Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *zaniepokojona*

Krwawienie w ciąży

Polecane posty

Witam. Wlasnie dzwonil do mnie ginekolog z wynikami drugiego HCG i zalamalam sie bo teraz jest tylko 100, nie mam pojecia co dalej, pustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi:(:( ale pamiętaj masz jeszcze szansę:) ja w Boże Narodzenia rozmawiałam z moją mamą i poinformowałam ją że zamierzamy adoptować dziecko a zaraz po nowym roku dowiedziałam się że jestem w ciąży:) więc uszy do góry i jak będziesz już w odpowiednim czasie do do roboty:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tylko bede mogla to bede jeszcze prubowac,nie mozna tak szybko rezygnowac, no i najwazniejsze mam kochanego synka Robercika,ktory 14 wrzesnia konczy 4 latka. Domyslam sie ze poronilam a wy co o tym myslicie, poronienie? Dzieki magdakate za mile slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogusia80
HEJ ! MAM WIELKI PROBLEM CHCE SIĘ DOWIEDZIEC CZY KTORAS Z WAS TAK MIALA,JESTEM OK 5TC,STRASZNIE KRWAWIE LEKARZ STWIERDZIL ODKLEJENIE SIE KOSMOWKI,CZY WY TEZ TAK MIALYSCIE I ILE TRWALO TO KRWAIWENIE,PROSZE POMOŻCIE POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogusia80
ILE TRWAŁO U WAS KRWAWIENIE JAK LEKARZ STWIERDZIL ODKLEJNIE KOSMOWKI????PROSZE O ODPOWIEDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila070707: TAK:):):):):) 14 września 2009 o 15:14 przez cesarskie cięcie:) ponieważ był ułożony pośladkowo-poprzecznie. ważył 3300 i miał 50 cm. dzięki za pamięć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do magdakate Gratuluje!!! Zycze duuzo zdrowka i spokojnych w maire przespanych nocy :-) P.S.mnie wkrotce czeka to samo-niemoge sie juz doczekac. Jestem w 21 tyg. w poniedz.dowiemy sie jakiej plci jest nasze szczescie :-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulturka to zależy od wielu czynników. czy miałaś regularne miesiączki czy się nie będziesz denerwowała. ja ściągnęłam sobie z netu program kalendarzyk i tam było fajnie wszystko wyliczone. kamila070707: trzymam kciuki żeby maleństwo pokazało co ma między nóżkami:) u mnie była na początku dziewczynka a tydzień później już był chłopiec i tak już zostało. daj znać po badaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulturka: ja też miałam rozregulowane miesiączki ale w pewnym momencie stwierdziłam że próbujemy do skutku i szczerze mówiąc od zakończenia okresu co dziennie czasem co drugi dzień się "staraliśmy". może też tak spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizunia
Witajcie kulturko - dla pewności możesz kupić sobie w aptece tester płodności, działa jak ciązowy, ma 5 listków na kilka dni, siusiasz i sprawdzasz wynik, świetnie podpowiada czy masz dni płodne, dodam jeszcze, że mój gin zalecił współżycie co drugi dzień przy staraniach o dzidziusia, a to dlatego, żeby nazbierać plemników w ejakulacie, jeśli współżyjesz codziennie to bedzie ich mniej lub wcale, jesli co drugi dzień, to mąż sie zregeneruje i wiecej silnych będzie gotowych do zadania:) u nas wlasnie ta metoda poskutkowała, jestem w 13tc, choć teraz jak sporo tu dziewcząt leże plackiem, bo plamie, ale jestem dobrej myśli - z dzidzią wszystko ok:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzak
jestem w 5 tyg ciazy i dostalam plamien, pobieglam do gin a on mi powiedzial ze czasami tak jest i zebym go odwiedzila za 2 tyg. Z przerazeniem pomyslam o gin ktorego sobie wybralam na prowadzenie ciazy i pobieglam do szpitala. Jest to moje pierwsze dziecko a ze mam 32 lata to naprawde mi zalezy aby urodzic dzidzie. W szpitalu milo mnie przyjeli gin mnie obejrzal dal duphaston i powiedzial ze niczego nie moze mi zagwarantowac gdyz moj zarodek w dziwnym miejscu sie zagniezdzil. Nie wiem co myslec krawienie sie nasililo sa skrzepy i krew czerwona...naprawde jest przerazona czy to oznaki poronienia? Czy ktos mial podobne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_6661
Mam pytanie -jestem w 17 tygodniu ciąży, dzisiaj rano po stosunku okazało się, że zaczęłam lekko krwawić i czułam się niezbyt -początkowo czułam jakby ciężar w brzuchu, potem było mi trochę niedobrze, ale teraz jest już ok, więc mogło to być ze stresu. Czy powinnam się martwić? Dodam, że krwawienie ustało (pojawiło się tylko bezpośrednio po stosunku) Najgorsze jest to, że przebywam w Anglii a dzisiaj lecę na pogrzeb do Polski więc nie mam jak iść do swojej położnej i nie wiem czy u nas przyjmą mnie na angielską kartę zdrowia i numer ubezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! Mam pytanie nie wiem czy jestem w ciąży chodź od pewnego czasu bolą mnie piersi, okres spóżniał mi się 5 dni a po tych pięciu dniach dostałam tylko że zawsze miałam 7 dniowy okres tak tym razem 3 dniowy i to bardzo skąpy i nie wiem czy jestem w ciąży(testy przed tym okresem miałam negatywne)! Może wy miałyście coś podobnego więc piszcie. Ja bardzo bym chciała mieć maleństwo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0
Hej Magda1989 z tego co piszesz to raczej na pewno nie jestes w ciazy. Okres mogl ci sie opoznic i skrocic z wielu powodow. Kazdej kobiecie to sie zdarza nie jestesmy przeciez robotami. Nawet to ze psychicznie sie nastawilas na dziecko moglo spowodowac u ciebie takie objawy, ale najbardziej wiarygodny w tej sytuacj jest test ciazowy, ktory mowi, ze nie jestes - jak c hcesz to zrob jeszcze jeden, ale ja na twoim miejscu juz bym sobie tym glowy nie zawracala bo tylko sie tym stresujesz a to nie pomaga zajsc w ciaze. Z twojego nika wnioskuje ze jestes bardzo mloda tak ze nie powinnas miec problemow z zajsciem w ciaze - nie zawsze to sie udaje za pierwszym razem, ale starania sa same w sobie przyjemne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leżąca w szpitalu
Kulturka - myślę że między tydzień a dwa po pierwszym dniu miesiączki możecie ostro próbować zrobić dzidzie bo mi się udało 2 tygodnie po. Dziewczyny proszę napiszcie mi co o tym myślicie co jest u mnie nie tak: - 19 tygodni ciąży wszystko dobrze (jak to mówił ginek ciąża się pięknie rozwija nawet ostatnio dzidzius większy niż podręcznikowy wyszedł na usg i brzuszek miałam spory już) ... ... aż tu nagle zaczęłam 20 tydzień i ni stąd ni zowąd leżąc na łóżku przed telewizorem dostałam krwawienie - przyjechała karetka i wzięli mnie do szpitala na ginekologię - dzidziuś żył, usg nie wykazało żadnych problemów z łożyskiem - bez oznak odklejania, a jednak krwawię już 5ty dzień - niedużo ale codziennie trochę głównie w nocy i nad ranem. Lekarze nie wiedzą co mi jest, macie może jakieś podobne doświadczenia albo poradźcie po prostu co myślicie o tym - czy donoszę tą ciążę czy muszę już leżeć do końca? Dzięki z góry i pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko jak mnie wkurzaja tacy lekarze!!!!! krwawienie w połowie ciązy jest groźne, ale nie znaczy to ze stracisz dziecko- o ile lekarze cię nie oleja tak jak mnie. Ja równiez krwawiłam od 16 do 20 tc. jezdziłam za każdym razem do szpitala, gdzie wykonywano mi usg i po stwierdzeniu ze dziecko żyje odsyłano mnie do domu. takich wizyt miałam kilkanaście. Zaden pieprzony doktorek nie wpadł na pomysł zeby wykonac mi posiew na bakterie. dopiero prywatny ginekolog zlecił takie badanie, okazało sie ze mam zainfekowaną szyjke macicy i to własnie ona krwawiła. Dostałam leki, ale było juz za pozno- szyjka sie rozwarła, bakterie wywołały skurcze i urodziłam synka w 22 tc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leżąca w szpitalu
Ojej! Amebameba miałam robiony wymaz i podobno nie wyszły żadne szczególnie ważne bakterie - teraz skończyłam 7 dni antybiotyku mam mieć jeszcze trzy dni i miałam 3 dni przerwy w krwawieniu ale znowu się zaczęło - załamałam się. Co to jest posiew o którym mówisz - czy to wymaz z pochwy czy badanie krwi. Jakie dokładnie bakterie powodowały u Ciebie to atakowanie szyjki i jej późniejsze rozwarcie. Czy dzidziuś urodzony tak wcześnie normalnie sobie żyje dalej czy ma problemy ze zdrowiem? Pozdrawiam Cię serdecznie, Dziękuję Ci za odpowiedź, boję się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. od pięciu miesięcy staramy się z mężem o drugą dzidzię ostatni okres miałam 25 dni po poprzednim a normalnie mam co 28 dni zaczął się 4 .10 a skończył 8 .10 gdy się skończył zaczęły mnie boleć piersi troszkę chyba urosły , i brzuch mnie boli do tej pory czasem coś ukłuje w jajnik jeden lub drugi i ogólnie brzuch w dole mnie doli jutro powinnam dostać okres. no ale byłam wczoraj na usg dopochwowym nic nie pokazało i po południu zaczęłam plamić na prawde jest tego malutko. wczoraj było to brązowawe dziś jest bardziej żółtawe . a samopoczucie mam jak bym była w drugim dniu okresu. czuję się zmęczona i nie tomna. boję się trochę bo pierwszą ciążę poroniłam w 16 tyg. a druga była zagrożona i synek na świat przyszedł w 29 tyg. a temperaturę mam cały czas taką samą 37 s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leżąca w szpitalu
Witaj kasiakasinska2. Ze mną leży w szpitalu koleżanka w 6 tygodniu bo ma lekkie krwawienie a już kilka razy poroniła, ale ma jedną córeczkę a teraz jest w ciąży z bliźniakami i ciągle jest dobrej myśli więc może też jesteś w ciąży i wszystko będzie dobrze tym razem. A co było powodem poronienia w 16 tygodniu i tego zagrożonego porodu w 29 tygodniu? Czy też miałaś krwawienie? Jak się to objawiało (jeśli możesz o tym napisać, wiem że może to trudny temat, ale może jest wszystko dobrze i doniesiemy ciążę do końca, martwię się strasznie...), pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc pierwszą ciążę poroniłam ze względu na toksoplazmozę .to jest choroba przenoszona przez koty ale także świnki morskie i chomiki ja miałam takie zwierzętach jak byłam młodsza a w ciąży się ujawniła teraz już jej nie mam .przy drugiej ciąży puściły mi wody . teraz za każdym razem muszę uważać bardziej w 16 i 29 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzak! ja tez man krwawienie, polaczone z bolem w 4tc,wczoraj , wyladowalam w szpitalu ale, puscili do domu, fasolce nic sie nie dzieje.. . nie wiem jednak nadal co sie dzieje, leze w lozku i biore duphaston. jak tam twoja ciaza?czy ktos mial podobne problemy??bol ustal, ale krwawieie jest i to ze skrzepami..piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAgula3
Hej! Jestem w 13 tc. Od 2 tygodni jestem na zwolnieniu z powodu krwawienia. Nie mam co prawda skrzepów , ale i tak jestem przerażona. Moje krwawienia to brązowy śluz oraz widoczna krew w śluzie przy podcieraniu. Pojechałam do szpitala gdzie zrobiono mi usg. Na szczęście - podobno- to nic groźnego. Dziecko żyje i nic się nie odkleja. Dostałam duphaston 3x1 i luteine 2x1 i oczywiście mam polegiwać... i to jest najtrudniejsze...mając ruchliwą 5 latkę w domu trudno jest mi położyć sie i leżeć. Ostatnio mój ginekolog odstawił luteinę. Kiedy leże -wszystko jest ok. Niestety kiedy dłużej pochodzę - krew pojawia się na nowo. Nie wiem ile to potrwa, ale świadomość, że miałabym leżeć do końca ciąży mnie po prostu przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAga3 Ja niestety stracilam ciaze, krwawienie okazalo sie poronieniem...byl to dla mnie szok!!!powoli staram sie pozbierac. To moja pierwsza ciaza wiec bedziemy jak najbardziej z mezem starac sie dalej. Szczesciem w nieszczesciu bylo to ze ciaza byla bardzo wczesna i nie wiadomo nawet czy byl to juz zarodek-tak mowia lekarze. Koniecznie lez, wstawaj jak najmniej. Moge juz teraz tylko doradzac i czekac na szczesliwe zakonczenie dla siebie ale juz w nastepnej ciazy.trzymam za Ciebie kciuki i dbaj o siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnei tez martwi krwawienie dwa testy miałam pozytywne wedłyg obliczen jestem w 6 tyg od srody miałam cos w rodzaju okres dzwonilam do lekarza i powiedzial ze to nic neipokojacego i ze wielu kobietom sie zdarza dzis juz teoretycznie konczy mi sie ta "@" ale boli mnei brzuch nei wiem co mam robic co o tym myslicie pozdrawiam i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczas ciąży też krwawiłam strasznie z tego powodu byłam w szpitalu kilka razy,lekarz przepisał mi LUTEINĘ i powiedział,że nie każde krwawienie oznacza poronienie strasznie się bałam-teraz jestem szczęśliwą matka rozrabiającej córeczki...Trzymam kciuki za Was dziewczęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i boli mnei jajnik bardzo sie boje a zalezy mi zeby urodzic dzidziusia bo jzu go bardzo kocham martwi mnei to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×