Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Andzia ....moj gin powiedział ze luteinkę czy duphaston powinno sie jesc od ok 18-20dc tak po ok 5 -7 dniach od owu... Bo jak za wczesnie to ona powoduje skurcze i wowczas jajeczko moze nie osiąść sie w macicy ,tylko np w jajowodzie pozostac a to przewalone...:( wtedy jest ciąza pozamaciczna i trzeba wycinac jajowód:( Ja teraz nie biorę duphastonu ...poczekam do @ albo do 2 kresek i potem zacznę Bo wowczas jak juz sie zagniezdzi jajeczko to duphaston działa na podtrzymanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja biore tak jak mi mój gin kazał, nie będę się przecież z nim kłucić, chyba wie co robi. Coż, pożyjemy zobaczymy, w każdym razie ja nie liczę zbytnio na ten cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz idę się położyć, bo zaraz zjade:( paskudnie się czuję. Zajżę później. Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewuszki!!!:) Ja wróciłąm dzś właśnie z górów, tam jest cudownie!!!! Wyjeździliśmy się na nartach ze hoho. Niestety nie jestem na bierząco i nie wiem czy będę w stanie to nadrobić. Może któraś przedstawiłaby mi skrót wydarzeń z ostatniego tygodnia? Byłabym bardzo wdzięczna 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello beti:) A więc 2 kreseczek narazie nie było u Nas...@ poprzychodziły owulacje tez były:P:P:P no i oczywiscie przytulanki tez:) a dzisiaj foli jest na inseminacji:) tzn juz jest chyba po bo miała na 9:) Była w czwartek ale gin powiedzial ze za wczesnie ze zrobi w sobotę i ze za darmo!!!!!! Mysllimy ze to dobry znak:) Iskierka miała testowac w zeszły poniedzialek ale nie pojawiła sie i nic nie wiemy:( Sysia i Aga powysyłały zdjęcia Tomcia i Pawełka i te maluchy to sliczne brzdące:) Ja i Andzia za tydzien robimy test:) bo idziemy łeb w łeb:P:P:P Zabajonek miał malutkie dołlki ale chyba juz oki :) estellka dzielnie cwiczy na siłce;)elfik będzie miała synka:) A poza tym to po staremu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZięki Enigmuś, włąśnie się wzięłam i nadrabiam. HHmmmm ciekawe co u Iskierki a i w końcu ile pęcherzykó u Ciebie pękło bo jeszcze nie doczytałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć już wróciłam :) wszystko dobrze, jestem dobrej myśli i mój mąż też, poprawiły mu się wyniki, pierwszy raz miał 5 mln, drugi 9 mln a dzisiaj 14 mln :) czyżby permixon? lekarz powiedział, że wszystko zrobiliśmy jak należy i jest dobrej myśli. A poza tym poszło szybko jeden lekarz robił mi usg przez brzuch a profesor celował wziernikiem, ten drugi lekarz musiał mi nacisnąć mocno na brzuch żeby wygiąc mi choć odrobinę macicę, brzmi groźnie ale bolało chwilę tylko, wszystko odbyło się szybko. Idę położyć się spać bo mnie brzuch boli i zmęczona jestem po 3 godzinach jazdy. A tak poza tym to to przodozgięcie mam b. mocne bo nawet na usg to wyraźnie widać i ten ekarz od usg też był zdziwiony że tak szybko się udało, tylko czemu w szpitalu po hsg napisali tyłozgięcie, matoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Foli, cieszę się że wszystko dobrze poszło:) teraz wypoczywaj, wszystko będzie dobrze. Kurde a to moje plamienie to juz nie jest plamienie tylko krwawienie, chyba normalnie @ przylazła w 18 dc. Nie wiem co robić, chyba muszę do gina zadzwonić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) andzia, dzwon do gina, po co masz się zamartwiac niepotrzebnie, może Ci coś gin doradzi:) foli, cieszę się, że wszystko poszło tak jak trzeba:) ja od wczoraj jestem nie do życia, biegunka jak ta lala, nic nie mogę zjeść i wypić, bo od razu jestem w wc:( jadę na jakiś tabletach od dziś i tak jakby jest ciut lepiej.. poza tym wszystko ok, zero wymiotów... może to stresowe coś, sama nie wiem... idę zaraz znowu do łóżeczka, bo na nic nie mam siły... szkoda, że nie mam w domu jagód, u mojej mamy zawsze były.... życzę wszystkim udanego popołudnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff przebrnęłam przez \"ten tydzień\" i widzę z się trochę działo. Foli odpoczywaj sobie, zobaczysz będzie dobrze ❤️ Andziu Ty się lepiej spiesz, rób sobie ten test szybciutko, ja bym na Twoim miejscu nie czekała, co innego jak się nic nie dzieje a co innego jak masz jakieś dziwne plamienia tak wcześnie. Jeszcze wskoczę na pocztę obejrzeć zdjęcia, araz wracam... Hihi wyszło jak bym miałą lecieć na prawdziwą pocztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki, zdjęcia Tomcia i Pawełka są przecudowne, poproszę więcej! Hallo halo jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem. Dzwoniłam do gina i jakoś specjalnie mi to nic nie dało:( Powiedział że przy luteinie tak czasami jest i mam dalej ją brać, dopiero od krwawienia właściwego liczyć cykl, a skąd ja do cholery mam wiedzieć kiedy to krwawienie właściwe jest:( Zobaczę co się bdzie dalej działo, na razie to krwawienie jest bardzo delikatne, ale po sikaniu na papierku już zostaje krew więc do plamienia już się to nie zalicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku - witajcie ! Foli - cieszę się, że masz dobry nastrój. Ja w sumie wpadam się powitać, bo u mnie to nic nowego. Siedziemy z Miśkiem w chacie bo mróz jak cholera :) Byliśmy tylko odpalić znicze na cemntarzu i z życzeniami umojej babuni. Zabukowaliśmy się w chacie i siedzimy w ciepełku. No i to wsio. CZekam do 3 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti myślę że robienie testu nie ma sensu, za parę dni @ się u mnie rozszaleje:( Cześć Zabajona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże jak ja się źle czuję:( Dawno nie byłam taka słaba, jak wstaję to mi się w głowie kręci i ciągle mam podwyższoną temperaturę, i ten ochydny katar, już mnie tak nos boli że ciężko mi się oddycha, buuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy coś przeoczyłam Andziu ale wydawało mi się że u Ciebie 18dc?To chyba jeszcze trochę do @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Beti :) powinnam dostać za 10 dni, ale co mam teraz??? To jest prawie normalne krwawienie tylko słabsze. Nie powinno tego być, sama nie wiem co się dzieje, nigdy nie miałam plamień międzymiesiączkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A od którego dc ją bierzesz? Bo właśnie przeglądałam ulotkę i napisali że to zdarza się bardzo rzadko. Ja biorę od 16dc ale nic nie czuję nowego. Cze Zabajona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też biorę od 16 dc, a od 5-9 brałam clo. Ja po luteinie dostawałam wcześniej @ bo w 25 dc ale 18 dc to już przesada. Na razie to nie wygląda na @ ale czuję że jutro już całkiem mnie zaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wybierz się lepinej jutro do ginki? Ta Twoja poprzednia @ była całkiem podejrzana a jeszcze teraz pisałaś że miałąś jakieś dziwine brudzenie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Beti:) Jutro pewnie nie pójde do gina bo pewnie żaden nie przyjmuje, ale jeżeli to nie przejdzie to po niedzieli pójdę na pewno. Jeszcze mam nadzieję że się to uspokoi. A teraz spadam bo mój mężuś wrócił:) Idę się przytulić. Jutro napiszę czy coś się zmieniło. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok papa pomylało mi się że jutro pon ale głupoty wypisuję :) Miłego wieczorka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Większość z Was może mnie nie pamiętać, bo dawno mnie tu nie było, ale stare bywalczenie mnie pamietają. U mnie jak na razie bez zmian. Nadal staramy się chociaż raczej naturalnymi metodami nam się nie uda. Jestem już po hsg, teraz mąż szykuje się do badań a potem najprawdopodbniej inseminacja. Pozdrawiam Was wszystkie i najwyższy czas nanieść poprawki w tabelce. foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............03.01.......34..............?...............17m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........29.XII......28-34........26.I-1.II....14 m-cy.......W-WA Golka26........21.01.........28...........18-02...........juz niedługo 2 lata...? Estella ..............11.01.......27.........07.02...................15 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............07.01.......30-?..........po 05.02........9 m-cy........? AnA 29..............31.12........30............?...................5 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ...........04.01.........29-34 ....02.02 .........5 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii.......06.12..30-36.......... ..1miesiąc..................................Siedlce enigmaa......03.01..................27.............29.01...........4mce...Katowice beti78...........17.12........28...........14.01.............12m-cy.............Zd-Wola zabajona.......13.01.2005....26...........07.02.06..........5 m-cy............Olsztyn Elusia..........09.01............30-31.................09.02.....3 m-ce ...Kraków Andzia77...........04.01........24-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław śl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, no więc progestreon mam dobry. hcg też w normie, w tej euforii przesunełam usg z piątku na środę , chociaż to i tak wydaje mi się kosmicznie długo okres ciążówki czy to możliwe żebym w 7 tygodniu nie widziała serca, tzn w środę już będzie to badanie ale ja na zapas panikuje. NIe idę przypadkiem za wcześnie? papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) Chyba dzisiaj był taki zły dzień bo ja spałam od 15 do teraz:( Własnie się ocknełam :P skoczę sobie do lodówki ...zobaczę co tam słychać:P i ide znowu do łózeczka:) Moja córeczka suczka spała ze mna cały dzień:) i przytulala sie do mnie:) Foli.......suuuuuper ze wszystko poszło tak szybko:) mam nadzieję ze od przyszłego tygodnia będą same miłe wiadomości:):):):):) papa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79..........Kielce.............08.09.05.....Urodziła .........Igę Dorota28.......ZielonaGóra...30.10.2005..Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław........01.11.2005..Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.......03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul............Warszawa.......10.11.05.....Urodziła...Alę i Maję Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Monika80.......Wrocław.......01.12.05.......urodziła........Patrycja Anna. Tu Kasia........Warszawa.....07.01.06............Urodziła.......Bartuś Suzinka.........Tarn.Góry.....29.12-4.01.06.......12kg.......Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?............. Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......12kg.............Martynka Sysia1912......Malbork........30.01.06........Urodziła........Tomusia jagoda1977....Rzeszów.......17.12.05......urodziła....... Olę i Wiki DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......16 kg......Filip.......107 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......8kg.........Piotruś......94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......2.7kg ................?..............? Paula24........Poznań............05.06.06....6 kg...............?...........? furszulka......Bogatynia........30.06.06........?................?...........? Aśka74 ....... Trójmiasto.......03.08.06 .......?...............?............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............03.01.......34..............?...............17m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........29.XII......28-34........26.I-1.II....14 m-cy.......W-WA Golka26........21.01.........28...........18-02...........juz niedługo 2 lata...? Estella ..............11.01.......27.........07.02...................15 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............07.01.......30-?..........po 05.02........9 m-cy........? AnA 29..............31.12........30............?...................5 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ...........04.01.........29-34 ....02.02 .........5 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii.......06.12..30-36.......... ..1miesiąc..................................Siedlce enigmaa......03.01..................27.............29.01...........4mce...Katowice beti78...........17.12........28...........14.01.............12m-cy.............Zd-Wola zabajona.......13.01.2005....26...........07.02.06..........5 m-cy............Olsztyn Elusia..........09.01............30-31.................09.02.....3 m-ce ...Kraków Andzia77...........04.01........24-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. No więc ja w 19 dc dostałam normalny, obfity, skrzepowaty okres. Hmmmm, nie wiem teraz co robić, czy odstawić luteię i od jutro zacząć clo, czy dalej brać luteinę i czekać nie wiadomo na co. Mam dupny mętlik w głowie:( Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×