Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Dziewczynki dziękuje za poczte!!! Dosia pieeeeeekne, Boziu ,ale ty jestes talent!!!Ale...😭,nie widziałam tam dziewczynki z syrenim ogonem...czuje bardzo zawiedziona. Nie dosc ,ze znowu miasto moje ukochane okoniem staneło bliźniakom, to ciekawe jaka kara bedzie,pewnie długa i mecząca...to jeszcze jak zwykle emigrantka ma rzadzic.Biedna stolica i jej okolica...😭😡😠. Ksymciu spij dobrze dzisiejszej nocy.A wszystkim kolorowych snow.......nastawiam herbatke brzoskwiniowo pomaranczowa....gasze światełko ,,albo nie,zeby nikt po ciemku nie siedział.A Tygrysku..zanim słowo cialem sie stanie przemysl...wyjazd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _______________________
Witajcie zaczynamy nowy tydzień. Życzę żeby był, miły wesoły i żebyśmy wszyscy zdrowi byli:D Złota myśl tygodnia: Praca z ładnymi kobietami teoretycznie jest możliwa, ... a w praktyce - wszystko stoi... Zapraszam na kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także listę podpisuję 🌼, życzę dobrych dni w czekającym nas tygodniu👄, dużo słońca👄, samych przyjemności🌼, mało pracy i samych radości dla wszystkich👄, zdrowia dla kichających🌼, radości dla zdołowanych :) i wiele miłych gestów od osób kochanych👄, cmokasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki wybacz,ze małpuję,ale podpisuje sie pod Twoimi zyczeniami dla Wszystkich, całusy duze............[ usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i przepraszam za tajemne konszachty z Takiskiem i Bosią ...to wszystko jest spowodowane wrodzoną skromnością :)) Moje prace są nie do końca moje...to jest wzór mego szefa , ja tylko pokrywam to kolorami.... Nie rozsyłam do wszystkich ,tylko do zainteresowanych....ale proszę bardzo jak któraś sobie życzy....?? Syrenki nie zamieściłam bo Takisek już wcześniej dostała i nie chciałam dublować. Ofeczko i Tygrysku jesteście WIELKIE , te przekomarzanki są nie do pobicia !!! A te linki co miały znaczyć? Nie bardzo wiem do czego nam to potrzebne? Jakiś konkretny temat? 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się zapisuję na subskrypcję z chęcią obejrzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ewa ... i słusznie..są piękne!!! Wejdę wieczorkiem..ale co to za linki nam przysłano. Nie ogladałam bo boję się że to jakies wirusy!! Nie wiecie przypadkiem? Papapa..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosiu,ale skromniutka z Ciebie dziewczynka .Takie ślicznosci ,ze trzeba pokazywać.Wszystkim.:D:D:D Ładnie nam sie tydzień zaczął,slonecznie bylo chyba w calym kraju.Chociaz rano mglisto,ze bałam sie o córkę jak jechała do pracy,bo stluczek było dużo,a mieszkam przy ruchliwej ulicy.:(:(:( Wikuś,ta rozgrzana sól pomaga mi na zatoki. Podgrzewam w mikroweli.Ale wypaliłam dziurkę i spalam na poduszce solnej.Dziękuje Ci jeszcze raz za poradę.:):):) Jeszcze pobuszuje po necie i biore sie za pranie ręczne oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktorko,tak sie usmialam z tych dowcipow,ze mnie brzuch boli. Jestes super,wiesz jak smutasa rozweselić.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bossi, cieszę się , że mogłam być Ci przydatna w sprawie zatok . Niemniej uważam, że chyba miałaś woreczek uszyty z cienkiego materiału, że się wypaliła dziurka . Mnie nawet na patelni się nie przepala ... No i cieszę się , że mogłam trochę Cię rozbawić . Dziwię się , że jesteś smutas, bo zawsze uważałam Ciebie za wesołą Babeczkę . Odrzuć już te smutki w diabły pogoda piękna, jesień sliczna , a Ciebie jakaś nostalgia dopada ??? Nie daj się zwariować !! Dużo zdrowia i radości Ci życzę , cmoki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Bosiu..nie mówi sie słoneczne..tylko\"łoneczne\" zapomniałaś:D:D:D Dziewczynki..będę jutro..Dobrej nocy..i milutkich snów..papa{usta]👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosia ja też poproszę o fotki kubeczków:-) Pozdrowienia dla wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem w temacie . Jakie kubeczki? Ja też chcę fotki. Przed chwilą wysłałam swoje , ale nie wiem czy poszły bo komp wariuje. Dziubaski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 MarMi..a po co Tobie Dosia ma przysylać..zobaczysz u mnie ..jak przyjedziesz na Wigilię:):) Wiszą sobie w kuchni..i tak ładnie wyglądają że aż oczy cieszą!!!!!Zartuję..oczywiście że zobacz..WARTO!!!! Naszata..ja nie mam Twoich fotek...ale swoje Ci jutro wyślę..:) Papapa..do jutra..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ta godzina a tu tak pusto:( A ja dziś nieszczególnie się czuję spalam tylko 3,5 godziny nerwica mnie męczyła w nocy .Oj jak ja tego nie lubię. Miłego dnia ja dziś kawki nie piję może melisę tylko, ale jak ktoś chętny zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kogo mam na liście adresów to posłałam.....ale Nataszy nie mam, ( na profilu też niema ) więc nie wyślę :( Oczywiście żadnych fotek też nie dostałam , więc poproszę Acha ! Ofeczko Tobie nie posyłam fotek kubeczków , bo masz w naturze , więc Ci nie potrzebne ...:) Zabieram się do roboty..... Życzę miłego dnia 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.... Dajenku ja ostatnio nic innego parwie nie pije jak tylko melise (no i wirualne herbatki Ewelinki) Byłam dzisja u lekarza z moja pociechą i wszystko jest ok, tylko lekkie przeziebienie i na rutinoscorbinie i syropie cebulowym powinno sie skończyc... a jutro ide z najmłodszą pociechą na wizyte- Piotrusiem.... całuje Was mocno i miłego dnia zyczę....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dosia a co mają te kubki pod spodem? Jakie logo?Bo mam takie różne kubki z miast polskich ( cała moja kolekcja liczy około setki) i może te co mam to akurat Twoja ręka malowała? A wystawiacie na allegro? Miłego dnia dla wszystkich a dla Piotrusia w szczególności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosiu, masz źle mój adres wpisany i wysyłasz dwa razy na Spinky pocztę :-), dobrze że Ona zauważyła i mi odesłała ... Mój adres to : krysias2@tlen.pl , albo krysias2@gmail.com To tylko gwoli jasności :-). A kubeczki są przepiękne , masz Dziewczyno zdolności, tylko pozazdrościć , dzięki 👄 Spinky, a Tobie dziękuję za wysłanie piękności stworzonych przez Dosię 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie..ale sie porobiło z kubeczkami Dosi..Fajnie że Wszystkie widzimy..zresztą NAPRAWDĘ jest co oglądać!!! Ja sobie patrzę codziennie..mam w kuchni..jedne juz wiszą..A te dopiero zrobię..bo okazało się że nie mam tuszu do drukarki:( Za to kupiłam sobie śliczne ramki..poniewaz chciałam żeby były jednakowe dokupiłam tez do tamtych zdjęć :):) Teraz musze kończyć ..bo za chwile przyjdzie Pan do komputera..( coś za częśto mi nawala) i musi go nieco oczyścić..chyba jest zawirusowany!!!A ja sobie juz bez kompa zycia że tak powiem nie wyobrażam:D:D:D Do jutra..mam nadzieję..Drogie koleżaneczki...👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.🖐️ Cosik mi poczta szwankuje. :o Kilka razy próbowałam napisać do was , ale jakieś licho tam siedzi. Dosiu sprawdź pocztę , może choć do ciebie doszło , bo wysłałam kilka razy. Ksymciu🌻-to wsaniale ,że pociechy w siłę rosną . Ty też uważaj na siebie. Teraz o przeziębienia nie trudno . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×