Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

dzięki za słowa wsparcia... staram się jakoś trzymac... choć to niełatwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joka przytulam❤️ Moja Małgośka gratuluję córci i że pomimo wpadki jesteś szczęsliwą mamą jak i tatuś szczęśliwy;) Dzięki za słowa otuchy🌼 dziewczyny spadamyyyyyyy ellulka nie było Cię ale już jesteś;) A napisz czy ta szkoła rodzenia pomaga ci w jakiś sposób i czy warto do niej chodzić? Pytam się tak na przyszłość:D a czy my przypadkiem nie zapomniałyśmy o naszym Manuelu??? cisza o nim, czyżby już nie serwował kawy nam??? dziś dowiedziałam się na temat badania nasienia co i jak. Kosztuje 35 zł, można zrobić w domu i przywieźć, czas 40 min, wynik tego samego dnia. A więc po niedzieli wstrzymanko i do dzieła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, jestem, jestem, tylko czasami mam gorsze dni i wtedy nic tylko leżenie, ale to drobnostka, najwazniejsze, że z dzidzią wszystko OK. Jeżeli będziesz miała możliwośc chodzenia to szkołe rodzenia polecam, raz że cwiczenia oddechowe i nie tylko, dwa doświadczone babki które odpowiadaja na mnóstwo pytań, które oczywiście zadaję :D. Można się dowiedzieć ciekawych rzeczy związanych z porodem, pielęgnacją dzidzi. A przede wszystkim są praktyczne ćwiczena związane z opieką nad dzidzia w których uczestniczą męzowie np. kąpiel. Zanudze Was tą szkołą rodzenia :D:D:D Dzis kupiłam sobie fajne butki, mam nadzieję, że nie będę miała obtartych nóg, bo juz kiedys wylądowałam na pogotowiu jak chodzialm latem w nowych sandałkach, tak obtarłam noge, że aż mi zakażenie poszło. Julka jak Twoja działka, chwasty powyrywane? pewnie sie jeszcze opaliłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:)Witam wszystkie dziewczynki:) Joka dla Ciebie sto buziakow:*..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Joka bardzo mi przykro. Trzymaj sie kobieto. Chcąca to chyba dzisiaj odsypia wszystkie bezsenne nocki skoro jeszcze jej nie ma. Moja Małgośka witaj, ja też chciałabym zaliczyć taka wpadkę. Gratulacje. Juleczko musiałaś przypominć o Manuelu? Tak się u mnie zadomowił, a teraz znowu wszyscy się o niego upomną. Była na każde moje zawołanie. Ale on bestia już się cieszy, że będzie musiał odwiedzać inne topowiczki. Pamietaj, żeby kolegów do badania owinąć w ręczniczek i trzymać pod pachą. Musza mieć temp. 37. Moje kochanie do tej pory chichota jak sobie to wszystko przypomni. Ellulka dużo odpoczywaj nie tylko jak masz gorsze dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, faktycznie , dzis padłam, posząłm spac ok. 21 a wstałam o 8- zaszalałąm, ale w porownaniu z poprzednimi nockami to istne szalenstwo -spanie do 8, hihihi, a tera zpedze dowiedziec sie co i jak z tym spzitalem , bo jesli ubezpieczenie to obejmuje to za kazdy dzien pobytu w szpitalu pwoinnam dostac 50 zł przesylam jeszcze fluidki i juz mnie nie ma ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Chcaca Bardzo - no nareszcie pospalas:):) Zrobilam dzis tescik owu. ale kreska byla delikatna wiec jutro probe ponowie moze juz bedzie jak trzeba:):) Do dziewczyn zainteresowanych to sa linki do takich kalkulatorow-obiczaczy przyblizonego czasu owulacji i dni plodnych:)Zreszta moze juz to znacie:): http://zdrowie.onet.pl/1208858,2413,,,,kiedy_zajsc_w_ciaze,kalkulator.html http://zdrowie.onet.pl/1208862,2413,,,,kalendarz_intymny,kalkulator.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka , wrociłam , przysługuje mi cos tam z tytułu w pobytu szpitalu, uzpuełnie papiery i jakas kaska zawsze z tego niesczescia wpadnie, ale szczerze to wolałabym jej nie miec a w szpitalu z nerwami nie lezec, ogladalam sliczna bluze , miałam sobie nawet kupic , nawet byla dobra, ale za jakies 3- 4 tyg bedzie za mała, wiec bez sensu, podarwoalam soebie, ale maja przywiezc wiekezse w przyszlym tyg olinek, zycze jutro obfitych testwo, ja tez z podobnych str korzystalam narazie zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanko do dziewczyn ktore robily kilkakrotnie te testy owu. Jest 5 w pudeleczku jesli zalozmy za druga proba(w drugim dniu) test wychodzi -dwie pozadne krechy.To czy trzeba robic wsztystkie 5 ?codzien po jednym? czy jesli widaomo ze test wyszedl i owulacja ma mies miejsce w ciagu 24-36 godz. to nietrzeba codzien sprawdzac?Pytam bo w instrukcji mojego nic takiego nie pisze a wiadomo ze w interesie producenta jest aby jak najszybciej zuzyc wszystkie 5 i kupic nastepny.Prosze o jakies podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek czytałam na bocianie, że jaeśli wyjdą ci 2 krychy, to reszty się nie robi. nie ma potrzeby. Ja w zeszłym miesiącu robiłam testy owu. Przy 3 miałam 2 krechy, ale następnego dnia zrobiłam kolejny. Oczywiście niepotrzebnie. Kreska była już jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genewo .................................... przytulam Cie mocno ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ nie opuszczaj topiku, nie zamykaj się w sobie:( pamiętasz jak ja mialam \"problem\"??? tez sie załamałam ..ale dzieki m.in. Tobie jakoś z tego wyszłam.... wystarczył mail ... i poczułam sie \"chciana\" Genewo 3mam za Ciebie kciuki i myślę o Tobie mam nadzieje ze otrząsniesz sie z tego i będziesz szczęsliwa :) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Czarna serdecznie Cie gratuluję 🌼 🌼 🌼 i bardzo cieszę sie ze mamsz juz swoje szczęscie :) pozdrawiam wszystkie kobietki:) 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na momencik z innego topicu....Czarna gratuluję CI i bardzo bardzo się ciesze !!!! poznałyśmy sie na innym forum, dziś Enigma mi powiedziałą że Tobie się udało, poprostu superrrrrrrrrrrr !!! GRATULUJE !!! pozdrawiam inne uczestniczki tego forum - buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane szybko na topic ale już:) Chcąca nareszcie pospałaś i oby tak już było. Ellulka dobrze, że u dzieciątka jest ok a Ty dbaj o siebie. Chyba faktycznie warto chodzić do szkoły rodzenia, zawsze można się dużo dowiedzieć od doświadczonych osób. A działka jeszcze częściow w chwastach, jutro cały dzień na niej spędzę i porobię porządki. Opaliłam się aż za bardzo bo plecy sobie podpiekłam. Słońce jeszcze chwyta i jest ostre. Smuuutaska przypomniałam o Manuelu bo tak cicho było o nim. Jednak będziesz musiała go zwrócić bo zrobi się z niego jakaś kura domowa:P Olinek ja tylko raz spróbowałam testów owulacyjnych, niby wychodziły dwie kreski ale nie do końca tak wyraźne i później już sobie je odpuściłam. Enigma i AnA 30 dzięki za miłe słowa i pozdrowienia. Smutno jest nam, że genewa nas opuściła ale taką podjęła decyzję i liczę, że kiedyś pojawi się u nas ponownie. agatje pafnucy atena castopeo kikunia majka74 wzywam was do stawienia się na topic i danie znaku co u was. Odezwijcie się. Soliaris fajnie byłoby się spotkać na górskich wycieczkach, połaziłybyśmy sobie po górach:D A dzieś się zapodziała dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczka jutro ponawiam probe z tescikiem powinien wyjsc juz na medal.W ubieglym cyklu tez wyszedl na medal a efektow nie bylo:(...no nic zobaczymy... DZis cos pusto rezcywiscie ale...weekend:)Kazda zakupy ,wyjazdy..od poniedzialku pewnie wroca dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek mam nadzieję, że wrócą:) Zyczę powodzenia w testach i oczywiście rezultatów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładny dzień się zapowiada i nie ma co siedzieć w domu. Życzę miłej soboty🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Dzien cudny i masz juleczka racje..trzeba go wykorzystac... Wszystkim dziewczynkom milej sobotki i duuuuzo usmiechu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Babeczki 🌼 U mnie piekne sloneczko także wybywamy poza miasto. Miłego weekendu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zrobiłam spacerek soebie, teraz moje kochanie odnawa balkon, ja niestety nigdzienie jade, raczej jescze nie pwoinnam podrozowac, w nocy bolał mnie jajnik jak nie wiem co az sie przestraszylam, ale jak sie odwrocilam na 2 bok to przeszlo, czy to mzoliwe zeby dzidzia juz sobie gdzies tam przysiadła? fluidki sobotnie ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ale cisza na topiku, widac ze ładna pogoda była , fajnie, pewno wypoczełyscie ellulka kiedy zaczełas czuc ruchy dzidziusia/?, ja dopiero jutro zaczne 17 tydz, ale widze ze juz zaczynam sie zaokraglac, pozdrawiam i mielej nocki zycze wam kochane pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny,po tygodniowej przerwie wracam do was.Podroz mialam dobra,ale caly ten maraton jazdy byl dosyc meczacy,bo przyjechalam do polski w sobote,wracalam z corka i moimi rodzicami w niedziele,w poniedzialek bylismy wszyscy w Altötting podczas wizyty papieza,we wtorek do pracy,w czwartek jechalam do Landshutu odwiezc rodzicow,no i teraz odpoczywam.Troche nastroj nie taki,bo znowu wartosci zelaza spadly,a nowa pani gin,ktora zapytalam o szanse zajscia w ciaze,jak sie ma miesniaka i 41 lat,powiedziala,ze raczej to bedzie duze sz czescie jak mi sie uda.Zycze wam milego wieczoru i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris-mam nadzieje,ze sie spotkamy,nie moglam dostac ksiazki,a i czasu nie mialam,bo w sobote,to wszystko po poludniu pozamykane.Gdybym wiedziala,ze mieszkasz w okolicach trasy na opole,to pomachalabym i przeslala fluidki.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie ma:( troszkę nas podniosę bo będziemy się szukać. chcąca to na pewno maleństwo się wierciło koło jajnika i stąd ból E.C. witaj po przerwie;) szczęśliwie dojechałaś i wróciłaś Pogoda coś się zmienia, było ciepło i słonecznie a później niebo się zachmurzyło i nawet lekko popadało i temp. spadła ale nie jest źle. Oby jak najdłużej było ciepło. Nie lubię się grubo ubierać a to jest nieuniknione jak jest zimno. Miłego wieczorku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Julk_a, widze ze stoisz na strazy topiku. Rzeczywiscie ostatnio rzadko odzywa sie ,,stara kadra\",(z wyjatkami oczywiscie). Fajnie, ze nasze nowe nabytki sa aktywne i nie pozwalaja topikowi przestac istniec. Ja tez ostatnio rzadko sie odzywam. Wogole rzadko wlaczam w domu komputer, bo mam do zrobienia pilna prace i caly dzien patrze na monitor w pracy, wiec po przyjsciu do domu nie mam juz sily. Ale w tym tygodniu zakoncze ta prace i bede wreszcie miala wiecej czasu na internet. Pozdrawiam Was wszystkie. Joka, bardzo Ci wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Babeczki 🌼 Ale u nas pustki, gdzie się pochowałyscie? Wróciliśmy dzisiaj z pieknej polskiej wsi. Odpoczelismy, pooddychaliśmy swiezym powietrzem, mezus nazbierał grzybkow. Było super. Chcaca pierwsze ruchy dzidzi poczułam w połowie 19 tc. Przez pierwsze dni były to pojedyncze ruchy, dopiero później sie rozbrykał na całego. Buzaiczki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellulka, my tez z mezusiem znalezlismy dzis kilka grzybow. Bylismy na krotkim spacerze w lesie i grzyby az sie prosily zeby je zerwac. Ellulka, czy dzidzius nadal wierci sie jak kladziesz sie spac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierci się łobuziak mały, mój mężuś sie śmieje, że ma to po mnie. I do tego budzi mnie w nocy, tak sie awanturuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfumetko 🌼 nie da sie tego opisać słowami. Zreszta zobaczysz sama jak to jest, życze Ci tego i wszystkim dziewczynom na naszym topiku z całego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×