Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

dzwoniłam do męża przyjedzie po mnie do pracy i mnie zawiezie. No to na 100% idę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super!!! no trzymam kciuki dalej Foli, już mi się tipsy odklejają ale co tam hihihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi tipsami to dałaś czadu ... hehehe :) Mi dwa pękły... Foliś prolaktynka nam się podniesie z emocji 👄 Posadziłam chłopaków przed bajką z pizzą. Wspominałam, że Qba zaprosił kolegę. Wiem, że jedno i drugie nie jest najlepsze ani zdrowe ale za długo byli razem i musiałam ich wyciszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona dziekuje, że wysłąłąs zdjecia Elusi 🌻 Foli nie zastanawiaj sie i lec na bete, i dołącz do mnie, jestem ostatania w tabelce:-((( a tymi głupimi wpisami nawet sie nie przejmuj, moze komus ulzy jak napisze sobie..... co za kretyn/kretynka.....:-p trzymam kciuki, oby beta wskazała na wczesną , wymarzona ciaze!!!!!!!! AnA ja wczoraj uzupełniałam tipsy, wiec sie jeszcze trzymaja, ale kto wie jak długo???? hi,hi,hi Elusia otrzymałaś zdjecia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi tipsami to był żarcik oczywiście hihihihi Iskierka i Granini ja już sama sobie robie nadlewy nauczyłam sie i oszczędzam pieniądze i czas na latanie do studia robie sobie w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niby też juz kumam jak sie to robi, ale niestety nie mam akrylu:-(((( a zdobie sobie sama, kolezanka po kursach mnie nauczyła Granini ja też mam ochote na pizze, wiec chyba meza namówie na pizzuche mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze dziewczynki a ja wczoraj wieczorem nie miałam w domu neta i dziś rano w pracy też nie i umieraalm z ciekawości! Foli trzymam kciuki - obyś nie miałą jak ja w ostatnim miesiacu - spóźniła mi się o duuuużooo duuużo. Ale ja miaąłm torbiel a ty jak piszesz miaąłś owu wiec nie ma strachu. Dziewczyny dziś 3dc a mnie od wczoraj jajnik kłuje, tak sekundkę ale bardzo mocno. Czyżby to reakcja na brak bromka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akryl
Iskro bo ty w ogóle nie kumasz nic,ale cóż Kup sobie akryl i zrób sobie nadlewy i od razu w główce ,bo tam jakieś luzy chyba sie zrobiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akryl
sluchajcie ta dziewczyna to Ana podobnie napisała odlewy....czemu w niej jest tyle złosci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomarańczowego !!!!! o co chodzi? że nibay jaka dziewczyna to ja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od Any to prosze sie odpier**************** co za kretn pisze takie bzdury, ile złosci jest w tym ludziach i co wogóle robia na tym topiku???!!!! ja uciekam , gdyz nie chce sobie marnowac nerwów na takich ludzi... odezwe sie jak wróce z zakupów....jade po spodenki ciązowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli powiedz mi prosze czy wynik bedzi dziś? Cholera korci mnie zeby iść, brzuch boli jak n a@, jakis biały śluz, jest mi niedobrze. Moge to sobie wszystko wmawiac, :( Pojde, zobacze , jak wróce to Wam napisze :) Foli bede trzymac za Ciebie kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie też myślałam nad tym ostatnio. Popatrzę jeszcze raz jaki mi robi i popróbuję sama :) Wychodzę zawieźć kolegę do domku. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że zabrakło odwagi do wyjaśnienia tej sprawy echhhhhhh szkoda się denerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziwczyny ! Mam pytanie dotyczące mojej@ bo wczoraj to był trzeci dzień i nie było w ogóle krwawienia a dzisiaj czwarty i też tylko plamienie. Już raz tak miałam i brałam dupfaston to mi się wyregulowało a teraz znowu to samo chociaż brałam 10 dni luteinę . Kiedyś taka jedna Pani ginekolog powiedziała że krótkie @ tzn 3-4 dni sa w normie a długie tzn 6 dniowe nie . Co o tym sądziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki:) Ja dzis rano przezyłam koszmar ....:( Byłam z sunia na działce i ta sobie biegała z patyczkiem..... Po około 15 min suczka połozyla sie i zaczęła hmmm..... trzęść nozkami ,potem przewaliła sie na bok...nozki zaczęły jej sie wykręcac tak do tyłu.... zamknęla oczka i zaczeła tak charczeć..... normalnie jakby zdychała...:(:(:(:9 To było tak nagle ..... :( a ja do niej mowie niusia , masz patyczka ,biegaj z Agentem/ Agent to owczarek ktory biega z nia wzdłuz siatki / mowie masz patyczka ,masz amu ,ciasteczko a ona nic.....:(:(:( Zaczęlam ja głaskac i mowie do niej coreczko zaczelam nawilzac ja woda i mowie do niej.... a jej nie ma:(:(:( Nagle ..dosłownie nagle.... otwarła oczka i zobaczyłam merdajacy ogonek.... popłakałam sie ze szczęscia.... moja kochana coreczka odzyskała przytomność i jak ujrzałam jej sliczne oczka ktore zaczęly sie do mnie usmiechac to byłam najszczęsliwsza osobą pod słońcem...:):):) O Boze... myślałam ze juz ją straciłam:(:(:( moja niunia miała jakąś zapasc..... ale juz mam nadzieję ze bedzioe oki umówiłam zsie z weterynarzem i jade po 18 oby moja niusia zyła JESZCZE DŁUGO ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przyżyłaś horror Enigmuś, oby córcia żyła DŁUUGOOOOOO....ja sie żegnam do jutra zaraz spadam do domciu, FOli trzymam dalej kciuki !!! papatki i buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam, wynik miał być na jutro ale uprosilam żeby mi dały dzisiaj, idę o 19.00 ale z emocji mnie brzuch rozbolał jak na @. trzymajcie kciuki choć podświadomie czuję ze nic z tego nie będzie że się wkręcam tylko i jutro @ przyjdzie albo dzisiaj jeszcze ale przynajmniej leki antykoncepcyjne zacznę brać bez lęku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma ale się musiałaś wystraszyć, mam nadzieję, że będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat po 19 wrócę już z Q z karate to szybko wskoczę tu przeczytać Twoje wieści. Jeszcze raz trzymam kciuki Foli... buźka A ja lecę pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
granini o 19.00 je pojadę odebrać więc pewnie przyjadę o 19.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babeczki ja to zawsze mam szczęście, że jak chcę do was popisać, to się jakaś burza na forum robi :D Produkujecie tyle, że nie jestem w stanie zaległości nadrobić :) Wybaczcie. Ja jeszcze w stanie 2 w 1 i po wczorajszej wizycie nie zanosi się nadal na poród, no ale termin dopiero 5 maja, więc może mojemu synusiowi się po prostu nie spieszy... i nawet tańce weselne mu nie pomogły ;) Enigma - mój pies też miał takie zapaści. Ale dzięki Bogu żyje już kilkanaście lat i już od dawna nie ma podobnych historii. Foli, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli dochodzi 19.00 obyś dziś była najszczęśliwsza pod słońcem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrze za pół godzinki moze ogłosisz nam już wspaniałą nowinę......trzymam kciuki !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma moj kolega to samo mial ze swoim pieskiem okazalo sie ze ma padaczke...:( i bierze leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×