Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Dziewczyny....to koniec...nie ma zadnego Darka już nie ma nas... dzisiaj na poczatku było miło, podszedł do nas przywitał się i gdy kumpela zamawiała piwo to on do mnie taki tekst żę Ty to pewnie Warkę z sokiem i uśmiechnął się, potem łaził i cały czas się smiał dopóki nie przyszli nasi kumple...Jeden usiadł sobie na moment obok mnie i wtedy w Darka coś strzeliło...omijał nas a gdy moja Ania zapytała sie czy pogada ze mną rzucił hasło ale ja jestem zajęty czyli że ma dziewczynę!!!POtem z nim gadałam powiedział że mu głupio i tak sie dziwnie na mnie patrzył...Matko ja już nic nei rozumię!!!Skoro ma tę laskę to po co się chciał umawiać, albo jeśli jej nie ma to po co tak gada?! Jak dla mnie to on jej nie ma....cholera mam dosć ten pech już jest za duży...ja nie wiem może to się da jakos odkrećic no bo cholewcia ja się chyba w nim zakochałam...i jest mi tak potwornie zle że normalnie aż mnie serce boli....idę poryczeć w poduszkę... Dobranoc moje drogie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry jednak niemusze jechac na raane zajecia tylko pojde pzoniej Naluś ja sie wcle niedziwie kelnerwowi ze sie tak zachwoal , wzbudzilas w nim zazdrosc i to ze mogłas go zroboc w balona, bo po mogł soboe pomysleć ze skoro masz faceta to po co sie nim interesujesz , moze sobie pomysla ze bawiłas sie jego kosztem.A co do dziewczyny to napewno jej niema bo jak by ja miał to by z toba nie flirtował uwierz mi a poiwedział tylko tak zeby wyjsc jakos z tej sytuacji i zeby niewyszedl na jakiegos dupka i dlatego tak poiwedzial, Nalus kochnie niewolno ci myslec ze to koniec tak muisz z nim porozmawiac i poiwedziec mu ze to byli koledzy i nic pozatym ze ty niemasz chlopaka , moze jak pojdziesz tam nastepnym razem to flirtuj z nim , i gdy on bedzie cie unikał to poprostu do niego podejdz i sie zapytaj czemu taki jest..i wtedy ci powie , a jak nie to poprostu sie zapytaj ale ubiegnij jego wypoiedz i zraz poiwedz mu ze jezeli chodzi mu o to co widzial ostatnoi to nic niewidzial bo to tylko znajomi i nic wiecej.Nieweim czy cos z tego rozumiesz bo mówic to co innego a pisac to co innego ale mam nadzieje ze chcoc troche uwierzyłas w siebie i Darka ,wy macie sznase uwierz mi:) Bombastyczna fajnie ze masz taki kajecik to teraz musi byc spotkanie na banka ale oki rozumeim dobrze miec taką oaze spokoju do ktorej mozesz sie udac gdy jest ci zle:) Rumaniku czasmi wolno nam tak sobie pojesc zycie jest za ktortkie zeby sie ciagle odchudzac i rezygnowac z tych smakołyków inny tego niemaja co my :) wiec niemije wyzutow sumienia ,a tego kolesa to poprostu albo usun z gg alb go bloknij i moze sie w koncu od niego uwolnisz Anussska kochnie napisz potem co u ciebie i jak tam nauka bo ty jeste tu takim naszym duche do zmuszania nas do anuki bo jjka czytam twoje posty to mi wstyd i ide do nauki , a teraz ide sie prysznicowac jak to ktora nazwała:P buzki jeszcze przed wyjsciem napisze, ale sie rozpsialam no🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki ja mykam wiecie to papa milego dnia bo nieweim o ktorej wrcoe bo nieweim jaki mamy tydzien parzysty czy nieparzysty:P Rumianek❤️ Anussska❤️ Nala❤️ Bombastyczna❤️ Kig❤️ Upadły anioł❤️ Agata❤️ jak kogos pominelam to przepraszam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczynki!!! Naluś Kotku.. nie wyciągaj pochopnych wniosków.. bo tak szczerze pisząc, to Ty nie wiesz jak to naprawdę jest.. i wiesz co??? idź tam jak najprędzej i postaw wszystko na jedną kartę, żebyś chociaż wiedziała na czym stoisz.. po prostu z nim pogadaj. Wiem, że łatwo pisać, ale tak będzie najlepiej - on się dowie jak jest i Ty tak 2 razy.. i proszę nie martw się, bo jak narazie nie masz czym 🌼 Owieczko udanego dzionka 👄 my to takie 2 leniwce jesteśmy :P i chyba nam z tym całkiem nieźle ;) ale jak wczoraj obiecałam: pędzę zaraz się zmieniać :P Milusiego dzionka życzę wszystkim Panienkom ❤️ zajrzę tu jeszcze dziś z 20 razy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten sloneczny poranek:D zaraz jade na zakupy bo musze wymienic prezent mojej myszki bo kupilam jej troszke za ciasna sukienke, musze jeszcze kupic prezent drugiemu lobuzowi ktopry nie mogl przyjechac na swieta do nas Nalus nie martw sie, posluchaj rady owieczki i bombastycznej i po prostu z nim pogadaj, to bedzie najlepszy sposob, wyjasnicie wszystko i bedziesz wiedziala na czym stoisz uciekam na busa, calusy dlka wszystkich i milego dnia serduszka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naluś no jak przeczytałam pierwze twoje zdanie to sie zlaklam ale jak doszam do momentu ze jakis twoij kumpel usiadl kolo ciebie to sie usmiechanleam i sobie pomyslalam oj biedna Nualus:D hehehe przeciez on byl zazdrosny!!a \"jetem zajety\" moze oznaczac ze jestem w pracy, a jezeli nie to oznaczac tylko mzoe ze sie poczul zagrozony ze wyjdze na glupka ze on i ty macie sie do siebie a ty tu z jakis facetem przychodzisz..nie wiem czy masz isc tam szybko i odkrecac ale wiem napwno ze to wyjdze wpraniu...tzn ze jak tam bedziesz i zapytasz sie co z waszym poneidizalkiem i jak sie spotkacie to mu mozesz wytlumaczyc ale nie tlumacz sie przed nim jak bedizesz tam z kolezankami..troche zazdrosci mu nie zaszkodzi:Dbedzie dobze bo preciez widac!! oj dziewczynki ja was nie zmusze do niczego..... ja tez mialam taki pomysl na zycie, cos podobnego jak ty owieczko.... czyli studia zrobic dla paperka isc na angielski pracowac i moze dziecko na studiach. tak sobie myslalam ze to bedzie tak fajnie, niewymagajace i luz bluz:D no i tak sobie zakladalam do 2klasy liecum ze zycie bede miala leniwe bo tak mi sie chcialo, nagle ktos mi powiedzial ze mam potencjal ze powinnam coz z tym zrobic i ...uwierzylam mu i uwierzylam w sibie i wiem ze chce pomagac ludziom, wiem ze chce sie do czegos przydac w wiekszej mierze niz uczyc ang (choc kiedys chcialam zalozyc szkole ang:D )nie mowie ze ang jest mniej ambitny bo dla kogos to moze byc pasja a medycyna sie brzydzi tzn krwia i wszystkim, a ja mam na odwrot dla mnie medycyna bedzie pasja i spelnieniem a ang dodatkowo, no i zmierzam do tego ze wy same musicie poczuc to cos w sobie, chcec poznawania swiata itd...ale oczywisce moge wam mowic do roboty:D ale to nie bedzie to samo:)rozumiecie mnie??no wiec ja mam w sobie chec poznawania swaita i siebie czyli ludzkiego org:) rumianku ja nie wiem jaki maci stosunek z tym chlopakiem i czy twoja przyjaciolka z nim jet czy nie, ale jezeli nie chcesz meic z nim nic wspolnego i jestes tego pewna to go zablokuj to mu da do myslenia:) bombastyczna ja tez mam cos takiego, aleja nie spisywalam sama tylko mam taki kalendarz i ta na kazdy dzien jest zlota mysl:) a do tego mam kilka ksiazezcek z aforyzmami na rozne okazjie:) tez ebdemogla wam zapodawac:) upadly aniele, kig i pimp juicy co z wami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam, przepraszam, że wczoraj nie odpisałam ale coś mi sie działo niedobrego z Internetam, ale teraz już jest dobrze:) nie opuszcze Was tak szybko:P Mam takie pytanie, czy Was też pociągają starsi mężczyźni( nie chodzi mi o dziadków 60-letnich:P ale o facetów po 30-stce), bo ja mam jakieś chyba skrzywienie w tych sprawach, nigdy7 nie miałam faceta w swoim wieku, mój ostatni facet miał 31 lat, a ostatnio poznałam takiego co ma 32... sama nie wiem czy to wogóle normalne... Co Wy na to?? Muzyka: Koniec Świata \"Atomowe czarne chmury\" :D To moje skrzywienie że zawsze jak do kogoś pisze to musze napisac piosenke jakiej słucham:) mam nadzieje ze wam to nie przeszkadza...(kwiatek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusssko nie chodzi o tego chlopaka mojej przyjaciolki tylko o tego durnia ktory niby stwierdzil ze sie wywyzszam:D oj dziolszki zamotana jestem i nie napsialam dokladnie o ktorego chodzi, z tamtym ok, wyslalam mu zyczenia swiateczne na gg i mi nawet odpisal, ale sie zmachalam teraz, przyjechalam z zakupow o 12.30, szybko sie przebralam i zrobilam obiad, a teraz ide wlosy robic i ide jeszcze sobie z cioctka poklachac bo jutro wujezdza:D odezwe sie jeszcze dzisiaj, buziaki dla was moje myszki👄 a i upadly aniolku nie przeszkadza mi ze piszesz jakiej piosenki sluchasz, ja teraz mam wlaczone put your records on Corinne Bailey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku to wez go zblokuj nie ma co sie interesowac takimi ludzmi:o upadły aniele co do mnie starszych facetow ok 30 hm (uf nie ma tu mojego faceta moge powiedziec) no sa bardzo pociagajacy ale to tyle:D bo ja mam swojego od 6lat jest z moejgo roczniika 20skonczone w styczniu i ten to mnie pociagaaaaaaaaaaaaa moglabym sie do niego przyszyc:Dno i kocham go , ale 10lat roznicy to nie jest duzotakze sie nie przejmuj:D hm ja wam powiem ze ja stracilam wlasnie przyjacioolke....i nie jest mi z tym najgorzej:D chyba dobrze sie stalo..ona o tym jeszcze nie wie ale ja wiem ze mnie oklamala...moze z nia pogadam moze nie...wsystko mi juz jedno mam przyjaciela jednego i on mi wystarczy do konca zycia:D no i mam was kochane❤️ a ja słucham pussycat dolls sway juz mam przelacznik i slucham na wierzy z netka:) ale mi kurde przerywa łeeeeeeee czemuuuuuuuuuu ;( buzka papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłuchaj, jak mi prędko bije twoje serce. /Wisława Szymborska/ Należy w imię wielkiej miłości praktykować drobne życzliwości. /Henryk Elzenberg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anussska, z przyjaciółkami bywa różnie, jeżli Cię okłamała to znaczy ze nią nie była, ale myślę, że możesz z nią pogadać, moze wszytsko wyjaśni i będzie ok. Ja osobiście zawsze uwazałam, ze najlepszym materiałem na przyjaciela jest gej:) po pierwsze nigdy nie bedzie Cie pociągał jako facet, ani Ty jego jako dziewczyna, faceci zresztą lepiej słuchają niż kobiety:) My to zawsze takie rozgadane:) pozdrawima cieplutko:) PS. mam taki pomysł, żeby kazda z nasd pisała piosenke jaką słucha w momencie pisania:) to moze stać się naszym małym rytuałem:) Coma \"Sto tysięcy jednakowych miast\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jesteście kochane🌻 Wiecie co jeszcze była taka akcja , że ja podeszłam do niego i mu powiedziałam, że to było nie miło z jego z strony a on, że wie i że głupio wyszło...wiecie jak dla mnie to to już chyba jest przegrane, ewidentnie wychodzi że ma laskę a mną sie zabawił...ja już nie wiem analizowałam to juz na wszystkie sposoby i nie wiem juz sama....a pójść tam idę jutro i będę się zachowywać jakby nic się nie stało, radosna i w ogóle zobaczymy jaka będzie jego reakcja ale według mnie to eh...Bardzo bym chciała uwierzyć że to ma jeszcze jakaś szansę ale ja już sama nie wiem...jest we mnie taka iskra nadziei jeszcze...kurczę ale mam humor:( Anussska ja Cię rozumiem z pasją i ze spełnieniem, ja tak mam z językiem rosyjskim chcę się go nauczyc a ptrzy okazji skończyć socjologię bo mi się to zaczyna coraz bardziej podobać:) A Ty kochanie robisz bardzo dobrze i mam nadzieję , ze będziesz dobrym lekarzem;) Ba na pewno tak będzie:) Rumianku co robisz z włoskami?:) I jak tam zakupy? Miłego klechania z ciotką;) upadły_aniele mnie też nie przeszkadza pisz ile chcesz a co do tych starszych facetów to hm on po prostu musi mieć w sobie coś;) Bombastyczna masz rację nie wiem jak jest naprawdę ale ja go kompletnie nie rozumiem z jednej strony chce sie spotkać a z drugiej kręci coś z laską...a przecież wtedy jak się go zapytałam czy wypije ze mną piwo mógł wspomnieć sorka mam dziewczyne a on nic! I tego nie kapuję... Ja też jestem leniwiec mam dwa kolosy w przyszłym tygodniu i tak sobie siedzę i sie zamartwiam;P Owieczko dzięki za radę zrozumiałam:)Z Tym kolegą mógł tak odebrac bo ja sie z nim kłóciłam żeby mnie przepuścił bo chciałam iść zagadać do Darka a on nie chciał i tak głupio wyszło.. Kurcze ja Was przepraszam że tak o tym w kółko ale muszę to z siebie wyrzucić.. Pozdrawiam😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Jeden usiadł sobie na moment obok mnie i wtedy w Darka coś strzeliło...omijał nas a gdy moja Ania zapytała sie czy pogada ze mną rzucił hasło ale ja jestem zajęty\"--- bo jet w pracy nalus w pracy!!!!!!!!! jeny gupotko kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nawet jak by mial laske to co z tego?przeciez jak sie mu spodobalas to on wie co robi!!!ale jej nie ma!!!!!!!!!i pojdziesz ladnie ew. z usmieszkiem sie zapytasz czemu sie tak zachowal i ze ci bylo przykroi o z pon i juz!!i bedzie tak jak ma byc:) zobaczysz ze jeszcze ci za niedlugo bedziemy mowic \"a nie mowilysmy??!!\" a ty bedziesz sie z siebie smiac:D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusssko kochana ale on powiedział potem że kogoś ma tak nieśmiało mojej Ani ale właśnie pogadałam z takim moim kolegą bardzo dobrym i on mi uświadomił że to mechanizm obronny bo się wystraszył. Ja tam jutro idę i zobaczymy ale o pon sie nie zapytam bo sie głupio czuję i to chyba on powinien coś powiedzieć moze sobie przemysli...Dziękuję ze jesteście z Wami mi łatwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) juz jestem jestem jak najbardziej za tym abyscie pisały pisenki których słuchacie bo moze jakas mi sie spodoba:) ja słucham własnie plyty tej co nagrała Nalus po tylu radach to chyba juz wiesz co masz zrobic:P Anusska wiesz moze i masz racje z ta pasja ale moje studia to pomylka to poprostu pojscie za koleżanka ze tak to nazwe wiec one mnie wcle nieinteresuja jak bym mogla to bym wybrala inny kierunek:( ale nibede sie uzalac tu ciesze sie ze studiuje na panstwoej uczlni i to dla mnie jestnajwaznijsze:) Rumianku teraz pewnie klachasz z ciatka to mam nadzieje ze milo ci czas leci:P a sie powtorze teraz za ktorąs a co robiłas z włosami??? Bombastyczna ja tez zawsze mowie sobie biore sie za siebie, bede sie uczyc na bierzaca i nic z tego niewychodzi milam dzisiaj referat przygotowac i zapomnilam no i nieposzlam na reszte zajec:P takie zycie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalus to niewazne ze kogos ma bo ja sie zaduzyl w tobie a ty w nim to znaczy ze tamta dziewczyna nijest dla niego taka wazna skoro zaczął sie toba interesowac wiec moze cos wtym jest co mowi Anussska .Nalus kochnie popatrz na to z tej strony ze skoro zaczol z toba cos rozmawiac to zncayz ze nawet jak ma ta dziewczyne to znaczy ze jej niekocha i ze szuka jakies innej i ta inna mozesz byc ty skoro sie zaduzylas a facacie nieflirtuja z laski jak maja swoje i im na nich zalezy wiec sie juz niezamiartwiaj tylko DZIAŁAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej ale Wy potraficie uspokoić człowieka:) Jutro tam idę i sie wszystko rozstrzygnie:) A wiecie czuję się jak taka nastolatka;) w końcy my wszystkie nimi jesteśmy:P Dzieweczka jasne że Cie pamietamy;) Buziaczki dla Was :) Owieczko jaki miałaś referat? U mnie lecie teraz \"Zombie\" The Cranberries :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieweczko mnie nikt niezrniił w przeciwienstwie chcyba do ciebie skoro jestes jak do rany przyłóż:) widocznie ktos ci ukrocił nosa:) Nalus ten referat miałam z finansów:) Anusska te twoje storny są superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ❤️ chyba nadajemy na tych samych falach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naluś och to mnie zraniłas dogłebnie:( a co ja ci skarbie napisałam??hę?tu cytuje \"jezeli nie to oznaczac tylko mzoe ze sie poczul zagrozony ze wyjdze na glupka ze on i ty macie sie do siebie a ty tu z jakis facetem przychodzisz..\"wrrrrr ufac nam ufac!!bo my zle nie chcemy!!w nas zero zawisci bo my wszytkie seksbomby i nei mamy co komu zazdroscic:Pbo my sa wszytkie jednakowo fajne:) a ja mam owieczko takie fajne ksiazeczki z sentencjami na kazda okaze nap szczescie milosc pokuj radosc itp sa bardzo podubowywujace:) a owieczko zdradz mi tajemnice gdzie byc poszla jak nie na ta administracjie? rumianku wlasnie co zrobilas z wlosami bo ja chyba czegos nie doczytalam.. upadly aniele ale ja juz nie mam ochoty nawet rozmawiam, zawiodalam sie na niej 2razy w przeciagu kilku miesiecy i teraz takze to jzu chyba wszytko jasne...choc jeszcze wczoraj powtarzala mi jak mnie kocha i ze ja jestem w jej sercu itp...myslalam wczoraj ze jestem w stanie jej uwierzyc ale dzis \"sprawdzalam\" i wiem ze klamala :( wrocilam wlasnie od mojego skarba rytualnie zjedlismy 2paczki duzyk czipsow kupialm sobie maseczke witaminowo-oczysczajaca z sorai i mam zamiar ja wyprobowac:)jak bedzie dy best to wam powiem:)i karze isc kupic dla poprawienia humoru:D dzieweczko a co sie stalo słońce zes sie do nas przyszla przywitac??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM!wybaczciue dluga nieobecnosc cholerne learning centre zamkniete przez swieta wczoraj otworzyli ale bylam miedzy praca a wyklademn uffff czytam jak to u was po swietach mnie w tym roku ominela wazna impreza rpodzinna tzn podwojny chrzest mialam nawet byc chrzestna ale ceny biletow nie pozwolily na wyjazd:-( no i w swieta pracowalam tylko w ponuiedzialek nie co uwazam za najnudniejszy dzien od dlugiego czasu (czyzbym popadala w pracocholizm??) w niedziele mialo nic nie byc ustalilismy z Pikenym ze nas nie stac na mieso itp ze nie ma sensu wydawac 40 funtow na jedna impreze dla dwojga ale...wyciagnelismy w efekcie wszytsko co bylo lacznie z cola i kitketami zrobilismy jajka chrzanik przedatowany tez sie znalazl:-P no i w sumie zjedlismy w 10 minut i poszlam do pracy. tak jakos dziwnie ja chce mazurka i bigos:( w pracy jakos zyje jeszcze nikogo nie zabilam choc raz pomylila mi sie nazwa leku ale cale szczescie kolezanka s[prawdzala po mnie recepty i to wychwycila ufff tesknilam za wami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalus kwiecie polnocy (eeehh gadam jak facet od baletu) wstreciuchu \'badz mezczycna\' idz tam wywesz co trzeba a jak sie okaze ze koles jest palant (tzn ze ma dziewczyne a tylko zapomnial jakos ci to zasugerowac) to pamietaj ze masz swoja dume i honor i nic nie dawaj po sobie poznac! Kobietki co ja widze zakuwamy?moj esej wisi:-P dzis dopiero udalo mi sie dostac zamowiona w bibliotece ksiazke (ahh te swieta) ale chociaz jedno writing portfolio odwalilam. Chociaz to i tak malo wiem wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Aniele Ktos Ty?skad jestes?(tylko nie pisz ze slask:-P ) Rumianku ale ci zazdroszcze malej mychy . Ja tez mam takie 2 mychy (Aga 7 i Kasia 5) sliczne slodkie (to drugie to przedewszystkim kasia-ma charakterek wredna malpiatka umie sobie ludzi wokol paluszka obtoczyc..) za to Aga to nie wiem iloraz to chyba ma 500 geniusz normalnie za to chudy patyk z wieczna niedowaga 10 kg. Obie jak z obrazka:-) To juz rodzinne:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko co Ty na poetke nam rosniesz?heh milo cos pozytywnego przeczytac :-) gdzie Agata?bo mi cos wyglada ze to nie ja cierpie na pracocholizm?;-) ahh normalnie pieknej pogody tu nie ma (no dobra byl jeden dzien) ale juz nie musze chodzic w plaszczu zimowym kiurtka jeansowa wystarczy!hurrraaa!kwiatki i drzewa pyla (cholerstwa-alergia) a tak wogole jak im wiecej tu pisze to tym wiecej nie moge wydusic polskich slow eeehhh ktos sie pytal gdzie dokladnie jestem-wolverhampton tuz pod birmingham za miesiac i 9 dni jade do polski!hurrraaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no juz mi zamykaja biblioteke nieznosze przerw w semstrze gggrrrrr mykam kobitki postaram sie wpasc jutro choc watpie by mi sie udalo (praca a potem pomoc starszej pani ) ehhhhh chce znow miec eeee 5 lat i zero obowiazkow:-P buziaczki dla was i mam nadzieje ze nie dacie sie chwilowym naglym dolam ktore niekiedy maja miejsce na tym topiku (eeee boze co ja chcialam naprawde napisac?) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kig nareszcie sie odezwalas🌻 tesknilysmy!!!!!!!!!! sluchaj a central wings?? nie patrzylas na bilety??nie maja lotnisk w duzych miastach ale zawze taniejgdzies dojechac i leciec za ok200zl!!seriooooooo buzka lece robic kotlety z platkami kukurydzianymi!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussska słońce przepraszam Cię bardzo🌻🌻 Chodziło mi o to że ten kolega spojrzał tak z męskiego punktu widzenia...nie złość sie skarbie ja tu wszystkie Wasze uwagi notuję w główce i to wszystko na pewno wykorzystam:)Anussska linki są świetne:)🌻 Kig miło że już jesteś z nami:):)Masz rację pójdę tam i zobaczę co jest grane a jak nie to trudno kij mu w oko:P Jak mawia moja koleżanka:) Rumianku napisz koniecznie co zmieniłaś z włoskami:) Ja też mam taki notatnik z sentencjami ulubionymi:)Moze sie podzielimy jakimiś co Wy na to;) Kig fajnie że tu do nas przyjeżdzasz:):) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×