Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Gonia - zdjecia rewelacja :) Normalnie olimpic gold medal :) Proffesionall :) A tak serio - cudne zdjęcia (no bo mamusia cudna :) ). Fajne, naprawdę fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki, wiec apeluję do kobitek, które mają zdjecia Asi :) ALe jakby co Asiu to podaję meila : tinna77@o2.pl :) No ale Asiu - szara MAŁZEŃSKA rzeczywistość :) WIęc tak czy siak, coś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA!!! Asiu, dziękuję za fotki!!!! próbowałam dopatrzeć się brzuszka u Ciebie i nie widać ;-) jeszcze raz wszystkiego naj, naj!!!! Ana, a jak Juleczka? lepiej troszkę? Pozdrawiam Was bardzo mocno i nie dajcie się teściowej ;-) to w końcu tylko teściowa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej estellka :) wiecie co? musze się wyżalić :( Brzuch mnie boli w dole. Domyślam się, że to sprawka ziółek, bo jak kiedyś wspomniałam, one taż mają cudowny wpływ na przemianę materii, więc myślę, że to jelita tak mnie gilają od środka, ale ja czuję ból taki jak przed miesiączką. Oczywiście jest znośny, tylko czuję dyskomfort, nie wiem, czy mam iść do wc, czy co? I tak siedzę i kulę się. No dobra, wyżaliłam się :) Już mi lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i pisałam to wróżki od Emiki :-) no to zostanę brzuchatką na przełomie wrzesień- pażdziernik :-) i bardzo będziemy sie z tego cieszyć wraz z mężem, ale muszę uważać, bo w nasze życie podstępem wkradnie sie kobieta, która będzie podawała się za naszą przyjaciółkę, będzie starała się zdobyć nasze zaufanie, będzie częsym gościem u nas w domu, będziemy ją bardzo lubić, niestety jej prawdziwym celem będzie uwiedzenie mojego mężula :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, ja też napisałam i: będę w ciaży w ciągu 2 najbliższych lat, jednakże teraz jest bardzo sprzyjający czas i mam sie bardziej starać bo to dobry czas. Nie wiem co mogę więcej zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.....bardzo dziękuje Goniu za zdjątka są SUUUUUPPPEERRRR !!!! MISTRZOSTWO ŚWIATA !!!! przepiękne, rewelacyjne i wzruszające.....ja tez poprosze zdjęcia Asi jeśli można....Zabajonku współczuje tego bólu brzuszka, mnie tez czasem tak boli to nie przyjemna sprawa....Foli jak Ty sie czujesz? Podczytująca widze ze Cie dopadły ciążowe dolegliwości fajnie masz....Monik ale ten czas leci to juz 9 tydzień....witaj Estelko....a jeżeli chodzi o Julke to stan jest stabilny, lekarze czekają na posiew z krwi zeby ustalic przyczyne tego zakażenia i zadecudować czy będą jej przetaczać krew czy tylko podadzą osocze, narazie nie wiadomo kiedy wyjdzie bo mimo wszystko to poważ sprawa i lekarze chcą je mieć pod obserwacją, no ale wszystko jest na dobrej drodze, dziękje Wam za troskę (powiem tylko jeszcze cos dla mnie zupełnie bez sensownego, mojemu bratu ukradli wczoraj buty w szpitalu, on tam długo siedzi wiec nosi swoje pantofle jak większosć rodziców, a buty zostawiają wszyscy w jednym miejscu i jemu akurat to sie przydażyło, usmialismy sie troche z tego bo po co komuś czyjeś nie nowe buty).....a u mnie wszystko dobrze, humorek powoli wraca, oczywiście z utęsknieniem czekam na wiosne - pozdrawiam wszystkie koleżanki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, dobrze, że jej stan jest stabilny. teraz szybko wróci do zdrowia. A z tymi butami to przegięcie :) Ja czuję sie nie najlepiej, katar mnie męczy i głowa boli ale muszę chodzić do pracy teraz niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku to dbaj o siebie, współczuje Ci szkoda ze nie możesz posiedzieć w domku i się wukurować to byłoby najlepsze dla Ciebie, no ale cóż tylko dbaj o siebie kochana !!!!......no z tymi butami to naprawde przegięcie, posmialiśmy sie troche ale stwierdziliśmy ze to naprawde jakiś zdesperowany kretyn, na tym oddziele ukradli też kilka tygodni wcześniej futerko jakieś mamie echhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnA - to pozytywne wieści, choć z tymi butami :-D fajtycznie heca :-D estellko - nospę mogę se wziąć, faktycznie dobry środek rozkurczowy, ale ... to nie jest ciąża, tego jestem pewna jak 2x2. \"Wróżka\" mi powiedziała, że jeszcze 4-5 miesięcy i tego sie trzymam :p wolę taką wersję :) cały czas mnie tak ćmi, no ale nie jest to ból nie do zniesienia, po porstu ćmienie i tyle. Zresztą przez ostatnie 40 minut zajełam się robotą i nie myślałam o tym, to mi niewiele przeszkadzało :) No i tak sobie pomyślałam, ze przecież teraz mi się wszystko przesuwa, owulacja w 10 dniu cyklu plus 14 dni, to @ powinna być w 25 dniu cyklu. Czyli ... yyyy 30 marca. Więc zaraz zmienię dane w tabelce :) TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.03.......34.......?...................19m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika...............?......28-34.........?..........15 m-cy...W-WA Golka26............?.........28..........?......................prawie 2 lata.......? Estella ...........05.03.........27.......prima aprilis...............17 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 27.02.........37..........?..................16m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Dioda30............?.......30-31..........?....................3 m-ce........? Silve26............08.03........30-?.......po 07.04........11 m-cy........? AnA 29............3.03........30............?...............7 m-cy........ Maklady .......03.02........29-34 ......03.03 ...........6 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa.............19.03......25.........12.04.........5 m-cy...Katowice beti78........08.02............28..........08.03.........14 m-cy..Zd-Wola zabajona....06.03.06........25...........30.03.06.....7 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01..........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................03.03..........19....?....................ponad 2 lata Granini..............06.03.......34.......?...................19m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika...............?......28-34.........?..........15 m-cy...W-WA Golka26............?.........28..........?......................prawie 2 lata.......? Estella ...........05.03.........27.......prima aprilis...............17 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 27.02.........37..........?..................16m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Dioda30............?.......30-31..........?....................3 m-ce........? Silve26............08.03........30-?.......po 07.04........11 m-cy........? AnA 29............3.03........30............?...............7 m-cy........ Maklady .......03.02........29-34 ......03.03 ...........6 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa.............19.03......25.........12.04.........5 m-cy...Katowice beti78........08.02............28..........08.03.........14 m-cy..Zd-Wola zabajona....06.03.06........25...........30.03.06.....7 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01..........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta tabelka jest prawidłowa
oli...................03.03.......19.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.03.......34.......?...................19m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.03.........30..........?....................no i już 2 lata.......? Estella ...........05.03.........27.......prima aprilis...............17 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 27.02.........37..........?..................16m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Dioda30............?.......30-31..........?....................3 m-ce........? Silve26............08.03........30-?.......po 07.04........11 m-cy........? AnA 29............3.03........30............?...............7 m-cy........ Maklady .......03.02........29-34 ......03.03 ...........6 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa.............19.03......25.........12.04.........5 m-cy...Katowice beti78........08.02............28..........08.03.........14 m-cy..Zd-Wola zabajona....06.03.06........25...........31.03.06.....7 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01..........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ kkkkasia.........15.03...........28.........12.04........1,5roku ...W-wa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta tabelka jest prawidłowa
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................03.03.......19.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.03.......34.......?...................19m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.03.........30..........?....................no i już 2 lata.......? Estella ...........05.03.........27.......prima aprilis...............17 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 27.02.........37..........?..................16m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Dioda30............?.......30-31..........?....................3 m-ce........? Silve26............08.03........30-?.......po 07.04........11 m-cy........? AnA 29............3.03........30............?...............7 m-cy........ Maklady .......03.02........29-34 ......03.03 ...........6 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa.............19.03......25.........12.04.........5 m-cy...Katowice beti78........08.02............28..........08.03.........14 m-cy..Zd-Wola zabajona....06.03.06........25...........31.03.06.....7 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01..........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ kkkkasia.........15.03...........28.........12.04........1,5roku ...W-wa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś namieszane z tabelkami, ale ja kopiowałam ostatnią jaką znalazłam na wczesniejszych stronach :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się Zabajona już wszystko naprawione. Ta ostatnia poprostu była źle skopiowana :) Zdjęcia brzusia baardzo mi się podobają. Zrobiliście sobie rewelacyjną pamiatkę... :) Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz poprawiam w tej najostatniejszej. TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................03.03.......19.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.03.......34.......?...................19m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.03.........30..........?....................no i już 2 lata.......? Estella ...........05.03.........27.......prima aprilis...............17 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 27.02.........37..........?..................16m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Dioda30............?.......30-31..........?....................3 m-ce........? Silve26............08.03........30-?.......po 07.04........11 m-cy........? AnA 29............3.03........30............?...............7 m-cy........ Maklady .......03.02........29-34 ......03.03 ...........6 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa.............19.03......25.........12.04.........5 m-cy...Katowice beti78........08.02............28..........08.03.........14 m-cy..Zd-Wola zabajona....06.03.06........25...........30.03.06.....7 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01..........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ kkkkasia.........15.03...........28.........12.04........1,5roku ...W-wa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi:) Kobity :P to zdecydujcie ktora tabelka jest the best:P hihihihi bo jak ja będę kopiowała vto znowu zwalę:P Ja jeszcze w domku ale z tego co mowil maz w pracy chyba siadł komp co jest podłaczony do neta:( Więc zajrzę dopiero po 20 bo dzisiaj idziemy na saunę i silkę;) @ szaleje, ale mam nadzieje ze na koniec tygodnia odjedzie:P bo mam szkołe od rana do nocy:( buuuuuuu Ana a jak tam u Ciebie w szkółce???? Asiulku:) dziękuję za zdjęcia:) Widać ze byłas bardzo happy:):):):) Gratulacje 🌼 Gonia:) ja też chce fotki enigmaa@tlen.pl plissssssss:P Dziewczynki lece do pracki:) Papatk i do wieczora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana80
dziewczyny czy ktoras z was stosowala testy owulacyjne i czy wam faktycznie pomogly w zajsciu wciaze??bardzo prosze o odpowiedz . z mezem probujemy ale nie wychodzi od jutra zaczynam robic testy owulacyjen napiszcie mi coso tym bardzo prosze 🌼 czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdesperowana, ja nie stosowałam ale jedna dziewczyna z forum stosowałą i się udało, moze sie odezwie. a jak długo się starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana ja też nie stosowałam więc nie mogę CI pomóc, ale napewno ktoś tu jest Ci w stanie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana80
ja od miesiaca poltora miesiaca temu odstawilam tabletki i wszyscy mowili ze jest 99%sznas na ciaze ale jak widac w moim przypadku sie nie udalo wiec kupial testy i jutro robie tak bardzo bym chciala zeby nam sie udalo ... zazdroszcze kobietkom tego stanu brzuszka, i wszytskiego co sie z tym wiaze i boje sie ze dlugo bede czekala.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosowałam :-) pokazywały owulację :-) ale dzidzi nie ma, a to dlatego, że pojawiły się inne niesprzyjające okoliczności :-( ale mi ginka radziła, że jeśli nie jestem pewna czy i kiedy mam owulację , to zanim udam się na monitoring, to żebym przez jakieś trzy miesiące posprawdzała się testami owulacyjnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana, obyś nie musiaął czekać!!! nie stresuj się, większość par zaciąża przez pierwsze pół miesiąca staranek jeśli to ma Cię uspokoić kup testy owulacyjne i skontroluj chociaż w ten sposób kiedy jest owulacja...a śluz płodny obserwujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki ja dziś spałam do 11:00 i sie wyspałam nareszcie :-) wróżki widzę ze dały czadu, ale patrzmy na to z przymrurzeniem oka:-) w końcu to tylko wróżki , hihihihi zdjęcia Gonia są poprostu rewelacyjne, sama kiedyś takie sobie zrobię-podobne, bardzo , bardzo mi się spodobały:-) Asiulka, pięknie wyglądała, troszkę brzusia nie było widac, ale w końcu ona chciała przecież by się na ślubie skupic a nie na jej brzusiu :-)hihihi, pięknie, ja patrząc na jej twarz widzę córeczkę, bo sie zmieniła nasza Asiulka Enigma, tabeleczki są te dobre na których ja jestem zawieszona, wcześniejsze tego nie mówią:-)hihiihihi, a tak na marginesie, ty masz @? z tego co zrozumiałam i mówisz że idziesz na saunę czy mi się tak uroiło? Estelka, foli, Granini, Gonia i wszystkei niewymienione, buźka serdeczna, w Wa-wie wiosnę coraz bardziej czuć, ale te kupki wychodzące spod śniegu po pieskach to makabra:-) hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana 80
tak sluz obseruwje .co prawda 4 lata bralam tebletki i juz prawie zapomnialam jak to jest ale jak dostalam sluz przypominajacy bialko kurzego jajko i do tego doszly bole brzucha,piersi ze nie moglam sie dotknac to iwedzialam ze to owulacja i w tych dniach bylo przytualnko ale jak widac nic z tego nie wyszlo wiec moze teraz sie uda :( choc watpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana, głowa do góry - dziecko to nie ciasto ;-), że w godzinkę da się zrobić ;-) ...mam nadzieję, że teraz się uda i nie będziesz musiała czekać! A skoro masz jakieś wątpliwości to zakup te testy dla pewności, a męża wyślij na badanie nasienia, bo tu niestety tkwi czasem przyczyna braku dzidzi. ale ja bym Ci radziła zaczekac, cieszyć się nadchodzącą wiosną i myśleć pozytywnie! do dzieła! fakt te zdjęcia Goni są boskie! Gonia jak masz jeszcze coś z tej sesji to posyłaj :-) Emika Ty śpiochu ;-) och, jakbym sobie pospała. ja dziś przysnęłam ciut i zerwałam się o 5.45...ech Foliś, kuruj się i nie daj choróbsku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×