Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gdzież ten co go czekam tak Że mi tchu aż w piersiach brak Gdzież ten co obieca mi Miłość do ostatnich dni Gdzie ten który powie mi Że do końca swoich dni Że do ostatniego tchu Będę całym życiem mu Gdzie ten który powie mi Że do końca swoich dni Że do ostatniego tchu Będę całym życiem mu Tak jak tratwę morski prąd Niesie tam, gdzie suchy ląd Tak ja chcę tą tratwą być By nareszcie zacząć żyć Pragnę tak jak polny Mak Co mu pól w wazonie brak Nie chcę więcej makiem być Chcę nareszcie zacząć żyć Gdzie ten który powie ci Że do końca swoich dni Że do ostatniego tchu Będziesz całym życiem mu Gdzie ten który powie mi Że do końca swoich dni Że do ostatniego tchu Będę całym życiem mu Bez kochania ginę tak Jak zamknięty w klatce ptak Nie chcę więcej ptakiem być Chcę nareszcie zacząć żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zestawienie naszych cennych nagród: Złote Oczy Orlicy -----> ZOO Elldiska ------>12500 = 1x Flowka -----> 2500 i 3000 i 5000 i 9000 i 10500 i 13000 = 6x KO -----> 500 i 1000 i 4500 i 6500 i 8500 i 9500 i 12000 = 7x Moniałka -----> 7500 i 13500 = 2x Setunia ----->11500=1x TWA -----> 1500 i 2000 i 3500 i 4000 i 5500 i 6000 i 7000 i 8000 i 10000 i 11000 i 14000 = 11x sama sobie wręczam nagrodę...wychodzi na to, że jestem samodzielnie samowystarczalna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny wieczór... cieplutki...sprowokował mnie do wyjścia...przy okazji spaceru wstąpiłam do podwójnego sklepu, aby nabyć kolorowe rzaruwki...bo zapragnęłam w szmaragdowej mieć czerwoną latarenkę ;) ubrana cekinową-orange spotkalam panią U i poszłyśmy razem pić :D__________________ serwowali soczek marchewkowy z dodatkiem świeżego buraczka i oliwki, żeby się w organiźmie witaminki lepiej wchłaniały ;) no i tera mam nastrojowo w domciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
John Tucker Must Die - Jeśli piekło nie zna większej furii niż wściekłość wzgardzonej kobiety, pomyślcie, jakich zniszczeń mogą dokonać trzy nastoletnie dziewczyny, które zawiodły się w miłości. Wyobrażacie to sobie? Rano powiem. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peeling kawowy Salony odnowy proponują coraz więcej zabiegów peelingujących, których materiałem ścierającym są drobinki kawy. Zabieg taki oprócz działania złuszczającego dostarcza skórze kofeiny, która działa drenująco i pobudzająco. Pomaga w zwalczaniu cellulitu i modeluje sylwetkę. Domowa wersja takiego peelingu jest całkiem prosta w wykonaniu. Do żelu do kąpieli dodajemy najzwyklejsze fusy po kawie i tak przygotowaną papką masujemy ciało ze szczególnym uwzględnieniem ud, pośladków i brzucha. Okłady z kawy Maski z kofeiną działają antycellulitowo, wygładzają i modelują sylwetkę. Co istotne dla skóry zmęczonej i dojrzałej pobudza produkcję naturalnej elastyny i kolagenu. Kawa, która wypita rozjaśnia umysł i przywraca energię, zaaplikowana skórze pobudza procesy spalające tłuszcz, detoksykujące i stabilizujące gospodarkę wodną (drenaż). Dzięki tym czynnikom kawowe zabiegi polecane są przy walce ze zbędnymi centymetrami w udach czy pasie. Kojąco i energetyzująco działa również przyjemny aromat kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam kawał na rozluźnienie: Student oblewa kolokwium z logiki. Mówi do profesora: to bez sensu, pan się na mnie uwziął! > Sam pan coś z tego rozumie? >Profesor: Oczywiście, wszystko - inaczej nie byłbym profesorem. >Student: Skoro tak pan twierdzi, to zadam panu pytanie - jeśli >pan na nie odpowie wpisze mi pan dwóję. Ale jeśli nie będzie >pan znał odpowiedzi, wpisze mi pan \"celujący\". >Profesor: Dobrze, idę na taki układ. >Student: A zatem: co jest legalne ale nielogiczne, nielegalne >ale logiczne oraz ani logiczne ani legalne? >Profesor zastanawiał się, zastanawiał i nie umiał odpowiedzieć >na pytanie. Wpisał studentowi ocenę celującą i zaraz potem >zadzwonił do swojego najlepszego studenta z tym samym pytaniem. >Ten odpowiedział natychmiast: Pan ma 63 lata i 35-letnią żonę, >jest to legalne ale nielogiczne. Pana żona ma 23-letniego >kochanka - jest to co prawda logiczne, ale nielegalne. Pan >wpisuje kochankowi swojej żony do indeksu \"celujący\", mimo że >nie powinien był zaliczyć przedmiotu - i to jest ani logiczne >ani legalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena...
Pije teraz sobie kaweczke i czytam cichuteńkoo...:) Ale ten kawał napiasany wyzej jest bardzo zabawny :D Uśmiałam sie naprawde...:) Moge wypic kilka łyczków z wami...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena...
No bo nie wiem czy mnie zechcecie na dłuzej ;) Widze, ze tutaj to juz zgrana grupa sie zrobiła...??? 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to supcio :D Znalazłam wspaniałe towarzystwo do kaweczki :) Ogólnie to dziś miałam iść do kina ale jestem strasznie wykończona po pracy ;) Czy ty też tak czasem masz :P ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z nocnego ;) sporadycznie zdarza mi się chodzić do takiego sklepu bo tam tylko procenty dają a ja zdecydowanie wolę hauwę albo banana do picia...ale jutro nad Brudną Wodą ognisko(Flowka żałuj) a to oznacza aromatycznie pachnące kiełbaski usmażone w płomieniach i chlebek chrupiący i redsik!!! no i ludziska fajne!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Już mi nie tylko skrzydła ale i ogon urwało :D Latać się nie da! Ale żyję :D Kiedy ja na te kiełbaski dolecę??? 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Niektórzy mają dziś ognisko --> ja idę zobaczyć jak kolega ślubuje miłość, wierność i całą resztę ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam szyć i fastrygować (???) nie umiem. Ja znam cholerka czarne albo białe. Jakiś daltonista wybrakowany ze mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×