Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Zabajona, pięknie to ujęłaś. A Twoje wierszyki są the best. Maklady ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady to fakt proces odbudowy spermy trwa 80 dni dokładnie. więc wyniki mogą nie być całkiem wiarygodne chyba że będą ok (mam nadzieję) Iwona, nie tyle pesymizm co realizm. Przed pierwszą inseminacją byłam optymistką po trzeciej mi przeszło :) Po prostu nigdy nie wiadomo co się jeszcze stanie, czy nie będzie dalszych przeszkód. Zabajona, tu nie ma naprawdę co podziwiać myślę, że kazda z was tak samo by to znosiła, czasem jest z tym b. ciężko ale jak się człowiek pogodzi z tą myślą że innego wyjścia nie ma no to musi jakoś z tym sobie radzić i to znosić. Ja staram się teraz tym nie denerwować, ale wiem ze juz w czwartek jak będę dzwoniła po wyniki badań genetycznych będę się trzęsła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko Foli ja też trzymam kciuki!! Estelko jeśli mi jeszcze nie wysyłaś to bardzo poproszę :) Zabajonku dobre z tymi wiatrakami hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) Estelka ja też chcę zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, jedyne co mi ostatnio dobrze wychodzi to rymowanie, bo z rozmnazaniem sie jest kłopot. Foli - wierzę Ci i własnie dlatego cię podziwiam 🌻 Estelka wysłałas for me???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki :-) Dziekuje bardzo za słowa otuchy - było mi ogromnie miło jak czytałam Wasze wpisy. Ja juz jakos sie z tym oswoiłam, jeszcze tylko pogrzeb :-( To co teraz napisze może sie wydać dziwne, ale jak dwa lata temu zmarł mój dziadek to gorzej to przechodziłam - teraz owszem jest ból, ale jakos zupełnie inaczej to odbieram. Nawet mój mąż stwierdził, że wtedy było gorzej i teraz jestem zupełnie inna. To chyba kwestia macierzyństwa - ja teraz jestem tak zaabsorbowana Pawełkiem, że rzeczy które dawniej mnie bardziej bulwersowały lub mocniej sie w nie angażowałam teraz są mi mniej lub bardziej obojętne. Synek mi przysłonił na razie cały świat i faktycznie jest dla mnie teraz pocieszeniem w ciężkich chwilach ❤️. Teraz mój tato poszedł z małym na spacer a ja mam luz :-D. Ostatnio prawie codziennie mam te 2,3 godziny dziennie odpoczynku :-P Nie ma to jak mieć blisko rodziców :-D Trzymam za Was cały czas kciuki - naprawde bardzo bym chciała cieszyć sie z wami nowym malutkimi dzieciaczkami. Stałyście mi sie bardzo bliskie i często o Was myślę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :):):) Miałam kupę roboty w pracy:( i nie mogłam sie z Wami przywitac :( No i oczywiscie nie mogłam sie uczyc:( Dzisiaj po pracy lecę grzecznie do domku i do nauki:) U mnie @ na całego juz nie mogę sie doczekać kiedy sie skończy:P:P:P hihihhi a tu dopiero 2gi dzien:P Iskierko :) dzieki za zdjęcia ,rzeczywiście ciąza Ci słuzy:) beti:) nie wiem czemu niedoszły ale rzeczywiscie mam maila z jakims błędem:( sorki 🌼 Iwona:) ja to mam przewalone bo u mnie wsjo oki a fasolki nie widac:( ale w tym cyklu po figo fago robie test na wrogość śluzu i zastanawiam sie czy nie zrobic hormonów ostatnio robiłam przed laparo czyli w marcu 2005 moze sie cos pochrzaniło???? zaraz zadzwonie do gina i zapytam:) ciekawe co z Elfikiem??????:) Laseczki buziaki dla was wszystkich ❤️ trzymajcie za mnie kciukasy coby moja blond łepetyna pojęła i wchłonęła trochę wiedzy:P :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wróciłam z paczuszką, teraz szybki obiadek. Mąż obiecał, że pójdziemy dziś do kina a w tym roku to tylko \"Epoka lodowcowa\" zaliczona z Qbą :) Enigmuś pracusiu Twoja główka pochłonie co tylko będziesz chciała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Kochane, dziękuje Wam po kolei, każdej z osobna i wszystkim razem za maśe ciepłych slów, które otzrymaliśmy z okazji urodzenia oskara. Bardzo to piękne, że nie widząc się i nie spotykając na \"lifie\" można sie tak do siebie zbliżyć. Mój synek miał dzisdlugi okres czuwania i sprawdzał co jakiś czas czy ma mnie przy sobie, a mnie dziś ogarnał jakiś dziwny smutek i popłakałam się kilka razy, mimo, ze jestem przecież bardzo szczęsliwa. Zwalam winę na hormony, które spadają, na figurę, która mnie stresuje, gojącą sie rane która boli ... No to sie pożaliłam. jeszcze raz Wam dziekuję za wszystkie cieple słowa. Próba nowego suwaka http://b1.lilypie.com/xcmnp2.pnghttp://b1.lilypie.com/xcmnp2.png tylko nie pamiętam jak sie \"dobrać\" do stopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ ❤️ Goniu ❤️ ❤️ ❤️ nie płakusiaj tylko ciesz sie Oskarkiem:) Bardzo ładnie wygladasz po porodzie :) i zobaczysz ze miesiac będziesz tak wyglądała jak przed ciązą:) a po 3 miesiącach to pewnie jeszcze lepiej niz zwykle:):):) Ja jestem tego zdania ze jesli chce sie osiągnac Swoj cel to napewno sie osiągnie:):):):) Wiec głowa do góry:):):):) ja dzwonilam do gina i powiedzialm mu czy nie zrobic hormonow tak na wszelki wypadek i on powiedzial oki wiec w piątek w 5dc idę :) A potem to pct...pozostanie ale to dopiero za ok 10dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On taki tyci, tyci jeszcze :) A jeżeli chodzi o pakusianie to myślę, że to dobra droga na wyładowanie wszystkiego. Przytulam Cię ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jesteście po prostu kochane :) Juz mi lepiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak Wam zazdroszczę, że możecie tu sobie gawędzić, ja jestem przywalona projektami:-(, że nawet nie mam czasu myśleć o niczym innym i nawet nie skupiam sie na brzuchatkach i w ogóle. Iskierko 🌻niestety ja sobie Twoich zdjęć nie pooglądam, bo niestety nie dostaję załączników:-(, Estelka👄 mam nadzieję, że Twoje pooglądam:-) chociaż Jutro cały dzień poza domem spędzę w pracy :-(wrrrr, piękna pogoda a ja siedzę, no ale jak mus to mus, a apropos musu to kiedy w końcu te polskie truskaweczki i czereśnie będą bo już się nie mogę doczekać:-) teściowie dopiero w weekend wyjeżdżają uffff kiedy to zleci bo już patrzeć na nich nie mogę:-P a co do depilacji to faktycznie zostanę przy wosku, po nim chociaż nie mam bolących nóg:-) trzymam kciuki za testujące niegłudo i za starajace się długo i krótko:-) o dzidzię, Granini jesteś pierwsza w kolejce podobno:-) a u mnie na szczęście nie ma plamień jak w zeszłym cyklu, tylko dziś spać nie mogłam, więc męzusia bałamuciłam nad ranem:-P i dziwnie wymiotować mi sie chciało z pół godzinki wcześniej, a potem zrobiłam się głodna i zajadałam się pierniczkami:-) mniam z mleczkiem:-) poprostu jak kobieta w ciąży hihihihih:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika - a propos depilacji - mam ten sam problem dlatego musiałam zrezygnować z depilatora na rzecz kremów, maszynki - wosku jeszcze nie próbowałam :-) Gonia - nie jesteś sama :-) Ja ryczałam mojemu mężowi, że ja sobie nie dam rady z dzieckiem, że ja nic nie wiem o opiece nad takim maluszkiemitp. itd. A teraz to bym mogła podręczniki pisać :-P Do tego beznadziejna pogoda ( listopad) i dół jak nic. Pomyśl sobie, że teraz jest taka piękna pogoda, z maluszkiem możesz już wychodzić na spacerki i jakos pomału dasz sobie ze wszystkim rade:-) Granini - no to czekamy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabela II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................29.03.......28.......?....................ponad 2 lata Granini..............01.05.......30.......?...................21m-cy......Trójmiasto Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........27.04.........27.......24.05...............19 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Silve26............05.05........30-?.......po 03.06........13 m-cy........? AnA 30............4.05........30............?................9 m-cy........ maklady .......29.04........29-34 ......30.05............8 m-cy.... zachodniopom. enigmaa.............14.04......27.........10.05.........6m-cy...Katowice beti78........25.04............28..........23.05.........16 m-cy..Zd-Wola zabajona....25.04.06........26...........21.05.........9 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.05...........29-30.......07.06..........0 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....24.04........?............?...............10cykl......Morąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitać !!! :) jestem ,zyję i nie pisałam ostatnio ,przepraszam . dziękuję,ze pytacie o mnie .ja podczytuję Was ,ciagle trzymam kciuki za Was kochane dziewczynki u mnie dobrze 16 tydz sie zaczął ,mdłoosci czasem dopadają ,ale jest lepiej byłam na usg genetycznym 3 dw krakowie ,wyszło wsjo ok(na tyle ile moze podpatrzeć usg)duży stres ,ale mysle ,ze warto wykonac to badanie pozdrawiam wszystkie dziewczynki Was . GRATULUJĘ ŚWIEŻO UPIECZONEJ MAMUSI OSKARKA!!! buiaki dla wszyskich Was ,obiecuje zagladac cześciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko dziekuje za zdjecia, pieknie wygladasz..:-)))) Monik fajnie,ze sei odezwałas....ile Twój maluszek ma cm????? ja tez miałam to usg, wykluczone wodogłowie, zespół Downa....teraz tylko toxoplazmoze musze zrobic... i czekac na mocniejsze ruchy malenstwa....delikatne, przelewanie juz czuje..... monik masz moze jakies aktualne fotki????? pozdarawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto skopiował
starą tabelkę ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelka - migdałkowe oczka :) powinnaś cały czas sie uśmiechac, bo fajnie mrużysz oczka :) takie pół-migdałki się robią :) troszkę mi przypominasz pewną koleżankę z podstawówki :) oki, zmykam lulu, bo mnie muli , dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas blondynka zapewne
ta jest aktualna TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................29.03.......28.......?....................ponad 2 lata Granini..............01.05.......30.......?...................21m-cy......Trójmiasto Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........27.04.........27.......24.05...............19 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Silve26............07.04........30-?.......po 05.05........12 m-cy........? AnA 30............4.05........30............?................9 m-cy........ maklady .......29.04........29-34 ......30.05............8 m-cy.... zachodniopom. enigmaa.............14.04......27.........10.05.........6m-cy...Katowice beti78........25.04............28..........23.05.........16 m-cy..Zd-Wola zabajona....25.04.06........26...........21.05.........9 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.05...........29-30.......07.06..........0 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....24.04........?............?...............10cykl......Morąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wypraszam to sobie:P:P:P:p jesli chodzi o blondynkę to nie byłam ja:P hihihiihihih:) zaraz skopiuję i wprowadzą moje nowe dane :P ufff dobrze ze wczesniej tego nie zrobiłam ,bynajmiej teraz jestem usprawiedliwiona:P monik ❤️ ello:) odzywaj sie częściej scyzoryku:P granini:) rób ten test i nie nerw mnie:P:P:P:P nie mogę sie denerwowac bo złosc pięknosci szkodzi :D:D:D kolorowych:) kalaruchów pod poduchą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................29.03.......28.......?....................ponad 2 lata Granini..............01.05.......30.......?...................21m-cy......Trójmiasto Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........27.04.........27.......24.05...............19 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Silve26............07.04........30-?.......po 05.05........12 m-cy........? AnA 30............4.05........30............?................9 m-cy........ maklady .......29.04........29-34 ......30.05............8 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............08.05......25-27......01.06........7m-cy...Katowice beti78........25.04............28..........23.05.........16 m-cy..Zd-Wola zabajona....25.04.06........26...........21.05.........9 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.05...........29-30.......07.06..........0 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....24.04........?............?...............10cykl......Morąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIERWSZA :-) Ale dzis pochmurny dzień i czuje się jakoś podle blleee, wieczorkiem idę na siłkę, to się może rozruszam :-) Zabajonku, niestety moje oczka sa malutkie 0 taka moja \"uroda\" małe oczy, duży noch :-o ale może kiedyś wezmą mnie do programu \"chcę być piękna\" i zostanę pięknością ;-) miłego dzionka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga! Ufff chociaż raz mi się odało w pierwszej trójce!! Estelko dzięki za fotki, duuuużo fotek (tzn tylko dwie ale ile razy dostałam :) ) Dzięki lasko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha. kilka razy doszło? a mi ciągle wyrzucało informację, że plik jest zbyt duży, aby go wysłać, to kombinowałam :-) i wykombinowałam ;-) Wkrótce będe miała zdjęcie bociana (mam nadzieje, że wyszło) to Wam prześlę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak ja lubie jeździć do tego warmińskiego lasu - stara bluza, dżiny, włosy w kucyk, zero makijażu i do lasu :-) a jak ciepło to do jeziorka - ja uwielbiam pływać w jeziorze, a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×