Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

cześć wam ja tu tylko na sekundę wracam zaraz do spania przed kompem i udawania ze weekend nie był aż tak \"męczący\" jak był:P a wiecie jakiego mam cudownego doktora jednego (tzn. wykładowcę)...uff jak już idę na zajęcia do niego to zawsze ląduję przy tablicy, najlepiej było w niedzielę jak poszłąm do niego po paru drinkach i nie słuchałam o czym mówi, bo byłam przy tablicy w sobote wiec byłam pewna ze mam luz, a on mnie zawoałał do tablicy ale spoko poszło, pośmialiśmy trochę, koleś jest wogóle przegigant, bo koledzy z wyszszych lat mówili ze lubi kobiety ale mnie to kur...de polubił za bardzo... a studaia zaoczne to piękna sprawa ale poniedziałek powinien być ustawowo wolny a.....kiedyś mieliśmy przygotowac ustwę o jakichś tam dniach wolnych - chyba to byo apropo dnia kobiet i dnia chłopaka no to dołozymy jeszcze poniedziałek:) jej, ależ się rozpisałam już się zamykam i zmykam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) widzę że seti była na weekendzie w domu :) A kto to jest singielka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Piękna wiosna, radośnie, slonecznie...generalnie i w szczególe git:D Singielka sie wreszcie pojawiła za sprawą = :) Wczoraj spacerek po Starówce i Ostrowie Tumskim... 5 godzin sobie pochodziłam, ale fajnie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello nowa:) ---> 5 godzin spacerowałaś? chyba nie powiesz ze sama, hmm? czesc stic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hercia Kochanie...::) a Ty Wrózka jaka, czy co?;) No nie sama, nie sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w piekny poniedzialkowy sloneczny dzien:) nowa-- witaj szczegolnie, bo widze, ze na moj widok tez sie ucieszylas;) i bardzo milo cie poznac:) stic-- singielka to ja, jesli nie pamietasz to pojawialm sie na poczatku topicu pare razy, patem troche zaniedabałam, a teraz za sprawa = nastapila moja reaktywacja;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wrózka ale też chyba całkiem fajna kobietka więc wiem z praktyki ze niemożliwe jest aby atrakcyjna kobieta spacerowała sama i ninkt nie zechciał jej potowarzyszyć:P a po drugie samej by ci się tyle nie chciało spacerować a z kimś tam (ze go tak nazwiemy na początek) mogłaś spacerować i spacerować... no więc z kim? a nawaisem mówiąć ja tez troche pospacerowałam w sobotę w niedzielę tez ale w niedzielę to już z kolegą z uczelni tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hercia... no nie wie, czy taka atrakcyjna jestem... rzecz gustu, a o tym sie nie dyskutuje... Kumpela mnie umówiła ze swoim znajomym i tak jakoś zeszło... :) ale było bardzo sympatycznie, acz chyba na stopie kumplowskiej zostaniemy... nie czuję bluesa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no ale przynajmniej spoko ze spędziłaś dzień w fajnym towarzystwie:) hej singielka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nova 😡 jestem za mail !!!!! Singielka >>> Aha, a czemu znikłaś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sticu:D ale o co chodzi?:) co chciałeś przez to wyrazic, co powiedzialeś, a co pomyślaleś, psząc: jestem za mail?;) Wybacz, nie wiem.... ale dostałam i napiszę, prosze, przepraszam (za zachowanie) i dziękuję... ;) Hercia:) mail doszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa ---> o wiesz jakoś mi umknęło kiedy doszedł - dzięki:) ale jednak jest:) zaraz odpowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nova >>> To nie był bynajniej jakiś \"spływ Monciakiem\" :) Napiszę maila ;) Ale sztywno - poniedziałek - wszyscy odkuwają się z moralniaków...wspieram was, wspieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no stic moze ty nam coś opowiesz? żaden moralniakpana nie dręczy? moze jesteś aż taki zły ze już nawet nie miewasz wyrzutów sumienia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspierajcie mnie, wspierajcie... ząb mi napiernicza na maxa i mam dość Może winko po południu zaleczy mój ból... ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic z założenia jest zły bo \"dawno dawno temu w odleglej galaktyce.....\", ja dostałem uczulenia jakiegoś, kicham, prycham i łzawią mi oczy 😭 więc nie mam moralniaka - zresztą co po tym jak i tak to nic nie zmieni - ogarnia mnie nihilizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa ---> ząbka można wybić, albo wyleczyć ewentualnie wcześniej polecam tabletki przeciwbólowe a winko........umm...planuję iść dziś zaraz po jakies dobre, lae nie jestem pewna do końca czy mam ochotę je wypić sama.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez masz sticu wyczucie - napisałes posta o tej samej godzinie co ja:P a...jak to mówi mój kolega z okolic poznania - będę czekać dzis za telefonem;) słyszysz? moze razem ze mną się tego winka napijesz? ino mi powiedz jakie wino preferujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic--> alergikiem jesteś i tyle:( chyba wiesz o tym, co? Nie jesteś zły, no co Ty:)... Hercia, ja pije z koleżanką ... wybicie nie, ale dentysta tak pod warunkiem mega znieczulenia.. fajnie być na takim znieczuleniu;) hahahahaha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no papa a winko moze będę pić z kolegą amykam do domku napierw drzemka, potem zakupki, a potem winko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiq ano w domku :D dzisiaj jestem jeszcze wyjatkowo wszyscy juz polezli do domow z pracy no to tiopick znowu moj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu gdzie sie wszyscy podziewaja, czyzby pija winka;) ja sobie ucialam mala drzemke a teraz siadlam do komputerka:) aha, odpowiadajac stick na twoje pytanko- zniklam na troszke bo milalm mase pracy, a teraz mam troszke wolnego i sobie pisze:), ale za tydzien znow praca od rana do wieczorka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja się najadłem jak bąk i umieram :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×