Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

czemu Pajacyk w domu nie ma okularow? moze na firefoxie sie nie pojawia :P Bezka -> pewnie, ze beda zdjecia ale wycieczka to dopiero we wrzesniu!! stanowczo powinnas przestac robic za jedyna kucharke, niech poczuja co traca!! Ghana -> ech jak nie zmienie pracy to ja nawet perspektyw na takie 5 nie mam :P ale w koncu bedzie my mialy nawet, wiecej, nie?? i powiemy 5 tys? nieee za takie pieniadze to ja dziekuje ;) Kati -> o Ty niedobra taka fajna zabaweczke Luli schowalas ;) o tak, nowe, super ciuchy poprawiaja humor :D a jutro pewnie bedziesz miec jeszcze lepszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj pajacyk tyz nie ma okularkow a jeszcze rano mial i na tej samej przegladrace sprawdzalam co ejst grane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich w sobotni poranek :) Wlasnie wrocila od fryzjera i jestem bardzo zadowolona :) Oczywiscie poszlam tylko polozyc farbe, a skonczylo sie na farbie, maseczce i podcieciu wlosow;) Milego dnia - ja zabieram sie za porzadki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bede piec ciasto!! Pajacyk nadal bez okularow, moze dlatego, ze slonce nie jest takie ostre?? ;) Kati -> hihihi tak to bywa jak sie czlowiek na fryzjera wybiera ;) zdjecia beda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po krotkiej drzemce, ktora z 0,5 godziny przedluzyla sie do 2 godzin ;) Bylam dzis taka zmeczona, a w dodatku mielismy niezla burze i lunal deszcz wiec po prostu zasnelam :) Ech to lato... leje i leje... Tajgerciu nie wiem czy beda zdjecia, bo nie mam aparatu... chyba ze udaloby mi sie jakos telefonem, ale na takich zdjeciach to ciezko cos zobaczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich w niedzielne poludnie 🖐️ Dopiero zjadlam sniadanko, bo spalam do 11.30 :D O dziwo kocurry tez :) Tzn. ok. 8 rano musialam je nakarmic ;) ale potem spaly jak aniolki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) ja tez dopiero co zjadlam sniadanie, ale wstalam juz dawno, tylko nie jem przed fitnessem... bo jak sie zje cos 2h przed zajeciami to mniejsze szanse na efekty, wiec jem po ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka ja dzis bylam na baseniku moi drodzy moze tak jak tygrysek zaczne prowadzic aktywny tryb zycia :D:D pozdrawiam was z deszczowej anglii z chwilowym sloncem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati tyz chcialabym zobaczyc zdjecia fryzurki nawet takie z aparatu :D:D Tajgerku ty to musisz juz meic miesnie na kazdym centymetrze cialka tak??:D:D:d trzymcie :P sie kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry :) slonecznie, cieplo - znow mamy piekne lato :D Bezka -> nietety mam miesnie... bylam ostatnio na masazu i masazystka powiedziala, ze nogi mam tak umiesnione, ze nie moze sie przebic do tych dolnych poartii miesni... taka moja uroda, ze nog nigdy chudych miec nie bede... ale wole miesnie niz tluszcz :P Kati -> no nie wiem czy on az taki zdrowy jest w pt zjadlam dwa paczki na sniadanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani:) witam w piękny sloneczny poranek :) ... weekend mialam przewspanialy, bo z moim robaczkiem spędzilam go... ale dziś do \"pracy rodacy\" :P trzymajcie sie paaaa girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik z domku :) Dzis sie dowiedzialam, ze za ten wyjazd (a wlasciwie wystapienie) dostane niezla premie :D hehe chyba sie wybiore na male zakupy ;) Taa i teraz mi powiedzcie, ze w moim wypadku powiedzenie \"kto nie ma szczescia milosci, to ma w pracy\" sie nie sprawdza ;) Zartuje - po prostu mam swietny humor :) Tym bardziej, ze prawdopodobnie w piatek wybieram sie ze znajomymi na imprezke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze ludziska padam na twarz i ide lulac Tygrys a mi sie bardzo bardzo wolno rzezbia miesnie na calym ciele keidys ich w wogole nie mialam. pamietam ze zeby miec meisnie na lydkach musialam przez 3 miechy jezdzic po 45 kilometrow na rowerze i wtedy zaczely mi sie rzezbic ale teraz od roboty mam meisnie i na lydkach i na ramionach i to calkiem niezle. ale nie takie jak tymowisz ze nie mozna sie przebic do innych (tych glebszych) warstw porpoatu ja mam urode galaretkowata :D:D (wszytsko sie trzesie :() Girl ja tyz mialam fajny weekend od roku czasu wreszczie wybralam sie na bsen jeszcze 2 lata i kupie rolki :P. za 10 rower :P Kati ide z Toba na zakupy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam :) w nocy byla taaakaaaaa burza.... a teraz jest szaro, buro i pochmurnie ale i tak humor mam nie zly :) Bezka -> mnie sie latwia rzezbia miesnie ale nie zmienia to faktu, ze na brzuchu tluszczyk jest ;) Girl -> taki weekend to daje mega kopa i mnostwo pozytywnej energii :) Kati -> iiii tam to powiedzenie jest nic nie warte!! a Tobie raz jeszcze gratuluje sukcesu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj, hej! znowu mi kregoslup nawala, tym razem poprostu sie schylalam, nic wiecej.. i strzelilo tak, ze w niedziele nie mogla samam wstac z lozka, wczoraj bylo o tyle lepeij ze moglam sama pojsc do lazienki, no i bylam na masazu, wiec dzis moge jako tako funkcjonowac... ale i tak boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana -> a moze Twoj kregoslup to np wina zlego krzesla, postawy w pracy? a moze od biegania? mam nadzieje, ze jest juz lepiej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Bezik zapraszam - mam zamiar odwiedzic jubilera, sklep z bielizna, obuwniczy i jakies ciuszki;) Tajgerek dzieki :) najwazniejsze, ze humor wreszcie mi sie poprawil :) I to bardzo ;) Ghanuska 👄 Girl ❤️ A w piatek imprezka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek u nas w anglii nie ma burz. ja tyz mam u mnie tyz na brzuchu jest tluszczyk :P Ghanus moze Ty masz jakies zwyrodnienie kregoslupa. Wiesz to mzoe byc dyskopatia lepiej to zbadaj bo z tym nei ma zartow. Duzo zdrowka zycze :P Kati jubiler obuwniczy .... matko matko matko alez tyz bym tak chcaila :D:D:D:D zycze udanych zakupkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma slonca to pajacyk nie ma okularow ;) dzien dobry :) Bezka -> zapraszam do Polski tutaj sa zarowno burze jak i lepsza pogoda niz w uk :P Kati -> wow ale beda zakupy :D w koncu jak szalec, to szalec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Ano jak szalec to szalec ;) Zobaczymy co z tego wyjdzie, bo jak ja sie wybieram na zakupy, to nic nie moge znalezc ;) Milego dnia - to juz sroda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wpadłem tylko na chwileczkę by powiedzieć wam papa jutro jadę do Szkocji 🌻 trzymajcie się słonka 👄 Jak wrócę to poopowiadam ;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Tygrysku nie kus mnie nie kus. Choc wiesz u nas dzis jest slonecznie ale najgorsze ejst to ze w sumie tutaj jest czesto sloneczko popoludniu wtedy kiedy ja jestem w pracy :(. Kati wiesz ja mam to samo jak sie wybieram na zakupy z mysla o tym zeby sobie cos kupic to nic nie moge dostac, a jak obiecam sobie ze nic nei kupuje to wtedy tyle fajnych rzeczy jest ze hoho ;/ no i puste konto rowniez:P Kamorku Szkocja?? Uuuuuu mam nadzieje ze zalapiemy sie na zdjecia. W takim razie zycze ci milego wypadu :D:D i chodzenia w spodnicach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam zwyrodnienie kregospupa- i tendencje do dyskopatii, ale na to przeciez nie ma lekarstwa, ale musze znowu zaczac regularnie chodzic na basen. Problemy z kregoslupem mam po tatusiu :D Kamorek - baw sie dobrze! A pozniej czekamy na relacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik z domu :) Uu Kamorciu - Szkocja fiu fiu fiu :D Powodzenia! Ghanuska biedactwo 👄 Bezik no i wlasnie tez tak mam :O Kupilam tylko super bielizne ;) W sumie nie ma co narzekac... ;) Tajgerciu nad morzem pada i pada... Ech koszmar... Girl pracusiu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani:) Ghanuś... a to sie porobiło z kregoslupem.... jesli plywanie przynosi ulge to trzeba pluskać sie i cwiczyć ten kregoslupek :) 😍 Kamorku... juz sie nie mogę doczekać opowieści i zdjęć... hmm a masz kilt??? :):):) Szkocja kojarzy mi sie z gorami po horyzont pokrytymi świeżą zieloniutka trawą, z facetami w \"spodniczkach\" i z Seanem Connery :) super wyjazd... trzymaj sie 😍 Kati... super bielizne??? fiu fiu :P Ja na zakupy ostatnio nie mam czasu chociaz potrzeby i pieniadze są 🌻 😍 Beziku 😍 Tygrysku ... u mnie tez swiezo po burzy, a na dodatek jakies koszmarne wieści pisza na necie ze lipiec ma być mroźny!!!!! chyba juz sie wszystko dokladnie powywracało w tej pogodzie :P a😍 ... a u mnie co tu duzo gadac... kiepsko :( praca mnie po prostu wykańcza... a tu dopiero minał jeden miesiąc ... jesli będzie tak codzień jak np. dziś to rzucam to wszystko i wyjeżdzam do mojego robaczka... girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Girl... z praca tak to juz jest... Ja mam tez niezle szalenstwo... A co do zakupow to chce sobie jeszcze chociaz jakas fajna spodniczke kupic :) W piatek ide na imprezke i przydalby sie nowy ciuszek ;) A w weekend... randka :D no moze tylko spotkanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×