Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gorrrąca 25

UWAGAtu wklejać najlepsze/ulubione teksty zacnych podszywaczy-zakładam kolekcję

Polecane posty

Gość draża
Temat: Mam pytanie do podszywaczy 13:46 pytanie mam Skąd bierzecie te przezabawne teksty? Sami wymyślacie, czy z jakiejś strony? 13:48 oczywisscie ze sami 13:48 pytanie mam Chciałam jeszcze spytac, czy jak bede sie codziennie smarowała gęsiwem z Biedronki za 1,39 to bede taka madra jak God? 13:49 pytanie mam mam okres i krew mnie zalewa na głowie .Zrozumcie mnie. 13:49 pytanie mam tańcuję w gaciach babci i nacieram się czekoladą 13:50 pytanie mam Ten podszyw jest strasznie cienki . W topiku: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3233877 to dopiero są podszywy! 13:56 pytanie mam często tańcze czaczę na wieży Mariackiej w Krakowie .Łapie grajka za jajka i obieram mu trąbke .Po czym ściągam gacie wystawiam dupe przez okno i pierdze do trąbki .Oczywiście o 12 00 .CZasem sram ludziom na głowy ,ale to wtedy jak mam okres .Lubie też pluć krwią na kanarów w autobusie. 13:57 pytanie mam No wreszcie się postaraliście 13:59 pytanie mam gdy nie mam ochoty pierdzieć ściskam jajka grajkowi i przystawiam mu ytrąbke do ust.Wtedy on wydaje z siebie tak wysoki głos jak kobieta ,któa ktos wystraszył 14:05 pytanie mam trzymam w szafie zużyte podpaski na wypadek wizyty mojego szwagra.dodam mu krew do zupy .On lubi kaszanke to sie dobrze składa. 14:07 pytanie mam Gdy nadchodzi mrok , przystrojona w pióra marabuta , przechadzam się po dworcu Kraków Płaszów recytując z pamięci "Mistrza i Małgorzatę".Następnie korzystajac z karty chipowej dzwonie do naszego ministra Romana G. i błagam , by zechciał spłodzić ze mna dziecię , któremu opowiadać będę o wielkości jego ojca. 14:13 pytanie mam Wydziergawszy moherowe stringi, z precyzją godną Wita Stwosza, obwiązuję nimi orzecha włoskiego, konstruując w ten sposób 100% naturalna kulkę analną, którą następnie wkładam do uch i wyjmuję nosme, napawając się smakiem draży kokosowych zanurzonych w polewie gęsiwowej 14:14 pytanie mam coraz lepiej A ten ostatni podszyw, to też tak "z głowy"? 14:18 pytanie mam pod osłoną ciemnośći biegne nago do klatki małp i kradne im banany.Następnie obieram go i ruszam głową góra -dół na bananie jak na blondynke przystało.Oczywiscie uważam na zęby. 14:18 pytanie mam pod osłoną ciemnośći biegne nago do klatki małp i kradne im banany.Następnie obieram go i ruszam głową góra -dół na bananie jak na blondynke przystało.Oczywiscie uważam na zęby. 14:18 sami wymyślamy 14:19 pytanie mam zastanawiam sie właśnie nad istota ostatniego odszywu- czyż możliwe jest wydzierganie stringów z mohru i zawinięcie w nie orzecha??? Jeżeli tak, z przykrością muszę zameldować, że moja fantazja nie wyszła jeszcze poza zwinięte w rulon skarpety mojego starszego brata, które obsmażam na patelni na półmiękko a następnie posupuję bułka tartą, żeby spotęgować wrażenia podczas masturbacji 14:20 marnujecie się powinniście kabaret założyć 14:24 pytanie mam poza zaspokajaniem się obsmażonymi na półmiękko rulonami, uprawiam jeszcze vinegretting- nacieram sutki sosem vinegret, po czym osiągam orgazm odbytowy, uszny, gardłowy o czasami nawet łydkowy 14:29 marnujecie się gdy smutek przełamie bariere mojej wytrzymałosci , odziana w halke ciotki Apolonii wykonuje taniec erotyczny obserwujac zadziwienie na twarzach członków jurajskiej grupy GOPR-u.Nastepnie z poczuciem dobrze spełnionego obowiazku zasypiam tulac do ust fragment kserokopii oswiadczenia majatkowego prezydenta miasta Wrocław Rafała Dutkiewicza. 14:30 marnujecie się sama wymyślam , ale nigdy o masturbacji , ani o analu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadchodzą ci co onanizują się przed monitorami, są samotni, są opuszczeni, nie mają dziewczyn, nie mają chłopaków, ich przyjacielem jest jedynie komputer, tak to oni CYBER TROLLE! CYBERZOMBIES! Amatorzy podglądactwa i plugawych czynow skrzętnie skrywanych przez zatroskanymi rodzicami robiącami zakupy w Biedronce. Ci co przegrali życie, bo jest sobota po 20, a oni zamiast być na randce, siedzą przed komputerem i grzeją swe 4 litery w ciemnym zaduszonym pokoiku. 20:24 a ja mam 26 lat i nigdy nie miałem dziewczyny Wcześniej miałem nick \"a ja mam 25 lat\", ale jestem już o rok starszy 20:25 Witaj Stefanie 20:25 ---O---O---O---O---O---O--- A to sorry! A czy uprawiasz samogwałt przed monitorem? 20:25 bvcer mam 22 lata 8 miesiecy i nigdy nie miałem dziewczyny 20:25 rany julek no 20:26 ---O---O---O---O---O---O--- Ja tez jestem takim trolem ale nie do konca samotnym, jest pan Roman ktory lubi mnie zninacka wychlostac siusiakiem po karku gdy tak sobie slencze nad klawiszami. 20:26 a ja mam 26 lat --> ---O---O---O---O---O---O--- Nie. Wcześniej miałem nick \"a ja mam 25 lat\", ale jestem już o rok starszy 20:26 mam 32 lata i nigdy nie przechodziłam Odry 20:27 ---O---O---O---O---O---O--- wiecie nie zaloguje sie pod czarny nick bo to obciach, sobota wieczor a ja na chacie z reka w majtakch 20:27 ---O---O---O---O---O---O--- Każdą psią kupę z trawnika zanoszę przed spożyciem do Sanepidu, aby być pewnym że nie ma w niej pasożytów. 20:27 ---O---O---O---O---O---O--- Dlaczego nie jesteście na randkach na prywatkach? Dlaczego przegrywacie życie? 20:28 ---O---O---O---O---O---O--- aby juz byc dokladnym. z reka w majtkach pana romana 20:29 Rolnik. Też tu jestem akurat wyciska soki z buraków - siedząc przed monitorem Świeże jaaaajaa!!!! Świeże jaaaajaa!!!! 20:29 mam 32 lata przegrywam na złość rodzicom 20:30 ---O---O---O---O---O---O--- oddaje mocz do doniczki z kaktusem babci 20:33 ---O---O---O---O---O---O--- Panie podszywacz całowałeś się kiedyś? Czy onanizujesz się twardo w weekendy? Tyle dziewczyn chodzi na miescie, a ty co! Ty nic, dupa, łajtulapa , poderwalbyś jakś na swoja kosmiczną grzywkę i szaletowy humor! 20:33 ---O---O---O---O---O---O-- moim silnym zwieraczem odbytu łupię orzechy włoskie liczę klientom dosć tanio, pół euro za sztukę +2 euro dodatkowo za ewentualne wylizanie klientowi pośladków 20:36 ---O---O---O---O---O---O--- Albo byś się pouczył angielskiego ! Tyle godzin zmarnowałeś! Nie masz dziewczyny, co ty właściciwie w życiu osiągnęłes, a lata leca, coraz starszy jesteś, uświadom to sobie, co siejesz to i znąć będziesz. 20:36 a wlasciwie to czemu ty TEZ siedzisz przed monitorem po 20 w sobote, he ? Co, zwaliles konika i nuda powialo? 20:36 --O---O---O---O---O---O--- Ślęcząc nad zeszytami filozoficznymi Blaise`a Pascala oraz wierszami Jasnorzewskiej-Pawlikowskiej niemal nie zauważam jak z pępka wychodzi chrząszcz i wygładzając elegancko swój chitynowy pancerzyk pyta mnie: \"Lubisz pizgać indyki po dziobach\"? 20:39 ---O---O---O---O---O---O--- Bo jestem od was dużo starszy i nie marnujcie sobie życia trolle jedne onanistyczne bez dziewczyn, dowicipy się was glupie trzymają, a zosstaniecie starymi kawalerami! 20:39 Kali kochać Kali skrócić 20:39 ---O---O---O----O---O---O--- Bardzo interesuję się astronomią ale nie zdałem egazminu wstępnego na studia astronomiczne bo powiedziałem, że Mars to batonik. 20:40 ---O---O---O---O---O---O--- Samotni będziecie jak się nie zmienicie, jak nie zaczniecie wykorzystywac wam danego czasu, po co marnujecie czas na głupoty, czas leci czas leci!!! 20:40 asheri każdemu się może zdarzyć czasami wolę być zupełnie sama, niezdarnie tańczyć na granicy zła i nawet stoczyć się na samo dno ...wolę to niż dotyk twoich rąk... 20:42 ---O---O---O----O---O---O--- Potem zresztą chciałem dostać się na matematykę, ale znów nastąpiła klapa. Na pytanie czym jest różniczka, odpowiedziałem że jest to wyniczek odejmowanka. 20:44 ---O---O---O---O---O---O--- Ileż można siedziec przy tych komputerach, a odpoczynij sobie jeden z drugim, wyjdz na dwor, rozerwij się, idz na dyskotekę na randkę, a nie siedzisz i siedzisz przy tym komputerze, siedzisz i siedzisz, zgłupiec mozna! 20:44 ---O---O---O----O---O---O--- Baton mnie prześladował jeszcze później... Zdając na geografię powiedziałem, że stolica Grecji to Anteny a Mongolii - Ułan Baton. I znów wypieprzyli mnie z sali. 20:48 ---O---O---O----O---O---O--- Podjąłem ostatnią próbę - Wyższa Szkoła Morska. Bardzo się pilnowałem, żeby nie powiedzieć na nasz transatlantyk \"Stefan Batony\", ale porażka nadeszła z innej strony. Spytany o kraje o szczególnej tradycji morskiej wymieniłem Szwajcarię, Czechy i Luksemburg, nie wiem co mnie napadło. To był koniec. Chociaż... 20:48 trolica a ja siedze z mezem i dzieckiem, podlamalam sie naprawde nikt mnie nie zechce??? ide skoczyc z mostu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---O---O---O---O---O---O--- Czego gnijesz przed komputerem, nic nie robisz w życiu, co ci to da na przyszłość, mętlik w glowie i spadek IQ, człowieku zrób coś ze swoim zyciem, tyle sie dzieje dookoła, zobacz dziewczyny na ulicach stroją sie, dla chłopkaów, a ty! A ty siedzisz i onanizujesz się przed komputerem. Co to za życie? 20:50 ---O---O---O----O---O---O--- ... chociaż pomyślałem, że jeszcze nie wszystko stracone. Mogę przecież zostać internetowym autorytetem moralnym. Mogę ględzić, pouczać i dawać dobre rady (nie proszony zresztą o nie). No i to czynię z niezłym skutkiem od jakiegoś czasu. Trzymajcie się i pamiętajcie - nie marnujcie nasienia! 20:52 XXXXX26 A co z mężem w domku to beeee?Tak pytam bo ja właśnie czekm na męża> 20:52 asheri czasami wolę być zupełnie sama, niezdarnie tańczyć na granicy zła i nawet stoczyć się na samo dno ...wolę to niż dotyk twoich rąk... 20:55 ---O---O---O---O---O---O-- wiecie normalnie to bym nie tracil czasu w tak piekny sobotni wieczor ale dzis rodzice siedza w domu i konika mi przy nich konika wstyd trzepac, chociaz tacie to nie przeszkadza, czasami mi nawet pomaga 21:04 ---O---O---O---O---O---O-- odurzam sie prusakolepem 23:10 a cena czyżby moherowych beretów czas nastał ? 23:43 Adaś Sradaś uwielbiam oglądac filmy z wytryskami i polykami a czemu bo takie do kitu jestescie , Polki są kiepskie, trzy dziewczyny miałem i wszystkie do kitu 23:44 Kali kochać Kali skrócić 23:48 ---O---O---O---O---O---O-- Onanizuje sie analnie drewniana lyzka mojej mamy ktora wlasnie gotuje mi pyszna kolacyjke, dzisiaj psie kup przybrane dzikim mleczem Pozdrawiam takze wujka ktory lubi mi pomagac sie masturbowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki
wieslaw_w chapie dzidy z precyzją, godną wiejskiego cieśli P.S. ubostwiam ten topic:D wiecj wiecej wiecej!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki
Dziś wstałem o poranku i po krótkiej gimnastyce szwedzkiej, przywdziałem koniakowskie stringi, klapki z Lidla i mój ulubiony, choć niecu już złachmaniony, strój Batmana z Biedronki, po czym nabiłem drażami moją faworytną dwulufową dmuchawkę doodbytniczą Indian Yanomamo, z którą udałem się na łowy. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie wie, że skrywam mroczną tajemnicę: poznaję na forum obcych mężczyzn, rozpalam ich rozmową, a potem w toalecie onanizuję się analnie protezą zębową mojego dziadka który na skutek postrzału w czasie Bitwy Warszawskiej 1920 r. jest pozbawiony zmysłu węchu Celne komentarze Lorda Łonogrzmota wywołują u mnie niepohamowaną erupcję sosów waginalnych, które w postaci upławów o konsystencji deseru \"Słodka chwila\" przeciekają przez moje brezentowe stringi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luksemburski linoskoczek
Myję włosy w muszli klozetowej, gdyż w wannie zalega od 2 miesięcy trup listonosza. Przestraszył się śmiertelnie usłyszawszy ode mnie, że mam wędrującą łechtaczkę (ostatnio USG zlokalizował ją w okolicach woreczka żółciowego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selam
merhaba aranızda turkce konusmayi bilen varmı bana yaz n__r__c@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhutański poborca gazu
Wlewam sobie do odbytu kwas z akumulatora a potem siadam w pozycji kwiat lotosu i udaję lokalnego Buddę z Ciechanowa. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalona blanka
cuchnąca murzyna Postukując rytmicznie moimi zrogowaciałymi sutkami, udaję się do Centrum Leczenia Wrzodów Esicy i tam rozbawiam personel grając na cztery ręce mazurki f-dur z moją nieżyjącą od 2 miesięcy papugą o imieniu Ezoteryczny Kleofas. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalona blanka
paskudo zdominowałałes ten top :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis prawdziwych podszywaczy już nie ma.... dlatego postanowiłam wyruszyć na pustynię błędowską, aby medytacją i umartwieniami zbawić to forum. alternatywnie moge też wyryszyć na parking pod Tesco i aby z mąki poznańskiej w promocji po 2,29 i tytoniu wykruszonego z zebranych niedopałków, usypać ogromną mandalę w intencji powrotu rozumu na to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość międzynarodowy rzezimieszek
Z wyrazem akceptacji i błogostanu na mojej świńskiej mordzie biegnę do sieradzkiego zoo, gdzie manipuluję trąbą słonia przy końcowym odcinku mojego przewodu pokarmowego. :classic_cool: Pozdro dla całej ekipy! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cejloński herbaciarz
Wbijam sobie w czoło dwucalowe gwoździe z zamrożonego masła kakaowego po czym biorę dubeltówkę i strzelam na postrach w kierunku swojego zwieracza. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urugwajski okulista
Podczas rozmów z moim przełożonym odkręcam swój pojemnik na kał od sztucznego odbytu i grożąc wylaniem zawartości na ważne dokumenty firmowe leżące na biurku domagam się podwyżki od 31 czerwca :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzbudzając powszechną zazdrość przechadzam się po molo w Sopocie z dorodnym kalafiorem w odbytnicy, śpiewając jednocześnie \"Marsyliankę\" na trzy głosy i żonglując oponami od Ursusa C-330. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki
Nawet z gownem ktore rano zrobilam, nie moglam prowadzic rozmowy bo bylo za madre. Jestem prymitywem, nie czytam slownika pisze glopia, zamiast glupia ................ won z takim prymitywem jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki
Jestem prawiczkiem i wieloletnim onanizatorem, dlatego podobaja mi sie takie tepe idiotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki
Moja mama ma na imie ania, wlasnie jje moje gowno i probuje ja odstraszyc tancem wywolywania deszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UK SUBS ;) to ja ... :) nie na wszystko trafiam, nikt nie potrafi tak jak TY 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki
anna23 mam profesure z kontaktow analnych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki
Tak naprawde te wszystkie pochwalne posty, to ja cinderella, glupia dziwka, nikt mnie nie ocenia pozytywnie to sama pisze. Lubie anal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popracuj amator, to są regularne wyzwiska nie podszywy, bluzgacz to każdy d.... potrafi włączyć kotuś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam nie gadaj słodka jest;) daj dziewczynie spokój:) Tobie sie nie podoba ale komuś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bardzo się starała .. zdenerwowała się , nie czai bazy i nie zna wysublimowanych sposobów okazywania sympatii na kafe;) powiedz, że jest ładna i kfiatuszek daj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki
Jo jak żem se roz kózke za stodułką posuwoł to tak se patrze patrze i................psio juho toć to cap!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×