Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Hej Estellko, ano zleciał:( Bartus 30 marca skończył 5 miesięcy i został z babcia, a ja do pracy:(( Jak tylko bede miała zeskanowane fotki do podeślę, ale tylko synka. Ja przez siedzenie w domu strasznie sie spasłam i narazie nie jestem fotogeniczna, mam na plusie 5 kilo:( i ciężko to zrzucic:( Paula, ostatni dzwonek na zakupy, nie znamy dnia ani godziny, ja sama urodziłam pod koniec 37 tygodnia:)a w domu nie wszytsko było gotowe:)synuś wszystkich zaskoczył:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, no to rzeczywiście masz ciężko, mam nadzieję, że zdążysz się wyrobić ze wszystkim Anka, no to rzeczywiście mały szantarzysta ci rośnie, a co będzie jak zacznie mówić :) a ztymi sms-ami to ja tak zawsze robię, najpierw idzie do męża potem do koleżanek czy szwagierki, my czasami ze szwagierką się żalimy na naszych mężów, tak żartujemy (bo to bracia) i nieraz już mój mąż dostał takiego sms-ika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was koleżanki ostatni raz pod starym nickiem czas zmienić na AnA 30, albo może tylko AnA hahahahaha......wczoraj tak mało pisałam bo w pracy miałam imprezke z okazji urodzinek a po tem w domciu i było brdzo przyjemnie była moja uśmiechnieta Julcia i najbliższe mi osoby, muszę powiedzieć że miałam cudowne urodziny choć z tą wstrętną @......dopiero dziś sobie poczytałam jakie tu zamieszanie było, fakty mówią oczywiście same za siebie, ja staram sie całe życie postępować odpowiedzialnie i uważam że trzeba odpowiadać za wypowiedziane bądź napisane słowo Iskierko nie obrażaj się ale z Twoich różnych wpisów wynikały za każdym razem inne wnioski więc nie dziw się ze wzbudziło to tyle kontrowersji, nie obrażaj sie na dziewczyny one tylko chciały wiedzieć o co tak właściwie chodzi....hmmmm to prawda ze zżyłyśmy się (wirtualnie) i jeżeli podajemy informacje o sobie to prawdziwe, razem przeżywamy smutki i radości to własnie jest bardzo fajne na naszym forum po co pisać coś co nie ma pokrycia w rzeczywistości.....Iskierko tak czy inaczej dbaj o siebie niech dziecko rośnie zdrowo w brzuszku.....a teraz spróbuje poprawić mój nick może mi sie uda......buziaki dla WSZYSTKICH !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:):) Anka25 🌻 - ja jestem osobna:) wczoraj wieczorem bardzo dużo myslałam o forum, o kobietkach z forum:) chyba wszystkim udzieliło się jakieś zaangażowanie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja z nowym nickiem....tak Foliku dwie 30-tki hahahahaha ale jakoś nieczuje sie źle z trójeczką z przodu hahahaha......Paula ależ masz fajnie tak nie duzo CI zostało i maleństwo będzie z Tobą....Ania całusy dla małego szantarzysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ana, cześć Foli 🌻 Zapomniałam jeszcze cos napisać... Iskierko, pytałaś o płeć Maluszka. Ja w 18 tygodniu spytałam podczas usg, czy można już rozpoznać i lekarz powiedział, że owszem, może mi powiedzieć, co widzi, ale jest jeszcze za wcześnie na \"pewną\" dizagnozę. Piszę w cudzysłowie, bo pewna to nigdy nie jest ;) Jak narazie ta z 18 tygodnia sie potwierdza... Zobacymy, czy do końca tak będzie :D I tak sobie pomyślałam... Niby do terminu mam jeszcze niecałe 3 miesiące (2 lipca), ale faktycznie, 38 tydzień to już też "w terminie" więc nie ma się co zastanawiać, tylko śladami Pauli pomalutku trzeba ciuszki prać :P Oki, dopijam kawkę i uciekam. Odezwę się później. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko, to czekam niecierpliwie na fotki :-) 5 kilo więcje, to jest zapasienie się, no wiesz?! chociaż ja tez walczę z 5 kilogramami, ale mi to przybyło z łakomstwa i lenistwa a Tobie po dziecku, to jest jakies usprawiedliwienie :-) ciężko zostawić takiego maluszka w domu, co? a pracujesz 8 godzin , czy 7. ? - no bo godzinka na karmienie Ci się należy :-) Foli i jak, dzidziuś zrobiony? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i Maklady jeszcze jest z rana co u CIebie......musze posilić sie kawką, choć dziś jest u mnie nawet ładnie, nieśmiało wychodzi słoneczko i topi ten wczorajszy snieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa Anka :) Estelka, jeszce nie, musi poczekać do 17.00 ja czekałam 3 lata prawie, no to on też moze poczekać parę godzin. a ja się zastanawiam czy na wizytę do łodzi w przyszłym tygodniu muszę jechać z pierwszą ratą, tak mi powiedziała w recepcji ale prof powiedział ze to obgadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnA, u mnie w porządku:) w sumie w tym miesiącu i następnym przerywamy starania (względy zdrowotne męża), ale będę się odzywała:) nawet jak nie wchodzę na forum to i tak o Was myślę, więc już chyba lepiej czytać i się udzielać - raźniej jest wtedy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli, niby lepiej, ale dopóki nie porobi wszystkich badań to ja nie będe przekonana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzymam kciuki, nie martw się na zapas, ja wiem że łątwo się mówi ale trzeba mieć nadzieję, że będzie dobrze bo co nam pozostało innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamieszka
ja tylko dziś na sekunde, @ brak, chyba kupię test choć cały czas wydaje mi sie, że to psychika płata mi figla, nie mogę jakoś uwierzyć, ze mogłoby to być TO. Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamieszka
dopiero 2 dzień, wiem że powinnam jeszcze poczekać, ale nie mam już cierpliwości. może wytrzymam do soboty, chociaż niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki:):):):) Mam zapieprz w pracy:( więc tylko mówię dzień dybry i spadam Kliknę pozniej jak wywalę klientów:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamieszka, zaciskam kciuki :) A ja znowu plamię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamieszka
dzięki dziewczyny. Foli lepiej szybko sprawdzić od czego te plamienia, żeby nie było kłopotu jak będziesz w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamieszka trzymam kciuki !!!!! Maklady powodzenia....Enigmuś nie przepracuj nam się kochana !!! Foli przytulam Cie....ja też mam dziś młyn dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) kurcze, za szybko wczoraj przestała czytać :) dzisiaj się uśmiałam rano do śniadania :) moja zdanie jest takie - jak się ktoś ma ochotę bawić w pisanie na forum i dyskutować na nim to proszę, kogoś innego to nie bawi, więc nie pisze - ale po co wtedy czytać i pisać i to na dodatek nieprawdę??? nie wiem... więc albo się włączam i piszę prawdę i pod swoim nikiem albo wogóle - po co innych wprowadzać w błąd??? tak na prawdę to z siebie robić głupka :) a nie z innych... a skoro Iskierko tak się zdenerwowałaś to po jakiego diabła jeszcze się udzielasz??? zrezygnuj... a pisanie, że jeśli coś się stanie twojej ciąży to będzie to wina dziewczyn - sorry - totalna głupota :D to mnie tak rozśmieszyło, że bajka :D rany..... może reszta dziewczyn będzie mi miała za złe co tu napisałam, ale chciałam być szczera.... oj Iskierko, jakaś ty zabawna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamieszka ,i sie wydaje ze to po @ bo miałam krótko ale tak czy tak jadę do kliniki w przyszłym tygodniu to sprawdzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guśka:):):):) Zamieszka:):) foli a moze zrob test? moze ta @ to nie @ była?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×