Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

🖐️ ...ale mgła z oknem... lubię taką pogodę. Tak nostalgicznie, smutnawo, listopadowo... Gio=> zdjęcia doszły :) fryzurka super, bardzo mi się podoba. Czasami zstanawiam się, czy nie ściąć włosów, bo całe życia mam długie albo półdługie. Tak torebka podłuzna- rewelacja, jejku, to właśnie mój styl! A Pati! Jak ona rośnie!!! Słodki pulpecik z niej ❤️ My jedziemy dziś w odwiedziny do kuzynki Hubcia- 1,5-rocznej Julii. Nie lubię jeździć z Hubciem w odwiedziny. Zawsze mnie stresuje to, że mały będzie marudny albo że nie będzie chciał jeść (karmię piersią) a wtedy odstawia cyrki. :O Najchętniej siedziałabym dziś w domu z książką... opatulona w koc...pijąc herbatę earl grey... a tu jeszcze \"urodę muszę sobie zrobić\", żeby jakoś tym ludziom sie pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :D spalam 10h, wiec jest mi dobrze :D za oknem slonce, jeszcze mocniej humor poprawia... zaraz (tzn jak zjem, wypije kawe, umyje sie) biore psa na dlugi spacer, jemu tez sie cos od zycia nalezy!! Pozwolicie, ze rzuce slowko w imieniu Kach, chyba sie nie pogniewa... \"praca\" ot, i tyle.. Air -> na 8????? a czemu tak wczesnie?? oczywiscie czekam na zdjecia nowej fryzury :) Brzusia -> mgla rano jest fajna... Hubcio to kochanyu chlopiec, wiec nie bedzie mamie problemow u gosci sprawial :) Gio -> a czemu jestes tak nagle przeciwna dzieciom...?? dobra, bede pytac i szukac... Saszka -> bardzo fajny pomysl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, nowa fryzurka ekstra, i nowa kurtka też :) czy ty akurat na tym zdjęciu rozstawiasz towarzystwo po kątach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni, dawaj temat, bo wiesz co będzie.... :) :) jak zaczniemy na niewłaściwy, to prędko nie zejdziemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma łocy? a jak ni ma łoców to czym łypie? No, Kadarka, trzabyło tyle pić? ... dpbra, już się nie śmiję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jestem :D Po pierwsze primo: Saszka dobrze napisałaś Kachni :) tak jest, ja jestem uzależniona od was, ale jak ktoś ma hemoroidy :P i nie może siedzieć przy kompie długo :D to niech pisze o problemie, my go na okrętkę i sobie poczyta zaocznie :P Po drugie primo: Tygrysek - na 8 bo tak wyjszlo :P Ja robię sobie balejage, to trwa od 3 do 4 godzin, więc w grę wchodzi tylko sobota i niestety tylko od samego rana :) ale już wróciłam, wyczesana, fajna fryzurka wyszła i kolorek odświeżony, wyślę wam zdjęcia jak tylko tata wróci z aparatem :D Wody i prądu brak? jak za króla Ćwieczka... Gio - wracaj szybko po weekendzie 🌻 Ghana - wierzę, że giełda wciąga, można się nawet uzależnić :P Brzusia - wyłaź z doła!!! nie można przesiadywać w ciemnościach, pewnie i tak Hubcio ci za długo nie da :D no i nie przesadzaj z tym robieniem urody, akurat ty za dużo roboty nie masz :P Cmokam wszystkich w noski i lecę sprzątać, potem kąpiel i babskie spotkanie :D wiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiem twierdzić, że mnie łypie z powodu braku czegoś do picia.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszko to arabski odpowiednik hebrajskiego Shalom Jerusalem. Al-Kutz to po arabsku Jerozolima. Po prostu Pokój z Tobą Jerozolimo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio hmmmmmmmmm..............zakochałam się w Niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pies po parku wrocil ublocony ale szczesliwy :) nie obylo sie bez kapieli (jego) w jeziorku... jak pan taki pies, wiec nic dziwnego, ze on tez lubi plywac ;) ja tez jestem wieczorem umowiona na piwko i babskie ploty :) Air -> R E W E L A C Y J N A fryzurka!!! a brak makijazu nic a nic z urody Ci nie ujmuje :)` Ka -> zapraszam zatem na wieczor na piwko/wino/drinka, co zechcesz dostaniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tośka od wczoraj rana nic do pyska nie wzięłą. Nawet nagród dzisiaj w szkole, wszystko robiła jak trzeba, tylko nie jadła. Osowiała jest i rzyga. Takie z pianą, i śluz - jakby to było dziecko to ma katar, nałykało się i wymiotuje - a pies? leży osowiała i śpi smutna... może jej jednak to linoleum zaszkodziło? albo kabel z TPSA y????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linoleum ma wiecej E w składzie i generalnie jest ciężkostrawne. Pewno to to. Tygrys ja poproszę o żubrówkę z sokiem jabłkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprzejmie informuję, że hemoroidów nie mam :D:D:D :P Choć jeśli nadal będę tyle pracowac, to jestem na dobrej drodze do ich nabycia :P Gio pokaż ta torbę bo szukam natchnienia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję, że żyję, ale co to za życie..... Pisałyście o dolach...ja mam MEGA dół!!!! Wczoraj Julka płakała cały dzień, spała po 5-10 min i .... znowu ryk! Wróciła historia \"okołokolkowa\"....ona ryczała w ramionach taty, a ja ryczałam z bezsilności w łazience.... Miałam już wszystkiego dość....pytałam dlaczego to nas musiało spotkac, że moje dziecko tak cierpi? Nie jem nic zakazanego...ale mogło jej zaszkodzic to, że zjadłam kilka plastrów sera żółtego! ja już nic nie będę jeść!!!! Noc przespała w miarę, bo była umęczona...ale od rana znowu to samo. Znalazłam telefon do pediatry, który jeszcze mnie leczył i pojechaliśmy. Okazało się, że to faktycznie problemy z brzuszkiem...ma jeszcze niedojrzały układ trawienny i tak cierpi bidula :( Julka wazy już 3600, więc przybiera :) lekarz ma zdrowe podejście, powiedział, że tak po prostu czasem jest :) zapisał Luminalum i Paracetamol w czopkach, mam podawać doraźnie. Kupiłam też wode koperkową, mała ją z lubością zlizuje z łyżeczki :) Mam nadzieję, że idzie ku lepszemu, inaczej zwariuje.... szam-kochana! To ty napisałas wszystko to co i ja czuję! Myślałam, że nie nadaję się na matke, bo nie umiem pomóc swojemu dziecku...ryczałam umęczona i przerażona myślami w typie: chcę spokoju! Chcę snu! Chcę być SAMA i 100 km stąd!........... Nikt nie mówił, że będzie lekko...... Musze wyluzować w takich sytuacjach, bo podchodzę emocjonalnie...imponuje mi D. on to oaza spokoju! moje emocje udzielały się Julii i plakała jeszcze bardziej, a u niego się wyciszala.... Był przerażony moim płaczem, zawsze nie radził sobie w sytuacjach gdy płakałam, a wczoraj odstawiłam super wyjsko! Ale dziś już jest lepiej, Julka wykapana, brzuszek wymasowany, nakarmiona...śpi.....ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :) Przepraszam, że tak wam nasmęciłam, ale wiem, że z wami moge i płakać i śmiać się.... uwielbiam was! Tygruniu- dzięki za cudny prezent! Skarabeusz jest śliczny :) A wiesz, że Julka dziś z zainteresowaniem oglądała karteczkę dla niej jak ją przewijałam ;) ? D. cię pozdrawia i mówi, że jesteś niesamowita! Gio- dzięki za zdjęcia, torebka CZAD, a Patrycja ma tak mądre, dorosłe oczy, że szok! A jaki pulpet z niej śliczny! Ona jest tylko na piersi? Jutro mamy zamiar spedzic dużo czasu we trójkę w łóżku :) Trochę pośpimy, troche pogadamy z Julką...mam nadzieję, że nie będzie jej juz tak męczyć brzuszek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uprzejmie informuję, że hemoroidów nie mam :) Za to jestem zła, bo uchowałam brzuch bez ani jednego rozstępu, a w kilka dni po porodzie i karmieniu piersią pojawiły mi się rozstępy na jednej piersi!! Buuuuuu :( Nie moge niczym tego smarowac poza oliwką, dopiero po odstawieniu od piersi mogę cos z tym robić. Trudno, jakieś uszczerbki muszą być.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Diablowki :) ale mgla jest... oby nie zaczela sie skraplac, musze pojechac na fitness rowerem, bo inaczej sie spoznie :P wczorajszy wieczor byl cudowny!! a jaki kelner nas obslugiwal... Mmm marzenie :D nie tylko przystojny ale do tego zartowal, zagadywal i \"skakal\" kolo nas tak, ze poczulam sie jak w Egipcie ;) w pewnym momencie wdal sie z nami w dykusje na temat \"ktore piwo najlepsze i dlaczego\" (nie z tych co maja w knajpie a w ogole)... ;) polecil mi jakies pyszne ciastko a jak mu zamarudzilam, ze chcialam cos z lodami, to mi doniosl do tego lody!!!!!!! i nic nie policzyl za to :D zatem bede musiala dac z siebie wszystko na zajeciach, zeby spalic to ciacho! Ka -> byla i zubrowka jakby co... ;) Ninka -> chyba Gio powiedziala Ci wszystko co najwazniejsze... pamietaj, ze nie jestes zla mama, a jedynie niedoswiadczona, wiec nic dziwnego, ze sie tak przejmujesz... biedna Julcia, ze tak sie meczy, mam nadzieje, ze szybko z tego wyjdzie ❤️ ciesze sie, ze skarebeusz sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka, to ja tak szeptem...❤️ i uszka do góry :) i na paluszkach uciekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabelki pomocy, gardlo mnie boli, bardzo, bardzo... sauna byla popusta wiec nie moglas sie wygrzac, powiedzcie jakie sa domowe sposoby na bolace gardlo?? na razie pije mleko z miodem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, z domowych to nie znam nic poza ciepłymi herbatami z malinami, cytryna i miodem - ponoć można płukac wodą z solą, ale nie próbowałam, bo bałam się efektów ubocznych ;) a do apteki masz daleko, czy nie chcesz nic brać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :D Dopiero wstałam, impreza była BOSKA!!!!!!!!!! Taki super lokal znalazłyśmy, 10 zł za wstęp, ale za to zapewniona ochrona i pewność, że będzie bezpiecznie. Klub w stylu kubańskim, muzyka latynoska, wystrój w kwiatach, motylach, palmach :) Wytańczyłam się za wszystkie czasy, salsy nie salsy, a po dwóch piwach byłam królową parkietu :P najfajniej było jak puścili Makarenę, dj kazał nam się usawić w rzędach przodem do siebie i pokazywał ruchy, wszyscy powtarzali i wyszło rewelacyjnie, równo, bardzo było wesoło, wyszłyśmy po 2, poszłyśmy jeszcze do McDonaldsa, kupiłam sobie ciastko z jabłkiem, gorące nadzienie mi spadło na rękę i mam opażoną :P dostałam w tej nocy mega głupawki, w nocnym autobusie z jakąś ekipą śpiewałam \"Panie szofer gazu...\" hehehe no i zgon, wstałam o 13, bez kaca, w knajpce była klima więc nie śmierdzę papierosami i płuca czyste :P Cudnownie było :) odżyłam. Ninka - nie martw się, dziecko już to do siebie ma, że płacze, już niedługo będziesz ekspertem od maluszków, uszki do góry. Świetnie, że D. zachowuje zimną krew i potrafi sobie z Julką poradzić, kochanego masz męża :) Julcia ma gorsze i lepsze dni jak każdy. Życzę wam, żeby łóżkowy dzień się udał, ja dzisiaj będę cały dzień chodzić w piżamie :D 👄 Tygrysek - ja na ból gardła robię płukanie solą: rozpuszczam w letniej wodzie sól, robię zawiesinę i z 10 razy płuczę, to pomaga, a poza tym zawsze mam jakieś tabletki do ssanie, np Chlorochinaldin czy coś podobnego, albo płuczę Amolem gardło, w ogóle Amolu na wszystko używam :P Do twojego skarabeuszka dorobiłam taką plecionkową bransoletkę i będę go mogła nosić :) wysłałam zdjęcie :D Moja mama powiedziała, że \"dobre z ciebie dziecko\" :P ❤️ Gio - jak fajnie, że znowu do nas wróciłaś na \"stałe\" :P a czemu nic nie piszesz o mojej fryzurze? :P sama mnie \"wyzywałaś\", że się nie wypowiadam o twoich zdjęciach i co? :P 🌻 Saszka - takie wymioty u psa to z powodu zeżarcia czegoś: śluz i piana. Mój kot czasam je papier toaletowy i potem tak właśnie rzyga. Pewnie Tośka coś zjadła, może właśnie tą wykładzinę. Kachni - od długiego siedzenia można dostać \"tyłka księgowej\" - dużego i płaskiego :P co do hemoroidów, to nie wiem :P Mój kolega w podstawówce miał na polskim podać wyrazy pochodne od \"humor\" i powiedział \"humoroidy\" :D hehehe Wszystkich i każdego z osobna ściskam i całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja witam diabełkowo :) Za dlugo nie poleniuchowaliśmy, bo trzeba bylo wyjśc z psem, Julke nakarmic i przewinąć :) Ale jest dobrze! Dostała łyżeczkę wody koperkowej, zjadła pieknie mleczko i spi od 11.30! Zdążyłam zrobić ręczne pranie jej ciuszków i pieluch tetrowych, których nie używam do przewijania a i tak brudzimy ich calą górę :), zaraz szykujemy szybki obiad i nawet udalo mi się nadrobić zaległości na Kafe :) AIR- super impreza! To dobrze, że się wyszalałaś, taki wieczór doładowuje energią :) Tygrys- ja na gardło mam zawsze jakieś tabletki do ssania w apteczce i popijam gorące herbatki z sokiem malinowym. Kuruj się! Gio- ja nie jadam nic z zakazanych rzeczy. to ten ser żółty mógł tak umęczyć Julke, na obiady to teraz mam \"szerokie\" menu: ziemniaki, mięso drobiowe pieczone w folii, buraczki, marchew, rosół, ryż z cynamonem i cukrem, ryż z marchewką....taaaaaaaaa...... Znikam poczytać zaległą prasę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może cynamon? moja Aluśka na odległość wyczuwa i nie cierpi od niemowlaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam sloik malin domowej roboty, cytryny juz kupilam - bede sie leczyc :) za wode z sola podziekuje, nie dobra jest... :P do apteki czynnej w ndz mam daleko i nie bardzo chce mi sie isc taki kawal... do ssania cos mam ale chyba nieskuteczne badziewie jest (coldrex gardlo), no zobaczymy, do jutra ma byc lepiej i juz!! Air -> alez mialas fantastyczny wieczor!!!! naprawde musialo byc super :D a ile Was bylo?? Kluseczko -> zaraz bede sie poic herbata... oj za daleko do apteki,a pogoda spacerom nie sprzyja... Ninka -> czyli koperek pomaga Julce?? to dobrze :) dziekuje za zdjecia, Ty wygladasz cudnie, a Julcia taka czerwona po placzu?? biedactwo, ale ja i tak widzie, ze z niej bedzie sliczna dziewczynka :) ma takie super blond wloski :) Saszka -> cynamon jest pycha mniam, mniam!! Jak Tosia?? oj nie dobrze, kicham.... gdzie moj litrowy kubek to zaparze mega wielka porcje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tośka dalej nie je... nic a nic, leży. Jutro zaczne się martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - było nas trzy :P \"w każdej z nas inna krew.....\" hehehe :) Ja byłam przeziębiona w zeszłym tygodniu, piłam herbatę z miodem i cytryną albo z sokiem malinowym, a jak miałam katar to kupiłam tabletki Akatar i przeszło w 3 dni :P Ninka - pamiętam jedną z pierwszych reklam: \"A dla naszych miluśińskich herbatka z kopru włoskiego\", czyli ten koper musi być dobry. Saszka - :( kurczę, mam nadzieję, że z Tośką będzie dobrze, może jak się przegłodzi to jej przejdzie. A wodę pije? żeby się nie odwodniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodę pije, jakby nie piła to martwiłabym się jużdzisiaj. Głowa mnie paskudnie boli, i to już chyba czwarty dzień, wygąda mi to na jakiś stan psychiczno-chroniczny... ciche dni, braki kasy, wieczne tyły w robocie, mamy lecieć od Londynu w piątek, nie mam ochoty-spręża-pomysłu-motywacji, najchętniej bym odpuściła i została w domu (wiedziałam, że tak będzie, dlatego kupiłam bilet już dawno) chyba tego wyjazdu się boję.... jeszcze ta skręcona noga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×