Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Jakie iskierki zapracowane, że nawet nie mają czasu pościemniać tutaj :) Pracujcie, zeby potem móc odpocząć :) Buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy Moniko za buziaczki :) Niech córcia rośnie i daje swoim rodzicom dużo radości :) Super, że udaje Ci się karmić piersią. Znam kilka dziewczyn, ktróe obecnie mają maluszki i szczerze to mają z tym problem. Zdaża się, że mają mało pokarmu, albo inne różńe dolegliwości np: bóle, krwawienia. A tu takie szczęście dzidzia ma cały czas cycusia :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika80, oczywiście, że Cię pamiętamy. Gorące buziaki dla Ciebie i twojej małej, która za chwilę nie będzie już taka mała:-) Foli, kciuki zaciśnięte MOCNO 🌻 🌻 🌻 Enigma, niech Twój dobry humorek wróci, bo zawsze emanowałaś uśmiechem spod tych literek. Najlepiej humor niech wróci z powodu II kreseczek. Monik30, może ten wysoki poziom prolaktyna to z powodu stresu. Oczywiście najlepiej będzie jak zapytasz lekarza. Estella, Asia74, gdzie się podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczka oczywiście ze pamiętamy buziaki dla Ciebie i Patrysi niech się zdrowo chowa....no ja Granini mam dziś dużoooooo pracy....Joank co u CIebie? ale ten czas mi zleciał za pół godzinki do domciu ale się ciesze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczęta:) Moniko fajnie że się odezwałaś, dużo zdrówka dla Ciebie i Patrysi❤️ Muszę Wam coś powiedzieć... Znalazł się kupiec na moje mieszkanko i na dniach będziemy finalizować sprawę, a co za tym idzie muszę się jak najszybciej stąd wynieść. Cieszę się że bez problemów i tak szybko się sprzedało, ale niestety będę musiała przez parę miesięcy pomieszkać u teściów (do momentu wykończenia domu) No i niestety nie będę miała dostępu do internetu:( Postaram się do Was zaglądać od czasu do czasu, ale na pewno nie będę na bieżąco:( Na razie się nie żegnam bo jeszcze parę dni będę u siebie. U mnie 26 dc mam straszne skurcze w okolicach jajników i jakiś biały śluz:( @ zbliża się wielkimi krokami. Teraz będzie jeszcze gorzej bo nie będzie takiej swobody jak u siebie więc myślę że w najbliższych miesiącach fasolki u mnie nie będzie, ale jakby co to napiszę;) Pozdrawiam Was bardzo gorąco❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia Andziu i zaglądaj do nas jak najczęściej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papatki koleżanki zbieram się do domu, udanego popołudnia....Foli trzymaj się kochana !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaminka
Czesc dziewczyny! Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona Ja tez bardzo chciałabym mieć małego bobaska. Staramy sie z moim chłopakiem juz od 6 miesięcy. Nie wiemy co robic, ja zawsze miałam problemy chormonalne. W styczniu myśleliśmy że już sie udało. Nie miałam @. Lecz testy wyszły negatywnie. Lekarz kazal mi brać luteine. Co o tym myslicie????? ja już nie wiem co robic. Czy pozycja "na jezdzca" zmniejsza prawdopodobieństwo zajścia w ciążę??? Pomózcie kochane Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaminka
czekam na wasze rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane.... nie odzywam sie bo mysle wciąz o mojej suczce... jade zaraz z nią do wet...... Jestem z Wami myślami.... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Monika 80. Ależ Ci zazdroszczę. Karm piersią póki możesz. Buziaki dla córeczki. Andzia 77 to fajnie, ale nie zazdroszczę Ci perspektywy mieszkania z teściami. Ale myślę, że teraz nie bedziesz miała czasu myśleć o fasolce i zobaczysz, że psychika tak zadziała, że wkrótce obwieścisz nam dobrą wiadomość!!! Cześć smutnaminko! Niestety w ogóle się na tym nie znam. Ale z tą pozycją na jeźdźca to chyba masz rację. Dziewczyny a gdzie jest Estelka? Miała wypoczywać, ale tak długo? Czy może od nas odpoczywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZe Dziewczynki, u mnie zakończenie m-ca to duuuuzo roboty w pracy. Monik80, super że piszesz, tak żadko sie teraz odzywasz a kiedyś zawsze nas wspieraaś, ale rozumiemy, masz dużo zajęć. P{rześlij p[roszę zdjęcia swojej kruszynki, będę wdzieczna :) Smutnaminko witaj wśród nas ❤️, co do Twojego pytakna to Ci niestety nie pomogę. Cze cała reszta!! Granini ❤️ dla Twoich bliskich U mnie nic nowego, dziś 9dc wiec na razie cisza... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma będzie dobrze. Zobaczysz. Ja też mam psa ma 12 lat i nie wyobrażam sobie, żeby coś mu się stało. Także współczuję. Wcześniej pisałam Wam jak okropnie rozpoczął mi się dzień. To nie koniec. Jeszcze policja mnie zatrzymała jak jechałam samochodem. Zestresowłam się. Jeżdżę nowym samochodem i jeszcze nie do końca go rozpracowałam. Także, gdy policjant do mnie podszedł to gdzy chciał coś powiedzieć to zamykała mi się szyba. Całkowicie zgłupiałam jak to się dzieje. Musiałam wysiąść. Potem zamiast prawka dałam dowód. A to była tylko rutynowa kontrola. Już myślałam, że mandat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dziś najważniejsze: Foli Ty już pewnie z fasolką co? ❤️ Czekamy na wieści Estelko, my tu tęsknimy!!! Enigmuś coś rzadko Cię tu widać, który to u Ciebie dc? bo się pogubiłam ale juz chyba koncówka co? Cała reszta - pobótka ze snu zimowego!! Myslę ze ta zimowa depresja się niedługo skończy i będzie tu jak zawsze 🌻 Pewnie te wszystkie chormonki które bierzemy tak na nas działają co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dziś najważniejsze: Foli Ty już pewnie z fasolką co? ❤️ Czekamy na wieści Estelko, my tu tęsknimy!!! Enigmuś coś rzadko Cię tu widać, który to u Ciebie dc? bo się pogubiłam ale juz chyba koncówka co? Cała reszta - pobótka ze snu zimowego!! Myslę ze ta zimowa depresja się niedługo skończy i będzie tu jak zawsze 🌻 Pewnie te wszystkie chormonki które bierzemy tak na nas działają co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dziś najważniejsze: Foli Ty już pewnie z fasolką co? ❤️ Czekamy na wieści Estelko, my tu tęsknimy!!! Enigmuś coś rzadko Cię tu widać, który to u Ciebie dc? bo się pogubiłam ale juz chyba koncówka co? Cała reszta - pobótka ze snu zimowego!! Myslę ze ta zimowa depresja się niedługo skończy i będzie tu jak zawsze 🌻 Pewnie te wszystkie chormonki które bierzemy tak na nas działają co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka 78
cześć, jak zwykle rzadko się odzywam, ale czytam was regularnie :) Trzymam za was kciuki mocno, żeby wreszcie się udało! Smutnaminka ja coś niecoś wiem na temat pozycji bo się pytałam gina. Tak jak myślisz na jeźdżca to nie jest najlepiej, żeby mieć dzidzię. Najlepiej to leżeć z poduchą pod tyłkiem w TYM momencie, wtedy wszystkie żołnierzyki maszerują wprost do środeczka i nie wypływają :) Tyle ci mogę powiedzieć. W innych tematach to tu są takie expertki, że mogłyby się z tego doktoryzować :) a tak nawiasem mówiąc to jak myślicie jak to jest,, współżyć regularnie "? bo ja byłam zaskoczona tym co mi gin powiedział. Moniczko! pamiętam cię także :) Fajnie, że już w dwójkę jesteście w domciu i że mała rośnie na pannicę :) Estelko, Asiu, Enigma co u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia77
Cześć babeczki! Znowu mnie troszeczkę nie było- ale jestem na bieżąca. Trzymam za Was kciuki, w szczególności za inseminację Foli. My dzisiaj byliśmy u gina no i potwierdził trzykrotne pozytywne testy :) także radocha ogromna, ale wczesniej cały dzień stresu. Powiedział, że to piąty tydzień, no i co niebądź tam na monitorku widzieliśmy, ale to było tylko ciałko żółte - czy cośtakiego, nasz maluszek ma 1mm i nie wiadomo gdzie się "przykleił". SmutnaMinka ja kiedyś wyczytałam, a potem polecał mi gin, że najlepiej na ciążę to jest "od tyłu" i w takiej odrobinę dziwacznej pozycji pozostać , jeszcze potem przez chwilę , "na jeźdźca" to raczej odpada wg mnie, pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia77 - Gratulacje!!!!!!! jejku, jak sobie wypobrażę ten 1 mm.... :) a to już przyszły synek lub córeczka :) Od tyłu też jest polecane, ale tak jest najlepiej jak ktoś ma tyłozgięcie macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. Jak ja jestem chwilkę na necie to Was prawie nie ma. Kasiu77 może jeszcze Ty jesteś, to napisz jak się czujesz i jakie miałaś pierwsze objawy ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia77
dzięki kruszynka, o tyłozgięciu nic nie wiem, ale może i masz rację :) a co do tego 1 mm, on pokazywał taki wymiar gdzieś tam na tym monitorku i przy tym wszystkim to to jest maciupeńkie, ech nic to idę pielęgnować ten milimetr- musimy się wyspać bo za nami jakaś dziwaczna noc pełna pobudek i teraz padam na twarz, pozdrawiam Was babeczki, odezwę się , dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia77
no dobra to nie pójdę jeszcze spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia77
faktycznie pustki, a co do objawów to prawie wcale ich nie mam ,tylko piersi mnie troszeczkę pobolewają jak zbiegam ze schodów no i teraz to lepiej wogóle ich nie dotykać, bo zrobiły się nadwrażliwe, a o tym że zaciążyłam to ot tak zrobiłam sobie teścik no i jak wyszły dwie krechy to nie mogłąm uwierzyć w to co widzę, szczególnie że nie byłam jakoś przekonana do efektów w tym cyklu. A tutaj miła niespodzianka, potem pognaliśmy do apteki po kolejne teściki, aby potwierdzić, no i ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia77
widzę, że Ciebie Kruszynko też "wywiało" więc i ja znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajną Kasiu macie Niespodziankę :) Ja chyba też idę się położyć na chwilkę, choć na razie jedynie mogę pielęgnować swój podwójny pęcherzyk :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie laseczki :) Przede wszystkim ogromne kciuki za Foli. 🌻 Moniczko- jak miło, że sie pojawiłas- odzywaj się jak tylko będziesz miała chwilkę. Całuski dla Patrysi.👄 Nie odzywałam się ostatnio bo nie miałam nastroju. Z soboty na niedzielę o mało nie puściłam z dymem chałupy , bo nie było prądu , zapałiłam świeczkę i przysnęłam. Jak sie obudziłam stół się palił , piloty , jeszcze trochę to sfajczył by się laptop. Dymu od cholery , wietrzyłam przez godzine dom siedząc w kożuchu. W niedzielę pojechałam do szpitala by zobaczyc czy z maluszkiem wszystko ok- bo sie troche tego czadu nałykałam - ale ok. :) A wczoraj pochowałam swojego kotka. \"Odszedł\" na moich rękach. :( Walczyłam o niego do konca, wlewałam mu strzykawką glukozę do pyska, a on już nie żył. :( A mi si ę cały czas wydawało , że coś drgnęło. :( Przepraszam za smutki. Enigmuś jak psinka. Mam nadzieję, że wszystko w porządku. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka, przykro mi z powodu kotka, tak samo odchodził mój psiak i też mu glukozę strzykawką dawałam, wiem co czujesz. Nie czytałam zaległości tylko tą stronę bo dopiero przyjechałam, było ok, wyniki nie są idealne do inseminacji ale duzo lepsze, ostatnio 14 mln i 5% ruchliwych, teraz 15 mln i 10 % a więc 1,5 mln, nie jest to dobrze ale nie najgorzej, a więc to prawda co wyczytałam, że jak się zrobi krótszą przerwę przed inseminacja to ruchliwosć jest lepsza, nakazują od 3-5 dni , my zaryzykowaliśmy i zrobiliśmy 2 dni ze względu na ruchliwość, no i jest 2x lepsza, czasem warto dać coś od siebie w tym leczeniu :)powiedziałam lekarzowi, że jak nie wyjdzie to chcę jeszcze jedną inseminację i postanowiłam sobie że nie będę się denerwować wynikiem. a tak w ogóle to dzięki za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Sunia moja miała temperaturę 39,5 ma stan zapalny:( i jest na antybiotyku Jutro muszę złapac mocz i idzie do analizy zeby okreslic skąd ten stan zapalny. Ale wydaje m isie ze juz lepiej z nia:) Wlasnei przyszła sie ze mną piescic:):):) Monika80 ❤️ pewie ze pamiętamy taka laskę ciężarowkę:) A ciekawe co u 2 laski Guski...... mam nadzieję ze szczęsliwie urodziła:) paula ,anka.... a co wy sie tak obijacie!!!!! piszcie bo fajnie tak cieszyć sie z WASZEGO szczęscia:) Elfiku ❤️ Ty to o Nas pamietasz:) Asiku ❤️ przykro mi z powodu Twojej kitki:( wiem co to znaczy.......:(:(:( Ja caly czas puszczam łezkę bo często myslę o moim synusiu.... Na pulpicie mam ostatnie jego zdjęcie z komorki ..przed uspaniem:( I codziennie jak opdplam kompa to mowię : Witaj synio:) co słychac:) i tak samo sie z nim żegnam:) Kaska GRATULACJE!!!!!!🌼 foli ❤️ emika ❤️ beti.... ❤️ ja mam dzisiaj 18dc ale nie liczę bo ten cykl poszedl na straty...... co będzie tego nie wiem..... musze dojsc do siebie:( monik ❤️ nie zalamuj sie:) iwona ❤️ maklady ❤️ ana ❤️ elfik ❤️ A co z estellką ...? czy ktoras z Was ma z nią kontakt?????? bo cos za dlugo na tych nartach szaleje:( estelko wracaj❤️ gonia ,kruszynka i wszystkie dziewczynki nowe i stare i te ktorych nie wymieniłam p🌼o🌼z🌼d🌼r🌼a🌼w🌼i🌼a🌼m🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś, mam nadzieję ze psina szybko wyzdrowieje. Ja też martwię się o estelkę no i brakuje mi jej. Mam nadzieję, że się odezwie szybko Idę się położyć bo ciężki dzień miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×