Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

Gość olivenka86
Witajcie. Bardzo prosze o pomoc w wyborze dobrego chirurga plastyka z okolic śląska górnego. Chciałabym usunąć znamię z twarzy. Proszę o podanie nazwiska doktora lub nazwe placówki w której wykonywane jest usuwanie znamion bezpiecznie i dobrze. z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkfokld
a ja mam duzy wypykly pieprzyk na brodzie i zauwazylam teraz mnostwo malych, niektore wieksze, nie mialam ich, chyba od slonca co polecacie i kogo w poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedługo mam mieć usuwane chirurgicznie pieprzyki z twarzy u dr Jerzego Potockiego (Warszawa, Saska Kępa). To nazwisko pojawiało się na forum wiele razy i przeważały dobre opinie, z tym, że.. mało kto był faktycznie pacjentem pana doktora i po zabiegu. Czy ktoś opowiedziałby o swoich wrażeniach po operacji (gojenie, blizny! itd.) Bardzo proszę Was o pomoc, bo byłam na konsultacji i sama nie wiem co mam robić. Gabinet średnio mi się podobał, doktor miły, ale w mocno podeszłym wieku.. Naprawdę nie wiem co mam robić. Może ktoś ma podobny dylemat? Napiszcie, doradźcie, proszę :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manusia123 Ja pisałam że miałam usuwane znamie z twarzy u doktora Potockiego. Tylko że się nazywał Krzysztof Potocki, też z wawy :) i nie jest w podeszłym wieku. Jest chirurgiem plastykiem i ja go mogę polecić. Tylko że usuwałam prywatnie, zależało mi żeby to było zrobione estetycznie. Jestem 3 miesiące po zabiegu..wszystko się goi. Niedługo bede jechać na kontrole to zobacze co powie :) Pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja5
111natka Mogłabyś więcej napisać na temat Twojego znamienia, tzn. jakie było duże, gdzie umiejscowione, jaki to rodzaj no i jak długo się goiło. Jesteś zadowolona z efektów? Ile kosztował Cię zabieg? Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceny do negocjacji
anja5 Miałam usuwane dwa znamienia, jeno takie male na policzku przy ustach (tak przy okazji) a drugie płaskie, barwnikowe, 1cm x 1cm na nosie, blisko oka. Niestety nie dalo sie go wyciąć mało inwazyjnie bo na nosie nie ma skóry do naciągnięcia, obok jest oko wiec mialam dodatkowe nacięcie i przesunięcie skóry spod oka jakos, w innym przypadku pewnie szwy by sie rozeszly. Jeszcze nie mineły 3 miesiące od zabiegu ale jest już znaczna poprawa. Tak do 2 miesięcy blizna jest czerwona i miejsce w ktrym bylo znamie też. Ale teraz już wszystko zjaśnialo chociaż blizna bedzie widoczna i gdzies tam zaczerwieniona do roku czasu. Tak mówił lekarz. Caly czas stosuje masc i co bardzo ważna masuje je 3 razy dziennie to naprawde dużo pomaga! Za wizyte z zabiegiem i badaniami hstopatologicznymi zapłaciłam 900 zł z gorszami, nie pamietam dokladnie. A co do efektów to myśle że z dnia na dzień bedzie coraz lepiej.. Z profilu tą blizne widać, a z przodu tylko gdzie niegdzie :) No ale jest to cienka kreseczka :) A Ty jakie masz znamie i gdzie umiejscowione? Pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja5
111natka Dziękuję za wyczerpująca odpowiedź ;) Ja mam znamię również na twarzy (dokładnie policzek). Jest dużo większe niż twoje. Jest to znamię barwnikowe, płaskie, jego średnica wynosi ok. 5cm (nie jest idealnie okrągłe). Niedawno otrzymałam wiadomość od lekarza (chirurga plastyka), że efekt usunięcia znamienie może być gorszy, niż jest teraz. Zdecydowanie odradzał wszelkie działania chirurgiczne. Jestem strasznie załamana! Myślałam, że to da się załatwić, a tu taki cios! Oni trochę nie zawahałabym się, aby je usunąć, ale w tym wypadku posłucham lekarza. Zazdroszczę tym, którzy mają wybór! Cieszę się, że jesteś zadowlona z efektow! Mam nadziję, że blizna "zrówna się z resztą" ;) Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja5 Jesli to znamie Ci przeszkadza, to może skonsultuj się z innym chirurgiem np. z tym co mi usuwał. To naprwde porządny lekarz i personel też miły :) Ja też byłam na konsultacjach u różnych lekarzy żeby móc wybrać najlepszą opcje :) Nic nie tracisz, a może jego zdanie będzie zupelnie inne. Może znajdzie rozwiązanie :) Chirurdzy plastyczni naprawde potrafią tak pokombinować tak poprzesuwać skóre że potem jest wszystko pięknie :) Potem trzeba porządnie zając się blizną i da sie wszystko wyprowadzić zeby bylo jak najmniej widoczne. Ja po zabiegu, mialam oko na swoim miejscu hehe nos tez ;) pomimo, że tą skóre jakoś naciągał, przesuwał ;) Wiem że Twoje znamie jest większe ale na policzku jest więcej ciała do naciągniecia. Ja na Twoim miejscu wybrałabym sie na konsultacje, a decyzje i tak sama podejmiesz :) Moja siostrzenica miała na środku policzka wystające okrągle i spore znamie moze jakies 4cm x 4cm. Tylko że była malutka wiec to znamie na jej policzku bylo spore naprwde. Usuneła.. potem tylko musiała sporo czasu poświecić tej bliźnie, chodziła na jakieś złuszczanie czy coś..(nie orientuje się dokladnie). Gdybym nie widziała że miała to znamie to nigdybym nie uwierzyła bo śladu nie ma :) Trzeba sie przygladać żeby coś zobaczyć.. :) Także jeśli bardzo chcesz to się nie poddawaj :) Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja5
111natka Dziękuję za słowa otuchy! Pomogły! Masz racje trzeba próbować, tylko teraz już się trochę boję. Myślę, że ten lekarz znał się na rzeczy. Ale na pewno nie zostawię tak tego! Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja5 Ciesze się że mogłam pomóc :) wiem jak to jest bo sama to przeżywałam :) Ten mój lekarz to chirurg plastyk Krzysztof Potocki z wawy przyjmuje w klinice dr Szczyta, na necie znajdziesz dokladne namiary. Możesz się spokojnie skonsultować a nikt do usunięcia Cie nie zmusi jesli nie bedziesz sama tego chciała :) Koniecznie daj znać co postanowiłas :) Trzymam kciuki i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
111natka Czyli mówisz, że polecasz Krzysztofa Potockiego? Może to syn tego mojego.. W takim razie umowie sie tez z Krzysiem na konsultacje i zobacze, ktory mi sie bardziej spodoba :) Nie chce zbyt pochopnie podejmowac tej decyzji.. Jestem pewna, ze chce miec zabieg (chociaz panicznie sie go boje!), tylko zeby wybrac dobrego specjaliste..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
111natka A czy mogłabyś mi jeszcze powiedzieć ile mniej wiecej kosztuje konsultacja w klinice dr Szczyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manusia123 Być może to i jego syn, nie mam pojęcia :) Konsultacje kosztują 200 zł. Przygotuj sobie liste pytań ;) żeby wiedzieć o co zapytać bo lekarz nie jest gadułą ;) mówi krótko i konkretnie. Moim zdaniem na konsultacje warto isc, bo każdy ma inne spojrzenie, ktoś lepsze rozwiązanie.. Ja że miałam znamie na twarzy to zależało mi żeby to było zrobione dobrze, z resztą wszystkim zależy :):) Też sie bałam ale nie było strasznie :) Na chwile obecną jestem zadowolona, choć to sie jeszcze nie wygoiło wszystko ale jest o wiele wiele lepiej :) A gdzie masz znamie i jak duże? Pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaBanna
Czy znacie jakis adres w Toruniu,gdzie usuwaja znamiona laserem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dwa znamiona na policzku- jedno ok. 5mm, a drugie nieco mniejsze. Plus kilka takich naprawde malych plaskich, z ktorymi tez chetnie bym cos zrobila jesli mozna by je usunac w miare bez sladu (nie chce ciac, a lekarz powiedzial, ze tylko tak moze je usunac). 111natka Chyba faktycznie wybiore się do tego Twojego doktora przed podjeciem decyzji gdzie zrobic zabieg. Troche szkoda mi tych 200zl na konsultacje, no ale z drugiej strony robie cos na cale zycie, wiec chyba lepiej tego nie spieprzyc (to slowo pasuje tu jak ulal ;-) ). Jak Ci sie wydaje 111natka? Bedzie ok? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manusia123 Jasne, że tak :) jesli jestes zdecydowana żeby coś z nimi zrobić to skonsultuj się :) Mi też było szkoda 200 zł ale wiedziałam że musi to być zrobione dobrze bo to na twarzy i że nie pojde do pierwszego lepszego lekarza :) gdybym je miala gdzie indziej to pewnie bym sie nie przejmowała gdzie je usune :) Mam nadzieje że wszystko pojdzie gładko i bedzie warto ;) Czekam na jakies wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, na pewno dam znać, tylko, że to dopiero w marcu, bo teraz wyjeżdzam. A Ty dawaj znac jak Twoje postepy w gojeniu blizn. Pooozdroowieeeniaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara777
ja mam pieprzyk na dekolcie ale nie wiem czy moge go usunac bo jest płaski i nie wiem czy nie bedzie blizny>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ból
Ból. Następstwo operacji powiększania piersi, które nie jest powikłaniem. Wiekszość boi się bólu ale gorzej jeśli nasłuchasz się doradczyń, naczytasz o słoniu na klatce. Bzdura ! Każda osoba ma inny próg bólu a Ty sama dodajesz sobie go swoim nastawieniem do zabiegu. http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/201/Bol._NastEpstwo_operacji_powiEkszania_piersi,_ktore_nie_jest_powiklaniem.html Czytaj i powiedz nam jak się mylimy... Zapraszamy www.feelbeauty.eu Opisz swoją historie i zdobądź jeden z wielu preparatów do mezoterapii. Każdej z nas przyda się odnowa na wiosnę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fałszywe wpisy na forach !
Fałszywe wpisy na forach internetowych !!! Uważaj co czytasz by nie przypłacić swoim zdrowiem. Niech powyższa informacja da wam do myślenia, zwłaszcza tym najbardziej zainteresowanym zabiegami, specjalistami i wydaniem swoich nie małych pieniędzy. Nie miejcie wtedy czelności pisać na forach i oczerniać swoich specjalistów za wasze nieprzemyślane wybory lub wybory dokonane przez prowodyrów ...do tego wynajętych. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/36/Falszywe_wpisy_na_forach_internetowych_!!!_Uwazaj_co_czytasz_by_nie_przyplacic_swoim_zdrowiem.html Portal Feelbeauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia1990
Klara11 Tez miałam płaski na dekolcie:) laser= bez blizny. Mój ślad już tak zbledł, że prawie go nie widać:D a minął miesiąc i tydzień?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fałszywe wpisy na forach !
Fałszywe wpisy na forach internetowych !!! Uważaj co czytasz by nie przypłacić swoim zdrowiem. Niech powyższa informacja da wam do myślenia, zwłaszcza tym najbardziej zainteresowanym zabiegami, specjalistami i wydaniem swoich nie małych pieniędzy. Nie miejcie wtedy czelności pisać na forach i oczerniać swoich specjalistów za wasze nieprzemyślane wybory lub wybory dokonane przez prowodyrów ...do tego wynajętych. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/36/Falszywe_wpisy_na_forach_internetowych_!!!_Uwazaj_co_czytasz_by_nie_przyplacic_swoim_zdrowiem.html Portal Feelbeauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara777
tusia1990 a czy jak sie opalasz to blizna jest bardzo widoczna wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia1990
Klara777 Jeszcze sie nie opalalam:D wiec nie wiem:) robiłam zabieg jakiś czas temu:) ale chyba nie bedzie z tym problemu bo do lata skora pod znamieniem zgrubieje jak ta wokol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta23lata
Hej dziewczyny przeczytałam prawie całe forum. Od urodzenia mam na twarzy Znamie naczyniowo płaskie . tylko ze moje ejst bardzo duze poniewaz mam je na polowie szyi kreske na policzku i długosci ok 6cm i szerokosci ok 2 oraz na brodzie taki pasek dł ok6cm i grubowsci ok 5 cm. moim marzeniem jest usunac je zebym mogla sie nie malowac i nosic kitke . od kiedy ,,doroscła;; nie potrafie wyjsc z domu bez pomalowania. jezdzilam juz na laser do zielonej gory prywatnie i do polanicy na nfz ale nic nie pomoglo macie jakies inne pomysły ale ktos komu lekarz naprawde pomógł . wydaje mi sie ze operacja nie wchodzi w gre poniewqaz to jest za duzy obszar. masm 23 lata a od 16 roku zycia jedzialam do lekarzy i nic . Zostaje tylko marzenie ze kiedys wyjde z domu bez pudru na twarzy.Ostatnio znalazłam nawet klinike w berlinie ale musze [pisac do nfz zeby sie leczyc za granica itd a to duzo czasu zajmie. do warszawy mam prawie 450km. z góry dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka25
Miałam wczoraj wypalanego włókniaka twardego...czy ktoś się orientuje ile czasu muszę nosić opatrunek? Lekarz był tak niedostępny, że jakoś nie odpowiadał na pytania, lub zdawkowo coś mruczał pod nosem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biogenica
Zatem odnośnie usuwania znamion/włókniaków/brodawek Istnieje wiele metod: - krioterapia punktowa - elektrokoagulacja - laser Na wstepie każde podejrzane znamie powinno być zbadane pod dermatoskopem. W naszej klinice łączy się czasami dwie metody, by w jak największym stopniu zminimalizować pozostawienie zamiast znamienia dużej brzydkiej blizny, w związku z tym brzegi powstałej rany opracowuje się laserem. W przypadku, gdy mamy podejrzenie co do znamienia, wycinek wysyłany jest do badania histopatologicznego - na wyniki czeka sie ok. tygodnia. Po usunieciu włókniaczka, tak nasprawdę robi się strupek, który później odpadnie. Jedyne na co trzeba uważać, to by się w tym czasie nie opalać - bo powstanie odbarwienie w tym miejscu, należy dbać o podstawową higienę - by nie zakazić tego miejsca i dbać o elastyczność strupka stosując kremy nawilżające. Ceny: - elektrokoagulacja lub krioterapia punktowa = 50 zł/ sztuke - laser = 120 zł/ sztukę - technika łączona = 150 zł/ sztukę - usunięcie znamienia i wysłanie wycinka do badania histopatologicznego = 200 zł Oczywiście, jeżeli usuwa sie więcej niż jedno znamie to cena za sztukę maleje. Zapraszamy BIOGENICA Klinika Piękna ul.grunwlakdza 519C 62-064 Poznań-Plewiska www.klinika-piekna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1977
witam tusia1990 powiedz gdzie usuwałaś laserowo znamię w Warszawie jakbyś mi napisała gdzie usuwałaś u jakiego lekarza podałabyś mi namiary będę wdzięczna bo też chcę sobie usunąć laserowo znamię .Będę wdzięczna za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1977
witam piszę do apsik jak możesz mi odpisać gdzie usuwałaś znamię w Warszawie za 150 zł laserowo i czy ci pozostał ślad po usunięciu bo ja miałam usuwany za pomocą fal radiowych i pozostał mi dołek wgłębienie i nie wiem jak to wygląda po laserze jakbyś mi mogła odpisać ,będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×