Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

No ciesze się, bo mysłałem że uciekłaś mi Blondyneczko :-) Ikaaa--> ja też w to nie wierze, najlepiej kogoś poznać na imprezie, czy poprostu się umówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli Ameryki nie odkrylam. A na te imprezki to kurcze jeszcze czas by trzeba miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na basenie jeszcze nikogo nie poznałem, bo większość to tam pary są, w bibliotece trzeba być cicho, a w autobusie to już troche siara podejść do dziewczyny i zagadać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolade z kanapkami!! Nie jesteś Ty przed trudnym czasem dla kobiety ? :p Imprezy to raczej prywatki, bo takie dicha to tam też ciężko poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruku ja nie pisalam ze jem czekolade tylko ze mam ja w\" pogotowiu\" gdybys mi slabo humor poprawial:P a co myslicie o poznaniu kogos w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie samo poznanie, jak każde inne można się przejechać, a można poznać kogoś całkiem fajnego :-) A co nam w zimie zostało oprócz neta? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie fakt, internet to juz takie samo rozwiazanie jak kazde inne w dzisiejszych czasach. Kurka zeby tak sie cofnac troche w czasie i by mi pod okno jaki jedrny i mlody na koniu zajechal. W sumie gdyby ktos do mnei podszedl w autobusie pomyslalabym, ze desperat, na basen chodze plywac a nie rozgladac sie za facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zima pozostaje nam jedynie jakis fajny lokal i net oczywiscie :) a i jeszcze praca tam tez mozna poznac kogos fajnego :) albo isc na zakupy i przez przypadek nie zaslonic do konca zaslonki w przymierzalni :P prawda Kruku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już zdecydowanie przymieżalnia ;-) Puby są bardzo zakopcone, a w pracy to mam samych facetów, a z klientkami sie niespouchwalam :p No i na necie, tzrymam Cię za słowo o to zdjęcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie tam, biale konie sa nadal cool. Bede do Was zagladac, bo widze, ze calkiem tu sympatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz sa dwa a najpierw byla mowa o jednym musisz wybrac w bieliznie czy w sukience ? Tylko pamietaj ze i bielizna i sukienka beda w czerwonym kolorze :P jesli oczywiscie znajde odpowiedni rozmiar po dzisiejszym wieczornym obzarstwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba, że sukieneczka bez bielizny :p A ja jeszcze mam te flaczki w słoiku, jak myślisz zgrzać je sobie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tej porze flaczki ? znowu bedziesz mial zle sny :P wysle Ci trzy zdjecia w sukience,w bieliznie i w sukience bez bielizny :P a co mi szkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się bardzo ciesze :-) Zły sen, albo i dobry wszystko zależy po flaczkach miewam grzeszne sny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ale rano później che się spać dłużej :p Chruściki o tej porze, ciekawe co Tobie bedzie się śniło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam ...
ten topick jest na ogolnym pod tytulem "Piszcie jakie puszczacie smieszne haselka do dziewczyn i chlopcow na forum "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj jest tlusty czwartek i moze dlatego mam ochote na chrusciki jestem pewna ze bedzie mi sie snilo ze jestem gruba singielka bo nie mam sily sie ruszyc tak sie najadlam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×