Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Hej 🖐️ Witam Wszystkich :) Nie odzywałam się, bo byłam na zwolnieniu lekarskim a w domu nie mam neta :( Dostałam też skierowanie do szpitala, ale na szczęście nie musiałam skorzystać ;) Zatrułam się dość konkretnie - lekarka powiedziała, że to trzustka nawaliła. Ale już jestem w pracy i czuję sie dobrze - dziękuję Wszystkim za troske 👄 W dodatku mam dziś imieninki i spotykam się z moimi przyjaciókami :D Życzę Wszystkim miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - no wreszcie! Martwilismy sie! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! To jakiegos szampana postawisz? Chociaz ty pewnie jeszcze nie mozesz takich rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego Kati 👄 👄 👄 🌻 🌻 🌻 Zdrowia duzo przede wszystkim!! :) Ghana -> tak, tak koniecznie musisz zainstalowac net w domu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis o 17 kolejna rozmowa, ale tak czy owak juz ostatnia. Maja mi powiedziec jakie warunki mi proponuja (oczywiscie glownie finansowe) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani.. u mnie wszystko po staremu bo urwanie glowy w robocie... ale za to weekend spedzilam z moim robaczkiem... ech... nie moge doczekac sie urlopu... oby do sierpnia :P Witaj Kati.. to niedobrze ze trzustka .. ale dobrze że juz sie czujesz lepiej i wrocilas do nas:) wszystkiego najwspanialszego w dniu Imienin http://www.superday.pl/images/b067.jpg 😍 😍 😍 Tygrysku.. dzięki za zdjęcia komunijne:) fajowne sa takie dzieci... a ten maly chlopaczek z aparatem w tle to pewnie tez niezly \"aparat\" :) :p Ghanuś.. koniecznie musisz ten net zainstalować.. no i widze ze juz po 17.00 kilka minut ale trzymam kciuki :):):) buziaki dla reszty 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Wczoraj była bardzo udana, choć krótka, imprezka imieninowa z moimi przyjaciółkami :D Dziś świętuję dalej - umówiłam się z przyjaciółką na małe spotkanko imieniowe połączone z oglądaniem jej nowego mieszkanka ;) Ghanuśka mam nadzieję, że poszło dobrze ;) Girl dziękuję za piękne kwiatki 👄 Tygrysek 👄 Kamorek :) Bezik podróżniku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej! No i nie wiem co zrbic... Mam straszny dylemat... A musze im dac odpowiedz dzisiaj... Troche lepsze warunki finansowe (ale nie takie jak chcialam) i dodatkowe rzeczy jak angielski szkolenia i po kilku miesiacach opieka medyczna. Ale... ale nie jestem pewna czy ja sobie w tej pracy poradze... A moze mi sie tam nie spodoba i co wtedy, albo co gorsza ja im sie nie spodobam... 😭 osiolkowi w zlobie dano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w kazdym razie mnie chca! To juz jest podbudowujace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzisiaj troche pozniej, bo musialam z rana kilka spraw sluzbowych na miescie zalatwic :) Bylam wczoraj na \"kodzie...\" nie jest to taki straszny chlam jak wiekszosc mowi... mnie sie nawet podobalo, chociaz oczywiscie do ksiazki sie nie umywa... Ghana -> super!! mysl teraz intensywnie, ale ja mnie sie wydaje, ze dasz sobie rade!! a prrpektywy brzmia super... Girl -> najwieksza \"aparat\"-ka to ten \"moj\" szczerbulek jest ;) Kati -> kilkudniowe swietowanie?? ladnie, ladnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, im dluzej mysle, tym mniej wiem... Dobrze, ze klkanie w pajacyka jest takie proste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po tych wszystkich stresach i przemysleniach zostaje w swojej pracy, ale na lepszych warunkach! :) I bede tworzyc nowy dzial w firmie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana super!!! Bardzo ambitne i ciekawe bedziesz miec wyzwanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - no mam nadzieje, ze nie bede zalowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie..:) juz juz klikam.. troche bylam przez dzien zabiegana... Ghanuś... gratuluje podjecia decyzji pracowej:) (sadze ze nie będziesz jej zalować) i gratuluje tez umiejetności i wiedzy.. bo jednak druga prace tez dostalabyc gdybys tylko ją chciała..:) podziwiam podziwiam...🌻 Tygrysku.. tez mam w rodzinie takiego \"aparata\" i to tez jest dziewczynka.. ma co prawda dopiero 4,5 roku.. ale az strach pomyslec co to będzie jak będzie w wieku \"komunijnym\" ;p :):):):) Kati... udanej imprezki w kobietkowym towarzystwie (a moze i nie:P) 🌻 Kamorku, Beziku, Margotko.. i cala reszto 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) czemu jest tak zimno?? jak wstalam termometr wskazywal... 7 stopni... brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Sluchajcie dwie firmy mnie chca! :) Pani jeszcze wczoraj dzwonila czy jestem pewna, ze rezygnuje z ich oferty pracy :) A moze zadzwoni i mi zaproponuje lepsze warunki? Chociaz juz wolalabym nie- zdecydowalam i tego sie bede trzymac! Brrr jak zimno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klikam, klikam.. ale jak nie wypije jeszcze jednej kawy to zasne pomiedzy jednym a drugim kliknieciem... Ghana, super!! musisz byc naprawde dobra skoro firmy sie o Ciebie bija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek- ja dzis zyje dzieki 3 kawom i chyba tej energii, ktora mam po wczorajszym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to do domu! Z godzinnym opoznieniem... No tak, w koncu teraz bede miala wiecej pracy, ale przynajmniej wiem ze dostane lepsza pensje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzisiaj na 3 kawach jestem ale i tak spac mi sie chce... na szczescie pogoda sie poprawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ aleee mrozik :) czas zorganizować emigrację do ciepłych krajów :classic_cool: 👄 dla was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałem dzisiaj polski film p.t.: \"Zakochany Anioł\". Dawno już nie byłem taki szczęśliwy po oglądnięciu filmu :D Wciąż się uśmiecham hihi :D Jak macie możliwość go obejrzeć to polecam :D 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Ghanuśka brawo :) Rozrywaja cię :) Kamorek ja tam wczoraj \"katowałam\" Czarną Żmiję :D Polecam :D Tajgerek z ta pogodą to nigdy nic nie wiadomo ;) ja to już nie wiem jak się ubierać :O Girl 👄 Dobra znikam do robotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) rano slonce, teraz chmury i zanosi sie na deszcz 😠 Kati -> ech oby na weekend bylo ladnie, bo wyjezdzam z kolezanka na weekend :) Kamorek -> jak bede miec mozliwosc to na pewno obejrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×