Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Foli ja też trzymam kciuki, moja kuzynka też rozpoczyna w lipcu przygotowania do in vitro, daję jej Ciebie za przykład Także wszystko musi być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusia, a gdzie ona robi in vitro? ja jeszcze się martwię czy się zapłodnią te komórki, no ale do czwartku muszę wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - już oni tam je dopieszczą na pewno tak, ze zapłodnią sie pięknie. Tak czy siek, trzymam dalej kciuki, żebyś juz od czwartkowego poranka była szczęśliwą ciężarną. Choć wiem, że jeszcze będziesz się martwiła, ale to już ci tak zostanie do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli on leczy się już długo w Warszawie i tam będzie miała in vitro. A ja postanowiłam: jutro testuję, . Prosze o kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elusia - trzymamy, trzymamy, choć coś czuję, że nie musimy az tak mocno, bo pewnie jakiś mały łobuz sie zadomowił u ciebie, złapał @ za kitę i jej nie wypuści przez kolejne miesiące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusia zaciskam mocno kciukasy za testowanie !!!! oj chyba nie popracuje dziś z takimi zacisnietymi kciukami hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Maluch śpi więc mam czas na KAFE :) Foli, trzymam mocniutko kciuki, żeby wszystko poszło po Waszej myśli. Czas leci tak szybko... Dopiero rozważałaś mozliwość in vitro, a tu już transfer... ❤️ Elusia, trzymam kciuki w takim razie, żeby faktycznie ten stresik miał rączki i nóżki :) Zabajona - zdrówka dużo życzę i rozkoszuj się swoim stanem, bo powiem Ci, że ja mimo, że moje szczęście śpi teraz smacznie i mogę go dotknąć, to już tęsknię za brzuszkiem. To jakiś taki magiczny stan... 🌻 Ana 🌻 Enigma!!!!!!!!!!!!!!! Przykro mi strasznie i smutno. Jeśli taka jest Twoja decyzja, to nie pozostaje nam nic innego jak ją uszanować, ale pamiętaj, że jesteśmy, bo rzeczywiście wnosisz słoneczko do tego topicu i chętnie znowu poczytamy co u Ciebie... ❤️❤️❤️ Przesłałam Wam kolejną porcję zdjęć. Mam nadzieję, że doszły, bo ostatnio dużo zwrotów dostaję. Miłego dnia życzę i 🌻 dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aniu, ja dostałam kolejne fotki Twojego maluszka, jes cudowną kruszynką, życzę Wam wszystkiego dobrego, fajnie że sie odezwałaś.....ale ten czas zleciała ja pamietam jak Ania ogłosiła ze jest w ciąży.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnA, albo Zabajona, ja też poprosze o zdjęcia. Macie mojego maila??? Enigma, co się strało????????????????????????????????????????????????????????????? Nie zostawiaj nas tak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale jeżeli tak musi być i taka jest Twoja wola to ją szanjuę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello , Enigma przykro mi i jezeli znajdziesz czas to odezwij sie , jestes tutaj mile widziana...... ja po wizycie, z maluszkiem wszystko ok, nie chciał nam lekarz powiedziec, powiedział nastepnym razem, ale poweidzieł takie cos, ze jezeli udko ma 3cm. to ile ma to cos miedzy nogami i usmiechnął sie......wiec nie wiemy ......zdrowe, prawidłowo sie rozwija, cztero-jamowa sylwetka serca,zoładek , nerki, pecherz moczowy prawidłowy,ł zarys krtegosłupa prawidłowy, struktury wewnatrzczaszkowe prawidłowe,ł ozysko na przedniej scianie....wazy 300g. to dla mojego dzidziusia❤️ ale pocieszamy sie tym ze 1 lipca mamy usg 4D.... lece pakowac mezusia na wyjazd do Niemiec na Mundial..... pozdrawiam Was serdecznie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnA zdjęcia doszły DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!!! Aniu śliczna kruszynka, ja już zapomiałąm jak to jest jak się ma takie maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dominika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań........01.06.06 ......Urodziła .........Patryk furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 .......Trójmiasto.....07.08.06 ..11kg...Sandra, Monika..107cm Iskierka.......Siedlce.......21.10.06......3kg.....????....???????.....87cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................29.03.......28.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.04.......30.......?...................20m-cy......Trójmiasto Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........24.05.........27.......20.06...............19 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Silve26............03.06........30-?.......po 01.07........14 m-cy........? AnA 30............4.06........30............?................10 m-cy........ maklady .......29.05........29-32......30.06............9 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............03.06......25-27......29.06........8 m-cy...Katowice beti78........16.05............21-28..........??.........17 m-cy..Zd-Wola zabajona....25.04.06........26...........21.05.........9 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.05...........29-30.......07.06..........0 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg JaChceFasolke.....14.05......21.....03-04.06.....13m-cy.....Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA III
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............32 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561 Z Sycylii..............Ania..................lew..........27..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, może część z Was mnie jeszcze pamięta. 2 miesiące temu na forum mówiłam o swoim strasznym przeżyciu - martwej ciąży (drugie już poronienie). Jakoś się pozbierałam, robię różne badania i wierzę, że mi się uda. Piszę to, bo bardzo zasmuciła mnie wiadomość Enigmy. Kochana, nie każda z nas tutaj może pochwalić się dobrymi wiadomościami. Ja na razie miałam same złe. Jesteśmy z Tobą ❤️ Może nie jest to jeszcze ostateczna diagnoza. Jeśli chciałabyś się poradzić, to wiesz, że dziewczyny tutaj potrafią być kopalnią wiedzy. Musisz mieć dużo siły i zobaczysz, że zły los kiedyś się odmieni. Ja w to wierzę mocno. Muszę wierzyć. Gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanko, masz rację topik jest po to by się i pochwalić i posmucić, jeżeli to komuś pomoże to dobrze. A ja chyba nie doczekam jutrzejszego testowania, brzuch znowu zaczyna pobolewać i czuję że za chwilę chyba mnie odwiedzi @. Chyba nie potrzebnie mam nadzieję. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanko - dobrze, że jakoś się trzymasz, oczywiście, że cię pamiętamy. elusia - dokładnie tak to jest na początku ciąży, masz wrażenie, ze za chwilę cię zaleje. Jedyne co mnie zalewało, to fale ciekawości, czy to to ... doczekasz, doczekasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie Zabajonku w poprzedniej ciąży nie bolał wogóle brzuch, a za to piersi były wrażliwe. Dlatego teraz wydaje mi się, że to coś nie tak. Obyś miała rację. A czy mogę wziąć nap. Nospę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elusia - ja wlaśnie brałam nospę, po niej mi przechodziło na długo. Dzisiaj jest termin kolejnej @ i też odczuwam lekkie skórcze, ale to prawdpopodobnie normalne na początku ciązy. Nie boli, ale czuję tylko lekkie napinanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Zabajonku, mnie też nie boli bardzo, zaraz idę do domku, jakby co to wezmę nospę. Rano dam znać co i jak. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusia, trzymam kciuki mocno za jutrzejszy dzień :) Joannka, cieszę się że się odezwałaś i ze nabierasz sił do nowych staranek, trzeba wierzyc, że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabajona mam pytanko, ty brałaś luteinę dopochwowo? bo ja teraz biorę ale sporo jej wylatuje, u ciebie też tak było. Poza tym mam trochę leków: acard, duphaston, luteinę i estrevę do wcierania w skórę. Dużo tych leków. Brzuch boli jak cholera i doszukuję się już symptomów przestymulowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanko bo niebardzo mogę znaleźć w internecie. Kiedy następuje zagnieżdźenie jajeczka (np ileś dni po zapłodnieniu)? Czy to nie jest bliżej określone? Może któraś gdzieś coś przeczytała. BUZI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×