Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

JA tez stwierdzilam tylko fakt :) Ja tez uwielbiam cebule. Zawsze to mowilam ;) I nie uwazam jedzenia cebuli za nieszczescie :D Ja wole nie byc glodna i spragniona niz miec neta... Chyba jakby sie teraz ktos mnie pytal to bym nie chciala neta w domu :P Ale jak jest to niech se bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RObal---> JAk to nijak? O_O To masz jakis lipny ten katalog?! Jak dzikich ptakow (w tym orlic) tam nie ma to jest do bani :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko warto jest płacić za neta...chociażby dlatego, że przyzwoite ptaki już powymierały i TY uchowalaś się jedna..jedyna niepowtarzalna...a mądrości życiowe, które wygłaszasz som kierunkowskazem mojego życia...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ..chcialbym z Toba jajko ;) ciekawe co by z tego wyszlo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jakbym ja nie miala neta to bym Cie i tak nie olsniewala :P To jak z nauka jezykow... Taki kawal jest: Przychodzi facet (zagraniczny) do banku (chyba...) i do pani w okienku: do You speek Englisch, Spreche Sie Deutsch, Parle... (itd... w roznych jezykach). Ona nic nie kuma... Facet wychodzi Kolezanka mowi do Niej: widzisz, jakbys sie uczyla jezykow to bys sobie pogadala! A ta: A on umial i co? POgadal sobie? :P (jakos tak to szlo...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak wiesz .hm do podtrzymania tak wspanialego i okazalego i niepowtarzalnego gatunku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal--->> To zabrzmialo baaardzo nieprzyzwoicie! Az sie zarumienilam! Ale Ty pewnie miales na mysli cos cnotliwego, prozaicznego... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ten pomysl pozostaje tylko w swerze magii,ale jakem robal nigdy nie mow nigdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal a Ty wiesz, że żeby coś z jajka było zamiast jajecznicy to trzeba je zapłodnić? ;) Ciekawam jakich zamierzasz użyć argumentów aby przekonać Ptaszysko do bara- bara? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal---> Ja nigdy nie mowie nigdy... NO prawie nigdy ;) BO np nigdy nie zjem szpinaku!! :D Tanczaca---> Ale Tobie nieprzyzwoite mysli chodza po glowie... :O Ja lubie jajecznice ;) KOniecznie na cebuli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz stawiam ;) czekalem az sie schlodzi do przyzwoitej tempy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tey jajecznicy nietkne!!!!jestem takim ukrytym milosnikiem nienarodzonych ptaszysk...i tych narodzonych takze ,a moze przedewszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Kto wie... MOwia, ze do serca mezczyzny trafia sie przez zoladek ;) Pod tym wzgledem tez mam cos z mezczyzny :D Dawno nie bylo... A brakuje Ci? O_O Robal---> Aaaa no szacuneczek!!! O wszystkim myslisz :) NIe ma nic gorszego jak cieple to co najwazniejsze :O I wiesz co?! Ty jeden masz serce dla opierzonych tutaj!! :D Jestes moim idolem :D Jakem KO lubie ornitologow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Jesli mnie sie pytasz to Ci odpowiem, ze tak, to normalne :) Ale ja jestem wyspecjalizowana w czekaniu :) Ja umre czekajac na smierc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Czy ja mowie, ze zdziwiona jestem. Pytam tylko... Wlacz sobie jakiegos filma lepiej ;) Przyzwoicie przynajmniej bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[TWA pobiegła do kuchni po miotłę i postanawia ją rzutem prostym posłać do Ptaszyska, żeby ją palnąć!!!] TY niewdzięcznico...nikt nie ma do Ciebie tyle serca i cierpliwości co JA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> I to wlasnie jest tego najlepszy objaw :O [zgrabnym unikiem uchyla sie przed lecaca miotla; macha reka, bo wie ze Tanczaca ma na rozne tematy zupenie inny poglad...] Mi wysoka temperatura, jak wiesz (a jak nie wiesz to powtarzam) zupelnie nie przeszkadza. A wrecz przeciwnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam towarzystwo. Coś widzę Robal, że temat jajka rzucony a negocjacje nie tego ... :D Złapałam drzemkę po południu, a przedtem wyłączyłam wszystkie telefony ! Cudownie ! Po całym tygodniu gorączki to ochłodzenie i ta dzremka było mi bardzo potrzebne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tylko przelotem :O Niestety. Może wieczorkiem wpadnę....na kawkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×