Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

dzięki Ana, sprawdzam włąśnie w necie, nie ma to jak szukać miejsca na wakacje w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będziecie w Mikołajkach zobaczcie sobie knajpe \"Prohibicja\" polecam....nie ma za co Foli, kochamy Mazury i uwielbiamy tam jeździc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana a ten hotel Jantar jest drogi bo wygląda bardzo dobrze tylko nie chciałabym wybierać dzidziuś albo wakacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! wylazłam z ukrycia ;-) Foli, ja polecam wypoczynek niedaleko Olsztyna, nad jeziorem Gim, jeżdżę tam bardzo często jest fantastico :-) może w tym roku też pojade i sie spotkamy :-) tylko, że ja jeżdzę do prywatnego domu Prześlę Ci link do fajnego ośrodka http://www.gim.pl/php/gim2005.php buuu, właśnie wyczytałam, że tam wszystkie miejsca są zarezerwowane na weekend majowy buuuu A w akacje pewnie pojadę tu http://www.zacisze.mazury.pl/cennik.htm i lecę po kawkę z mleczkiem, dołączę się, mogę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliś nie pamietam jakie tam są ceny, ale tanio nie jest byliśmy tam 4 doby to pozwoliliśmy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Ana, ja chyba muszę domków poszukać albo coś w tym stylu, bo mamy wydatek jeszcze ok 4 tys na in vitro więc nic drogiego nie wchodzi w rachubę Estelka, fajnie tam ale niestety zarezerwowane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten ośrodek zacisze też wygląda ok ale estelka wiesz moze czy to jest nad jeziorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZYWIŚCIE, ŻE NAD JEZIOREM!!! nad samym czyściutkim jeziorem Świętajno, mają włąsny pomost, kąpielisko i sprzęt do pływania. Można wyporzyczyć rowery i ceny są przystępne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki bardzo, po pracy usiądę z mężem przy kompie i będziemy się zastanawiać :) a teraz powrót do rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie zauwarzyłam błendó, jakbyś nie napisała to nikt by nie zaówarzył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze planowanie ostro idzie :) Foli - ja z kolei w sierpniu będe miałą 3 rocznicę ślubu i 9 bycia razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w lipcu 5-tą rocznice ślubu, a 30.04 min12 lat jak się znamy echhh ale ten czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha , ja też w sierpniu 03.08 - czwarta rocznica ślubu, a we wrześniu dziesięciolecie bycia razem z moim m. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja za tydzieć 4 rocznica a w grudniu 10 bycia razem! Nooo ten czas leciii!! Widzę że sporo tu czerolatek :) Rok 2002 to było dobry rok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a 2007? jak się urodzą wszystkie dzieci wymarzone to dopiero będzie. mam nadzieję, że będziemy miały czas na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli postaramy się wygospodarować między zmianą pieluszek, a karmieniem piersią hihihihihi no nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×