Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

zjadlabym kanapke ze swierzym wiosennym ogorkiem:( chyba sobie pojde po cos slodkiego albo spac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie dobranoc - kurde baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaallllllllllllllllllllllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaanga :) Spiochy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj były ciężkie chwile, a dzisiaj wstaje nowy dzień Wczoraj były ciężkie chwile, a dzisiaj wstaję, idę po to, by osiągnąć cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Ja tylko przywitać się wpadłam i do rooty.. hehehe, mówiła, mówiłam, że znów nas rozliczą przez to siedzenie na necie i nic nie robienie i stało się:P Pozdro dla Wszystkich... a zima nie chce spadać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa to teraz w soboty musiscie yo lenistwo tygodniowe odrabiac 👄 troche wiosny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti, to nie tak. Raz w miesiącu przychodzi jedna osoba do pracy, a w tygodniu to sobie odbiera jako dzień wolny... Generalnie jest kicha i połowa szuka pracy... ja nie, bo juz mi słabo od tak częstej zmiany pracy:P Tak, co naście minut może sie pojawię, ale UWAGA!! Kontrola może być w każdej chwili:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti.. a z kim Ty sie dzisiaj żegnasz? Cos wspominałaś na forum wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa podobno kazdy w swoim zyciu zmieni prace srednio 5razy:D, a ty ile razy juz zmienialas?? zegnam sis bo leci dzis do meza do londynu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty lecisz do mężą...? za szybko piszesz Kochana Setuniu:) JAa już zmieniałam z ... no właśnie, to moja chyba 6 praca:P i pewnie nie ostatnia...hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa podwyzszasz srednia:D nie , nie ja nie mam meza i nie lece do niego, tylko moja kochana siostra:) ja chbya ide serial obejrzec i moze jeszcze zagladne przed wyjazdem a jak nie to bede pozno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobi...jak mija weekend, ja się suuuuper bawię, lekki ale nie mocny melanżyk, zaraz idę moczyć się w wannie, dzisiaj lekki clubbing a jutro odpoczynke i długie spanie. Wczoraj dwa drinki ananasowe, dance do 2:00, dzisiaj rano łyżwy, ło ale wydmuchałem dymu papierosowego, full wentylacja :) polecam. Juto będę szukał odpowiednika Wiśniowego Sadu w LBN :D Nartka>>>Ekhm, wale cegłą o parapet ale widzę że nie ma Cię w domu :( Kruku>>>>A Ty co tam zdiełałeś ?? Pozdo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartaka
Dobi wieczór !-już jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj skuna pra ra ra ra ra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ied qurfara spcac bo torechę mne chlewie, Wrartka ,nic nie dostlem bo sie pirdeolada poczta zjbeaja na amen [gool[ i huij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i znikam:) Znów po 3 Warkacale zielono mi... nieeee, chyba biało, bo ten śnieg wziąż pada i pada...Wiosnyyyy:)!!!!! To Dobranoc, dziekuje i papapapapa i dozo i co tam chcecie, ale nie ma czasu i siły na pisanie. Buzie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj stiq widze , ze wesola noc miales:) nowa tez chbya z imprezki wrocila:) a tak wogole to dzien dobry wszystkim:) ale widze , ze wszyscy spia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apel do singli-gdzie można dostać lamke z rybuniami (w Ikea nie ma-na 100%)?! Stcu-znowu podpadłeś!!!-sobotnie wieczory Ci nie służą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi Seti! Właściwie nie ja -ale pomagam szukać -tj. lampka w środku jest woda (czy cóś)z bąbelkami i sztuczne rybunie pływają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam narteczke nartka moze w nomi:) nie mam pojecia ja takich wymyslnych lampek nie szukam:D ale ciakwa jestem jak to wyglada a moze na allegro bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×