Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

Cześc dziewczyny padam :( tyle mam roboty :( kiedy bedzie marzec spac!!!! co za gÓÓpi dzień no :( dobra juz nie marudze pisac co u Was jak Wy mozecie wytrzymac tyle po terminie @ i nie zrobić testu PODZIWIAM WAS 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny obiecuje i wam i sobie ze jak jutro nie dostane @ to na bank w sobote testuje;) chociaż chiała bym testowac jutro bo jutro 13 w piątek mój szczesliwy dzionek ,sama sie urodziłąm 13:P a najlepsze jest to ze nic nie wskazuje na to zebym jutro dostałą@ ,bo tempka rano 37,2 a teraz podniosłą sie do 37.9:) niexle co??...ale cciiiiii....nie zapeszam:) gosiazcek---to mój drugi cykl starań;) matko staram się nie nakrecać ale jakś nic ninnego mi w głowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje Kochane Dziewczeta!!! To wspaniałe, ze Jestescie! :) Tak mi fajowo z Wami :) 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś! myśle, ze napiszę w imieniu wszystkich dziewczyn: i my się cieszymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brednie zebys wiedziała, ze nałog-hehe... No ciekawe co u Padlinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moluś---masz racie tu jest tak sympatycznie i dobzre;) własnie wysłąalm miska po test...bo już nie moge wytrzymac,a wiec jutro dzien prawdy...troche sie boje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulek - mozes pomoc przy FF?? pliseeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
si25 a masz gadu? Jak nie to napisz czego dokladnie nie wiem, bo tak to za duzo pisac! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro piatek trzynastego...... brrr..... chociaz dla niektorych moze sie okazac szczesliwym dniem :D agapa - mam na mysli ciebie :-) gdzie sie podzialyscie???? zostalam sama...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wieczorkiem.... u mnie dzisiaj 39 dc spóznia sie sporo, całe 6 dni, temeratuta 38.8 czyli wysoka..... juro 13....hmmmmmmmmmm lubie 13...brałam slub 13 sierpnia 2005 roku, tak więc, jutro z moim mężusiem obchodzimy 5 miesięcznice slubu.......jak ja go Kocham.....miałam zatetować, zrobic niespodzianke nie tylko sobie, ale poczekam po weekendzie sie wyjaśni....❤️ agapa, jezeli jestes w ciąży to test wyjdzie nawet teraz o tej porze...juz wyniku nie zmienisz.....wiec nie czekaj tylko TESTUJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierko ty lepiej tez zatestuj :-) ale by bylo fajnie jakby wam obu sie udalo ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tez jest mój drugi cykl starań.............Boże ja mam nadzieje, że jednak fasoleczka jest, inaczej się czuje niż miesiąc temu....... nie zapominajcie ze zdjeciami dla mnie bascha123@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nadal nie dostalam hasla na maila z FF a wczoraj soe rejestrowalam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się rejestrowałam pare tygodni temu i też nie dotałam hasła... Nie mówiąc o tym, że z 2 tygodnie nie dało się wcale zarejestrować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak weszłam na Wasz topik, czytam i czytam i sama jestem ciekawa jak wyjdzie ten test ... haha ja też z tych starających się tylko z ,, Chcę mieć dziecko\" Pozdrawiam Was i życzę efektownego miziania :)) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh my tak do rana bedziemy czekac i ponaglac na ten wynik :P:P:P a agapa sie odezwie o 7 rano :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewne tak będzie ... Iskierko - ja 13 sierpnia 2005 roku bawiłam się na weselu naszych wspólnych znajomych, którym \"wypaliła\" noc poślubna. I ta noc ma termin na 13 maja 2006 :) Same trzynastki. ja się pewnie nigdy nie doczekam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabajona - sorki ze pytam ale jak ty masz wlasciwie na imie???? beata czy sylwia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie tam zarejestrowac? Kiedy testujesz co z Agapką dziewczyny Testy do ręki i do łazienki !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko czemu nie testujesz, na Twoim miejscu nie wytrzymałabym chyba , podziwiam Cie 🌼 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×