsztyn Elusia..........09.01............30-31.................09.02.....3 m-ce ...Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was w ten ponury poranek bleeeeeeeeeeeeeeeee nie chciało mi się wstać jak nie wiem co, ale praca czeka, a poza tym chciałam z mężem zjeść sniadanko. Teraz męzulo poleciał do pracy i cały dzień jestem sama (tzn, z Wami :D). Iskierka dostałam twoje zdjęcia - ślicznie wyglądałaś na ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Elf :) mi tez się cholernie nie chciało wstać, pocieszam się że dzisiaj jest już piąteczek Ber, przesłałam ci zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobie już wcześniej przesłałam Elf, tak mi się wydaje Ber dzięki za zdjęcie właśnie oglądam, ładnie wyszłaś :) a ten chłopiec to kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Foli Właśnie je dostałam musze przyznać że szczęka opada z wrażenia czy ty aby nie jesteś modelką wysłałam swoje daj znać czy doszło bo były drobne problemy ten słodki makuch ze mną to mój chrześniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 13-tego :-) skrzynke wyczyściłam, więc poproszę o fotki :-) pozdarawiam Foli, Twój mąż badał już hormonki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, czy ktoś tu o mnie zapomniał? Poproszę o parę fotek. Ber i reszta lasek nie ociągać się. grajesia@wp.pl U mnie już weekend. Już nie moge się doczekać bo w Sobote bal. Zrobię kilka zdjęć to też wam coś prześlę. Wiecie dziewczyny tak sę zastanawiam. Większość z nas robiła już jakieś badania, wiemy mniej więcej co jest nie tak a tu i tak brak fasolek. Czym to jest spowodowane? Każda bierze jakieś tabletki i nic! Zobacznie jakie jesteśmy silne żeby znościć aż tyle rozczarowań. Iskierko, jakoś czuję, że zafasolkowałaś. Ty jedyna jakoś do tego podchodzisz na luzie. Tak przynajmniej mi się wydaje po Twoich wypowiedziach. I myślę, że jesteś pierwsza która przerwie złą passę. Ja jestem w 18 dc. Nie zauważyłam u siebie śluzu płodnego ani wcześniej ani teraz. Myślę, że własnie dlatego gin przepisał mi Clo. Chyba to jest dla cykli bezowulacyjnych. Na 100% poraz kolejny cykl spisany na straty. W następnym idę na inseminację. Martwi mnie tylko to, że nie zlecono mi hsg. To nic ale i tak spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Cześć dziewczyny! Co u Was? Ja kończę właśnie "walkę " z @. I zaczynam wszystko od początku. Może teraz się uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka ty sie nie pytaj o mojego tylko zaraz pisz co wyszło na usg. Wczoraj nie mogłam zajrzeć na kafe bo mnie w domku nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maklady - dzięki, gdyby nie ten potworny ból, to zniosłabym jakoś tę świadomość :-D A ja nie dość, że mam niechcianą, to jeszcze tak dokucza 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna Zabajona :-( Foli, wszystko o k! równe, okrągłe ;-) bez żylaków przywrózka, bez przerostów prostaty :-) i ciekawe co w końcu jest temu mojemu ukochanemu - stawiam na hormony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, a clo już bierzesz czy od nastepnego cyklu? bo clo brane od 5 dc zmniejsza śluz. Iwona, może warto spróbować inseminacji bez hsg, jak ja bym wiedziała że mam drożne jajowody to też bym tego nie robiła, no ale nie wiedziałam. W każdym razie jezeli inseminacja nie wyjdzie może wtedy zrobią hsg Ber, kiedyś się w to bawiłam :) ale b. sporadycznie i raczej z przypadku. Zagrałam nawet w reklamie telewizyjnej dla włoskiej tv, ale niestety nigdy jej nie widziałam wiec nawet nie jestem pewna czy przy montażu mnie nie wycieli :) A potem jakiś szef agencji z Poznania proponował mi udział w Miss Polonia i nawet mi gwarantował, że dojdę do finału, no wiesz układziki :) ale sie nie zgodziłam a potem się okazało że wygrała dziewczyna z jego agencji. ten światek jest porąbany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli tak szanasa ;-) byłabyś sławna ;-) miałabyś ogromne szanse bo jesteś piękną kobietką :-) prześlij mi jeszcze jakies swoje fotki :-) może z mężem :-) ciekawe co ta dziewczyna musiała zrobić z szefem agencji żeby przeszła do finału - to jest smutne, taka nieuczciwa konkurencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×