Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

29 kwietnia Międzynarodowy Dzień Tańca czekamy że KT zajmie siem studiowaniem a nie tańczeniem...może nauka włoskiego pójdzie jej lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby KT w koncu odpadla?? ide w miasto:) sklepy otworzyli:D chetnie bym pojechala na Karaiby, Maui albo inne Bali o duza pijawka mowi o Rio:D tez moze byc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Qrka jestem po pracy, siedze sama w domu, piję kolejne piwo ( mam nieźle w czubie )i nie bardzo wiem co mam ze sobą zrobić. Normalnie chyba pójdę zara lulu. ok to pozdrówka wsiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki!!! Wrócilismy!!! NARESZCIE ...NOGI DO DU...POWCHODZIŁY!!! Przystojny zgodnie z swojom tradycjom zaprosił Flowkem do ZOO... i chodziliśmy...napawajonc siem świeżym powietrzem...a ja karmiłam zwieżontka ...trawkom oczywiście i mleczami... nawet sam pan wielbłond jad mi z renki...:Dno i pienkne kwitnom kasztany...czas siem kochać ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ... nałaziliśmy siem niesamowicie ... po tym ZOO ! W końcu za kolejnym razem pobytu we Wrocku ... siem doczekałam ! Narobiliśmy zdjęć, Prezeska siem oderwać od kóz nie mogła - ma jakieś takie ciongnoty do żywienia zwierzyny ! :D Teraz tylko drink i lulu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schodz po schodkach a na dole coś dostaniesz... @ @@ @@@ @@@@ @@@@@ @@@@@@ @@@@@@@ @@@@@@@@ @@@@@@@@@ @@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ :*:*całus:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schodz po schodkach a na dole coś dostaniesz... @ @@ @@@ @@@@ @@@@@ @@@@@@ @@@@@@@ @@@@@@@@ @@@@@@@@@ @@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ :*:*całus:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schodz po schodkach a na dole coś dostaniesz... @ @@ @@@ @@@@ @@@@@ @@@@@@ @@@@@@@ @@@@@@@@ @@@@@@@@@ @@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ :*:*całus:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schodz po schodkach a na dole coś dostaniesz... @ @@ @@@ @@@@ @@@@@ @@@@@@ @@@@@@@ @@@@@@@@ @@@@@@@@@ @@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ :*:*całus:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schodz po schodkach a na dole coś dostaniesz... @ @@ @@@ @@@@ @@@@@ @@@@@@ @@@@@@@ @@@@@@@@ @@@@@@@@@ @@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ :*:*całus:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------------ 000000000_____________0000000 _______00000000000000_______0000000000000 _____000000000000000000__000000000000000000 ___000000000000000000000000000000_______00000 __0000000000000000000000000000000_________0000 _0000000000000000000000000000000000________0000 _0000000000000000000000000000000000000_____0000 0000000000000000000000000000000000000000___00000 00000000000000000000000000000000000000000_000000 000000000000000000000000000000000000000000000000 000000000000000000000000000000000000000000000000 _0000000000000000000000000000000000000000000000 __00000000000000000000000000000000000000000000 ____0000000000000000000000000000000000000000 ______000000000000000000000000000000000000 _________000000000000000000000000000000 ____________000000000000000000000000 ______________00000000000000000000 _________________000000000000000 ___________________0000000000 _____________________0000000 _______________________0000 ________________________00 _________________________0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
´´´´´´´´´´´´´´¶´´¶´´´¶¶__ ´´´´´´´´´´´´´´¶´¶¶´¶¶__ ´´´´´´´´´¶¶¶¶´´´´´´¶¶¶¶¶¶__ ´´´´´´´¶¶´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶__ ´´´´´¶¶´´´´´´´´¶¶´´´´´´´´´´¶¶_ ´´´¶¶´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶__ ´´¶¶´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶__ ´´¶´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶´¶__ ´¶´´´´´´´´´´´´´´´´¶´´´´´´´´´´´´´¶__ ´¶´´´´´´´´´´´´´¶¶¶¶´´´´´´´´´´´´´´¶__ ´¶´´´´´´´´´´´´¶¶´¶´´´´´´´´´´´¶´´´¶__ ´¶´´´´´´´´´´¶¶¶¶¶¶´´´´´´´¶¶¶¶´´´´¶__ ´¶´´´´´´´´´¶¶¶¶¶¶¶´´´´´´¶¶´´¶´´´´¶__ ´´¶´´´´´´´´¶¶¶¶¶´¶´´´´´¶¶¶¶¶¶´´´¶__ ´´¶¶´´´´´´´¶´´´´´¶´´´´¶¶¶¶¶¶´´´¶¶__ ´´´¶¶´´´´´´¶´´´´¶´´´´¶¶¶¶´´´´´¶__ ´´´´¶´´´´´´¶´´´¶´´´´´¶´´´´´´´¶__ ´´´´¶´´´´´´¶¶¶¶´´´´´´´´´¶´´¶¶__ ´´´´¶¶´´´´´´´´´´´´´´´¶¶¶´´¶__ ´´´´´¶¶¶´´´´´´´¶¶¶¶¶´´´´´´¶__ ´´´´´´´´¶¶¶´´´´´¶¶´´´´´´´¶¶__ ´´´´´´´´´´´´¶¶´´´´´¶¶¶¶¶¶´__ ´´´´´´´´´´¶¶´´´´´´¶¶´¶_______ ´´´´´´´¶¶¶¶´´´´´´´´¶´¶¶ ´´´´´´´´´¶´´¶¶´´´´´¶´´´¶______ ´´´´¶¶¶¶¶¶´¶´´´´´´´¶´´¶´ ´´¶¶´´´¶¶¶¶´¶´´´´´´¶´´´¶¶¶¶¶¶¶__ ´´¶¶´´´´´´¶¶¶¶´´´´´¶´¶¶´´´´´¶¶ ´´¶´´´´´´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶´´´´´´´´´¶__ ´´´¶¶´´´´´´´´´¶´´´¶´´´´´´´´´´¶__ ´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶__

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^^^^^^^^^^################^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^#####################^^^^^^^^^^ ^^^^^^#######^^^^^^^^^^^^######^^^^^^^^ ^^^^^#####^^^^^^^^^^^^^^^^^######^^^^^^ ^^^^####^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^#####^^^^^ ^^^####^^^######^^^^^^######^^#####^^^^ ^^####^^^^^####^^^^^^^^^####^^^^^###^^^^ ^^###^^^^^######^^^^^^^######^^^^####^^^ ^####^^^^^######^^^^^^^######^^^^^###^^^ ^###^^^^^^^####^^^^^^^^^####^^^^^^####^^ ^###^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^###^^ ^###^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^######^^^###^^ ^###^^^^##^^^^^^^^^^^^^^^^^##^^^^^###^^ ^###^^^^###^^^^^^^^^^^^^^^^##^^^^####^^ ^####^^^^###^^^^^^^^^^^^^^###^^^^###^^^ ^^###^^^^####^^^^^^^^^^^####^^^^####^^^ ^^####^^^^######^^^^^######^^^^^###^^^^ ^^^####^^^^###############^^^^#####^^^^ ^^^^####^^^^^###########^^^^^#####^^^^^ ^^^^^#####^^^^^^^^^^^^^^^^^######^^^^^^ ^^^^^^#######^^^^^^^^^^^^######^^^^^^^^ ^^^^^^^^#####################^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^#################^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____________$$$$$$$$$$$$$$$$$$______________ _________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$___________ _______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_________ ______$$$$$$$$$$_________$$$$$$$$$$$$_______ ______$$$$$$$$$______________$$$$$$$$$______ _____$$$$$$$$$________________$$$$$$$$______ ____$$$$$$$$$$$_______________$$$$$$$$$_____ ___$$$$$$$$$$$$_______________$$$$$$$$______ ___$$$$$$$$$$$_______________$$$$$$$$$______ ____$$$$$$$_$_______________$$$$$$$$$_______ ___$$$$$$$$$_______________$$$$$$$$$________ ___$$$$$$$$_______________$$$$$$$$$_________ ___$$$$$$$_______________$$$$$$$$$__________ ____$$$$_______________$$$$$$$$$$___________ _____$_______________$$$$$$$$$$_____________ ____$______________$$$$$$$$$$_______________ ____$____________$$$$$$$$$$_________________ ___$___________$$$$$$$$$$___________________ __$_$________$$$$$$$$$$_____________________ ___________$$$$$$$$$$_______________________ _________$$$$$$$$$$_________________________ ________$$$$$$$$$___________________________ ______$$$$$$$$______________________________ ______$$$$$$$$______________________________ ______$$$$$$$$______________________________ ______$$$$$$$$$_____________________________ _______$$$$$$$$$____________________________ ________$$$$$$$$$___________________________ _________$$$$$$$$$$_________________________ ___________$$$$$$$$$$_______________________ _____________$$$$$$$$$$_____________________ _______________$$$$$$$$$$___________________ _________________$$$$$$$$$$_________________ ___________________$$$$$$$$$$_______________ _____________________$$$$$$$$$$_____________ _______________________$$$$$$$$$$___________ _________________________$$$$$$$$$$_________ ___________________________$$$$$$$$$________ ____________________________$$$$$$$$$_______ _____________________________$$$$$$$$$______ ______________________________$$$$$$$$______ ______________________________$$$$$$$$______ ______________________________$$$$$$$$______ _____________________________$$$$$$$$_______ ____________________________$$$$$$$$________ ___________________________$$$$$$$$_________ _________________________$$$$$$$$___________ _______________________$$$$$$$$_____________ _____________________$$$$$$_________________ ___________________$$$$$____________________ _________________$$$$$______________________ ________________$$$$________________________ _______________$$$__________________________ ______________$$____________________________ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Życzę Ci abyś w sobie pielęgnowała siebie. Zachowaj w sobie to, czym możesz zaskoczyć drugiego człowieka, to, co może stać się niespodziewanym dopełnieniem jego życia. Bądź zawsze tak wspaniałym człowiekiem, jakim jesteś teraz... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 URODZINY FLOWKI 01 MAJ 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 z okazji urodzin Flowki zycze jej samych rozpalonych dni niech wszystkie drogi prowadza do Rzymu Frajerzy /ale tylko sensowni/ walili drzwiami i oknami a droga byla uslana platkami roz!!! l 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 a teraz mi powiedziec kto odpadl i ja Was tez pozdrawiam:D telefonu nie slysze taki tu halas:P i wbrew temu co gadaja w tv jest goraco!!! slonecznie!!! i w ogole .... zakurzenie:P podobno ide zwiedzac sklepy w pewnej galerii handlowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie naprodukowalam a oni mnie wylogowali!!! 😠 no wiec napisac mi kto odpadl z tanca a nie zycia:P mam uczulenie 😭 cala mnie spuchlo , zasyfilo i zaczerwienilo 😭 i jak tu erotyczne robic??? i jak lazic po schodach jak sie przeszlo miasto wzdluz i wszerz?? a dzis jeszcze bede lazic:P moze kg schudne:P No to pozdrawiam raz jeszcze i jeszcze nie wiem czy ide do sklepu czy jeszcze spie:P ps. dzis urodziny tez ma moja mama zaraz bede dzwonic moze odbierze ode mnie telefon:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Dzięki, dzięki, dzięki dziewczyny ! 👄 Impreza będzie na ognisku. Właśnie Prezeska poszła po zaopatrzenie. Elldiska > w końcu odpadła Tuskowa ... czas na nią był już dawno ! A dzisiaj Madzia Miziana - pewnie też nie zobaczysz bidulko. I dobrze, że nie tylko nas bolą nogi od chodzenia i oglądania! Na szczycie Eiffla byłaś czy na innym może ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj miałam sen...pragnęłam pocałować tygrysa...tego pienknego zza szyby wczorajszej ;) -mówiem rano do Flowki: taki cudowny słodki pycholek miał tygrys ..tak by go pocałowała... na to Flowka: - to byłby twój ostatni pocałunek ...;) Witam PIERWSZOMAJOWO...ŚWIENTO PRACY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombelki som już zimne ! Wieczorem (obojętnie czy z Kryminalnym czy bez) bendziemy konsumować ! :D A Prezeska ma ładne foto z tygrysem za szybom ... bardzo bezpiecznie i z gwarancjom, że jeszcze pożyje ! Głupi pomysł coby całować drapieżnika !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijonca jusz jestem i to na poważnie...ciongle cios pijem...dzisiaj dwie kafki, dwa reddsy, bombelki, zópka, herbatka, napój do rur, woda z truskawkom...;) Zaraz Madzia Miziana...kolejny amant siem pojawi...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka zadnych szczytow... chyba ze absurdu:P Prezeska zaraz poswiece swoje 50 gr:P niech Ci bedzie:P i to o tej godzinie wlasnie:P no jakby z nich wszystkich mialabym wybierac to tylko kocur;) /to o mizianej:P / nie opowiadac!!!! nagrywam!!! kilka flaszek nie z pulawskiej i ide spac:) a i mialam napisac ze na pulawskiej w w1 nie ma zadnej produkcji za to jest importer:)no chyba ze prywatna produkcja:D wiem co mowie:) prawie ze widze z okna:P kilka drzew co najwyzej zaslania:D i sasiedzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 maja - Dzień Flagi RP Dzień Flagi Państwowej Rzeczpospolitej Polskiej obchodzony jest w Polsce 2 maja. Ustanowione w 2004 roku święto ma popularyzować wiedzę o polskiej tożsamości i symbolach narodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×