Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość mapeffka
Dziewczyny kolejne badanie za nami :) maleństwo ma 2,07 cm i czuje się świetnie ;)termin mam na 22 czerwca :) ale jestem szczęśliwa :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola2812
Dziewczyny-już teraz pewne-5 tc.bylam u gin.i zrobił mi usg,wszystko ok.przed wizyta zrobilam sobie bhcg,wyszło 1010..następna wizyta 17.12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola2812
Dziewczyny-już teraz pewne-5 tc.bylam u gin.i zrobił mi usg,wszystko ok.przed wizyta zrobilam sobie bhcg,wyszło 1010..następna wizyta 17.12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola2812
Dziewczyny-już teraz pewne-5 tc.bylam u gin.i zrobił mi usg,wszystko ok.przed wizyta zrobilam sobie bhcg,wyszło 1010..następna wizyta 17.12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka kochanie dzieki: ) jak się masz????? karola no to super- gratuluje jeszcze raz! mapeffka swietne wiesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina 456
Hej Dziewczyny! Już dawno tu nie zaglądałam. Dostałam okres po 26 dniach. Byłam u lekarza jestem zdrowa wszystko jest okey. Tylko nie wiem czemu te miesiączki takie nie regularne. Kazała mi zrobić badanie na tarczyce. Wczoraj mieliśmy z narzeczonym mały wpadek w łóżku. Nie staramy się o dziecko ale jak będzie to będzie. (Już chyba wczesniej pytałam). Do wytrysku doszło w środku. To był mój już 16 dc. Przy tych regularnych miesiączkach nie wiem kiedy mam dni płodne. teraz siedzę i myślę czy przypadkiem nie zajdę w ciąże. Bo przy regularnym miesiączkowaniu prawdopodobieństwo byłoby duże. A tak nic nie wiem... Pozdrawiam wam Kochane. Życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek51015
Hej dziewczyny... ja odrazu przejde do konkretow... Miesiaczke mialam dostac 16 listopada, do tej pory jej nie mam... Piersi urosly jak przed miesiaczka ale nie bola a zawsze bolaly... Swedzi mnie skora czasami... Czesciej chodze siku... Twarz zrobila sie jakas ladniejsza, gladsza a przed miesiaczka zawsze mnie wysypywalo(tradzik) bole w dole brzucha bardzo delikatne czasami zlapie taki mocny skorcz ale szybko mija... Nie chce sobie wkrecac nic bo bedzie rozczarowanie a dzidzia to samo szczescie... Dodam jeszcze ze czesto kocham sie z nazyczonym bez zadnych zabezpieczen i czesto nawet bardzo czest wszystko laduje w pochwie... Jak nie dostane miesiaczki to w niedziele rano zrobie test wtedy bedzie cos wiadome... Ale taki strach ze jednak sie pojawi... Cykl miesiaczkowy mam co 31,32 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek51015
jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
Aisha_24 Może będzie niespodzianka. Dzisiaj zauważyłam coś dziwnego. Jak się podcierałam zauważyłam jakby nitki krwi na papierze. Bardzo mnie to zdziwiło i nie mam pojęcia co to może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu często cisza, ale jestesmy. No karola to odpoczywaj duzo i sie oszczedzaj. No mam nadzieje ze w przyszly piatek poznam plec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola2812
Dzięki Aisha-jak się dowiesz,to daj znac.A co szczególnie byś chciała-córkę,czy syna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapeffka
dziewczyny jak to jest u was ze śluzem? ja od kilku dni mam go dużo i jest taki biało- żółty, jestem w 11 tygodniu to moja pierwsza ciąża wiec wszystkiego sie obawiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapeffka to bardzo dobry znak! Ja tez doslownie "plywalam"..... i choc nie jest to zbyt apetyczne to znaczy ze jest ok:) nie ma krwi- jest ok- pamietaj o tym:)) Tylko sie cieszyc. Ja dlugo uzywalam wkladek, na prawde. karola2812 wiesz, jak to sie mowi, byle zdrowe:) Przeczuc jednoznacznych nie mam. Maz zawsze chcial corke, ale odkad jestem w ciazy, mowi ze czuje ze syn. Ja jakis czas temu mialam przeczucie, ze corka. Teraz juz sama zglupialam. Mam nadz ze w piatek sie okaze. Ja kiedys chcialam corke- dla meza;), ale teraz jakos chyba odrobinke za synkiem- synus mamusi w koncu :) i akos wydaje mi sie, ze latwiej wychowac, nie wiem dlaczego. Z kolei dla dziewczynek wydaje mi sie np wiekszy wybor ciuszkow, zabawek i innych akcesoriow. Eh sama nie wiem:) Mam nadzieje, ze w piatek dzidzioł będzie grzeczny i pokaże, co tam ma;) Sciskam Was kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapeffka
Aisha_24 dziekuje za pocieszenie :) z niecierpliwością czekam na info kogo nosisz pod serduszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki. Chciałabym, żebyście się wypowiedziały na temat: Staramy się o dziecko, wczoraj miałam dostać @, ale nie dostałam. W zamian zaczęłam plamić, dzisiaj jest to samo. Nie boli mnie brzuch, ani nie mam dolegliwości związanych z przyjściem @. Wczoraj kuło mnie z lewej strony, dzisiaj już trochę mniej. Testy do tej pory wychodziły negatywne. Co myślicie? Bo ja już się pogubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam, na 90% córa :)) nie na 100%, bo wypięła się pupą i do tego włożyła pępowinę między nóżki ;) Także na 100% na nastepnej wizycie 29 grudnia. Dr się smiała, żebym z nią pogadała, żeby następnym razem zdjęła majtki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grejfrutowa hm, dziwne... poczekaj, może @ się rozkręci, jak nie to na test z krwi. może jakiś kłopot z hormonami? Chociaż sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję! W sumie to i tak najważniejsze żeby było zdrowe, a czy chłopiec, czy dziewczynka to jest mało ważne;) Mój mąż chciał synusia na początku, ale jak się córcia urodziła to po prostu oszalał:D A nad imieniem już myślałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapeffka
Aisha_24 gratulacje :) mi się marzy córeczka :) ale najważniejsze zeby zdrowe było :) a jak ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie z imieniem mam ogromny problem...moze Wy cos podrzucicie???? Dla chlopca jakos lepiej by mi bylo wybrac. Czuje sie ok, troche kregoslup dokucza (rwa kulszowa) i czasem glowa. Nie wymiotowalam ani razu, kilka razy mnie zemdlilo jak za dlugo nie zjadlam. Poza tym tlyko to cisnienie dokucza, bo mam nadcisnienie, ale jakos sobie z nim radze poki co. Chcialabym zeby juz malutka kopala tak zebym czula, nie moge sie tego doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczekasz się i ani się obejrzysz, a będziesz miała córcię przy sobie:) Co do imienia to też mieliśmy problem, bo mamy dużą rodzinę, a w ostatnich dwóch latach przybyło dużo dzieciaczków i większość ładnych imion już wybrana,a nie chcieliśmy żeby się powtarzało. Ostatecznie mamy Natalkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapeffka
Aisha_24 mam ten sam problem prawie żadnych dolegliwości, wymiotów, mdłości tylko zgaga i czasem się martwię czy wszystko jest dobrze i chciała bym już czuc ruchy wtedy była bym spokojniejsza :) Ja z imieniem to mam OGROMNY problem dla chłopca:( od zawsze jak mówiliśmy o synku to miał być Staś, ale jak sobie pomyśle, że ktoś miał by mówić Stachu do mojego syna to bardzo mi się nie podoba :( ostatnio wymyśliliśmy Maciej, takie normalne imię :) a dla córeczki to od zawsze podoba mi się Maja a od jakiegoś czasu Kalina ale mężowi się nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabkaa26
Ja dla synka dałam imię Dawid, a jakby była dziewczynka to Emilka, Amelka też jest ładne. Z mężem kazde imię omawialismy, kogo znamy o tym imieniu, jak mozna zdrabniac, jakie ewentualne ksywki itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochane! z tych co wymienilyscie, wpadlo nam w ucho jakis czas temu- Maja, ale kurcze sama nie wiem. Coraz bardziej zaczyna mi sie podobac Julita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, co tu taka cisza? Jak u Was? U nas chyba ok, teraz wizyta dopiero 29.12 po świętach. U mnie we wtorek będzie 17tydzień ciąży. Czekam i czekam na ruchy, ale nadal cisza- może mała Natalka (chyba to imię jej damy lub Julita) czeka na gwiazdkę, żeby zrobić nam prezent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha, ja pierwsze ruchy poczułam w 18 tygodniu, więc Ty pewnie też już niedługo tego doświadczysz, potem przyjdzie taki moment, że będziesz prosiła córcię, żeby tak mocno nie kopała, albo np. nie wciskała nóżek między Twoje żebra, bo czasem to naprawdę boli ;) Ale pierwsze ruchy to szczególny moment ciąży i cudowne przeżycie :) Może będzie Natalka :) ? W zaufaniu Ci powiem, że Natalki to śliczne i grzeczne córeczki ;) Gdybym umiała to wrzuciłabym tu jakieś zdjęcie mojej córci, ale nie nie wiem jak ;/ Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha gratuluję fajnie że będzie córeczka dziewczynki są super:)Imię też piękne wybraliście.Ja ruchy około 17tygodnia poczułam na początku takie delikatne ale z czasem tak jak piszę Karola kopała coraz bardziej jak ta twoja ciąża szybko leci już 17tydzień niedługo będzie połowa a potem już z górki:)Cieszę się bardzo że wam się w końcu udało:)Trzymam kciuki za was Aisha cały czas!U nas już Alicja skończy niedługo 4miesiące i śmieję się już w głos strasznie już z mamą rozmawia oczywiście w swoim języku hihi no i ostatnio podnosi się już do siadania ale tak na chwilkę.. hihi Dianakarina a co u was?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×