Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylviii

Mimo że mam męża i dwoje dzieci... cz.2

Polecane posty

Gość
U mnie ksiedza jeszcze nie bylo. Tez bylam na imprezce. Posiedzielismy ,posmialismy sie , wypilismy i do domciu.Pomarańczko czy dostalas fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarynko dostałam fotki i bardzo dziękuję. postaram się dziś ci podesłać swoje. na stopce jest dobry numer gg:) hermia wyslij coś od siebie to ci też podeślę bo nie mam twego adresu mejlowego. wczoraj przeżyłam szok, chciałam ubrać jedną spódnicę i okazało się że jest tak opięta że jak bym usiadła chybaby pękła:( zaczynam odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jak tam po weekendzie???Co do fotek to dzieki doszly i fanie ze doszly,krcze Jarynka jak ty ochodowalas takie fajne dlugie wlosy???:) Pomaranczko jak co to wysylam ci fotki,na tego adresa co masz pod stopka:) Snieg u mnie stopnial i znowu jakis wiatr zaczyna wiac,nie wiem czy lato mi przywieje czy dalsza zime,tak jakby jeszcze w lutym bylo troche sniegu to nie byloby zle,bo w marcu to najlepiej jakby sie juz mozna bylo kapac na basenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia? Ja też chętnie ogladne Wstałem:) Kawa postawi mnie na nogi:) Ale fajnie wieje...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) oj boli głowa, zaparzyłam właśnie kawke, kto się dołacza? zapraszam zdjecia krążą widzę, do mnie tylko od pomarańczki dotarły, a reszta to co, strajk? :) u mnie zimy już też nie widać i nawet dość cieplo na dworze, tak wiec po kawce ide na spacer na poczte odebrać przesyłke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarynko napisz czy fotki doszły bo coś mi się zacina komp. jak doszły to to była moja Kasia a ja w tej żółtej trykotce z moja starszą siostrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :-) A ja mam nowy telefonik ,taki srebrniutki ,śliczniutki i się rozkłada i się z nim zapoznaję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadeusz ciesze się ześ zdrowy , tak trzymać :) Belisima oj zazdroszcze, uwielbiam zmieniać telefony a mąż się denerwuje hihi .teraz będziesz miała zajęcie na kilka dni :) Pomarańczko :) Moniał tylko tyle? Hermia śnieg stopniał więc wracaj do nas :) Jarynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam i o zdrowie pytam....fajnie ci Tadzio ze masz wyniki dobre,ja jutro ide do lekarza zobaczyc moje czy jest oki czy tez trzeba bedzie lykac jakies tableteczki,oby to byly tylko tableteczki... a poza tym to spiaca jestem ,wszystko nmnie boli buuu ,sniegu juz u mnie nie ma a szkoda bo dosc fajny byl:) I tak poza tym chcialam zapytac co sie tak duzo rozpisujecie ze nie nadazam czytac:) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny ten monitor:)moze to i dobrze ze stary ci siadl bo co plaskie to plaskie:).....a gdzie reszta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac bo i ja juz wstalam:)...leje u mnie deszcz jak nie wiem i jakos tak zimno i nieprzyjemnie,najlepiej to siedziec w domu i nigdzie nie wychodzic brrrr Monitorek sie bardzo ladnie prezentuje jak widze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, kawusia na stole :) Monitor fajowy :) Hermia witaj ranny ptaszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Oglądałyście ...tfu...oglądaliście :D wczoraj mecz??? Ale się chłopaki spisali!!! Jak wiecie, mój syn też ręczną trenuje więc u nas to bardzo emocjonalnie się ogladało :D A synio też miał wczoraj mecz - byli na wyjeździe i muszę się pochwalić :D - synio karnego strzelił :D....Wygrali!!! Idą zmiany w moim życiu :D Chyba się cieszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokorny
witam, jestem fetyszystą damskich stóp, prosz ePanie o rozmowe na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellooooooo :-) Monia serduszko Ty moje 😘 jesteś:-) i nie znikaj a te zmiany niech szybko zachodzą:-) Meczyk? a no jasne że oglądaliśmy! ale emocje ! Gratulacje dla młodego !😘 Gdybym znikła po niedzieli na jakiś czas ,nawet ze dwa tygodnie , to informuję grzecznie że przechodzę z neostrady do neti i mogę być jakiś czas bez łączy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladalismy ,ogladalismy bedziemy znowu ogladac:) ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Heh wpis powyzej mnie rozlozyl na maxa:),,,mam 1,50 wzrostu ,jestem mala i drobna moj rozmiar buta to 50 ,przewaznie na moje stopy mieszcza sie meskie gumofilce,czyz to nie kobiece i sexowne?? ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, dzis znowu mam gosci nie wiecie co mam zrobic jesc bo juz kompletnie nie mam pomyslu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hermia najlepiej bigos nasz polski :) Belisima szybko wracaj :) Monial gratulacje dla syna :) mało pisze bo oczęta odmówiły dzis posłuszeństwa, mam nadzieje ze jutro będzie lepiej :) kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz po gosciach,namieszalam makaronu z czyms tam i sie najedli,dopiero poszli a ja nie mam miejsca nawet w lozku taki dzieciaki zrobili sajgon na czele z moja corka ,chyba sie poloze pod poczciwym cieplym kaloryferem tam zostalo dla mnie troche miejsca:) Dobranoc wszyskim i milej pracy dla -Tadzia niech noca pilnuje zeby nikomu nie wysiadl prad bo rankiem trzeba gotowac kawke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No tak kobietko.. jesli ma sie 150 wzrostu to mozna wcisnac sie w grzejniczek i nikt nie zauwazy hehehehheeh. Hermia nie martw sie . Zawsze jest miejsce w wannie.Na wzrost zmiescisz sie:D We wtorek zbieram sie po wyniki i zaczynam konczyc nierowna walke z lekarzami. Bede wiedziala jaki wyznacza termin operacji. Oby jak najszybciej. Niestety nie uda mi sie wyjsc wczesniej do domciu.Bede musiala tam zostac co najmniej 24 h. No coz.....:P Dobrze ze moge dostawac eski z neciku to chociaz nikt nie starci kasiorki na pozdro dla mnie niedobrej:D. Co do moich wlosow....rosna sobie same i podcinam je co jakis czas.Nie stosuje zadnych nawozow. Moze to klimat im sluzy heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×