Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Witajcie :D Byłam na wczasach i trochę nie zaglądałam.... Wpadam i co??? RAAAAANYYYY jakie wiadomości!!!!!!!!!! Juuuuupiiii :D :D :D Reniu ❤️ ❤️ ❤️ nie masz nawet pojęcia jak się cieszę :D Genewo ❤️ ❤️ ❤️ nie umiem wyrazić jak się ucieszyłam z wiadomości od Ciebie Evo 🌼 Jagulko, jestem myślami z Tobą 🌼 🌼 🌼 i trzymam kciuki, żeby było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyjko to ty chyba jestes mojego wzrostu i wagi?Oczywiscie przed ciązą. To malutko przytyłas ,a apetyt masz duzy? Reniolku ciesze sie ze jestes z nami ,czekam niecierpliwie na wpisanie Ciebie do tabelki:D Sabcialku super ze masz swoje kochanie przy Sobie i jestes bardzo szczesliwa ❤️ Jagulko kochanie napewno bedzie dobrze :D Mysle o Was :D Asik jeszcze troszke i bedzie juz po wszystkim :D Kocico gdzie byłas na wakacjach? Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniu 🌼 Kocico, gdzie byliscie na wakacjach? Co u was slychac? Genewo, jak sie czujesz!? 🌼 Fryzelko, mniam mniam, twoje buleczki serowe brzmia pysznie. No, niestety mam duzy apetyt :P I nie mam silnej woli, zeby sobie odmowic ciasta i dobrego jedzonka 😭. Mam tylko 158 cm wzrostu. Moja idealna waga to 48 kg, wiec jak ostatnio zobaczylam sie w wystawie sklepowej, to nie moglam uwierzyc, ze ta okragla baba, to ja! :P :O Wszystkie kilogramy poszly w pupe i brzuch :P Fryzello, mam twoje zdjecia :) Widzialam jaka jestes szczuplutka i wysportowana :) U mnie waza tylko kosci i tluszczyk :P Nie mam zaciecia do sportow ;) Misiu, jak trolki dzisiaj? Jak sie sprawuje hustawka i lezaczek? Korzystacie czesto? Ja jeszcze sie wstrzymam z zakupem. Wczoraj kupilam dywanik do pokoju dzieciecego, taki w kolorowe paski :) Asik, trzymamy za ciebie kciuki jutro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :D Na wakacjach bylismy w Mrzeżynie. Było super, chociaż pogoda nie za bardzo dopisała. Ale i tak fajowo...pierwsze wakacje we trójkę. U nas w porządku. Hubcio raczkuje, broi i już wstaje w łóżeczku. Jest cudny i bardzo pogodny. Mamy 3 ząbki, przy których nawet za dużo nie płakał. Lucyjko, ales Ty drobniutka. Nawet w ciąży tylko 56 kg ważysz. łaaaaaaał Fryzelko, zapisuję wszystkie Twoje przepisy. Są super. Robiłam karkówkę w majonezie i wyszła booooooskaaaa :-P Kiedy masz egzamin na prawko? Jak wiesz ja pierwszego podejścia nie zdałam. Manewrówka poszła gładko i 42 na mięscie tez nieźle szło. 2 minuty przed końcem przez nieuwagę przejechałam przez ciągłą i duuuupa :( Moja wina. Powodzenie. Jak się skupisz mocno to zdasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być, że przez 42 minuty na mieście mi dobrze szło..... hehehehe zpospiechu tak piszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Trzymajcie za mnie jutro kciuki! Ja za was trzymam niezmiennie cały czas!:-) Kocica- napisz coś więcej o Mrzeżynie, ile płaciliście, czy jest tam ładnie itp, może my też byśmy tam pojechali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, również trzymam kciuki. Bardzo mocno. I jutro myslami będe przy Tobie 🌼. W Mrzeżynie jest bardzo ładnie. My bylismy w domu wczasowym na takich typowych wczasach z wyżywieniem całodziennym. Płaciliśmy 565 zł od osoby za tydzień (Hubcio miał za darmo oczywiście ;) ) Ośrodek godny polecenia, bo fajne warunki i wyżywienie bardzo, bardzo smaczne. Prawdziwe domowe jedzonko. Podaje stronę internetową www.batyk.eu . Tylko oni już w lutym mieli zarezerwowane wszystkie miejsca do konca lipca. My musieliśmy załatwiać po znajomości! Ale nastały czasy co? Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh, ale mnie dzisiaj te literówki dopadły ;) www.baltyk.eu Chyba teraz będzie dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiku ja trzymam cały czas i jutro też będę ... :) o której kochanie masz zabieg??? napisz to będę tez u nóżek trzymać :) NIE BÓJ SIĘ! proszę Cie! nie denerwuj sie .. czeka Cię później nagroda :) i o tym myśl przez cały czas :)❤️ mój ukochany pojechał 😭 ale już nie bede Wam tu wyć obiecuję :( zwyłam się przed chwilą i na dziś CHYBA wystarczy.. kupiłam sobie cztery filmy na dvd to mam usypiacz... ależ było cudownie przez te dwa dni... ;) gdyby nie to, że musiał kończyć auto to byłoby jeszcze fajniej bo nie musiałby pracować w dzien tylko bylibyśmy razem cały czas :) nie wiedziałam, że po 14 latach może jeszcze być tak namiętnie :P:) dobra spadam :) trzymajcie się dziewczynki Asiku myślę o Tobie cały czas i wysyłam pozytywne fluidy.. wysyłam... wysyłam...wysyłam...wysyłam...❤️ Genewo proszę teraz częściej się tu pojawiać po takim niusie :D dzowniłaś do giny??? kazała Ci coś brać??? jak się czujesz??? ja wiem, że nie lubisz się wywnętrzać i szanuję to ale na bieżąco musimy być bo będziemy się martwić, pamiętaj, że jesteś nam bardzo bliska ❤️ buziaczki dla Ciebie ślę 👄❤️ Reniolku ❤️ nadal mi się gęba śmieje :D Kocico Sabcialku pięknie opisujesz matczyną miłość :) cudnie po prostu ❤️ Misiaczkowa👄 Ty wiesz... J❤️ Cię ;) pa pa dziewczynki do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo! Asiku ja też trzymam kciuki! Bęzie dobrze i ja wierzę, że już niedługo będziemy świetowały na topiku Twoją fasolkę!!!! Angelo-trzymaj się :) Niedługo wróci i znowu go dopadniesz :D Opracuj nową strategię łowów ;) Ja mam mały dołek, toteż znikam co by nie siać fermentu ;) Dołek za całokształt, z wielu przyczyn, walne sobie kielicha winiaczka, połakusiam i będzie oki. Jak zawsze :( 👄 ❤️ for all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja dzis pol dnia przespalam , jestem padnieta :O Wogole pobolewa mnie czesto glowa i ogolnie czuje sie taka jakas ....wypluta Juz niedlugo lecimy do Polski na tydzien , tylko zeby pozalatwiac sprawy , na wizyte do gina no i 13 sierpnia o 9.00 mam poprawke z prawka :O 6 czerwca niesetey nie zdalam i teraz musze poprawiac bo szkoda zeby moj czerwcowy urlop kytory CALY spedzilam na robieniu kursu ..wiec troszke stresow jeszcze mnie czeka Asiku ja tez bede trzymac kciuki bo chciala bym zeby sie udalo wszystko i zebys juz niedlugo chodzila z maluszkiem pod serduszkiem :D Pozdrawiam Was wszystkie drogie kobietki i zmykam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik-będzie dobrze! Nie ma innego wyjścia! A potem będzie już tylko lepiej! Trzymam mocno za Ciebie, bądź tam wymagająca, pytaj o wszystko, niech tam przy Tobie skaczą! Angelaty zwierzaku...wrrrrrrrr........;) Wróci szybko, może kup jakąś sową sexy koszulkę?... misiaczkowa-nochal do góry! Na Lidkę popatrz-masz najlepsze lekarstwo na smutki. Pozdrawiam wszystkie kobity i miłej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dziękuje za wparcie jesteście kochane🌼 wpadłam poczytać co u was a tu takie super wieści :D strasznie się cieszę ,że tak się rozkręciło z brzuszkami :D Reniolku u ciebie już połowa :) domyślałam się , że jesteś w ciąży ale nie aż w takiej zawansowanej :) teraz już będzie wszytko dobrze. dobrze, że wróciłas bo tęskniłyśmy bardzo :) Genewo 👄👄👄❤️❤️❤️ strasznie się cieszę dzięki za te modlitwy już samo przeczytanie ich podbudowały moją nadzieje i wiarę jeszcze raz dziękuje👄 EvaB dawno cię niebyło ale ja też cię pamiętam :)fajnie , że u ciebie też się w końcu udało Asiku trzymam jutro mocno kciukaski ❤️❤️❤️napewno wszystko się uda zobaczysz 🌼 Kocica pozdrów wszystkie październikówki odemnie Misiaczkowa wycałuj Lideczkę od nas śliczna z nej dziewuszka a w jej oczetach to jestem zakochana Angela dobrze , że tak szalejecie od początku bo nie ma co czekać ja czekałam a później w necie przeczytałam , że te 3 miesiące to tylko lekarze tak zalecają, żeby psychicznie się uspokoić a to przecież jest straszna męka takie czekanie Sabcialku macierzyństwo jest cudowne nawet jak są nieprzespane nocki :) Fryzelko u ciebie też za niedługo zaświeci słoneczko trzeba tylko podleczyć mężulka i będzie się działo :) Mama ma jutro operację mam prośbę jak już będziecie trzymać za Asika to jak się uda to za moją mamę też proszę zmykam bo Jagoda dziś robi bunt i niechce spać więc ją męczę ile się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Musze wam sie do czegos przyznac.Własnie zrobiłam test i jestem w ciązy ,jestem w szoku i sama nie wierze. Niewiem co mam pisac,narazie nie wierze. MIŁEGO DZIONKA ZYCZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mówiłam, że jest jeszcze jeden as w rękawie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaaaaa!!!! :D :D :D :D Ale wysyp fasolek! Fryzelko! Wiedzialam!!! Najlepiej postraszyc chlopa lekarzem i zaraz zolniezyki staja na wysokosci zadania :D Cudownie! Gratuluje i ciesze sie bardzo !!! ❤️🌼 👄 Angela, moze wam z mezem posluzy pare dni rozlaki co jakis czas - mezus podladuje zapasy zolniezykow na wyjezdzie i po @ ruszycie namietnie do boju....!!!!! :D Asik, trzymam za ciebie dzisiaj i wysylam fluidki 🌼 Jagulko, wysylam tez mysli ku twojej Mamie. ❤️ Genewo, dzwonisz dzisiaj do gina? Jak sie czujesz?! Naugthly, a gdzie wy teraz jestescie, ze piszesz, ze przyjezdzacie do Polski?? Misiaczkowa, uszka do gory. Wyjdzie do ciebie sloneczko... I mam nadzieje, ze do nas tez, bo znowu od 2 dni nieprzerwanie pada deszcze :O 😠 Zmykam popracowac. Zajrze pozniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł :D FRYZELKO :D:D:D:D kochanie Ty moje :D:D alez się cieszę:D:D nieee nooo co to się dzieje :D:D:D ale jaja :D:D słuchajcie to jakiś cud nad cudami :D:D coś niesamowitego :D:D Genewo! jak się czujesz/?? co z ginką/? dzowniłaś??? Reniu ❤️ a u mnie nadal cisza :O upławy takie, że utopić się można:O boję sie! wolałabym dostać @ :( wprawdize dzis mija 5 tygodni od zabbiegu.. ale zaczynam już świrować :( wolałabym aby macica mi sie dokładnie oczyściła... choc jedna@ żeby była :( słuchajcie! poszalałam, a teraz na prawdę się boję :( Genewo przepraszam, że pytaam Cię w takiej chwili ale Ty jedna możesz mi odpiowidzieć: czy to normalne żeby przed pierwszą @ po zabiegu mieć dwa tygodnie obfite upławy, przeźrodczyste, ciagnace sie czyli takie klasyczne jak na owu, a potem normalnie @ przyjdzie?? czy ja mam jakąś owu bezobjawową (w sensie bezbolesną?) tez miałaś przed pierwszą @ takie upławy? jejuuu ale cuda cuda:D normalnie wysyp fasolek :) Asik bedzie w szoku :D czy ktos wie o której Ona ma ten zabieg bo nie zdąrzyła wczoraj napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zapomnijmy trzymać kciuków też z Mamę Jagulki 🌻 lecę do urzędu :) Misiaczkowa wieczorkiem dzwonię i wyciągam Cię z dołka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu! myślę o Tobie ❤️ zawsze wiele miesięcy po porodzie dostawałam @... a tu 10 tygoni i jest... ale skoro to przesyłka od Fryzzelki, przyjmę to godnie :D ;) i nie będę narzekać! GRATULACJE :D :D :D :D :D i jeszcze mała prośba do misiaczkowej: posuń się kochana w dołku! bo mnie jakieś zmęczenie materiału dopadło, nie mam siły i chce mi się wyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angela, mój cykl po zabiegu liczył sobie 51 dni i w tym czasie działy się różne rzeczy. Organizm próbuje wrócić do równowago hormonalnej, a to wbrew pozorom nie jest taka prosta sprawa. Moja gina powiedziała, że na @ można czekać do 8 tygodni, jeśli ten czas zostanie przekroczony, to dopiero wtedy trzeba iść do lekarza. A ten Twój śluz wskazuje wg mnie na wysoki poziom estrogenów, ale 2 tygodnie, to faktycznie dość długo. Ja poszłabym sprawdzić poziom podstawowych hormonów: estradiol, progesteron, może LH i może też prolaktynę. U mnie ten cykl był taki długi, bo przestałam brac lek na obnizenie prolaktyny i przysadka nie dawała sobie sama z tym wszystkim rady. Potem zaczęłam brać Norprolac i jaki efekt, wiadomo. Pytanie jest tylo takie, czy to ślluz będacy efektem pracy hormonów, czy upławy, wskazujące na jakiś stan zapalny. Nie wiem sama, głośno myślę. A owulację bezbolesną i bezobjawową można jak najbardziej mieć (czytaj: mój ostatni cykl, za pioruna nie wiem kiedy miałam owulację!). A takich upławów to ja nie miałam, najpierw miałam plamienia przez 3 tygodnie, a następne 4 to raczej spokój i cisza. Dziś postaram się pójść do lekarza, ale mi się nie chce, bo caly czas czuję sie okropnie zmęczona. I często jak wstaje to zaraz mam ciemno przed oczami i muszę szybko się połozyć, albo usiąść. Jak będę po wizycie, to powiem co i jak. Ale tak ogólnie, to umieram ze strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaale się dzieje:D Fryzelko-moje serdeczne gratulacje! No to teraz dbaj o siebie, biegnij do lekarza i czekaj na maluszka:) jagulko-trzymam kciuki za Twoją mamę, będzie dobrze🌼 angela-spokojnie. Jak zaszłaś, to polecisz szybko do lekarza, on Cię dokładnie zbada, każe dbać o siebie, łykać leki i też będzie dobrze! Nie zamartwiaj się. A @ tak jak pisze genewa może przyjść różnie, więc czekaj jeszcze sobie-jeszcze czas. genewa-a Ty nie czekaj tylko gnaj do gina! misiaczkowa, gruby misiu, ja tak się zastanawiam czy wskakiwać z Wami do dołka, czy jeszcze nie. Martwię się czy wszystko ok, spać mi się chce przy takiej pogodzie, mąż nadąsany-ogólnie-ble:( Jakbym się do Was wybierała to dam znać-zrobicie trochę miejsca,ok? Asik-czekamy na wieści! Boże-żeby już był listopad! Zmykam, zrobię jakiś obiad (niech żyje Knorr i jego lasagne;) ) Pozdrawiam serdecznie, miłego dnia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrrrrrrrr chrrrrrr zzzzzzzz 😴 .... usypiam przez pogode i mojego chlopa :O Dzisiaj on w nocy chralal i wierzgal przez sen :O Jak tu spac z takim?? Wczoraj szwagierki opowiadaly mi o swoich porodach. Jedna jest \"stworzona do rodzenia\", hop siup i dzieciaki 5 kg na swiecie. Nawet nie popekala. Ja tez tak chce!!! Druga troche straszyla odglosem rozrywajacej sie skory jak glowka przechodzi.... :O Za ta moj maz mnie wkurzyl. On ma podejscie do spraw medycznych = wiedziec jak najmniej i udawac, ze bedzie dobrze :O Jego gadki, ze porod wcale tak nie boli itp. wkurzaja mnie na maksa. ON, to spewnoscia wie czy boli czy nie! 😡 Typowo meskie podejscie! Powiedzial, ze chce ze mna rodzic. Czekaj, gagatku! Juz ja mu dam popalic na porodowce 😠 ;) Hej, Babeczki, co to za zbiorowka w dolku!? Reniol, idziesz dzisiaj do giny? Czujesz ruchy maluszka? Do 17-go juz niedlugo. 🌼 Asik, trzymam dalej u rak i nog. Mam nadzieje, ze juz jestes po i wracasz do sil ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo byc, ze maz chrapal, nie chralal :P Dziadek z babcią siedzą przed kominkiem. Babcia proponuje: -Może byśmy się jakiegoś winka napili? Dziadek schodzi do piwnicy,bierze pierwszą lepszą butelkę i czyta: \"koń jak\". Zadowolony zanosi butelkę do góry. Wypijają najpierw po kieliszku,potem całą butelkę. Dziadek rzuca się na babcię,namiętnie ją całuje,rozbierają się i kochają cały wieczór,noc,dzień i następną noc. Po igraszkach dziadek sprawdza butelkę i czyta dalej: \"koń jak nie może, jedną łyżkę na wiadro wody\". Lew z samego rana postanowił się dowartościować. Złapał zająca i pyta: - Kto jest królem dżungli? - Ty, ty królu! - mówi struchlały zając. Lew puścił go, złapał zebrę i pyta: - Kto jest królem zwierząt? - Ty, lwie. Ty jesteś królem. Lew puścił zebrę, a po chwili dorwał niedźwiedzia. Powalił go na ziemię i pyta: - Kto jest królem zwierząt? - Ty jesteś królem zwierząt! - odpowiada miś. Lew dumny jak paw podchodzi do słonia i pyta: - Ty słoń! Kto jest królem zwierząt? Słoń spojrzał na lwa, szybkim ruchem złapał lwa trąbą i trzepnął nim z całej siły o skałę, wybijając mu zęby i gruchotając kości. Po chwili lew otrząsnął się z zamroczenia i mówi: - Kulfa, słoń, jak nie fies to sie nie denelfuj! Chciałbym kupić tę małą, szarą sówkę. - Przykro mi, Panie Potter - odpowiedział właściciel najlepszego przy ulicy Pokątnej sklepu ze zwierzętami - ale to akurat jest wróbel, tylko nażarł się czegoś i od trzech dni ma zatwardzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem ;) Genewo dziękuję ❤️ na Ciebie zawsze można liczyć :) będe spokojnie czekac :) ale wystraszyłam się kiedy zobaczyłam, że to jakaś plaga u nas.. tym bardziej, że wychodzi na to, że po stracie jest taka buza hormonów, że o ciąze łatwiej niż przedtem...:O a powinno się przecież dać odsapnąć organizmowi :O Genewo zdaje sobie sprawe, że umierasz ze strachu... ❤️ i nie bede pisać nie bój sie bo to i tak bez sensu :O bo boje sie razem z Tobą i za Ciebie... ale i ciesze się razem z Toba tak strasznie, że aż chce mi sie śpiewać :) napisz koniecznie to Ci ginka powiedziała :) Reniolku masz racje co ma być to bedzie :) jeju jak fajnie, że znów sobie razem piszemy tak strasznie mi Ciebie brakowało ❤️ nawet nie wiesz jak bardzo :) Asiku trzymam kciuki nadal choć pewnie jesteś juz po... Jagulko za Mamę tez nadal trzymam Lucyjko ❤️ te chłopy czasami jak coś palną to nie wiadomo czy pociąć się z rozpaczy czy śmiać :O o mały włos, a rozwaliłabym tylny zderzak na środku parkingu róg krawężnika chyba został po jakim starym krawężniku.. bo parking stary jak świat... a ja mam sportowe zawiesznie.. to autko kuprem prawie po jezdni jeździ :O normalnie się na nim powiesiłam przy cofaniu :O aż zazgrzytało:o :( moje kochane autko 😭 ale nic nie widać.:P to chyba Mężus też nie zauważy :P spadam cos porobić bo wieczorem na ploty do sąsiadki ide :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo!!!!! Alee jaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Fryzellko!!!!! SErduszko moje!!!! Jestem w szoku ale cieszę się ogroooooooooooooooooooooooooomnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄 ❤️ Zaraza jakaś ,czy co ??? :p Kto wchodzi ten zachodzi ;) Wpadnę potem to poodpisuje!! Gruby misiu, wskakuj, mam ciasteczka, kawę, herbatkę z herbapolu, oj jak się od razu cieplej zrobiło ;) A możesz wziąć jakieś filmy na dvd ze sobą? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wizycie. Moja gina podskoczyła kilka razy z radości, a potem popluła na boki, żeby odegnać zło. To się nazywa współczesna medycyna:) Jest jeszcze b. wcześnie, bo to dopiero 36 d.c., ale pęcherzyk odpowiedniej wielkości, a w pęcherzyku plamka migała. I obie mamy nadzieję, ze to jest TO. Jestem na zwolnieniu, mam leki i mam prowadzić oszczędny tryb życia (cokolwiek to nie znaczy). Jestem po pierwszej wizycie, ale dalej pełna niepokoju. Idę spać, bo to czekanie w kolejce mnie wykończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo! Dołączę się do radiosnych nowin ;) Idą dwa zębole od dołu!!! widać takie dwie malutkie plamki :D A Lidka jakoś nie marudzi, nie ma gorączki itp. Może więcej kupeczki robi. No i coraz częściej słyszę \"mama\" :D Aj love maj bejbi :D Was też love :D Troszkę mi to nastrój poprawiło. Ale jeszcze przede mną długa droga do \"normalności\" :) Ściskam!!! Ciekawe jak Asia? I jak mama Jagulki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana malutka plameczka :) oby tylko się pięknie rozwijała ❤️ wróciłam z ploteczek... miałam zastać na noc... ale kto by mi uwierzył, że spałam u koleżanki kilka przecznic od domu...:P teściowa zapewne spisuje każde moje przekroczenie bramy w tą i tamtą stronę :P potem by było... taaa na ploty... do kochanka polazła :P:P:P Misiaczkowa jutro zadzownię bo już późno :) ciekawe jak Asik nasz dzielny :) ciekawe co powiedział profesor :) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×