Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julka78

GUARDIAN - klub miłośniczek zdrowego odchudzania!

Polecane posty

Witam dziewczyny :) jestem dziś już po porcji VIS, wypiłam szybko, by nie czuć smaku, pije z wodą, bo jakoś tak mi najszybciej schodzi. FAJNIE tu u Was, dzięki za miłe przyjęcie 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe koleżanki-guardianki !!! A mam pytanie do \"starych\": Od 2 tygodni moja waga stoi :-( Nie wiem co się dzieje !!! Czy to kiedyś minie ??? Bo ja już tracę nadzieję .......... a w połowie kwietnia mam wesele znajomych !!!! Pierwszy miesiąć tak dobrze szło - 6 kg, potem jeszcze 2 a teraz nic :-( Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie nowe i stare babeczki:D Jak tu miło i ciągle jest nas więcej:D Cieszę się, że macie takie dobre wyniki w odchudzaniu:classic_cool: Widzę że musze się wreszcie i ja zabrać za moją stopkę bo zaczyna mi być wstyd że jeszcze nie mam i nie możecie widzieć moich wyników:( Zaraz poproszę syna o pomoc bo sama nie znam angielskiego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nam się Edyto udało kliknąć dokładnie w tym samym czasie:) Twoja waga być może stanęła w miejscu bo jeszcze przebiega proces oczyszczania ze złogów. Ja też miałam małe zastoje. Ale pomyśl kochana - jak długo dochodziłaś do obecnej wagi ile lat zajęło ci naturalne tycie? Odchudzić szybko można się tylko chemicznie , ale jak chcemy żeby zrzucić wagę naturalnie żeby nie było jo-jo to musi trochę potrwać. W tym przypadku trzeba wytrwałości a efekty przyjdą na pewno :D Pij dużo wody to złogi szybciej się rozpuszczą i błonnik lepiej będzie wymiatał to wszystko. Nie poddawaj się tylko:D!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Babciu za odpowiedź. Podbudowałaś mnie i dodałaś otuchy bo już \"miałam doła\" !! Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam się tylko przywitać i zmykam bo mam za..... w pracy i mi głowę urwą:P Jak przeżyję to wpadnę później:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Guardianki teraz miałam @ więc brałam poprawkę na to że waga stoi, UWAGA chwalę się ;) dzisiaj się zważyłam i 2 kg mniej :) niewiem ale chyba dobrze 2 kg w prawie 2 tygodnie pozdrawiam Was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ale znowu cos pochrzaniłam z paskiem teraz jest chyba dobrze ale ze mnie GAPA :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w pochmurny i smutny dzień:( Ale my mamy dobre nastroje i jesteśmy pełne optymizmu:D Cieszę się że macie tak dobre wyniki:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej GRATULACJE !! to się przyjemnie czyta, że waga Wam spada. Ja jeszcze nie wiem, :) z przyczyn wszelakich na wadze stanę dopiero jutro (tak mysle) Śnieg mnie ciut dziś irytuje, mam katar, kaszel, ale i tak czekam na tę WIOSNĘ i wiem że nadchodzi, ach ach:) Wiosno gdzie się ukrywasz?? Dobrego dzionka babeczki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dziś koniec jedzenia, właśnie wypiłam VIS (nawet już się przyzwyczaiłam, szybko duszkiem piję, na to 2 szklany wody) muszę się zważyć, wówczas zrobię sobie też tabelkę , niestety nie mam wagi, kupię napewno, ważę około 68 kg, wzrost 164 cm, chciałabym jakieś 10 kg zgubić, mam nadzieję, że sie uda, staram się nie jeść pieczywa, dopuszczam 1-2 kawałki na tydzień, unikam słodyczy (na razie udaje się, ale jak długo) napewno raz po raz na coś słodkiego się skuszę, ale z umiarem i rzadko :) pozdrawiam sredecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj 2 kilo mniej____strasznie się cieszę!!!!!____musiałam wam o tym napisać___ten guardian jest dosłownie cudowny!!!!!!!____ znajomi już zauwazyli że schudłam___a ja jestem taaakkkaaa dumna___!!!___

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No działa! A teraz składam gratulacje wszystkm co zgubiły kilogramy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co tu dzisiaj takie puchy?:( Gdzie się pochowały moje koleżanki Guardianki:D Ja wiem odchudzacie się pokryjomu, żeby potem nas zaskoczyć:classic_cool: Gratulacje dla tych co pogubiły następne kilogramy🌼 Odezwę się wieczorkiem jak już będę w domku i ma nadzieję że będziecie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość off.ca
hej! :) powinno być takie forum, gdzie można by wklejać fotki "przed" i "po" :) nie wiem, jak na Was, ale na mnie takie rzeczy działają. pozdrawiam i wytrwałości w bojach życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób sobie stopkę
tak jak większość tutaj :) to jest dla nas bodziec jak widzimy sukcesy u innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondina
Od jakiegoś czasu was czytam i ciągle jesteście w czołówce Mam trochę do zrzucenia i pomyślałam że przyłącze się do was:) Przyjmiecie mnie? Chciałabym kupić sobie te środki z których korzystacie i zastosować diete Co mi polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***********
***********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Mam nadzieje że nie zapomniałyście o mnie, niestety mój sprzęt nadal w naprawie a widzę że przybyło sporo nowych dziewczyn które pozdrawiam bardzo serdecznie. Bardzo za Wami tęsknię, może w przyszłym tygodniu już do Was dołączę. Niestety nie mogę się pochwalić żadnym \"wagowym\" sukcesem. Wcześniej jak pisałam schudłam 2 kg i niestety przybyło mi 3 - nie mam pojęcia dlaczego. Któraś z Was już pisała że tyje z powietrza i ja mam chyba to samo, mam totalnego doła boję się jeść cokolwiek. Zaczęłam szczegółowo liczyć kalorie ale naprawdę nie wiem co się ze mną dzieje. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ad stopki to na razie nie mam się czym chwalić :(, ale.. może zrobię, w wolnej chwili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***********
***********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do *off.ca
ale jak zrobisz sobie stopkę to będziesz wiedziała od czego zaczynasz i jakie masz postępy w odchudzaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do *maziaczka
widzisz kochana jakie sa skutki tego że cię z nami nie ma? od razu przytyłaś:( napraw wreszcie ten sprzęt i dawaj się do nas bo tęsknimy tu za tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej osoby, co do mnie rozmawia ;) : ja z moją stopką to w ogóle śmiech na sali, mam do zrzucenia z 3-5 kg. ale i tak chyba zainwestuję w ten specyfik, bo moja silna wola jest słaba jak piórko na wietrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×