Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Jagdusia - zlituj się !!! Ja jestem taka głodna. Wzięłam sobie za mało śniadanka i mi burczy w brzuchu. Nie wiem jak wytrzymam do końca pracy. POMOCY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po weekendzie :) Kropeczko bardzo mi przykro,że wyjeżdzasz ale życzę by wszystko się udało. Biała- ja też jestem teraz w pracy i jestem potwornie głodna bo zaspałam po wczorajszym grilu i nie zdążyłam zjeść śniadanka :(.Ukradłam psiapsółce kanapkę więc do 15.00 jakoś muszę wytrwać. Pozdrawiam wszystkich gorąco i wpadnę wieczorkiem pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z kolei jestem głodna z innej przyczyny. Kupiłam w piątek 5 chlebów i trzy o zamrażarki. I zapomniałam wczoraj wieczorem wyjąć. Rano wyciągam a to monolit !!!! Zaklęlam, wzięłam ze sobą dodatki do kanapek i do pracy. Po drodze na przystanek mam sklepik spożywczy ale był zamknięty. I tak się męczę. Jak pomyślę ile mam smaczności w domu...... buuuuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC moje wybiedne glodomorki zapraszam umnie dzis mlode ziemniaczki z koperkiem ,kurczak w smietanielub gulasz i nowalijki a na deser ciasto maslankowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie dzieje wszystkie jeszcze w pracy obiad stygnie gdzie wy sie mi zapodzialyscie ja czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko Asiunia nakladaj te smacznosci bo juz mi burczy w brzuchuu ,ja mialam dzis tylko zupke z mlodej kapusty z koperkiem iii........hmmm chyba byla pryskana albo przenawozona bo..... no bo wiecie co!:) ;) ale nie dam sie i u Asi zjem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wy sobie zajadajcie a ja sobie popatrzę, bo w końcu jestem na diecie!!!!!!!! już 2 tygodnie, i nawet już troszeczkę widać!!!!!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany Boskie!!! A ja się właśnie odturlałam od stołu bo na obiadek miałam zapiekankę z makaronu, którą z córcią uwielbiamy. Już nic nie zmieszczę...a mam takie pyszne ciacha z cukierni :). ale Wam życzę smacznego :) Będę później bo córcia mnie wygania bo się z lubym umówiła...a ja idę trawić i na dłuższy spacerek z Ropuszkiem. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany Boskie!!! A ja się właśnie odturlałam od stołu bo na obiadek miałam zapiekankę z makaronu, którą z córcią uwielbiamy. Już nic nie zmieszczę...a mam takie pyszne ciacha z cukierni :). ale Wam życzę smacznego :) Będę później bo córcia mnie wygania bo się z lubym umówiła...a ja idę trawić i na dłuższy spacerek z Ropuszkiem. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrzalyscie sie a co ja teraz z ta miska klusek zrobie,caly tydzien jesc bedziemy,i jak ja wstroju wygladac bede,litosci nie macie,,,,,po takim obiadku przeszy wszelkie checi na sprzatanie,a takie mialam szczere checi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham wam serdecznie sympatyczne kolezanki 🖐️ kluski i makaron uwielbiam pod kazdą postacią . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodka nie martw sie-badz praktyczna :) ;) i reszte zoztaw na jutro! Obiadek bedziesz miala z glowy......a mnie sie juz nieco poprawilo wiec........sproboje troszke ..co tam waga! Takim pysznosciom odmowic nie sposob! Reety chyba jestem najwiekszym lakomczuchem na naszym topikuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak powaznie-przypomnialo mi sie cos-zamroz je moze.Ja nie raz tak robie -nie sa juz moze tak pyszne jak swierze ale odpowiednio \"uszlachetnione\"tez sa smaczne no i ....szybkie w przyrzadzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam popoludniowo.......Skorponik obrzartuch to ja jestem,,,,,,,wlasnie wcinam babke makowa,,,,Jak KTOS ma chec zapraszam....... Rutkowski,,,,gratuluje wytrwalosci na diecie,,,,ja nie ma silnej woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamrazam tez ....bardzo tez lubimy odsmazane,wiec nie ma problemu,,,,jedna znajoma gotuje zupe pelny gar i tez porcjuje i zamraza i jak jej sie nie chce gotowac lub nie ma czasu to zamrazareczka i gotowe..................Rutkowski trzymam kciuki za twoje odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak myślicie? Czy Kropcia już doleciała? Bo mnie już kciuk boli :). Jakby się ktoś pytał to ja nadal trawię.Cały dzień głodowałam więc jak już się dorwałam a bardzo mi smakowało to jednak zjadłam za dużo i teraz mam za swoje. Czuje się jak słonica w ciąży bliźniaczej i mam wątpliwości czy do jutra będzie lepiej. Jagdusia- mnie dzisiaj odpadł problem z zamrażaniem resztek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!! Togra, nie wiem czy masz mi czego zazdrościć, ja PRZETESTOWAŁAM w ciągu ostatnich 2lat setki diet ,na których wytrzymywałam średnio 2-3 dni i wszystko brało w łep, i znowu tyłam, tak aż nazbierało się dodatkowo...... kilogramów, aż tu nagle 2 tygodnie temu, zawziełam się na diecie South beatch i tak jakoś zostałam, a kiedy już widać efekty(narazie jeszcze malutkie-6kg.), to naprawdę aż się chce ciągnąć ją dalej, tymbardziej że dopinguje mnie już cała rodzina i coraz więcej znajomych,a od dziś i Wy!!! Jaqdusia-dzięki za kciuki,trzymaj dalej czasami jest mi to potrzebne, a teraz kiedy dopadnie mnie chwila słabości, to będę sobie wyobrażać Twoje biedne zdrętwiałe od trzymania paluszki. Muszę Wam się przyznać, że jestem osobnikiem wszystkożernym,i naprawdę uwielbiam(a może uwielbiałam) jeść wszystko co się do zjedzenia nadawało, a jeśli jeszcze było słodkie, to mmmmmm..... niebo w gębie. Ok, ja już dzisiaj spadam spać, miałam dość paskudny dzień i jedyne co misię teraz marzy, to moje kochane łózio, tymbardziej że ten holerny budzik jest rano bezlitosny(a jakby nim tak o ścianę?-muszę spróbować) pa pa bawcie się dobrze do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE Wcześniej nie mogłam zajrzeć, a teraz chyba nie ma nikogo. Czy u Was lekarze też jescze strajkują ? Ale się dziś wnerwiałam, nie można się było dostać do specjalisty, albo strajk albo numerków nie ma. Ja rozumiem sytuacje lekarzy, skoro nie mozna inaczej więc strajkują, ale odbija sie to na pacjentach, tak jak dzis dla mnie to byla tragedia. Z bólem biegalam po przychodniach,bo na pogotowie sie nie kwalifikowalo. Ta sytuacja mnie tak wykończyla, wrocilam do domu zła i położyłam się spać. Teraz czytam jak objadałyście się pysznościami i apetyt odzyskałam, idę coś zjeść. .....DOBREJ NOCY - MIŁYCH SNOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam.Re-ni rozumiem Twoje zdenerwowanie..,chory przede wszystkim oczekuje pomocy a nie takich \"strajkowych \"przepychanek w poczekalni.Ja pracuje w prywatnej przychodni wiec wiesz jak jest-praca idzie pelna para ze sie tak wyraze troche lokomotywowo!!!! Piszecie dziewczyny o dietach.Rutkowski ja tez trzymam za Ciebie kciuki...jestes babka taka dzielna i zaradna ze i gloda pokonasz !!!!Mysle,ze najgorsze masz za soba,jak Cie wezmie chcec na zarelko to pisz na GG albo na topiku,bede Ci wymyslac obrzydliwe historie....takie zmuszajace wrecz do \"fali zwrotnej\"hihihi :) ;) -zobaczysz pomoze!!!!! Moj maz to waga lekka i pewnie na zasadzie przeciwienstw lubi panie o kobiecych,rubensowskich ksztaltach.....tak wiec mogla bym sobie swawolic kulinarnie do woli ale tez sie staram trzymac stala wage!!!!Diet nie stosuje ale ograniczam slodycze poniewaz mam do nich wieeelka slabosc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️witam wten pochmurny poranek.Rutkowski trzymam kciuki ja sie nienadaje na diety jestem wielkim lakomczuchem a tez przydalo bysie moj maz mowi najlepiej niejesc ale jemu sie udalo jest zawziety a ja chyba mam slaba wole nawet mojego nalogu tytoniowego nieudalo mi sie zrzucic,jak myslicie kropka juz jest namiejscu napewno jej sie podoba ale czy juz teskni?Teraz kawka i do pracy ...........wy tez tak macie napewno zycie kreci sie w kolko rutynowo praca ,dom,ogrodek codziennie to samo a mi sie powoli nic niechce to chyba ta paskudna pogoda koniec maja i niewidac sloneczka no to narazie koncze i juz mnie niema Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ,witajcie, witajcie 🖐️ Jak dobrze czuć się znowu lekko. Nic mnie nie gniecie i nie rozpycha żołądka. Rutkowski - ja Ci zazdroszczę samozaparcia. Ja też powinnam zrzucić parę kilo ale życie jest takie krótkie. Kiedy pomyślę z ilu pysznych rzeczy musiałabym zrezygnować.... Poza tym jak mawia mm : Człowiek jak głodny to zły a Polak w szczególności.\" Mam takie dni, że nie mogę jeść i wtedy mąż biega za mną z talerzem \"no zjedź coś, rozchorujesz mi się, tak zmizerniałaś....\" i inne atrakcje. I jak tu trzymac linię ???? W dodatku brałam leki po których przytyłam i tak już zostało. A że wyniki badań mam bardzo dobre więc brak mi motywacji. U mnie dzisiaj zimno i deszczowo - a energia mnie rozpiera i tryskam humorem. Czego i Wam wszystkim życzę. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni a co Ty tak zza węgła ?? To do Ciebie niepodobne.Wczoraj pisałaś o bólu i lekarzach. Czy źle się czujesz ?? Ja się martwię.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry jestem corka kropki. Mama nad ranem dzwonila i miedzy innymi prosiła zebym przekazala iz szczesliwie przeszla odprawe i juz jest z tata. Nie wie kiedy wejdzie na to forum, ale zapewnia ze da znak.Pozdrawia wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy pięknie za wiadomość. Widać nasze trzymanie kciuków pomogło. Życzymy jej dużo szczęśliwych dni. Pozdrawiamy serdecznie. DZIEWCZYNY I CHŁOPAKI KROPKA DOLECIAŁA SZCZĘŚLIWIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Ci corciu Kropki czyli Kropeczko?!;) :) Ciesze sie,ze najgorsze ma Kropka za soba!ufffPozdrow prosze Dziewczynko mame i podziekuj za to,ze pamieta o nas!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×