Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Holly mmmmm pyszności :) My byliśmy dziś u II spowiedzi i nie przejmuje się tym co mówią, aby iść najwyżej dwa dni przed:P ważne aby to było przed ślubem. Tak więc mamy wszystko załatwione :) Do tego menu zapomniałam dodać oczywiście owoce ;) przypomniałaś mi :) i też kucharka będzie robiła zimne nóżki, galantyne z kurczaka i takie duperele jak dodatki do wódeczki :) acha i najważniejsze zamiast wędlin będą pieczone roladki z mięsa :) wędliny będą, ale nie tak dużo jak zwykle. Jakoś wolę pieczony schabik czy coś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa co do solarium to ja już byłam dwa razy raz na 5 min, a drugi na 7 min. Teraz idę jutro i chyba umówię się na środę i piątek. Makijaż na szczęście mi odejdzie, pewnie poprawiałabym tysiąc razy jakbym się sama malowała :P W piatek idę zrobić tipsy :) trzeba się będzie szybko przyzwyczaić, bardzo długo nie nosiłam sztucznych paznokci a moje jak na złość połamaly się tydzień temu. Nie wszystkie, ale jak nie ma dwóch to beznadziejnie trzymać wszystkie. We wtorek moja siostra przyjeżdza :) niestety bez dzieciaczków i męża. Nie wiem czy słyszałyście ale Tiki poroniła :( bardzo mi przykro. Bardzo jej współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jak tam nerwy? pewnie juz sie nie mozecie doczekac.... kasiak skad wiesz o tiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki! Kasiak skad wiesz o Tiki? Z tamtego topiku??? Jej – jaka szkoda :(( Bardzo jej współczuje......... Dziwne to zycie....... Przykro mi bardzo .... Witaj marcy! Dawno Cie to nie bylo – co słychac młoda mężątko??? Wiecie co: ja za tydzien biore ślub, co ja mowie za 5 dni a w ogole tego nie czuje :)) Moze to i dobrze, stres nigdy nie byl dobrym doradcą :)) Co do jedzonka, to akurat restauracja w której mamy wesele słynie z pysznego jedzonka – mam nadzieję, ze nie bedzie jakiejś wtopy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do spowiedzi Kasiu, to nam ksiadz powiedzial, ze nie trzeba tego robic w dzien slubu, ani przeddzien - mozna wczesniej :) My sie chyba jutro wybierzemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) Jakoś tak dziwnie się poczułam jak pzreczytałam o Tiki. Akurat w jej przypadku było tak niesamowicie, tak szybko i tak się cieszyli. Bardzo mi przykro i bardzo jej współczuję... Holly, widzisz, co kraj to obyczaj z tą spowiedzią, najwyraźniej wszędzie jest inaczej. My byliśmy akurat w sobotę, dzień przed ślubem, później przyjeżdzała do nas mama mojego A.:), a później to już czas nie biegł, ale galopował:) Dziewczyny co do tego, że \"nie czuje się tego, że za 5 dni ślub\"... Właśnie z tym jest bardzo różnie... Część dziewczyn bardzo się stresuje, natomiast część w ogóle tego nie czuje. Przyznam się, że jakoś tak jakbym nie dowierzała w to do końca i zaczęłam się tym stresować nieco w dniu ślubu. Przygotowania, pośpiech, podekscytowanie i nagle zrozumiałam, że za dwie godziny mamy stanąc przed ołtarzem, a ja jakbym nie była sobą, tak jakby ktoś inny miał tam stanąć. Bałam się, że przez to wejdę jakas taka nie przygotowana na własny ślub i że od razu będę płakać, przy przysiędze jąkać się itd... a jednak wszystko było dobrze. To tylko wyobraźnia działa na różne sposoby, u jednych sprawę wyolbrzymia, u innych jakby zamazuje. Później wszystko okazuje się szczęśliwie i dobrze:) BUZIAKI:) Kasiaku, Marcy witajcie;):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demi:) Działa:)):):):) Zdjęcia bardzo fajne, spontaniczne, no i widać radość na nich:):):):) Super;) Gratuluję:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! Nie ma mnie ostatnio bo nie mam czasu. Mój kochany mąż znalazł program do tych prezentacji. Najlepsze jest to, ze mieliśmy go przez cały czas zainstalowanego w kompie a my o tym nie wiedzieliśmy ;) :p Program jest niesamowity i prosty i należy do pakietu windows. No ale trzeba nam wybaczyć jak kupiliśmy tego kompa to w cenie był rozbudowany pakiet windows i był juz zainstalowany tak więc nie bardzo wiedzieliśmy co nam instalują. W każdym razie zaskoczyliśmy naszych przyjaciół tą prezentacją (bo robiliśmy ją właśnie dla nich). Tiki jest mi bardzo przykro. Mnie też zrobiło się jakoś tak dziwnie. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ----------> Dla ciebie Tiki Wiem, że kwiatki to żadne pocieszenie przy takiej stracie ale tylko tak mogę okazać współczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny! Dawno mnie tu nie było, bo po prostu nie miałam czasu! U mnie juz po ślubie, miałam w zeszłą sobotę, tj. 09.09, więc jestem świeża :-) Wszystko się udało, pogoda, goście zadowoleni, pyszne jedzonko, wspaniała zabawa! Przyszłym Pannom Młodym także życzę takiej zabawy, szczęścia i radości w tym dniu. To naprawdę piekny dzień, byliśmy wraz z mężem radosni, szczęśliwi i co ważne cały czas usmiechnięci! Niezapomniane wrażenia... Nie warto się stresować, bo nie ma czym, wszystko będzie dobrze, a jeśli się przydarzą drobne wpadki to tylko z usmiechem i zartem je przyjąć:-) W tym dniu musicie się cieszyć i jeszcze raz cieszyć. Zyczę Wam powodzenia i Wszystkiego Najlepszego! Pozdrawiam wszystkie babeczki:) Trzymajcie się, papa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;) Kathi:):):):) Wszystkiego najwspanialeszego, o czym tylko marzycie🌻 odwiedzaj nas tu od czasu do czasu:) Gratuluję no i życzę wspaniałego miodowego miesiąca i dalszego ciągu równie miodowego:) Mnie udało się \"zdobyć\" dziś akt ślubu. Bardzo się cieszę,bo już chcę uporządkować te sprawy urzędowe - trochę bruździł nam brak dokumentów w banku no i u mnie w pracy, tak, że liczę, że teraz zacznie się to wszystko prostować:) Jeśli któraś z Was ma kłopoty właśnie z otrzymaniem aktu, a bardzo go potrzebuje, to jak się okazało, urzędnik nie ma prawa odmówić wydania (o ile przyszło się w rozsądnym terminie, nie np. tydzień po ślubie, gdzie tydzień ma na pzresłanie dokumentów ksiądz). U mnie początkowo pani powiedziała, że absolutnie nie wyda, że napewno nie ma tego aktu jeszcze i nie wiadomo, czy ktoś będzie miał czas to wypisać, jednak upierałam się (wcześniej dowiedziałam się, że urzędnik nie ma prawa nie wydać tego dokumentu). Jak się później okazało, po złożeniu mojego wniosku akt pojawił się w 5 minut, tak, że nie dawajmy się ogłupić. Jak odbierałam akt, przyszedł chłopak, który chciał odebrać akt (żenił się w poniedziałek 14 sierpnia) i urzędniczka powiedziała mu, że ma przyjść w październiku!!!!. Nie dawajmy się kobietki:) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja niestety juz z powrotem w Dublinie :( Wszystkim nowym mezatkom skladam najlepsze zyczenia 🌻 Kiedys ja swoj akt slubu odebralam w poniedzialek tydzien po slubie, a wystawiony byl juz 30 sierpnia, czyli 4 dni po slubie - to chyba zawrotne tempo biorac pod uwage Twoje przejscia... Bardzo mi przykro z powodu tiki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Tak :( wiem z tamtego topicu :( to okropne. Jak to przeczutałam zamurowało mnie. Holly stresu to mam ostanio pod dostatkiem. Dziś odczułam skutki bycia w ciągłym napięciu. W szkole słabo mi się zrobiło i na razie jak tak dalej pójdzie to w sobotę będę nieżywa!!!! Kathi 😘 to super, że było fajnie :) ciekawe jak tam Agata??? Marcy Demi zdjęcia super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolllka
Kasiak czy nie wydaje Ci sie ,ze nie powinnas pisac o tiki ,skoro chcialaby sie podzielic ta smutna wiadomoscia sama by to zrobiła, a Ty oczywiscie juz napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paolka Tiki jest Naszą koleżanką z forum znamy się od miesięcy i jak to przeczytałam na tamtym forum bardzo mi się przykro zrobiło i nie nie uważam że dziewczyny nie powinny o tym wiedzieć. Tym bardziej, że jakby Tiki nie chciała o tym pisać to w ogóle nie pisałaby tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki!!! Kiedys - nam powiedzieli w USC, ze akt ślubu bedzie do odbioru tydzien po ślubie :)) Mnie to szczegolnie interesuje bo ja musze wyrobic nowe prawko na nowe nazwisko - tzn na dwa nazwiska :)) bo jest mi bardzo potrzebne :P od czw jestem na urlopie Dzisiaj chcemy isc do tej spowiedzi. Tzn chcemy i nie chcemy :P Wolalabym isc tak np w czw (wiadomo mniejsze ryzyko :)) Wczoraj odebralismy winietki dla gosci, jutro mam dogadac sprawe tortu i to chyba wszystko....... Chyba........ Kasiu, stresu poki co nie ma - jak sie juz tak oswoilam z tym tematem, ze moze sie zdarzyc, ze w ogole sie nie pojawi :)) Kathi - super, ze tak wszystko sie udalo - czekamy na fotki!!! :)) buziaki dziewczyny 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEEEEEEESC!!!!!! Nobi com back! na nie miesięcznym miesiącu miodowym było super,a teraz znowu szara rzeczywistość...cóż..:) wysłałam wam kochane mini ilość zdjęć.Sesji jeszcze nie było (brak czasu i pogody).Tylko tyle wysłałam bo wygrzebałam jakąś dziwną kopię ale mam nadzieję na jutro odnalezć oryginał to podoeśle jeszcze (przeprowadzka,wszystko tkwi jeszcze w kartonach!) :) Niestety wracam a tu smutne informacje...Tiki kochana trzymaj się...bardzo mi przykro...wiem że w takich momentach pocieszenia na wiele się nie zdają,moja bliska koleżanka przeżyła ostatnio to samo i jedyne co jej w jakiś sposób pomogło to wsparcie i rozmowy z bliskimi... bużka kochana,nie poddawaj się i jeśli będziesz potrzebowała pogadać to wiesz gdzie mnie znaleźć. do kafetek: gdzie wy właściwie jesteście?:)? a i zapomniałabym duże dzięki za zdjątka,ślicznie wyglądałyście choć nie wiem która to która :o ale to bez znaczenia bo obie wypadłyście pięknie:). odezwijcie się kafetki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC NOBI 🖐️ Fajnie, ze jestes :)) jak pewnie zauważylas pusto sie tu robi :( najbardziej wygrały z nas te, ktore brały ślub w czerwcu, lipcu - wtedy bylo nas tu najwiecej :)) I mialy tu wiernych kibiców :)) Ja rowniez jutro bede to ostatni dzien :( Potem ide na urlop czw, pt - w sb slub a potem wyjezdzam i nie bedzie mnie ok 3 tyg. Dzieki za fotki - ślicznie wygladalas !!!!!!!!!! Poprosze o jeszczxe !!!!! Co do moich fot, to chetnie je przesle, ale tylko na wyraźnie zyczenie - bo nie chyba sensu wysylac ich dziewczynom, ktore ostatnio zagladaly tu w czerwcu, czy lipcu...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly:):):):) Witaj:) Masz niesamowite szczęście z tym USC. Jak byłam tam wczoraj odebrać akt, to chłopaka po mnie odesłano, żeby przyszedł w październiku.... A co do bywalczyń, ja jestem wiernym kibicem:):):):) i powiem Wam Kasiaku i Holly, że życzę Wam cudownej pogody, a myślę, że taka może być, ponieważ do Krakowa np. wróciło prawdziwe lato:)🌻. Holly życzę Ci cudownych chwil i ja się piszę na zdjęcia:):):):) Mamy już komplet zdjęć, wywołanych na płytach itd:), no i ogólnie jestem chwilowo w dobrej formie, jakoś zaczyna być widać swiatełko w tunelu:) Dziewczyny bardzo serdecznie Was pozdrawiam i życzę cudownych chwil:):):):)🌻 dla WAS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly ja mam wyrażne życzenie:):):) kiedyś cześć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nobi witaj:)):):):)Jeśli masz ochotę, zaglądaj czasem do \"świeżo upieczonych mężatek\":), bywa tam parę dziewczyn stąd i nie tylko:) Buziak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj wszystkim! rzadki tu teraz zagladam, bo mam mase roboty. pierwsza praca mnie tak pochlania. a dzieci w swietlicy? sa okropne. takie rozwrzeszczane!!! jak ja to wytrzymam? holly-- zdecydowanie domagam sie zdjec! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane oto wróciłam na dobre i odrazu zajełam się przygotowaniami do tego wyjątkowego dnia. Nie jestem w stanie przecztać tych wszystkich stron zapisanych...dlatego wybaczcie jeśli będę wypytywała o różne szczegóły związane ze ślubem i weselem... Najtrudniejsze były pierwsze 2 tyg pobytu i pracy ...no i ostatnie 3tyg...no ale nie będę was tym zanudzać Wczoraj byłam w salonie zdjąć miarę, jutro idziemy kupić buty dla mnie i dla Krzysia. Dziś kupiłam sylikonowy stanik...czy któraś z was miała z czymś takim do czynienia? Pozdrawiam was wszystkie Ps. Tak w skrócie to ile naszych fafeterek jest w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) jestem po bardzo pracowitym dniu Od rana na sali sprzątanie, mysie talerzy, szklanek itp po południu na egzamin, zdany :D Jutro na solarkę lecę a po południu kabaret od nowa, mycie podłogi. W czwatrek stroimy salę, a w piątek korona :) jej najbardziej się doczekać nie mogę. Jak już będzie wisieć i ogłaszać Nasze wesele. Holly ja poproszę o zdjęcia :) Byliśmy też dziś ustalić piosenki na wesele, ale latania teraz mamy. Uciekam spać bo jestem padnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!!!!!!!!!! Holly ja również poproszę o foty :) Piszę tak wcześnie bo nie wiem czy będę miała później czas. Ach ten koniec stażu mnie wykańcza ;). Nie dosyć, że chodzę non stop na rano (albo jestem chora i nie potrafię wywlec się z domu) i nie mogę załatwić wszystkich spraw poślubnych to w pracy mi trują o okazanie aktu ślubu bo szef już pozmieniał wszędzie moje nazwisko i tylko w kadrach wszystko jest na stare nazwisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Ale piekna pogoda za oknem :) Holly wspaniałą pogodę zamówiłyśmy ;) Nobi dziękuję za zdjęcia wyglądałaś bajkowo!!!!! Ten welon, ta suknia ślicznie!!!!!!🌻🌻🌻 I już środa :) ale ten czas leci. Ciekawe jak tam Agata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespol muzyczny klucz
ZESPOL MUZYCZNY,,KLUCZ,, TO KLUCZ DO SZAMPANSKIEJ ZABAWY!!! PRZEKONAJ SIĘ ! OBSLUGUJEMY WESELA,BALE,BANKIETY,KOMUNIE,ITP. JESTESMY NOWO POWSTALYM ZESPOLEM! POSIADAMY JUŻ DOSWIADCZENIE ! Z nami masz swietne brzmienie i dobry wokal! Spotkaj się z nami i zobacz jak spiewamy! Dzwon 508992523 Lub pisz muzyk05@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :)) Piekną mamy pogode w Krakowie Kiedysiu :)) Kasiu ponoc taka aura ma sie utrzymac do konca tygodnia :)) Byloby cudnie!!!! Juz chyba nic wiecej nie byloby nam do szczescia potrzebne :)) Kaśka - gratuluje zdanego egzaminu - zuch dziewczyna!! ;)) Wczoraj bylismy do II spowiedzi w Kosciele Mariackim - w ogole nie bylo zadnej kolejki, ksiadz nas szybko wyspowiadal i ani troche nie meczyl :)) Szybko i bez problemu :)) Dzisiaj jestem ostatni dzien w pracy przed urlopem, zegnam sie ze wszystkimi ciastem i wódeczką :)) Jutro robie próbny makijaz i ide zrobic próbna fryzure - nie bede juz przesylala fot próbnego uczesania, bo to bez sensu - wysle jak bede miala juz foty ze ślubu :)) Ewa - witaj! no w koncu jestes ;)) Ja mam silikonowy stanik - ale nie przepadam za nim - ubieram, jak musze :P Caly czas mam wrazenie, ze sie odklei :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×